Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brīvais radikālis

01.07.2018. 18:22

»

sameklē

trīs atšķirības starp SC un Vienotību


Viena, bet būtiska: Vienotība pārstāv bagāto intereses, bet SC - nabagu.

Atbildēt

brīvais radikālis

01.07.2018. 18:18

»

savs sūds nesmird!

100% taisnība - "Krievs balso par "SAVĒJO"svoloču, bet latvietis- ja savējais ir svoločšs, balso par svešo svoloču


"Savējais" svoločs jau pietiekami mēslus ir savārījis, jādod iespēja arī citiem!

Atbildēt

Arhitekts

05.06.2018. 12:31

EU blames Georgia for starting war with Russia
https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/georgia/6247620/EU-blames-Georgia-for-starting-war-with-Russia.html

Ak tu pretīgais meli.
Vēsture māca, ka visvērtīgākais ir asins radniecība neviss kā tu meli raksti "absolūta lojalitāte SAVĒJIEM".
Absolūta lojalitāte jebkurā mirklī var mainīties uz nodevību. To māca paaudžu pieredze, vēsture.
Ārprāts, ar maģistra grāda, bet tik dumjš un melīgs raksts. Tas arī ir rādītājs, kāda vērtība ir tiem papīreļiem, diplomiem

Atbildēt

Uldis

04.06.2018. 22:46

»

atradu

1. SC 90% no biedriem ir slāvi


Slāvi: poļi, čehi, slovāki, ukraiņi, horvāti, slovēņi, bosnieši, melnkalnieši un maķedonieši, zārkā redzēja SC pravoslavnutizētos mongoloīdus uz žīdus.

Atbildēt

ušakov huilo

04.06.2018. 22:34

»

lapsene

Īpaši apdalīts esi. Vārdu sakot, pajoliņš, kurš iedomājies, ka ir eksperts


Tas SCešnikiem raksturīgi citus saukt par pajoliņiem, lai gan lielais vairums SC biedru ir deģenerāti un 9.maija alkoholiķu svinībās iesēti mēsli Maskačkas kačoku izskatā.

Atbildēt

Pilsonis

04.06.2018. 22:06

»

A.P.

Kārtējais latviešu viepļveidīgo paaudzes šarlatānisms: "maģistra grāds Nacionālajās drošības lietās". Maģistrs var būt tikai kādā zinātnes disciplīnā. Nav tāda zinātniskā disciplīna "Nacionālās drošības lietas


Es tieši pasmējos par "Autoram ir maģistra grāds Nacionālajās drošības lietās"
Viņam ir nevis maģistra grāds, bet klauna diploms

Atbildēt

lapsene

04.06.2018. 22:02

»

atradu

1. SC 90% no biedriem ir slāvi


Īpaši apdalīts esi. Vārdu sakot, pajoliņš, kurš iedomājies, ka ir eksperts!

Atbildēt

lapsene

04.06.2018. 21:59

Kas tad ir? Savu uzvārdu bail publicēt?

Atbildēt

Man vienalga,

04.06.2018. 17:54

bet vienpusīgs viedoklis.

ASV labi sadarbojas ar Saskaņu.

ASV sadarbojas ar visiem. Saka, raksta ASV, bet domā žīdu masonu cionistu ložas, jo ASV ir parādā tieši ASV federālajām rezervēm, ko pārvalda kopā ar SVF/Pbanku šo ložu turētāji.

ASV sadarbojas ar pretējām nometnēm vienmēr. Uztur it kā nacionālas Latvijas valsts leģitimitāti. N

ASV sadarbojas arī ar V. Putinu, kas vai kā pusžīds, māte žīdiete,ir žīdu cionistu masonu ložas biedrs ASV, vai prasts brīvmūrnieks.


Atbildēt

Andrievs

04.06.2018. 13:38

Ir jāpieliek visas pūles, lai kā iepriekšējās vēlēšanās nedotu nekādas iespējas Saskaņai piedalīties koalīcijā un valdībā!
Jau atkal šī ir mūsu galvenā kauja! Un tā būs pati pēdējā mūsu kauja, ja to zaudēsim, jo tad notiks pats šausmīgākais, kas vien var notikt!!!
Ja Saskaņa ieies valdībā un vadīs kādas ministrijas, tad visi ieraudzīs, ka īstenībā nekas šausmīgs nenotiek, un mēs vairs nevarēsim šos atkal izmantot kā vienīgo mūs vienojošo fobiju. Mums nebūs pret ko saliedēties!

Atbildēt

valsts valoda

04.06.2018. 12:36

Nav tādaS zinātniskāS disciplīnaS "Nacionālās drošības lietas".

Atbildēt

atradu

04.06.2018. 12:19

»

sameklē

trīs atšķirības starp SC un Vienotību


1. SC 90% no biedriem ir slāvi.
2. SC slepeni finansē un pamāca Maskava.
3. SC mērķis ir panākt, ka Latvija zaudē neatkarību un Latvija nonāk Krievijas sastāvā.

Atbildēt

sameklē

04.06.2018. 10:46

trīs atšķirības starp SC un Vienotību?

Atbildēt

A.P.

04.06.2018. 10:38

»

Arturs Priedītis

Ja autors būtu godīgs un gudrs cilvēks, bet nevis padumjš plātīzeris, kurš gļēvi baidās parakstīt ar savu vārdu doto tekstu, tad viņš nebūtu kalpojis nacionāli reakcionārajam un krimināli oligarhiskajam režīmam LKP un VDK nomenklatūras alkādīgo izdzimteņu pārvaldītajā LR ar noziegumu brīvību. Ja autors...


Kārtējais latviešu viepļveidīgo paaudzes šarlatānisms: "maģistra grāds Nacionālajās drošības lietās". Maģistrs var būt tikai kādā zinātnes disciplīnā. Nav tāda zinātniskā disciplīna "Nacionālās drošības lietas".

Atbildēt

Arturs Priedītis

04.06.2018. 10:20

Ja autors būtu godīgs un gudrs cilvēks, bet nevis padumjš plātīzeris, kurš gļēvi baidās parakstīt ar savu vārdu doto tekstu, tad viņš nebūtu kalpojis nacionāli reakcionārajam un krimināli oligarhiskajam režīmam LKP un VDK nomenklatūras alkādīgo izdzimteņu pārvaldītajā LR ar noziegumu brīvību. Ja autors būtu godīgs un gudrs cilvēks, tad viņš nebūtu kalpojis Latvijas ģeopolitiskajiem saimniekiem - mūsdienu kolonizācijas realizētājiem. Ja autors būtu godīgs un gudrs cilvēks, tad viņš ar šausmām drosmīgi atzītu, ka Latvijas lielākā nelaime ir latviešu "miljona" noziedzīgā daba, stulbums un zaglīgums, ar kuru pēc savas patikas izrīkojas visi, kuriem nav slinkums. Ne tikai Kremlis, Baltais nams, bet arī lietuvieši, igauņi, ķīnieši utt. Latviešu "miljonam" nemaz nav vajadzīga normāla valsts; vajadzīga ir noziegumu (zagšanas) brīvība. Tie ārzemnieki, kuri te saimnieko, ļoti labi zina latviešu "miljona" nevērtību un bez pūlēm Latvijā dara to visu, kas viņiem ir izdevīgi Latvijā darīt.

Atbildēt

vilis

04.06.2018. 05:09

Labs raksts.Man patika.Muļķu ir bezgala daudz.Pūlis grib lai to muļķo,nu tad lai muļķo

Atbildēt

Uldis

04.06.2018. 00:16

»

Cēzars

Raksts ir vietā un pareizs. Tikai viena nelaime - Saskaņai vai visp\ār, krieviem, nav neb viena nopietna kandidāta uz ministra amatu, nerunājot par Ministru prezidentSaenmas priekšsedētāju un prezidentu. Tur visi "durāki" vien ir, priekšgalā ar latviešu sabiedrībā slavināto Ušakovu...


SC pilnībā apmierinātu čekas kurmis Bordāns kā premjers un krievu militārista meita Potapova Saeimas spīkera amatā. Ar reakcionāriem saskaņiešiem: Rinkēviču un Kozlovski, SC jau bija zem vienas sedziņas, tikai "nelietis" Olšteins izjauca viņu idilli.

Atbildēt

Cēzars

03.06.2018. 22:12

Raksts ir vietā un pareizs. Tikai viena nelaime - Saskaņai vai visp\ār, krieviem, nav neb viena nopietna kandidāta uz ministra amatu, nerunājot par Ministru prezidentSaenmas priekšsedētāju un prezidentu. Tur visi "durāki" vien ir, priekšgalā ar latviešu sabiedrībā slavināto Ušakovu.
Krievs balso par "SAVĒJO"svoloču, bet latvietis- ja savējais ir svoločšs, balso par svešo svoloču. Tā ir latvietīšu nelaime. SasSkaņā (SS) nav neviena nopietna kadra valsts vadībai, tāpat kā to nav Nacionālajai Apvienībai (NA), tādēļ vien ne SS, ne NA nevar būt valdībā (NA gan ir vairāki kadri, bet viņus pie varas nelaiž, viņi nolikti otrā rindā. Kā lielie"valstsvīri"rosās bērnisķīgie Raivis Dzintars un Imants Parādnieks ar savu glauno skpju vadātāju sievai - Rasnaču. Viņu naivā politika, kopbalsojumi ar ZZS un SS grauj valstiskumu, grauj valsti.

Atbildēt

juris

03.06.2018. 22:01

Cik stulbi šie komentētaji.....

Atbildēt

Tiesiskums

03.06.2018. 21:17

»

agents

Autoram 100% taisniba . Ja gribiet kaut ko uzzinat par kremla noziegumiem ,tad nav jatere laiks Latvijas medijos ,bet jalasa neta ukrainu un krievu disidentu informaciju


neklausieties šo skribantu,ticēt var galvenajiem KRIEVIJAS TV kanāliem,arī RT.ukropabanderijā nav neviena patiesa medija,visu cenzūrē grāps DJAKULA parašanka.Par ukriem patiesais ŠARIJ.NET,tikai tā!

Atbildēt

Patriotiskais gars

03.06.2018. 21:10

Oktobrī,lai SAULES MŪŽA LATVIJĀ nebūtu ukropija,tikai par "SASKAŅAS CENTRU" un mazāko no ļaunumiem zs,tikai bez zaļiem OIKiem!

Atbildēt

Karote

03.06.2018. 20:09

Kamēr cien, autors pagaldē pagājušā gadsmimta tradīcijā gaida kremļa tankus, kuri neatnāks nekad, pat pēc Nato analītiķu vērtējuma, pēdējo desmitgažu "draugi"kopā ar vietējiem podlaižām Latviju aizveduši līdz Latvija bez latviešiem stāvoklim. Piedevām, tieši latviešu nācijai būtu veselīgi ņemt tādas saskaņas valdībā, un beidzot kopā veidot veselīgu sabiedrību. Tiesa gan tad visiem baidītājiem pazustu viņu vienīgais arguments kā noturēties pie siles. Izņemot baiļu kurbuli, citu taču nav.

Atbildēt

agents

03.06.2018. 18:56

Autoram 100% taisniba . Ja gribiet kaut ko uzzinat par kremla noziegumiem ,tad nav jatere laiks Latvijas medijos ,bet jalasa neta ukrainu un krievu disidentu informaciju.

Atbildēt

Ēzeļi

03.06.2018. 17:52

Kāda atšķirība ausis vai aste? Es nu nekādi neredzu atšķirību starp parādnieku, brigmani un urbašovu. Pa vidu visādi ēzeļa viņķeļveida tantiņveidīgi pričindāļi. Vai tu liec parlamentā ēzeļa galvu vai pakaļu, nekādas atšķirības.

Atbildēt

HA!

03.06.2018. 16:44

Smieklīgi. Visu laiku visi čupojas savā starpā. RD Saskaņa ar NA jau no seniem laikiem. Publikai notēlo to, kas tai patiktu. Žēl, ka nav atradies neviens, kurš atļautos par Saskaņu vai RD koalīciju uzrakstīt iesniegumu tiesībsargājošajām iestādēm ar konkrētiem faktiem par krimināli sodāmām darbībām. Viss ir bla bla līmenī. Kur izčākstēja Strīķes un Bondara cīņasspars ? Visiem uz mēles veca zupa - nanoūdeņi, Mr 20%. Un viss.

Atbildēt

!

03.06.2018. 16:38

Raksts pilnībā raksturo nevis Krieviju, bet Latviju, kur pie siles ir visi savējie un svešus nelaiž!

Atbildēt

Žū

03.06.2018. 16:04

Varu Kremlis Latvijā var iegūt tikai pateicoties vietējo bāleliņu korumpētībai un sasķeltībai. Tādi KPV, NSL, tikai sašķeļ elektorātu un matemātiski izsviež viņu balsis papīgrozā. Kremļa aģenti jau pagājušajā gadā būtu zaudējuši varu Rīgā, ja vien vēlēšanās nebūtu piedalījušies ZZS un KPV, kas pievāca sev vēlētāju balsis, pašām neiekļūstot domē. Līdzīgs scenārijs var atkārtoties arī Saeimas vēlēšanās, kad bars ar maznozīmīgām partijām atņems vēlētāju balsis nopietnākiem politiskajiem spēkiem, bet pašas neiekļūs Saeimā. Kad varas alkatība latviešiem ņem virsroku pār kolektīvajām interesēm, rezultāts tad ir tāds, kāds tas ir.

Muļķīgi būtu iedomāties, ka Kremlim te nav nozīmīgas ietekmes, tāpat kā ASV. Mēs paši sevi esam nostādījuši par politisko intrigu poligonu starp ASV un Krieviju.

Atbildēt

Uldis

03.06.2018. 16:01

Īsta vientulība – tas ir tad, kad visu nakti sarunājies pats ar sevi un tevi nesaprot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: