Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr Latvijas vienkāršais iedzīvotājs ir meties cīņā ar valdības vārgulīgi pārvaldīto Covid krīzi un valstī vairs nav palicis neviens cilvēks, kuru vīruss nebūtu šā vai tā ietekmējis, dažas mūsu amatpersonas, šķiet, joprojām uzskata sevi par augstākām nekā visi citi.

Kā mēs zinām, lai varētu uzticēties tiesu varai, tiesnešu reputācijai jābūt nevainojamai. Un tiesnešiem ir ar savu morālo stāju jārāda paraugs mums, vienkāršiem mirstīgajiem, kā sekot likumiem un ētikas normām.

Taču tauta ir ievērojusi, ka uz visu tiesu augstāko amatpersonu Aigaru Strupišu, acīmredzami ir nostrādājusi Krievijas pretiniekiem domātā antivakcinēšanās propaganda jo, kā runā aculiecinieki, Augstākās tiesas priekšsēdētājs uzsvērti nevalkā masku nevienā sanāksmē arī tad, ja maskas ir visiem citiem, un izvairās no visiem pasākumiem, kur būtu jāuzrāda COVID vakcinēšanās sertifikāts.

A. Strupišs ir ierēdnis, kura statuss ir pielīdzināms ministru prezidentam un valsts prezidentam. Tatad mums ir tiesības sagaidīt caurspīdīgumu un patiesas atbildes. Un jautājums ir šāds: vai pēdējā pusgadsimta nāvējošākās krīzes vidū mēs varam atļauties no saviem nodokļiem maksāt gandrīz 6000 EUR mēnešalgu tiesu virsaitim -  antivakserim?

Novērtē šo rakstu:

95
132