Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ONV

04.12.2021. 13:29

»

VNO

No NATO nevajag baidīties. Tas jums neuzbruks ja vien Krievija nesāks uzbrukumu


No Krievijas nevajag baidīties, pretēji rietum-liberastu militār-histēriskās lumpen-propagandas zombējumam. Tā jums neuzbruks, ja vien NATO nesāks kārtējo "demokrātisko miera misiju" jeb hibrīduzbrukumu vai konvenciālo karu.

Atbildēt

VNO

29.11.2021. 13:44

»

Manas domas

No Krievijas nevajag baidīties. viņa mums neuzbruks ja NATO nesāks uzbrukumu


No NATO nevajag baidīties. Tas jums neuzbruks ja vien Krievija nesāks uzbrukumu.

Atbildēt

pesimists

29.11.2021. 13:37

»

Q

Neviens negrib mācīties no pasaules reālijām, Latviju var piebāzt pilnu ar tankiem un haubicēm, tas neko ndos Latvijas drošībai, labs piemērs Afganistāna, sistēma izšķīda kā pīļu sūds ūdenī, Vienīgais garants valsts drošībai ir sabiedrības nedalīts atbalsts valdībai, pie mums panākts pretējais, lielākā...


Tauta, kura nav spējīga atšķirt savu valdību no svešas valdības, pēc definīcijas, savu valsti nosargāt nespēj un agrāk vai vēlāk par to sāk valdīt sveša valdība.
Bet lielākā pretruna šeit ir apstāklī, ka tā tautas daļa, kas kaut kāda iracionāla iemesla(bet pamatā savas dumjības) dēļ ir cerējusi, ka tagad sveša valdība nu viņiem sāks bērt kliņģerus (pensijas, algas utt.) uz galvas parasti viļas, taču atšķirībā no savas "vecās sliktās" valdības, svešā "jaunā labā" valdība vairs nekādas ceremonijas ar "plebsu" netaisa un visi, kas sāk kaut ko pīkstēt, neatkarīgi no tā vai gaidīja svešo valdību vai negaidīja, ātri vien nonāk "pagrabā" vai nometnē "Izolācija", kā tas uzskatāmi šajā pašā brīdī notiek "Dombabves krievu pasaules republikās"
Perfektu spēju atšķirt savu valdību no svešas demonstrēja somi 39.gadā. Ja kāds domā, ka visi somi uz to brīdi bija stāvā sajūsmā par savu valdību, atgādināšu, ka tikai 20 gadus agrāk Somijā risinājās pavisam īsts pilsoņu karš un 39. gadā pret ārējo iebrucēju vienos ierakumos karoja jau dažs labs pilsoņu kara laika pretinieks.
Tā, ka ja latviešu tauta turpinās NEAPDOMĪGU iekšēju cīņu, neieraugot ko no šīs cīņas sagaida un uz ko cer ārējais ienaidnieks, tad neizbēgami būs jāatgriežas "mātuškas" klēpī.

Atbildēt

vispārjau

27.11.2021. 23:52

»

vērsis

Veidemane jau labu laiku nefiltrē ko raksta


tā tas ir bijis vienmēr.

Atbildēt

slimam krievam

27.11.2021. 20:06

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Jo vairaak apbrunjojaties,jo vairaak iskanderu buus noteemeeti uz jums.Juusu liktenis ir taads pats kaa rumaanjiem Adolfa laikaa-iet uz Stalingradu.Krievija neuzbruks.krievija aizstaaveesies


Kā parādīja kaujas operācijas Kalnu Karabahā, no 10 izslavētiem Iskander, kas aptuveni sasniedza mērķi, uzsprāga tikai viens. Par to, cik uzsprāga palaišanas vietās un cik nokrita pa ceļam, ziņu nav. Iskander ne tikai teritoriju, bet pat paši sevi un ekipāžas nevar nosargāt pret Bayraktar. Sāksies nopietnas kaujas un katrs krievu sadists un pederasts nolādēs savu māti, ka to laidusi pasaulē, jo rēķinies, ka pret jums karos arī talibi, turki un ķīnieši, kuri ar prieku jums dzīviem vilks ādas nost.
Par krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas izredzēm, youtube "Зотьев: Испытание в космоcе. Что на самом деле произошло? Расследование на SobiNews. #7"

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

27.11.2021. 19:55

Jo vairaak apbrunjojaties,jo vairaak iskanderu buus noteemeeti uz jums.Juusu liktenis ir taads pats kaa rumaanjiem Adolfa laikaa-iet uz Stalingradu.Krievija neuzbruks.krievija aizstaaveesies.

Atbildēt

bet protams

27.11.2021. 19:46

»

apriori

iesalniekam nav laika vins jauc miklu kaskrusta piparkuku cepsanai


Senais baltu svētuma simbols, kas daudzu tūkstošu gadu laikā izplatījies visos kontinentos, kāškrusts, ir pārbaudīts līdzeklis pret visādiem mošķiem un nešķīsteņiem. Ne velti no tā paniski mīž krievu un žīdu fašistiskie lopi un tas sargā mājas visās hinduistu un budistu zemēs. Dabīgi, ka arī Iesalnieka kungs izprot tā nozīmi.

Atbildēt

vērsis

27.11.2021. 18:35

Veidemane jau labu laiku nefiltrē ko raksta.

Atbildēt

drons

27.11.2021. 18:34

Elita jau labu laiku ir bez riteņiem un šļūc savā naida un iedomu pasaulē.

Atbildēt

youtube

27.11.2021. 16:38

»

Manas domas

No Krievijas nevajag baidīties. viņa mums neuzbruks ja NATO nesāks uzbrukumu


Paklausies labāk par krievu marodieru un pederastu armijas iespējām un padomā, varbūt tev nevajag censties uzkraut sev vainu par krievu pastrādātām zvērībām un kopā ar tiem tikt apbērtam garā slapjā tranšejā!
Зотьев: Испытание в космоcе. Что на самом деле произошло? Расследование на SobiNews. #7

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

27.11.2021. 13:33

protams ka MILJONUS medicīnas iestādēm-slimnīcām,poliklīnikām,medaparatūrai.Praktiski jāstiprina tagadējo novadu,t.i rajonu slimnīcas,pietiek pa trīs-četri mēneši gejropas savienībā STĀVĒT RINDAS UZSKAITĒ.Viena bruņa patria---viens "gustava" vai "dževelina" šāviens--NAUDA VĒJĀ un līķi bruņā.Nerunājot par gelikopteru raķetēm.Bruņumašīnas nav nekāda aizsardzības koncepcija pie relatīvi spēcīgiem prettanku ieročiem!!!Idioten.

Atbildēt

Patriotiskais gars

27.11.2021. 13:22

olita VAIDAmane Lamanša šauruma ūdeņos slīkst migranti,jo pret mazbritāniju izvērsta ieropas gibrīdu agresijas politika,kur ta tavas VAIMANAS un VAIDI,takš ŠAUSMINOŠĀK simtkārt kā pie BATJKAS LUKA!Ak nav dota komanda atspoguļošanai?!Pavaidi arī bez komandas!

Atbildēt

visi

26.11.2021. 22:22

»

Manas domas

No Krievijas nevajag baidīties. viņa mums neuzbruks ja NATO nesāks uzbrukumu


normāli cilvēki to saprot. atšķirībā no garīgi slimiem biomasas izstrādājumiem.

Atbildēt

Manas domas

26.11.2021. 20:20

No Krievijas nevajag baidīties. viņa mums neuzbruks ja NATO nesāks uzbrukumu.

Atbildēt

atmiņas par nākotni

26.11.2021. 18:31

»

sapnis vasaras naktī

Latvija māmuļas Krievijas paspārnē


No sapņa līdz realitātei ir tikai viens mirklis - atmoda.

Atbildēt

Izmaiņas nāk

26.11.2021. 16:34

»

sapnis vasaras naktī

Latvija māmuļas Krievijas paspārnē


Karte izmainīsies visā pasaulē.Drīz sabiedrības sašķeltība visā Eiropā saniegs maksimumu un Eiropas tautas izkaus nodevēju elites, kuras joprojām izliekas par nacionālajām valdībām.Tieši globālistu vietvalžu iznīdēšana glābs Eiropas valstis.Nacionālās valstis ir vienīgais glābiņs no globālā terora, kas uzņem apgriezienus.

Atbildēt

sapnis vasaras naktī

26.11.2021. 15:36

Latvija māmuļas Krievijas paspārnē

Atbildēt

anti soross

26.11.2021. 14:30

»

juris

Jo nepilnvērtīgāks radījums, jo vairāk slavina urlu izdzimteni Putinu


Vladimirs Putins ir Nacionalas atbrivosanas kustibas lideris no asv kolonialisma visa pasaule !

Atbildēt

Pec klasikas !

26.11.2021. 14:27

»

to Q

Pēc cilvēku asinīm izslāpusī krievu masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu armija nogalināja 1,5 miljonus Afganistānas civiliedzīvotāju un bagātīgi nomēsloja afgāņu zemi ar pašas karavīru asinīm, bet no murgainās idejas par zābaku mazgāšanu Indijas okeānā, vienalga nācās atteikties. Tieši karš...


pindosu zaudetais kars Afganistana bus par pamatu asv sabrukumam.zaudetais kars Afganistana radija revolucionaru situaciju ari asv kolonijas,tai skaita latvija,ka katalizatoru nosakot cilveku dalisanu vakseros un antivakseros.

Atbildēt

to Q

26.11.2021. 14:23

»

Q

Neviens negrib mācīties no pasaules reālijām, Latviju var piebāzt pilnu ar tankiem un haubicēm, tas neko ndos Latvijas drošībai, labs piemērs Afganistāna, sistēma izšķīda kā pīļu sūds ūdenī, Vienīgais garants valsts drošībai ir sabiedrības nedalīts atbalsts valdībai, pie mums panākts pretējais, lielākā...


Pēc cilvēku asinīm izslāpusī krievu masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu armija nogalināja 1,5 miljonus Afganistānas civiliedzīvotāju un bagātīgi nomēsloja afgāņu zemi ar pašas karavīru asinīm, bet no murgainās idejas par zābaku mazgāšanu Indijas okeānā, vienalga nācās atteikties. Tieši karš bija par iemeslu PSRS sabrukumam. Tagad krievu necilvēki karojot Sīrijā, Lībijā, CAR, Mali un citur, risina sasāpējušo pasaules problēmu. Ja vēl sadomās eskalēt karadarbību Ukrainā, slimās, tumsonīgās, asinskārās, pederastijas pārņemtās un sātanisma apsēstās krievu pasaules problēma atrisināsies mēneša laikā.

Atbildēt

Finks

26.11.2021. 13:21

»

X-stunda

Lai slava Putinam


Lai slavēts K.Ulmanis kurš sarkanos sociāldemokrātus sabāza cietumos par korupciju. Žēl bet vajadzēja utilizēt.

Atbildēt

skolnieciņš

26.11.2021. 11:16

Lukašenko: ASV grib ar poļu, baltiešu un ukraiņu rokām izraisīt karu

ASV grib ar poļu, baltiešu un ukraiņu rokām izraisīt karu, kā ieganstu izmantojot migrācijas krīzi, ceturtdien apgalvoja Baltkrievijas autoritārais līderis Aleksandrs Lukašenko.

"Viņi mēģina izmantot šos nelaimīgos bēgļus, šo procesu. Jau arī viņu mērķis kļūst redzamāks. Viņi jau atklāti runā - jāpieslēdz NATO. Bet ko nozīmē NATO? Izraisīt karu," Baltkrievijas oficiālā ziņu aģentūra BelTA citē diktatora teikto.

"Viņi mūs provocē. Tas nav vajadzīgs Eiropai, Eiropa to negrib. Kam tas karš ir vajadzīgs? Amerikāņiem," Konstitūcijas komisijas un Konstitūcijas projekta izstrādes darba grupas kopīgajā sēdē Minskā klāstīja Lukašenko.

"Viņiem ir jāpietuvojas Maskavai. Un tur, lūk, atkal šis "balkons" palicis, traucē viņiem, tas jānogriež. Un griezīs," norādīja līderis.

"Viņi to grib izdarīt ar poļu, baltiešu un ukraiņu rokām," viņš piebilda.

Atbildēt

gromila

26.11.2021. 10:57

Latviju jau iznīcina JV un Latvijas ceļa liberāļi. 30 gadu process noslēdzās ar 2018.g grautiņu, iznīcinot bankas un tranzītu. Ir vēl ko iznīcināt? Iedzīvotāji tāpat bēg. Krievi nenāk un nenāks.Bet mums nāksies līst uz ceļiem un lūgties gāzi un aizsardzību.Tiešām pat žurnālistiem vēl nav skaidrs, ka pasaule jau ir sadalīta? Labi tur Nacionālās apvienības grūtdieņi un biezpiengalvas, bet Veidemane?

Atbildēt

juris

26.11.2021. 06:22

»

X-stunda

Lai slava Putinam


Jo nepilnvērtīgāks radījums, jo vairāk slavina urlu izdzimteni Putinu...

Atbildēt

apriori

26.11.2021. 01:15

https://jauns.lv/raksts/arzemes/473926-lukasenko-asv-grib-ar-polu-baltiesu-un-ukrainu-rokam-izraisit-karu

Atbildēt

harijs

26.11.2021. 00:52

viņa kā plakātu līmētāji no filmas "pie bagātās kundzes" - kas man maksā, tam es līmē...

Atbildēt

X-stunda

25.11.2021. 18:50

Lai slava Putinam!

Atbildēt

kaķa smiekli

25.11.2021. 14:03

»

Vai veselibas aprupe nav valsts drosibas elements?

Latvijā mirst visvairāk cilvēku no covid tulīt aiz Rumānijas uz 100 000 iedzivotajie.. Tik tālu ir sab. veselība novesta, laicīgi neārstējot hroniskas kaites, nenodrošinot % no IKP veselības aprupei kā citur Eiropā. Mums ir par pusi mazāk medicīnas māsu, kā vajadzētu. Un tagad pielikums nenosegs inflāciju...


untai, kura reāli valda Latvijā kopš 8. oktobrī veiktā klusā valsts apvērsuma, neinteresē kaut kādi IKP % veslībai. Toties metāllūzņu uzpirkšanas kantorim atvēlētie procenti no IKP jau trešo gadu pārsniedz NATO prasītos 2 %, cik būs nākamgad, rēķiniet paši.
Bet Veidemanei joprojām krievi nāk, kopā ar vecuma marasmu. Par Iesalnieku nerunāsim, tas ir reāli slims uz visu galvu , primitīvs, taču noderīgs karogkāta patriots. Kamēr aitu bars, uzkūdīts, panikā blēj par kkādu hibrīdkaru uz robežas, tikmēr šis pats jau pieminētais kantoris kārtējā kovidšovam veltītā iepirkumā aizlaiž kārtējos miljonus, kā izrādās, kāda krievu biznesmeļa kabatās. Par to gan galva nesāp ne Veidemanei, ne Iesalniekam.

Atbildēt

Guntis

25.11.2021. 12:04

Izskatās, ka Veidemanes kundzei ir tas, ko psiholoģijā sauc par kognitīvo disonansi. Visu laiku cīnījusies ar draudiem no Austrumiem, viņa lāgā nesaskata draudus no citas debespuses.
"Tā vien šķiet, ka mēs visi tiekam gatavināti kaut kam nopietnam. Liberālmarksisma ideoloģijas asni jau zaļo aizgūtnēm, un tas ir pamats, lai mums iepotētu, ka mēs esam nekas un ka mūsu Latvija ir vienkārši teritorija bez nācijas. Domāšanas maiņa tiek uzspiesta teju visur."
Kurā pusē tad liberālmarksisma ideoloģija plaukst un zeļ, kas tad tos asnus te iesēja?

Atbildēt

Elitai

25.11.2021. 12:04

Ko, galīgi jau galva nestrādā! Sāk kritizēt Lemberga draugus ZZS!!!

Atbildēt

ha-ha

25.11.2021. 11:18

»

Sarkanais mēris dzīvāks par dzīvu

Par krieviem skaidru ziņu nav, bet padomju okupanti ir pilna Latvija un divvalodība zeļ un plaukst, uz ko norāda pat oficiāla valsts kancelejas nostādne


Vakar latvieti nelaida veikalos,prasot kaut kādus papïrus lauzïtā latviešu mėlė.Tagad okupācijas sajüta ir daudz,daudz reālāka un pàrkràsotie dara visu ,lai to stiprinàtu ,un latvietis justos savà zeme vėl svešāks.Vēl okupācijas laikos protestēju pret fizikas,matemātikas nemācišanu un tagad mani pėcnācėji to mācās ärzemės.

Atbildēt

Sviests

25.11.2021. 10:06

Lasi ko tādu un domā - raksta autore dzīvo kur vai arī pelna šādā veidā? Pasaulē sen nekur vairs nekaro ar tankiem, un Latvijā viss jau ir iekarots - ekonomika, biznesi, veselības nozare, izglītības nozare - viss jau iekarots un iznīcināts, zeme, meži pieder Zviedriem, Dāņime utt. Par ko vēl varētu karot ar tankiem? 2% no IKP aizsardzībai neiegulda nevian bagātā valsts Eiropā, sākot ar Vāciju, bet Latvijai vajag vēl ieguldīt vecos tankos un bruņumašīnās. Bet no otras puses, kāda starpība kurā caurumā beram naudu un kādā veidā varneši sabāž savās kabatās - vai caur tankiem vai sejas maskām - pa lielam starpības nav!

Atbildēt

Nein

25.11.2021. 09:58

Wir wuenschen zwischen 3 Meeren sitzen. Lette interessiert uns gar nichts.

Atbildēt

Mediciinai no miljoniem jeegas nebuus

25.11.2021. 09:37

Militaaristiem shajaa sisteemaa taapat.

Atbildēt

!

25.11.2021. 05:14

»

Sarkanais mēris dzīvāks par dzīvu

Par krieviem skaidru ziņu nav, bet padomju okupanti ir pilna Latvija un divvalodība zeļ un plaukst, uz ko norāda pat oficiāla valsts kancelejas nostādne


Ir zinas par latviesu algotniem/okupantiem Iraka un Mali ! No Afganistanas pindosus un latviesu algotnus padzina talibi Afganistanas zemessargi.

Atbildēt

Sarkanais mēris dzīvāks par dzīvu

25.11.2021. 03:06

»

ui ui rezumē

krievi nāk


Par krieviem skaidru ziņu nav, bet padomju okupanti ir pilna Latvija un divvalodība zeļ un plaukst, uz ko norāda pat oficiāla valsts kancelejas nostādne.
http://covid19.gov.lv/ru

Atbildēt

Q

25.11.2021. 01:43

Neviens negrib mācīties no pasaules reālijām, Latviju var piebāzt pilnu ar tankiem un haubicēm, tas neko ndos Latvijas drošībai, labs piemērs Afganistāna, sistēma izšķīda kā pīļu sūds ūdenī, Vienīgais garants valsts drošībai ir sabiedrības nedalīts atbalsts valdībai, pie mums panākts pretējais, lielākā tautas daļa vienkārši ienīst mūsu koloniālo valsts pārvaldi, tātad veltas cerības uz tankiem, bet jārūpējas par tautas veselību un labklājību!

Atbildēt

vecumietei

25.11.2021. 00:38

Veidemane ir zaudējusi saprātu. vecums nak virsū.

Atbildēt

ui ui rezumē

24.11.2021. 22:56

krievi nāk....

Atbildēt

Vai veselibas aprupe nav valsts drosibas elements?

24.11.2021. 22:37

Latvijā mirst visvairāk cilvēku no covid tulīt aiz Rumānijas uz 100 000 iedzivotajie.. Tik tālu ir sab. veselība novesta, laicīgi neārstējot hroniskas kaites, nenodrošinot % no IKP veselības aprupei kā citur Eiropā. Mums ir par pusi mazāk medicīnas māsu, kā vajadzētu. Un tagad pielikums nenosegs inflāciju.

Atbildēt

Žulis

24.11.2021. 21:41

Var jau tos miljonus valsts aizsardzībai noņemt. Var vispār visu naudu noņemt bruņotajiem spēkiem, bet medicīna tos miljonu simtus tāpat neredzēs. Nu varbūt par 81 miljonu eiro tad ierīkos vēl 121 papildu gultas vietu tautas acu aizmālēšanai.

Atbildēt

Es

24.11.2021. 21:02

Atkal tie naciķu murgi. Ārējais ienaidnieks var tikai pabeigt to, ko kāds iesāk darīt ar valsti iekšēji. Veidemanei nebūtu jācitē pēdējie konformisti un šmurguļi.

Atbildēt

novērtējums

24.11.2021. 20:55

Tā Vaidemane ir īsta naida un nesaskaņu uzkurinātāja! Īsts kara krauklis!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: