Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tā vien šķiet, ka situācija ir skaidra nu jau visiem, izņemot demisijas pieprasījumu izturējušajam veselības ministram, valdības vadītājam un pils sargam.

Ja tas viss nebūtu tik nopietni (jo patiešām rudenī, ziemā visdrīzāk mūs gaidīs gan fiziskas nāves, gan uzņēmumu nāves kārtējo lokdaunu, ierobežojumu utt. dēļ) , varētu pat ar interesi skatīties, cik ilgi valdība šādi turpinās.

Stāstot veco pasaku, ka pie visa vainīgi nolāpītie antivakseri, Šlesers, Gobzems, Girģens, Stepaņenko, Dombrovskis un nu jau vēl, vēl un vēl vairāk cilvēku, sakiet, mīļie kungi valdībā - kas tad vainīgs, ja ar visu valsts naudu, kopā nu jau 4 miljardiem, jūs nevarat pārliecināt vakcinēties vismaz 70 procentus iedzīvotāju, kas būtu pilnīgi pietiekami, lai krīze nebūtu tāda, kādu jūs te tūlīt atkal mālēsiet?

Varbūt ir pienācis laiks godīgi pateikt - atvainojiet, gribējām kā labāk, bet sanāca kā vienmēr? Nu kā, kā var tik stulbi komunicēt ar savu valsts sabiedrību, nesaprotot, ka demokrātijā vara NEDRĪKST vainot tautu stulbumā, jo šī pati stulbā tauta (vairākums tautas ir nevakcinētie, tātad stulbie) jūs taču ievēlēja?

Ko darīt? Paejiet malā, mainiet spēlētājus, uz rezerves soliņiem ir jauni spēlētāji jūsu pašu partiju rindās. Lai Kariņš ar Pavļutu dodas kalpot uz Eiropu vai ASV, lieciet jaunus, ar uguntiņu acīs, gan Vienotībai, gan Aparistiem tādu ir ne mazums. Bet nedrīkst. Jo jādala jaunie 2 miljardi, un visiem jāturas pie saviem krēsliem.

Krīze? Jā, pamatīga krīze. Menedžmentā.

Zviedrija, Dānija, aizvien vairāk Eiropas valstu likvidē ierobežojumus, atsakās no nevakcinēto segregācijas un piedzīvo sabiedrības vienotību un valsts uzplaukumu. Vai jūs tiešām domājat, ka jūsu plāns ar miroņu skaitīšanu, cilvēku biedēšanu un uzņēmumu gremdēšanu nesīs panākumus?

Neļaujiet nevakcinētajiem (PUSEI SABIEDRĪBAS!) iepirkties lielveikalos, apmeklēt teātrus, koncertus un restorānus. Droši.  Šī sabiedrības daļa bez tā iztiks. Arī mēs, vakcinētie, kas ir pret segregāciju, principā neuzrādām savus QR kodus nekur Latvijā un dzīvojam nosacītā kultūras pašizolācijā, vismaz tādējādi protestējot pret jūsu izpratni par pasākumiem tautas vienotības stiprināšanā. Bet ko lai dara tie uzņēmēji, kuru bizness asiņo no jūsu lēmumu projektiem?

Vēl vienu ziemu jūsu ierobežojumu luksoforu ēnā šie uzņēmēji nepārdzīvos. Un vainīgi tur būsiet jūs, nevis nevakcinētie. Tieši jūs nolaižat asinis mūsu pašu uzņēmējiem. Kāpēc jūs domājat, ka viņi vēl vispār gribēs šeit strādāt un maksāt nodokļus?

Turpināsiet audzēt valsts ārējo parādu? Kas un kad to atdos? Jums ir kaut viens plāns - kā?

Nāk rudentiņis, būs barga ziema. Bet vainu uz stulbo tautu vairs novelt neizdosies. Arī vakcinētie cieš no jūsu stulbajiem lēmumiem, no šaušanas Rīgas centrā, no stabiņu epopejas, no nebeidzamajiem sastrēgumiem Rīgas ielās.

Lai jums veicas, mīļie, varbūt tomēr saprāts piemeklēs. Ja ne, - nu neko, gaidīsim gadu un cerēsim, ka visi līdz tam nebūs aizbraukuši. Ja kas, pēdējais, lūdzu, izslēdziet gaismu.

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

142
9