Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Roberts Raimo

30.03.2024. 01:08

Kamēr letiņi plēšas par nebūtisko, kolonisti berzē rokas un pasmejas par viņiem. Latviešiem nav valstsvadības saprašanas. Tā tikai top. Ja būs karš, tad šāda lieta atkal tiks nolīdzināta, ja vien kāds šo mehānismu sapratīs un izstrādās, realizēs attiecīgu antiplānu.

Atbildēt

čangaļi gaida krievus

27.03.2024. 15:49

cik akliem jābūt, lai to neredzētu

Atbildēt

Mežsargs

25.03.2024. 11:23

Jā, tas bija nepieciešams, humora izjūtas jums galīgi nav.

Atbildēt

BBC: un ne tikai monētas!!!

24.03.2024. 20:24

»

BMW

“Cūkskandāls” - ar šādu reversa uzrakstu Latvijas banka plāno izgatavot viena eiro nomināla monētas. Dizaina konkurss tiek gatavots. Prasība, lai dizainā būtu melna roka


Tiek izstrādāts dizaina konkurss par 3 Zvaigžņu ordeņiem ar cūciņam virsū!

Atbildēt

vecā lezba vice pļutkinena

24.03.2024. 20:24

»

Mazpisāns

Elitiņai ir galīgi izļurkāta tā atvere! Tur nav ko meklēt večiem


Tad jau man kā vecai izļurkātai lezbai derēs!

Atkal šizofrēniķe vice piedirsusi visas (m) alas!

ar savām pļutkinena vices kakukaudzēm

“vices kakas”. Nederīgas. Nocenotas.

smird kā trakas. ai ai ai ai

vice vecā aita ai ai

ai ai hehe ai ai

Atbildēt

vecā lezba vice pļutkinena

24.03.2024. 20:20

»

vice

Patiesībā SEPLP šobrīd latenti PILDA UN VIRZA krievināšanas ideju un procesus Latvijā (tieša kremļa ieinteresētība...


sper savas vienīgās smirdīgās pļutkas

kā kakukaudzi pa ventilatoru

lai smird vice pļutkinena

ai ai hehe ai ai

ai ai

Atbildēt

Mazpisāns

24.03.2024. 19:40

Elitiņai ir galīgi izļurkāta tā atvere! Tur nav ko meklēt večiem!

Atbildēt

?!

24.03.2024. 16:20

»

!

Kremlins sāk rukšķēt


arī sorosists pie siles ruk ruk,ka neaizrijies...

Atbildēt

Veidemane - trekns siles lops?

24.03.2024. 16:16

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,

Atbildēt

!

24.03.2024. 16:01

»

skandāls

Jā, veprene Elita: ruk, ruk, ruk no aizgalda


Kremlins sāk rukšķēt!

Atbildēt

vice

24.03.2024. 15:01

Patiesībā SEPLP šobrīd latenti PILDA UN VIRZA krievināšanas ideju un procesus Latvijā (tieša kremļa ieinteresētība)!!!

Virza gan tieši, gan pastarpināti!

Elitai, kopumā, padevies labs raksts!

Vienīgais: pārāk "iejūtīgs" ar secinājumiem attiecībā uz to loģisko, kas izriet TIKAI no ESOŠĀS SITUĀCIJAS KONSTATĀCIJAS!

Atbildēt

smiekligi

24.03.2024. 14:25

»

vecais

Resnā Veidemane Latvijas labā riskēja ar savu dzīvību


isa anekdote,8 vardi.

Atbildēt

patiesībā

24.03.2024. 14:14

»

Ticības apliecinājums.

InteLOHtuāļa muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

nevajag uz Ukrainu!!

24.03.2024. 14:00

»

uz ukrainu

resno veidemani uz ukrainu par sanitari


Šitik smirdīgu vepreni deportēt uz Krieviju!

Atbildēt

hehe

24.03.2024. 13:25

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ne dienas bez pļutkinena.

Atbildēt

Ticības apliecinājums.

24.03.2024. 13:09

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


InteLOHtuāļa muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa


Atbildēt

Rudensj

24.03.2024. 13:06

Jābrīnās, ka Latvijā pagaidām iespējams dzīvot, jo alkatīgo parazītu orda aprij visu savā ceļā.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

24.03.2024. 12:34

»

Haralds Kalns

Ja SEPLP un tās konta sociālo mediju platformā "X" uzdevums ir informēt par SEPLP darbību un Latvijas sabiedrisko mediju aktualitātēm, tad kāpēc netiek atbildēts par SEPLP bezdarbīgu bezzobainību, objektīvi apkarojot un sodot vainīgos par mediju patvaļu, noziedzīgi amorālu ņirgāšanos, sabiedrībai tik...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR."

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Saimnieks vēkšķ, ka Valoda(s),
Tiek (deģenerātu!!!) kropļota(s),
Bet slāvu kašķim -- 'jeņķu' fōns,
Tad - tā vi’š i’ ('bļin, lohatrōns'...)!

Ja Saimnieks melš, ka "brīvība,
Tiek 'banderlohiem' atņemta",
Jo BRĀĻU(!) 'klopē' - SVEŠIE lien,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - sienā skrien)!

Ja Saimnieks sten, ka "rietumiem",
Briest ...('lapsāda') BEZ "Austrumiem",
(Vai "kolektīviem Dienvidiem"),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - ...'ķēķī' lien)!

Ja Saimnieks šņukst, ka - "kažoki",
(Pat - ja šos "griež uz oderi"!?!…),
Pret "vatņikiem" nav 'haipa trends'
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'euro-brends'...)'

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'špricēties' un griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls 'pods')!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs) – TĀ vi’š i’!...”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

bet Elita

24.03.2024. 11:24

Kur tajā LSM izsmiets Gunārs Astra????????????

Atbildēt

vice

24.03.2024. 11:21

Elitai, kopumā, padevies labs raksts!

Vienīgais: pārāk "iejūtīgs" ar secinājumiem attiecībā uz to loģisko, kas izriet TIKAI no ESOŠĀS SITUĀCIJAS KONSTATĀCIJAS!

Patiesībā SEPLP šobrīd latenti PILDA UN VIRZA krievināšanas ideju un procesus Latvijā (tieša kremļa ieinteresētība)!!!

Virza gan tieši, gan pastarpināti!

Atbildēt

Es ir

24.03.2024. 11:19

»

Tu ir

tikai pererascs


bolsevik-kommunist-osvoboditel..

Atbildēt

bb>aa

24.03.2024. 10:40

»

aa

es arī vienmēr brīnos kāpēc info latviešu val un krievu val būtiski atšķiras. tā bija padomju laikā, tā ir tagad


Tu traks, vai? Vai tad CCCP imigrantiem drīkst teikt ka tie te ir tikai imigranti-iebraucēji, kas te iebrauca tikai pateicoties saviem tankiem, ne kaut kāda maza tauta?

Atbildēt

cits precizējums

24.03.2024. 10:39

»

precizējums

Nevis "sarkanās", bet "sarkan-balt-sarkanās" mafijas astoņkāja taustekļi vai metastāzes


sarkanās mafijas...sarkanās..no ruskii mir...

Atbildēt

aa

24.03.2024. 10:38

es arī vienmēr brīnos kāpēc info latviešu val un krievu val būtiski atšķiras. tā bija padomju laikā, tā ir tagad

Atbildēt

piekrītu

24.03.2024. 10:36

»

Pirātu partija

Atbilde ir vienkārša...


vajag viscaur ievest ZZS-Lemberga režimu...

Atbildēt

Haralds Kalns

24.03.2024. 10:36

Ja SEPLP un tās konta sociālo mediju platformā "X" uzdevums ir informēt par SEPLP darbību un Latvijas sabiedrisko mediju aktualitātēm, tad kāpēc netiek atbildēts par SEPLP bezdarbīgu bezzobainību, objektīvi apkarojot un sodot vainīgos par mediju patvaļu, noziedzīgi amorālu ņirgāšanos, sabiedrībai tik ļoti nepieciešamo viedokļu dažādības un to publicēšanas ignorēšanu!? Atrakstoties piesedzat savu dīkdienību, amata pienākumu nepildīšanu - apķēzījušies un vēl lielās! Sovsem strah poterjaļi - drosmes jogurtu sadzērušies, pie galda murrā savas marta dziesmas, bet tikmēr ŽURKAS pa galdu danco!!! Ja rokas sasietas likuma nepilnību dēļ - biedri nu celieties kājās, uz priekšu!

Atbildēt

bet Elita

24.03.2024. 10:35

kādā veidā tika izsmiets Gunārs Astra?

Atbildēt

vice

24.03.2024. 10:31

Vēlreiz aprakstīts medijšļuras propagandonu kaitīgums!!

Izveidota bezjēdzīgu dīkdieņu varza, šļura!

Galvenais - NAV NEKĀDAS ATBILDĪBAS (pat pret vipārīgiem SAVIEM pienākumiem)!

Rezultātā pārbaroti klerki, kas izpļekarē Latvijas nodokļu maksātāju naudu (kādam viņa ir jānopelna!)!!!

Regulāri PAŠI apliecina SAVU BEZJĒDZĪBU!

Praktiski nav spējīgi uz elementāro!

Atbildēt

vecais

24.03.2024. 09:02

»

uz ukrainu

resno veidemani uz ukrainu par sanitari


Resnā Veidemane Latvijas labā riskēja ar savu dzīvību.....

Atbildēt

Cūku komikss vai cūkas skandāls

23.03.2024. 22:14

Veidemanes ziņojums tieši no cūku aizgalda! Cūka sataisa skandālu!

Atbildēt

hehe

23.03.2024. 22:02

Šodien pļutkinens laikam guļ. Labi vien ir.

Atbildēt

tā viš i

23.03.2024. 20:38

Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka cilvēciņi ir nopirkti. Tie, kas nav nopirkti, tiem astes zem bluķa kaut kādā citā veidā. Visi ir sasmērējušies.Visiem skeleti skapjos. Diedziņos iekārtas marionetes, kuras rausta viena sarkanās mafijas roka.

Atbildēt

BMW

23.03.2024. 20:29

“Cūkskandāls” - ar šādu reversa uzrakstu Latvijas banka plāno izgatavot viena eiro nomināla monētas. Dizaina konkurss tiek gatavots. Prasība, lai dizainā būtu melna roka.

Atbildēt

Pirātu partija

23.03.2024. 20:24

Atbilde ir vienkārša.
Jālikvidē SEPLP, cenzori Latvijā nav vajadzīgi.
Jāatņem finansējums visiem mēdijiem, izņemot valstij piederošos, sabiedriskos.
No sabiedriskiem jaatstāj, viens TV kanāls un viens radio kanāls valsts valodā.
Atbrīvotos liekēžu, cenzoru armija, kas sēž uz nodoklu maksātāju kakla un rij valsts budžetu.
P.S. Lai tas notiktu, jāmaina NewVemjotības izveidotais režīms! Bez NewVemjotības izgaiņāsanas pārmaiņas būs, bet vēlāk un asiņaināk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: