Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais

24.02.2020. 14:53

»

Cyril

урод латыш


Krievu portālos maidauņi uzdodas par krieviem un raksta visādas cūcības. Skatos arī te ir tādi.

Atbildēt

Lai nu kā

22.02.2020. 21:44

2. Bet samekléju CVK lapā noteikumus ( pašu likuma tekstu neatradu. Dīvaini). Un lūk, kas man NEPATĪK ( liek saausīties) véléšanu kārtībā. Kas balsos - tur skaidrs, esi deklaréts vai esi īpašnieks, esi pieaudzis un esi vélétāju registrā ( saprotu, valsts registrā). Bet kas var balotéties ( ko var ievélét)? Te līdzās kritérijam (deklaréts) vai (īpašnieks) ir vél viens variants , un tas ir: pédéjos četrus ménešus strādājis Rīgā ( kā darba néméjs vai pašnodarbinātais, atbilstoši sociālās nodrošināšanas noteikumiem). Te aizdomājos - tātad CVK noteikumi pielauj, ka starp mūsu 700 000 iedzīvotājiem ( mīnus bérni, plus namīpašnieki) neatradīsies derīgi kandidāti ( ievéléšanai. Kā elektorāts més derésim). Varés kandidét Visi ierédni ( faktiski jau darba devéjs, ministrijas un visādas pārvaldes atrodas Rīgā), kuri dzīvo laukos un nav nopirkuši škūnīti Rīgā. Kāpéc tieši 4 méneši? Kurai personai tas tiek pieskanots? Ne vismaz 5 , ne vismaz 3, bet tieši 4. Un kur konsekvence ( joprojām domāju, ka par Rīgu jābalso tikai rīdziniekiem. Bet ja iznémums kandidātiem, tad kāpéc ne arī balsotājiem?). Ja cilvéks ( jaukais lauku darbarūkis ar deklarétu darbu Rīgā vai cienījama mazpilsétas darbvede, kam centrālais kantoris galvaspilsétā) var kandidét uz amatu, tad kāpéc vinš nevar arī balsot???

Atbildēt

Lai nu kā

22.02.2020. 21:27

Lai nu kā mums tai Rīgā iet, nav patīkami, ka tagad no malas tiks diktéts, kura dome derīga, kura né, un nu visas Latvijas (Saeimas) līmenī argumentés ar neizvestiem atkritumu maisiem, kaut kā tā tas Pūces zirdzinš.

Atbildēt

Rāmāk ar apzīméjumiem

22.02.2020. 21:21

»

Bezmaksas tramvajs - Ušakova zirdziņš

Letiņi gļēvi balsotāji un necīnās par savu likteni. Saskaņa balsos - jo vairāk korupcijas skandālu tajā, jo cītīgāk balsos,"svoloč", no svoj. Savējiem kaut ko dod? Meli, tikai redzamības pēc it kā atbalsta savējos, bet vairumā Rīgā Saskaņa apkārš visus krievus un žīdus un latviešus, nauda nesmird savās...


Bezmaksas transports, tas ir slikti, tā ir interfronte. Piebildīšu: tūlīt, no 1.marta, kādā eiropejiskā, loti bagātā valstī bez padomju pieredzes un ar krietni kapitālistisku tendenci, būs tas „ interfrontiskais tramvajs“ , lasi, bezmaksas transports visā valstī. Par brīvu. Visiem. Bet jums tik divi vārdi, interfronte un ušakovi...

Atbildēt

Nacionālisti - nodevēji

21.02.2020. 12:33

NA ir čekistiska partija, , strādā ar čkistiskiem paņēmieniem. Paziņo - AR KOMUNISTIIEM KOPĀ NESĒDĒSIM. Ne tikai kopā nesēd, bet spriež vienādi kā komunisti un intefrontisti komisijās, balso kopā, ievēl NA priekšedētāju, dara visu - JO SLIKTĀK, JO LABĀK.

Viņi, NA ir latvieu iznīcinātāji zem karoga - "MĒS PRET OKUPANTIEM".

Atbildēt

Visīstākie

20.02.2020. 12:37

»

kasiklim

cerams ka Tramps aizliegs Riga 16 marta neonacistu alesanos pie brivibas pieminekla un noziedznieku sorosu beidzot sauks pie kriminalatbildibas asv


Nacisti un neonacisti iet devītajā maijā pie okupantu pieminekļa krievu nacistu Rīgā.

Atbildēt

motorhead 1916

20.02.2020. 07:54

Par to muguras pagrieshanu... Tas ir jautaajums par veeja virzienu. Ja churaa pret veeju, ciesh bikses un apavi

Atbildēt

Bijusai 2 grupas invalids

20.02.2020. 04:35

Visus solitajus seviss slavinatajus 9 maija tipinus neatkarigi no nacionalitates vai nu cietuma vai brivi braukt prom no latvijas un konfiscet mantu ieskaitot aligarhus bankierus naudas atmazgatajus un pasvaldibu krapniekus komunistus bijusos cekiskus sarkanos partizanus ari isutit tads iespaids ka te salasijies viss cilveces zieds parejie kalpi

Atbildēt

Viedais

20.02.2020. 03:02

Es mēģinu saprast, kāda starpība Rīgas pensionāriem un skolēniem, stāvēs Dome pret Kremli ar pakaļpusi vai pautiem. Ārlietas vienalga ES un NATO rokās, to pat Saeima un valdība nevar lemt. Vienīgais par ko Rīgā varam nobalsot vai būs tikpat slikti, kā vara lēmusi visiem latvjzemiešiem vai tā kā rīdziniekiem ir pašreiz.

Atbildēt

!

20.02.2020. 01:02

pensionari nelaus neonacistiem un sorositiem ienemt Rigas domi !

Atbildēt

?

20.02.2020. 01:01

kasikli,kapec tu vakar nesaslimi,kamer zagligie latviesu ieredni kartejo rezi bija paralizejusi latviesu zaglu megaprojektu e-veseliba ?nebutu vismaz tavas mulkibas jalasa.

Atbildēt

kasiklim

20.02.2020. 00:56

cerams ka Tramps aizliegs Riga 16 marta neonacistu alesanos pie brivibas pieminekla un noziedznieku sorosu beidzot sauks pie kriminalatbildibas asv !

Atbildēt

Хм

19.02.2020. 23:45

»

Lasītājs

Ne tikai balso, bet pat NA sponsorē, jo vienam otram patīk šāds bardaks


Спонсирует пара человек, а не голосует несколько десятков тысяч. Иногда кажется, что националистов Кремль финансирует. Уж больно они стараются, чтобы популярность Цс не падала.

Atbildēt

Latvietis parastais

19.02.2020. 23:13

»

patiesibālai man riebjas sc un gkr

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu


Latvietis parastais ir kolaboracionists, nodevējs, slinkuma lāpītājs vēlēšanu dienā, taisni riebjas.

Arī balsošana "dzimtmuižas" iecirknī, nevis jebkurā iecirknī Rīgā, ir 50 latviešu balsu zaudējums un te atkal latvietis ir duraks, neprot organizēt vēlēšanas, lai varētu nobalsot jebkurā Rīgas iecirknī.
Latvietm durakam lai mūžam slava!

Atbildēt

Bezmaksas tramvajs - Ušakova zirdziņš

19.02.2020. 23:06

»

Rīga

Krieviska pilsēta pilna ar pārkrievotiem latviešiem un krievu okupantiem,milzīgs augonis Latvijas miesā nākošais augonis daugavpils kā šos strutains puvekļus izspiest no Latvijas miesas


Letiņi gļēvi balsotāji un necīnās par savu likteni. Saskaņa balsos - jo vairāk korupcijas skandālu tajā, jo cītīgāk balsos,"svoloč", no svoj. Savējiem kaut ko dod? Meli, tikai redzamības pēc it kā atbalsta savējos, bet vairumā Rīgā Saskaņa apkārš visus krievus un žīdus un latviešus, nauda nesmird savās kabatās.

Galvenais INTERFRONTES ķēriens - bezmaksas braukšana, atlaides. Saskaita visus braucienus un ja 10 - 20 braucienu dienā viens pensionārs - skaita, ka brauca 20 pensionāru (faktiski tikai 1) un piešķir Rīgas Satiksmei kompensāciju par 20 pensionāriem.

Nacionālisti kliedz - pārskatīsim atlaides, lasi: atdosim Rīgu Interfrontistiem, lai visi, kam transpaortā atlaides, balso par SaSkaņu (par SS)Un Ušakovs mēdīsies -p re, re, nacisti jums atņems atlaides transportā, mēs jums saglabāsim visas, un atlaižu saņēmēji KĀ TRAKI skries balsot par SaSkaņu.

Latvieši sev rok bedri, varu vairs Rīgā negrib ņemt. Kas tas ir, grūti izskaidrot.

Otrs - tauta balso pēc reitingiem un "braucot pār tiltu" - iekrīt Interfrontes tīklos.

Atbildēt

Viedais

19.02.2020. 22:52

Saskaņas aiziešana rīdziniekiem nozīmēs praktiski visa pašvaldības sociālā atbalsta pakāšanu. Taču letiņiem zāģēt zaru, uz kura sēž nav jāpierod. Saskaņieši par savu kabatu protams neaizmirst, taču arī ļaudis neapbižo. Es vēl atceros "nacionāļu" valdīšanas laikus, gan labējo, gan kreiso. Nacionālo mazohistu ievēlētas kampēju bandas. Žēl zaudētos gadus neviens neatgriezīs un ciešanas nekompensēs.

Atbildēt

Es

19.02.2020. 20:07

Un pliko dibenu pret naciķiem vai Briseles pediņiem?

Atbildēt

jap

19.02.2020. 19:58

Kamēr letiņi ksīsies tikmēr citi saimniekos...

Atbildēt

kasmīslim

19.02.2020. 19:43

nestāv sen,lapsa paliek gribot

Atbildēt

Rīga

19.02.2020. 19:22

Krieviska pilsēta pilna ar pārkrievotiem latviešiem un krievu okupantiem,milzīgs augonis Latvijas miesā nākošais augonis daugavpils kā šos strutains puvekļus izspiest no Latvijas miesas?

Atbildēt

to redzam krievijā..........................

19.02.2020. 19:08

»

Zeze

Domāju , ka neizdosies. Un paldies Dievam, ka neizdosies. Nekas nevar būt trakāks par latvieti vadībā. Es balsošu par to partiju, kurā būs visvairāk krievu. Man, nezinu kāpēc, krievu cilvēki šķiet loģiskāki un reālistiskāki


hā hā hā
ja vēlēšanas godīgas............ļoti daudzi krievi ir sakarīgi, mūsu pašu č taisa brīnumus, apsoliet tiem ļaut zagt...............

Atbildēt

Zeze

19.02.2020. 18:47

Domāju , ka neizdosies. Un paldies Dievam, ka neizdosies. Nekas nevar būt trakāks par latvieti vadībā. Es balsošu par to partiju, kurā būs visvairāk krievu. Man, nezinu kāpēc, krievu cilvēki šķiet loģiskāki un reālistiskāki.

Atbildēt

viennozīmīgi

19.02.2020. 18:46

Saskaņai ir jānāk pie varas valstī...absolūti ir meli par saitēm ar Kremli...

Atbildēt

Kas

19.02.2020. 18:44

»

patiesibālai man riebjas sc un gkr

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu


ir Ogres Ciklops? Es zinu Minsteres Ciklopu - mastodontu Grantiņu.

Atbildēt

patiesibālai man riebjas sc un gkr

19.02.2020. 18:39

balsosu par JKP,bet ne par šakaļiem no NA,un vinu vadoni Ogres Ciklopu

Atbildēt

Jansons

19.02.2020. 18:38

Vai atceraties kādēļ pirms gadiem uzvarēja tagadējie pie varas esošie? Mūsu bāleliņi bija par daudz sašmucējušies. Pēc pieciem gadierm konstatēsim to pašu. Kā latvisko partiju solījumi nesakrīt ar darbiem.

Atbildēt

kas ir kas

19.02.2020. 18:31

Kasīklis reāli Kremļa aģents, jo ar tik stulbu aģitāciju pret Saskaņu viņš ir panācis pretējo

Atbildēt

Хм

19.02.2020. 18:18

»

Lasītājs

Par salīdzināšanu ar saeimas vēlēšanām piekrītu. Bet par Saskaņu Rīgā, tas nebija protesta balsojums. Nabagais balso par soc.demokrāto Saskaņu, bagātais krievs, par latviskajām partijām


Сс чего это богатый русский будет за латышские партии голосовать? Он просто более спокойный чем русский пенсионер. Но это не значит, ему все равно, что его более 20 лет считают оккупантом. Да он и тоже может не быть гражданином

Atbildēt

formula

19.02.2020. 17:52

Kāds te sakars ar Kremli ? Stoļicas domē šiverē visus šos gadus vienota savā badīgumā internacionāla mafija .Visādi ammērik, jūrasi ar bābu,potapka no Makavas,teilančiki,mārtiņa soni,ušastiks ar burav un tas viss krietni latviskais apkalpojošais aparāts.

Atbildēt

Kaatad

19.02.2020. 17:38

Lai nu kāda tā Saskaņa, objektīvi tā ir vienīgā politiskā alternatīva bāleliņu biznesiem. Lai piespiedu kārtā ,vai zīmējoties, gluži vienalga.. šie vismaz centās darīt kaut ko iedzīvotāju ikdienas labā. Kad šitie "labējie" alu kapitālisti tiks pie šprices,tad paskatīsimies, cik ilgi penši brauks bez maksas, saņems visādus pabalstus, naudiņas tiks visādiem pašdarbinieku pasākumiem, utt. :))

Atbildēt

Derdz

19.02.2020. 17:34

Vai kasiklim svarigi ka rokas rigas atslegas vai tomer lai nebutu iespejamie otkati jo ne jau tikai krievi zog bet ari latviesi un no citam tautibam. Pareizak butu izteikties katra tauta ir dala cilveku kuru daba zagt un skatit cilvekus pec sugam un to ipasibas tadel tadus nedrikst laist valsts aparata bet ka ja mums ir demokratija tad jadoma cita atpazisanas sistema kaa. Jeb kasiklis atbalsta otkatus.. lai veicas jaunai rigas domei

Atbildēt

neatlausim

19.02.2020. 17:29

pagriezisi,....un momentaa izdupsees...

Atbildēt

Lasītājs

19.02.2020. 17:24

»

Margarēta

Nav tik vienkārši...


Par salīdzināšanu ar saeimas vēlēšanām piekrītu. Bet par Saskaņu Rīgā, tas nebija protesta balsojums. Nabagais balso par soc.demokrāto Saskaņu, bagātais krievs, par latviskajām partijām.
Vēlētājs palicis izglītots, 30. gadus lecot uz vecā grābekļa.

Atbildēt

Margarēta

19.02.2020. 17:18

Un arī tradicionālais jenotu elektorāts tomēr var nespēt sagremot laulību ar cīnītājiem pret krieviem, gejiem un genderu NA. Baidos, ka ir ļoti maz tādu, kas jebkad domājuši, nez, par ko lai balso: par NA vai par Vienotību. Šī izvēle tomēr ir visumā reta un ekstravaganta, līdz ar to JV + NA var cerēt tikai uz NA elektorātu. JV elektorāts piesliesies A/PAR+PRO vai paliks mājās.

Atbildēt

Margarēta

19.02.2020. 17:13

Nav tik vienkārši.
Sāksim ar to, ka Saeimas vēlēšanu datus prognozēs izmantot nevar. Tāpēc, ka Saeimas vēlēšanās ir brīvais balsojums, var balsot, kur grib. Pašvaldību vēlēšanās var balsot tikai pašvaldībā deklarētie.
Un te jau sākas problēmas. Ir tādi, kas dzīvo Rīgā, bet deklarēti citur, jo vai nu izīrētājs neļauj piedeklarēties, vai pašiem slinkums. Un tādu nemaz nav maz. Un ir otrādi: dzīvo Pierīgā, Jūrmalā, Siguldā, Ikšķilē, bet piedeklarējušies Rīgā (bērnudārzu, skolu dēļ). Un vēl ir daudz tādu, kas deklarējušies Rīgā, bet patiesībā sen kā emigrējuši.
Tātad iedzīvotāju patiesais sastāvs ir visai neskaidrs.
Otra lieta ir aktivitāte. Tradicionāli aktīvi ir gados vecākie cilvēki, jo viņiem vienkārši dzīvē ir maz izklaižu. Apnikušais televizors, veikals, sazvanīties ar bērniem, dažiem draugiem. Visi, kas ceļo, strādā, noņēmušies ar bērniem un viņu pulciņiem, ir grūti pierunājami balsot. Jo mazāk kāds tieši viņus spēj uzrunāt, jo lielāka iespēja viņiem palikt mājās. Un te slēpjas apvienoto sarakstu risks, jo tie, kas iedegas par NAciķiem, diez vai būs ar mieru, ka viņi sasitušies ar JV, Progresīvo mazā fanu bāze, kas cerējusi uz godīgumu politikā, var apvainoties par pārdošanos Jaunupiem utt.
Un visbeidzot, nevajag aizmirst, ka pagājušajās RD vēlēšanās ļoti daudzi latvieši balsoja par Saskaņu. Tas bija protesta balsojums. Pēc tam Saeimas vēlēšanās šie protestētāji visticamāk balsoja par KPV vai JKP. Un te ir problēma. Jo vismazāk vīlušies savā protesta balsojumā varētu būt JKP vēlētāji, bet KPV ir izjucis, Aldis nestartēs. Vai viņi paliks mājās? Vai viņus kāds spēs uzrunāt? Un viņu ir daudz. Tie varētu būt kādi +/-10% balsu.

Atbildēt

hi hi

19.02.2020. 16:45

"SASKAŅA" FOREVER un VICTORY!sorosoīdi nesagaidīsiet un velti neceriet!

Atbildēt

ha-ha

19.02.2020. 16:32

Viens no latviskās domes vadītāja kandidātiem,kurš tiek reklamēts, ir divkopienu un divvalodību reklamētājs,droši vien arī reemigrants,kurš par emigrāciju uzskata studijas ārzemēs un pēc tam saņemtos reemigrantu labumus,kas liek domāt,kā viņš ir visai izdarīgs,bezprincipu vīrs un arī ar Kremli viņam nebūs problēmu.

Atbildēt

Q

19.02.2020. 16:25

»

voila

Perfekta analīze, tā ieskicē nākoša RD vadību, lai ko arī kāds te nedainotu


Tā nav analīze, tie ir plānprātiņa sapņi vasaras naktī!

Atbildēt

Sēdies Divi

19.02.2020. 16:16

»

Kaķis

Pēc statistikas, var secināt, ka Saskaņai nebūs vairākuma. Ievēlēs NA, Attīstībai Par/ Progresīvie, kuri arī pagriezīs muguru Kremlim


Ja skatāmies vēsturiski un neņemot vērā ka "vēsturiskā situācija negarantē tās atkārtošanos nākotnē", tad "mugura" tiks pagriezta nevis Kremlim bet vēlētājam !
Partijas mērķis nav viss vēlētaja , bet gan sava labklājība !
Nekas nav mainījies politiķis domā par nākamājām vēlēšanām - VALSTSVĪRS par nākamajām paaudzēm !

Atbildēt

paardomas

19.02.2020. 15:50

Šodien LR1 klausījos kā eksstukačs Rubenītis,nu tas no čekas projekta Labvakar,slavināja Burovu.Nu jāglābj tas SC,lai gan gods izzagt Rīgu tas pats SC vien ir.Nu neļaus politmafija nogrimt saskaņiešiem.Tie vajadzīgi aitu biedēšanai,un iespējams X stundai,un nekāda sakara ar Kremli tam nav,pagaidām.Nekad neko zināt nevar,ar bitēm,bet to jau lems,piemērm,Bilderbergas klubiņš vai vēl augstāk.

Atbildēt

Kaķis

19.02.2020. 15:42

Pēc statistikas, var secināt, ka Saskaņai nebūs vairākuma. Ievēlēs NA, Attīstībai Par/ Progresīvie, kuri arī pagriezīs muguru Kremlim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: