Menu
Pilnā versija
Foto

Vai pirms seksuālām darbībām jāparaksta kontrakts?

Nikomeda ziņu aģentūra · 03.01.2018. · Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

14.04.2018. 09:27

http://youtube.com/watch?v ByklpmEH6-A

Atbildēt

69

21.01.2018. 21:12

Turpmāk dzimumakts atļauts tikai abu (vai vairāku) pušu advokātu, apdrošinātāju un liecinieku klātbūtnē, darbības jāieraksta audio un video. Kontraktā detalizēti jāapraksta ieplānotās darbības, to ātrums, ilgums, daudzums, pozas, izmantotie caurumi, utt. Parakstītais kontrakts pirms realizācijas jāapstiprina pašvaldībā un VID.

Atbildēt

Kaspars

13.01.2018. 02:07

Izeja ir ! Algot surogātmātes , lai bērnus dzemdē, bet brīvajā laikā lai mātītes iet grāvjus rakt, kamēr tēviņi viens ap otru bez līgumiem maigojas . Es protams atvainojos par savu izvēmienu, bet neko citu , kā tikai vēlmi sagraut ģimenes, un normālas vīriešu , sieviešu attiecības , es šajā rakstā neizlasīju .Kaut gan, raksts jau nav vainīgs , viņš tikai pastāsta.
P.s Es ticu , ka izvaroto smadzeņu rietumzeme ar šo saskaras. Mūsu meitenes vēl nepadodas . Tāpēc mīlēsim , lolosim un ucināsim viņas par to , ka pretēji ,,attīstībai,, pidarizācijai, viņas vēl aiz vien vēlas mums atdoties !

Atbildēt

Notarius

06.01.2018. 12:38

http://lat.vesti.lv/news/zviedriem-pirms-seksa-no-sievietes-obligati-bus-jasanem-piekrisana?29231&utm_source=kasjauns&utm_medium=news-widget&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Zviedrijas parlaments ir atbalstījis likumprojektu, saskaņā ar kuru vīrietim pirms seksa no savas partneres obligāti būs jāsaņem atļauja.
Kā vēsta zviedru medijs Fokus.se, saskaņā ar šo likuma normu, gadījumā, ja atļauja nav saņemta, vīrieti var apsūdzēt izvarošanā. Turklāt likums pieprasa saņemt atļauju ne tikai īslaicīgiem pāriem, bet arī laulībā dzīvojošajiem.

Atbildēt

Feminisms

04.01.2018. 12:11

»

Feminism is evil

Piesakieties šajā feisbuka grupā un katru dienu lasiet šausmu stāstus par mūsdienu nelaimi - feminismu


un lezbisms iet plašumā, jo tautas nav vērstas uz dzimstības palielināšanu un feminisms, un lezbisms ir instruments dzimstības samazināšanai.

Atbildēt

Feminism is evil

04.01.2018. 05:22

Piesakieties šajā feisbuka grupā un katru dienu lasiet šausmu stāstus par mūsdienu nelaimi - feminismu
https://www.facebook.com/evilfeminism/

Atbildēt

Dumjš, kas dumjš

04.01.2018. 02:05

»

Brexit

Sievietes ir daudz nekaunīgākas, maucīgākas un uzmācīgākas kā veči. Un sekas viņu izdarībām daudz postošākas - izjauktas ģimenes, bērni bez tēvu rūpēm utt. Jo daba tā ir iekārtojusi, ka izvēles galavārds ir sievietei


Neaizskar sievietes. Viņām arī jādzīvo un jācīnās par savu dzīvi - katram savaproblēmas. Dabā dots, ka "uzbrūk" vīrietis, bet sieviete - vai pārāk ātri bēgu, nepadodods?

Vīrietis grib "pamieloties", bet nerteti apsaukā savu "upuri" - mauka, prostitūte utt.

Sievietes gan bieži kļūdās, izradot savus "labumus" vietā un nevietā.

Tā, ka valda vīriešu dubultstandarts.

Atbildēt

Protams,

04.01.2018. 00:57

»

Edge

Man nav kontrakta ar PIETIEK, varu rullēt brīvi


jo esi Kremļa trollis. Katrs otrais koments kirilicā.

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 22:43

»

Edge

"Arī gudrinieks pārskatās / Горе от ума." A.S.Gribojedovs(Алекса́ндр Серге́евич Грибое́дов...


komentē bezjēdzīgi - visu laiku - viens solis uz priekšu, deviņi atpakaļ. Šizi noskaņas kā, atvaino, izkaisītas sklerozes ārstēšana ar zilajiem graudiņiem.. Kālija permangenātu .

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 21:40

»

Suņdzi saka

"Izdevīgu operāciju pamatā ir precīza informācija. Ja vadošs darbinieks piedzīvo neveiksmi, tā bieži vien notiek tāpēc, ka viņš pārlieku paļāvies uz tautas gudrību. Tautas gudrība ir nemainīgu un parasti nepareizu pieņēmumu kopums, kuras iemūžinājuši cilvēki, kam trūkst patiesu zināšanu un informācijas...


"Arī gudrinieks pārskatās / Горе от ума." A.S.Gribojedovs(Алекса́ндр Серге́евич Грибое́дов)
Pārskatījās vadošie:
".... kopš 90.gadu sākuma Rietumi ir dzīvojuši pašapmānā, runājot par vēstures beigām, demokrātijas galīgo uzvaru un tamlīdzīgi." LV portālam: GUNDA REIRE, politoloģe Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore.

Atbildēt

ironiskais

03.01.2018. 20:55

»

!

Un kā tad mauku mājā, vajadzēs slēgt kontraktu


Tagad viss būs viena liela mauku māja un ar katru mauķeli, kas sevi pozicionē par godīgu mātesmeitu būs jāslēdz kontrakts - par tik un tik, vai tādiem un šitādiem labumiem viņa dos pretī seksu tik un tik reizes nedēļā un, tādā vai šitādā pozā:)

Atbildēt

Suņdzi saka

03.01.2018. 20:44

»

Edge

"Patiesība kož acīs," jeb "Saprātīgs cilvēks respektē sabiedrībā pastāvošos stereotipus, taču piekāpjas acīmredzamu faktu (statistikas) priekšā...


"Izdevīgu operāciju pamatā ir precīza informācija. Ja vadošs darbinieks piedzīvo neveiksmi, tā bieži vien notiek tāpēc, ka viņš pārlieku paļāvies uz tautas gudrību. Tautas gudrība ir nemainīgu un parasti nepareizu pieņēmumu kopums, kuras iemūžinājuši cilvēki, kam trūkst patiesu zināšanu un informācijas. Tautas gudrība eksistē ikvienas organizācijas ikvienā līmenī. Strauja, lietderīga pielāgošanās balstās uz faktiem, nevis uz nepierādītiem pieņēmumiem".

Atbildēt

Brexit

03.01.2018. 20:29

Sievietes ir daudz nekaunīgākas, maucīgākas un uzmācīgākas kā veči. Un sekas viņu izdarībām daudz postošākas - izjauktas ģimenes, bērni bez tēvu rūpēm utt. Jo daba tā ir iekārtojusi, ka izvēles galavārds ir sievietei

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 20:23

»

Nekas nav tik

bezjēdzīgs, vispārīgs un nederīgs kā tautas parunas


"Patiesība kož acīs," jeb "Saprātīgs cilvēks respektē sabiedrībā pastāvošos stereotipus, taču piekāpjas acīmredzamu faktu (statistikas) priekšā."
The math of mass shootings
The death tolls change, the places change: 26 at a church, 26 in an elementary school, 49 in a nightclub, 58 at a country music festival. The faces in the memorial photos change every time.
But the weapons are the common denominator.
washingtonpost.com ( Updated Nov. 20, 2017.)

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 20:17

»

Sexisms, feminisms, praids utt.

Tās visas ir patērētājkulta sastāvdaļas. Un nav svarīgi, kurš ko par to domā. Svarīgas ir publiskai personai nodarītā sekas, izmantojot pret tām šos ieročus...


Ar musulmaņu pirms globalizācijas laikmeta gudrībām pašlaik vairs problēmas neatrisināt. Digitalizācija strauji degradē visas cilvēces saprātu, ar zaķu spirām, dusmošanos un spļaušanu būs par maz pat Latvijā:"Pasaules veselības organizācijas Eiropas nodaļas un Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra (ECDC) sagatavotajā ziņojumā norādīts, ka Latvijā ir vislielākais jaunatklāto HIV gadījumu skaits – 18.5 uz 100 000 iedzīvotājiem Eiropas ekonomiskajā zonā." Latvijā visstraujākā HIV izplatība Eiropā; DELFI Viņa 1. decembris 2017

Atbildēt

Nekas nav tik

03.01.2018. 19:54

»

Edge

"Dullajiem likumi nav rakstīti." Tautas gudrība...


bezjēdzīgs, vispārīgs un nederīgs kā tautas parunas.

Atbildēt

Sexisms, feminisms, praids utt.

03.01.2018. 19:52

»

Edge

"Dullajiem likumi nav rakstīti." Tautas gudrība...


Tās visas ir patērētājkulta sastāvdaļas. Un nav svarīgi, kurš ko par to domā. Svarīgas ir publiskai personai nodarītā sekas, izmantojot pret tām šos ieročus.

Kāds jauneklis pamet aulu un apceļo pasauli. Atgriezies pie aula domā, ko esmu uzzinājis? Ko man atbildēt, kad mulla jautās? Viņš redz zemē uz takas zaķa spiras. Ieliek sev kabatā un dodas aulā.

Pirmais par atgriešanos uzzin mulla un jautā, ko jauneklis uzzinājis jaunu pasaulē? Jauneklis mullam pasniedz zaķa spiru. Mulla pagroza un liek uz zoba. Iesaucas spira un un dusmīgs izspļauj.

Jauneklis atbild. Redzi, pamēģināji un uzzināji.

Atbildēt

Edge

03.01.2018. 19:33

»

Daudzi sen domā par šādiem

rakstveida līgumiem nedrošajā feministu pasaulē, kurā feminisms sasniedzis neredzētas virsotnes...


"Dullajiem likumi nav rakstīti." Tautas gudrība.
Pašreiz notiekošo vislabāk varētu aprakstīt psihoterapeits Gatis Līdums, kurš 90. gados stāžejās arī ASV. Kaut kur internetā reiz pat lasīju, taču saiti nepiefiksēju, G.Līdumu atziņas un skaidrojumu par to vājprātīgo "grābstīšanos (seksimu)" ASV.
"Kas šodien Ņujorkā, tas rīt Parīzē, bet aizparīt - Preiļos," tā mēdz izteikties pirmsinterneta laikmetā. Esiet gatavi, pilsonīši, jo mūsu visus katru dienu neo-liberālās ideoloģijas izplatītāji apstrādā tā, lai latvieši arī kļūtu par īstiem rietumniekiem.
Pārdomām:“Latvijas sabiedrība nav gatava plašai imigrācijai.” Saruna ar Gati Līdumu. (la.lv)

Atbildēt

Daudzi sen domā par šādiem

03.01.2018. 18:54

rakstveida līgumiem nedrošajā feministu pasaulē, kurā feminisms sasniedzis neredzētas virsotnes.

Es arī domāju, ka tādi līgumi, kas nav apstiprināti pie notāra, nevar būt spēkā. Ja grib pilnu atbildību, jāparedz arī sexa rezultāta sekas, kas var izpausties feministei nozogot spermu un to tirgojot, vai slepus izmantojot sevis apaugļošanai.

Šīs visas ir nopietnas sekas, kuras atrunājamas psihologa, seksa konsultanta un notāra klātbūtnē, tostarp ņemot vērā sadomazo novirzes, kuras var radties šādu līgumu pie notāra slēgšanas sekās, kas var izpausties kā aizvainojums, vai pārākuma sajūta.

Atbildēt

!

03.01.2018. 18:23

Un kā tad mauku mājā, vajadzēs slēgt kontraktu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: