Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai Rīgas domes Satiksmes departamenta priekšnieka pienākumu izpildītāja Emīla Jakrina klātbūtnē ceļu satiksmes noteikumi pārstāj darboties? Lai gan tieši viņa vadītā iestāde, kas Rīgas ielās izvieto ceļazīmes, izskatās, ka pati amatpersona uzskata - tās neattiecas ne tikai uz viņu pašu, bet arī uz draugiem, paziņām un sarunu biedriem.

Šodien pusvienos dienā Rīgā, bēdīgi slavenās „izremontētās” Krišjāņa Barona un Lāčplēša ielu stūrī bija vērojams, kā Rīgas pašvaldības galvenais satiksmes organizētājs Emīls Jakrins acīmredzami uzskata – viņš ir pietiekami svarīga amatpersona, lai pat ar viņa klātbūtni pietiktu ceļu satiksmes noteikumu un ceļazīmju ignorēšanai.

Lai gan šajā vietā jebkurai redzīgai personai ir viegli pamanāma ceļazīme „apstāties aizliegts”, Jakrins, kuram bija ievajadzējies parunāties ar kādu kungu, izlikās nemanām, ka kungs savu BMW markas automašīnu ar valsts reģistrācijas numuru IB-1 uz sarunas laiku novieto vietā, kur apstāšanās ir aizliegta.

Saruna ilga labu brīdi, un visu šo laiku no Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītāja uzvedības skaidri bija saprotams – tādus sīkumus kā ceļazīmes viņš neuzskata par saistošiem, vismaz ne tad, ja runa ir par svarīgām pārrunām ar viņa līdzdalību.

Red.piez. Emīls Jakrins pagaidām nav vēlējies sniegt savu skaidrojumu saistībā ar šo Pietiek lasītāja fiksēto gadījumu. Uz telefonzvaniem viņš neatbildēja, bet pēc īsziņas saņemšanas izslēdza mobilo telefonu.

Foto

FotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0