Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai tiešām ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš ir piemērots Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatam? Ja politiķi Pūci atbrīvoja no amata dēļ automašīnas caurlaidēm, tad NBS komandiera amats valstij ir daudz nozīmīgāks un tam ir izvirzāmi daudz augstāki kritēriji! Aicinu Saeimas politiķus padomāt, ja reiz to nespēj mūsu drošības dienesti.

1) Vai trīsdesmit gadus pēc neatkarības atjaunošanas mums augstos amatos ir jāliek cilvēki, kuri, būdami komunisti, BRĪVPRĀTĪGI kalpoja komunisma idejai un zvērēja uzticību okupantu armijai? Vai bijušo komunistu virzīšana augstos amatos nav to cilvēku zaimošana, kuri ziedoja savas dzīvības cīņā pret šiem diviem cilvēces ļaunumiem – komunismu un PSRS impēriju?

2) Vai NBS komandieris var būt virsnieks, kurš ir ieguvis PSRS armijas augstākās slepenības pielaides, mācoties šādās karaskolās:

1975. – 1979. Viļņas augstākā pretgaisa aizsardzības karaskola. automātiskās vadības sistēmas inženieris

1987. – 1990. Harkovas kara inženieru akadēmija. Operatīvi taktiskās AVS (automātiskās vadības sistēma) vadība. Īpaši slepens un nozīmīgs kaujas elements.

3) Vai NBS komandieris var būt virsnieks, kurš slēpj no sabiedrības būtiskus biogrāfijas datus par 1990. – 1991.gadu?

4) Vai NBS komandieris var būt virsnieks, kurš 2012.gadā 10.jūlijā LR1 intervijā kā Zemessardzes komandieris apzināti ir maldinājis sabiedrību par sev pakļautās vienības patieso stāvokli. Patiesais Zemessardzes stāvoklis atklājās pēc 2014.gada Krievijas agresijas Ukrainā.

5) Iepriekšējais NBS komandieris ģenerālleitnants R.Graube priekšlaicīgi atvaļinājās sakarā ar vecumu, un viņa vietā steidzami tika iebalsots ģenerālmajors L.Kalniņš. Abi viņi ir vienaudži, un tagad L.Kalniņam vecums vairs nav šķērslis, lai pretendētu uz otru termiņu. Vai tiešām domājat, ka sabiedrība zina patiesību par NBS komandiera nomaiņu 2016.gadā?

Izvilkums no intervijas pulkveža L.Kalniņa intervijas LR1 2012.gada 10.jūlijā:

“Mums ir tieši tādi paši ieroči kā regulārajos spēkos, mēs izmantojam tādu pašu auto tehniku, mums ir tādas pašas NATO prasības, mēs strādājam pilnīgi pēc NATO, mēs esam absolūti integrēti NBS sastāvā, un tas ir pēdējo gadu sasniegums, uz ko mēs ejam, un mēs nekādā gadījumā, mēs arī to uzsveram, ka mēs nedrīkstam un negribam būt atšķirīgi no regulāro spēku veida karavīra, un par to arī lepojas zemessargi. Vienīgā atšķirība, ka tagad ekonomiskās situācijas dēļ viņi, diemžēl zemessargi mums nēsā citādas krāsas formastērpu.”

https://lr1.lsm.lv/lv/lr/arhivs/?adv=1&d=9&m=7&y=2012... (sk. no 9.20 min.)

Drīz redzēsim, kādi ir mūsu Saeimas deputātu morāles kritēriji. Par A.Pabriku, kur ir ziedojis savai partijai 30 000 eur, it kā viss skaidrs!

https://www.sargs.lv/.../pabriks-nbs-komandiera-amatam...

P.S. Šo ierakstu veicu, kā Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrības biedrs un politiskās partijas NS "Taisnīgums" biedrs, neatrodoties Zemessardzes mācību vai dienesta uzdevumu izpildes laikā. Tiesības paust politisku viedokli par valsts amatpersonām man garantē Satversmes 100. pants un neierobežo LR tiesību akti. Līdz ar to nepārkāpju NBS komandiera pavēli, kura mani kā zemessargu ierobežo iespēju paust savu politisko viedokli.

Novērtē šo rakstu:

252
46