Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha ha

08.04.2021. 19:00

»

Formas tērps

Ģenerālim pat citādāka formas tērpa valkāšanas kārtība - ādas cimdi. Kaut gan tādi pie formas tērpa tādi nav paredzēti. Daži dīvaiņi runā par personisko piemēru...


Tie jau ir-
1.4.2. vēsu laikapstākļu cimdus brūnā krāsā.... (pārbaudi redzi)

https://likumi.lv/ta/id/311981

Atbildēt

Formas tērps

08.04.2021. 18:07

Ģenerālim pat citādāka formas tērpa valkāšanas kārtība - ādas cimdi. Kaut gan tādi pie formas tērpa tādi nav paredzēti. Daži dīvaiņi runā par personisko piemēru...

https://eng.lsm.lv/article/society/defense/defense-chief-good-local-involvement-in-namejs-2018-military-drill.a290169/

Atbildēt

Jānis

12.12.2020. 22:05

Šim kungam, kurš jau trešo reizi iestājas pret Kalniņu, kā NBS komandieri -- divreiz radio -- brīvajā mikrofonā, būtu tā kā jāzina, ka arī Latvijas laikā praktiski visi virsnieki bija mācījušies Krievijas impērijas kara skolās, jo citu nebija, un pēc neatkarības atgūšanas nebija citu virsnieku. Visi latviešu virsnieki tika aicināti dienēt mūsu armijā.Kalniņam ir laba izglītība un pieredze. Viņš jau ilgi dienē ZS un NBS, tā ka mūsu dienesti par viņu ir pārliecināti. Bez tam kunģelim būtu jāzina interesants fakts, ka ģenerāļa Kalniņa tēvs bija iesaukts 19. leģiona divīzijā, un šāda iemesla dēļ, Kalniņš varēja mācīties tikai tehniskajās skolās. Un vajag pirms kaut ko muldat izpētīt kara skolu sistēmu PSRS un būt kompetentam. Es varu šim kungam droši norādīt, jo mans tēvs bija 15. divīzijā. Būtu interesanti uzzināt ko šis biedrs zina par šodienas armijām un situāciju pasaulē. Zināšanai, ka speciālā atlase, kur prasīja augstāko pielaidi, no PSRS tehniskajām kara skolām bija toreiz Dzeržinska vārdā nosauktajā raķešu karaspēka akadēmijā, tagad Pētera Ļielā akadēmija. Baltiešu tur nebija. Varbūt kāds rusificējies. Un noteikti jāatgādina šim biedram, ka ir jāzina viens ļoti interesants fakts, ka kopš 1968. gada, Prāgas pavasara, baltiešus, Aizkaukāza un Vidusāzijas republika pamattautību iedzīvotājus GRU vairs nepieņēma. Tā ka, kad atkal gribēsiet kaut ko muldēt, izrēķiniet cik tam aprunātajam gadu bija 1968. gadā. Kauns, kā tādi nekompetenti salīduši ģenerāļa Radziņa biedrībā.

Atbildēt

Jānis

12.12.2020. 21:44

»

Mārtiņš Bondars

Kāpēc par komandieri obligāti jābūt virsniekam...


Laikam Bondaram vajag mazāk dzert un nemuldēt par lietām kur viņš neorientējas. Citādi nāksies dažiem kungiem šo to par viņu pastāstīt, lai viņš vairs nekad nedabūtu pielaidi valsts noslēpumam, pat paša zemākā līmeņa.

Atbildēt

Jānis

12.12.2020. 21:41

»

LM

B Rubese nederēs šim amatam, orientācija nav piemērota darba pienākumu veikšanai


Nevajag piesārņot filu ar muļķībām. Nevajag nosaukt kādas personas vārdu, lai to vazātu, jo katram ir skaidrs, ka viņa neder un viņa pat tuvu nedabūs pielaidi valsts noslēpumam, jo te nav kaut kāda kompānija.

Atbildēt

.

06.12.2020. 21:22

»

Šreks

Tu gribēji mācību laikā lietot īstas mīnas un pretkājnieku? Redzu, ka esi ļoti tālu no armijas lietām


Kāda starpība, kā abi Saskaņas kropļi tiek aizraidīti pie staļina?

Atbildēt

vai vai vai!

06.12.2020. 21:19

»

Jā - Pabriks uzvedas kā nacists

Nacistiem bija ārieši un untermenši jeb zemcilvēki. Pabriks un viņa partija par zemcilvēkiem uzskata heteroseksuāļus, jo moderni un progresīvi kā minimums ir būt biseksuālam. Biseksuālā sabiedrībā nebūs naida pret homoseksuāļiem un citām seksuālajām minoritātēm - to jau daudzus gadus sludina Soross. ...


Nacists, tā ir cieņa un stāja, tā ir atbildība, tā ir dzimtenes mīlestība, tāpēc krievs un tam simpatizējošs Sorosa kājslauķis, nevar būt nacists pēc definīcijas. Kur tu esi redzējis nacistu, kas būtu līdzīgs Latvijas krievu pederastu līderim, Ušakovam, vai ASV demokrātu triecienniekiem, BLM(Black lazy monkeys)?
Tie lopi var būt tikai fašisti, rusisti vai šovinisti.
Mazāk kropļosi savu apziņu ar krievu "feikiem", varbūt izglābsies lielo pārmaiņu laikā, pēc kuriem visas lietas atkal sauks īstos vārdos.

Atbildēt

Šreks

06.12.2020. 21:15

»

to slimais

Pakaļā ne dēļ Graubes kunga, bet tāpēc, ka Rublovkis un Sandris Bergmanis mācību laikā neuzkāpa uz mīnām


Tu gribēji mācību laikā lietot īstas mīnas un pretkājnieku? Redzu, ka esi ļoti tālu no armijas lietām.
P.S. Rublovskis ir idiots.

Atbildēt

Jā - Pabriks uzvedas kā nacists

06.12.2020. 21:00

»

nu nu

Nacists, krievmīlošo pederastu partijā, slims esi


Nacistiem bija ārieši un untermenši jeb zemcilvēki. Pabriks un viņa partija par zemcilvēkiem uzskata heteroseksuāļus, jo moderni un progresīvi kā minimums ir būt biseksuālam. Biseksuālā sabiedrībā nebūs naida pret homoseksuāļiem un citām seksuālajām minoritātēm - to jau daudzus gadus sludina Soross. Ja visi ir perversi un netikumiski, tad viss ir kārtībā un neviens nevienu nenosoda un neved pie tikumiskas dzīves.
Pagaidām gan Pabriks nelieto vārdu zemcilvēks. Pagaidām zemcilvēku apzīmēšanai viņš izmanto vārdus homofobs vai rasists.

Atbildēt

plānprātiņam

06.12.2020. 20:56

»

Šreks

Graube bija unīkums - elektriķis ar vidējo izglītību. Bez augstākās izglītības. Okupācijas armijā laikam bija uzdienējies līdz seržantam. Nav beidzis nevienu virsnieku skolu. Kaut kur ASV tika ģenerāļu kursos, bet šaubos, ka viņš tur kaut ko iemācījās, jo viņam nav pamatbāzes. Jā, Graube ir Latvijas...


Graube nav gājis skolā, kur gatavo Latvijas un visas cilvēces ienaidniekus, Graube kopā ar citiem krievu fašistiskiem lopiem, nedzēja šņabi un nesapņoja, kā pārvērtīs ASV un Eiropu radioaktīvos putekļos, Graube nav labprātīgi zvērējis nīst visu dzīvo uz planētas.

Atbildēt

Šreks

06.12.2020. 20:08

»

Niknais

Graube hau ne ar ko nebija labāks, nepareizais sakodiens vien liecināja par neatbilstību sugas oavairošanas prasībām


Graube bija unīkums - elektriķis ar vidējo izglītību. Bez augstākās izglītības. Okupācijas armijā laikam bija uzdienējies līdz seržantam. Nav beidzis nevienu virsnieku skolu. Kaut kur ASV tika ģenerāļu kursos, bet šaubos, ka viņš tur kaut ko iemācījās, jo viņam nav pamatbāzes. Jā, Graube ir Latvijas patriots, bet, diemžēl, bez nopietnām militārām zināšanām.
Un tādi cilvēki vadīja Latvijas NBS. Tāpēc arī esam pakaļā.

Atbildēt

Niknais

06.12.2020. 18:20

»

Tieši Pabriks uzvedas kā nacists

Bija. Bet palasi Radziņa rakstus un publikācijas. Īsts stratēģis un ļoti gudrs cilvēks ar skatu nākotnē, un viņa rakstītais ir aktuāls arī 21.gs...


Graube hau ne ar ko nebija labāks, nepareizais sakodiens vien liecināja par neatbilstību sugas oavairošanas prasībām.
Diemžēl, vienīgais kritērījs mūsdienu vadītājam- stulbs un stulbāks. Reizēm pat grūti atras tos stulbākos

Atbildēt

Tieši Pabriks uzvedas kā nacists

06.12.2020. 17:11

»

Niknais

Stulbie naciķi


Bija. Bet palasi Radziņa rakstus un publikācijas. Īsts stratēģis un ļoti gudrs cilvēks ar skatu nākotnē, un viņa rakstītais ir aktuāls arī 21.gs..
Un tagad pasaki - kur var izlasīt kaut vienu Kalniņa rakstu? Kur Kalniņa redzējums un vīzija, kur piedāvājums kā jāveido aizsardzības sistēma, kādas reformas nepieciešamas? Padomā, ko gan Kalniņš var uzrakstīt, ja viņš jauc elementāras lietas - "ka" vietā saka "kad". Sajūta, ka Kalņiņš nekad mūžā nav izlasījis nevienu grāmatu, nekad nav bijis teātrī un operā. Viņš ir ļoti prasts, garlaicīgs un neinteliģents virsnieks, ne viņam harizma, ne viņam humora izjūta.
Pēdējais virsnieks, kurš kaut ko rakstīja un kurš portālos izlika savas domas un redzējumu - bija ģenerālis Kārlis Krēsliņš. Daudzām viņa rakstītajām lietām nepiekrītu, bet viņam vismaz ir savs viedoklis un redzējums, un viņam ir plaša zināšanu bāze gan par militārajiem jautājumiem, gan politiskajiem, ekonomiskajiem, saociālajiem un pat filozofoskajiem. Kalniņš tādā ziņā ir nulle - viņš nav īsatais NBS vadītājs, vinš tikai paraksta papīrus un pat nesaprot, kas tur rakstīts.

Atbildēt

Yess

06.12.2020. 12:55

Ģenerālis Pēteris Radziņš bija Krievijas Impērijas Cariskās armijas virsnieks un tad Latvijas armijas ģenerālis. Lāčplēša Kara ordeņa kavalieris. Veica lielu ieguldījumu Latvijas Republikas nosargāšanā vadot visas Rīgas, Zemgales un Latgales atbrīvošanas kaujas Latvijas Neatkarības kara laikā.
Ģenerālis Radziņš atbalstīja un palīdzēja mūsu brāļiem ukraiņiem karot pret lieliniekiem.
Ģenerāļa Radziņa nopelni latviešu tautas labā mūsdienās nav pienācīgi novērtēti.
Ziedojot Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrībai, jūs palīdzat biedrībai īstenot mērķi - atgūt ģenerāļa Pētera Radziņa labo slavu.

Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrības lapa - https://www.facebook.com/GeneralisRadzins/

Ziedojot norādiet:
Nosaukums: ĢENERĀĻA PĒTERA RADZIŅA BIEDRĪBA
Konts: LV90HABA0551040169395
Reģ.Nr.40008238329

Atbildēt

Niknais

06.12.2020. 12:54

Stulbie naciķi.
Jūsu svinīgi apgaudotais Radziņš arī bija Krievijas armijas virsnieks

Atbildēt

Zeze

06.12.2020. 03:00

Kas ir šī kolonijas armijas komandieris mani nudien neinteresē. Pēc principa - jo dumjāks, jo labāks. Lai komandē kaut vai ierindnieks vai seržants.

Atbildēt

Xxx

05.12.2020. 23:12

Kalniņa Kungs šeit rakstītais ir tīrie ziediņi, jūs taču saprotat, ka pikantie kadri no ZS komandiera atpūtas telpas arī tiks nopludināti.

Atbildēt

.

05.12.2020. 22:00

»

Attīstībai/PAR! biedre

Jūs ar tiesas lēmumu iepazināties? Vainīgs bija būvinženieris Sergets un nevis Ušakovs, Sprūdžs un Dombrovskis


Sergetu nelieši pataisīja par grēkāzi, bet īstie vaininieki, kuri bija pelnījuši tikt izdotiem Zolitūdes bojāgājušo tuviniekiem sodīšanai, divi pie silēm Briselē, bet trešais, pabijis par VARAM ministru, droši, sapelnījis sev mūža pensijai.
Rubesa toreiz publiski nosauca summu, cik maksā tās sirdsapziņa, bet "dīls" nenotika.

Atbildēt

to Hmm

05.12.2020. 21:56

»

Hmm

Kaut ko tādu var pateikt tikai slīpēts demagogs, vēstures noliedzējs. Jebkurš var atrast un palasīt materiālus par PSRS laikiem - komunisti amatos lika tieši vislielākos kretīnus - sadistus, nagu maucējus, zagļus, slepkavas, neizglītotos. Un palaikam vien daudzi no viņiem, amatos esot, nodarīja kaitējumu...


Pētera Pirmā 1709. gada 9. decembra ukazs skanēja, ka padotiem jāizliekas pastulbiem, lai ar savu prātu nemulsinātu priekšniecību.
Putina padotie ir vēl tupāki kā viņš, bet to padotie vēl stulbāki.
Aktieris Reigans nebija nekāds intelekta gigants, tomēr pateicoties viņa saprātīgi nolasītai komandai, kļuva par izcilāko ASV Prezidentu.

Atbildēt

Hmm

05.12.2020. 21:39

»

Q

Dārgais autor, komunisti augstos amatos muļķu nelika , atšķirībā no mūsdienām , kad ministru krēslos sēž idioti un pederasti


Kaut ko tādu var pateikt tikai slīpēts demagogs, vēstures noliedzējs. Jebkurš var atrast un palasīt materiālus par PSRS laikiem - komunisti amatos lika tieši vislielākos kretīnus - sadistus, nagu maucējus, zagļus, slepkavas, neizglītotos. Un palaikam vien daudzi no viņiem, amatos esot, nodarīja kaitējumu valstij tādos apmēros, ka bija spiesti atkāpties. Bet ja godīgi, tad tas ir tikai loģiski - ja armijas virspavēlnieks ir padomju poļitruka dēls, tad komandieris būs neviens cits kā komunists - prokrieviskais 4.maija režīms nekādas nejaušības nepieļauj. Un tie daži troļļu komenti te ir tik uzjautrinoši, ka pat rosina izdomāt vēl jautrākas rīmes, piemēram: Ļoņa brauks tankā, Galvenais Žīdinātājs - slampā Kuciņā!

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

05.12.2020. 19:52

»

.

Rubesa, tā pati padla, kura gribēja uzvārīties uz Zolitūdes slaktiņā bojāgājušiem, paziņojot, ka Ušakovs, Sprūdžs un Dombrovskis nebija vainīgi


Jūs ar tiesas lēmumu iepazināties? Vainīgs bija būvinženieris Sergets un nevis Ušakovs, Sprūdžs un Dombrovskis!
Un tie ir gan meli, gan apmelojums, ka Rubesas kundze gribēja "uzvārīties"!

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilais muļķi (skapī izbubinātais),

05.12.2020. 16:53

»

Vājprāta bloķēts (un politiski represēts)

mikropisančiks


un aizrijies ar saviem PMS žultsmurgiem.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

05.12.2020. 16:34

»

Mārtiņš Bondars

Kāpēc par komandieri obligāti jābūt virsniekam...


Atbalstāma ideja. Lai armijā būtu vienlīdzība starp dzimumiem, un armijā vismaz 50% no karavīriem būtu sievietes, tad par NBS komandieri jeb menedžeri ar Saeimas balsojumu ir jāieceļ Baibu Rubesu. Viņa zina angļu valodu, ir vadījusi uzņēmumus ar miljardos mērāmu gada apgrozījumu, viņa ir vadījusi uzņēmumu, kurā darbinieku ir 10 reizes vairāk nekā LAtvijas NBS, viņa nekad nav kalpojusi padomju okupācijas varai, ir ar modernu redzējumu par drošību un militārās industrijas attīstību (to var izlasīt viņas daudzajās publikācijās).

Atbildēt

RTU goda doktors 2014

05.12.2020. 16:21

»

Mārtiņš Bondars

Kāpēc par komandieri obligāti jābūt virsniekam...


būs vislabākais menedžeris, tāpat kā viņa mīlulis Gaiļezerā:

Pirmdien, 1. jūnijā, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) valdes locekļa pienākumus uzsācis pildīt Andis Pinkulis, kuru RAKUS padome ievēlēja amatā šī gada 28. maijā,

Atbildēt

ko murgo?

05.12.2020. 16:17

»

Mankurtam

Par vārdu menedžeris vien jau pienāktos nošaušana. Mēs redzam kā visa Latvija pārvaldīta ar menedžeriem, valsts meži izmenedžēti, cukurrūpnīcas izmenedžētas, bet lauksaimniecība izmenedžēta vēl trakāk kā masu slepkavas Hruščova laikā


Krievmīlošie "Latvijas ceļa" pederasti, komunisti, čekas ziņotāji un zagļi nebija nekādi menedžeri un to ideoloģiskie un tikumiskie mantinieki: LPP, ZRP un Vienotība, arī.

Atbildēt

Mankurtam

05.12.2020. 16:03

»

Mārtiņš Bondars

Kāpēc par komandieri obligāti jābūt virsniekam...


Par vārdu menedžeris vien jau pienāktos nošaušana. Mēs redzam kā visa Latvija pārvaldīta ar menedžeriem, valsts meži izmenedžēti, cukurrūpnīcas izmenedžētas, bet lauksaimniecība izmenedžēta vēl trakāk kā masu slepkavas Hruščova laikā.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

05.12.2020. 14:50

Kāpēc par komandieri obligāti jābūt virsniekam?
Ko mēs redzam Latvijā, kas lieliski vada lielus uzņēmumus, lielas slimnīcas, universitētes, valsts kapitālsabiedrības? Tie ir labi menedžeri, kas vada, organizē un arī kontrolē padoto darbu, un iedvesmo.
Es ierosinu, ka arī NBS varētu vadīt labs menedžeris. Protams štābos un vienībās tiešie darba izpildītāji paliks virsnieki.
Ko es redzu kā menedžeri, kas varētu sakārtot Latvijas NBS? Tas varētu būt nu jau bijušais "Tet" valdes priekšsēdis un Latvijas vislabākais menedžeris Juris Gulbis.

Atbildēt

žurnālists

05.12.2020. 14:29

»

saulespuķe

Vispār jau "mediji" rakstās ar īso "e". :D


Tikai stulbeņi un stulbenes medijus sauc par medijiem. Pareizi ir plašsaziņas līdzekļi.

Atbildēt

informācijai

05.12.2020. 12:58

»

Žora Žukovs bija varens vīrs

Nomētāt ar 5 krievu zaldātiņu līķiem vienu vācu karavīru, kurš vienlaikus karoja arī pret ASV un Lielbritāniju, vajadzīgs īpašs talants...


День Опричника (слушать аудиокнигу)/google/
Vēl Vladimiras Sorokinam ir izcils darbs 'Сахарный Кремль', kā turpinājums.

Atbildēt

kroplītim

05.12.2020. 12:44

»

Mx

Tev kaut kas ar galvu nav kārtībā


Varbūt apgalvosi, ka kara gadījumā Kalniņš šaus uz civilizācijas ienaidniekiem, krievu armijas marodieriem, sadistiem un pederastiem, ar kuriem gadiem ilgi kopā dzēra šņabi un sapņoja pārvērst ASV un Eiropu radioaktīvos putekļos?

Atbildēt

Žora Žukovs bija varens vīrs

05.12.2020. 12:37

»

ASV protektorāts Latvija

Lai būtu labs karavadonis, nav obligāti jābeidz NAA. Daudzi slaveni karavadoņi vispār sāka kā ierindnieki. Suvorovs sāka kā ierindnieks. PSRS aizsardzības ministri Ģ.Žukovs savu karjeru sāka kā cara armijas dragūns, bet R.Maļinovskis kā cara armijas ložmetējnieks. Tas, ka Latvijas armijas komandiera...


Nomētāt ar 5 krievu zaldātiņu līķiem vienu vācu karavīru, kurš vienlaikus karoja arī pret ASV un Lielbritāniju, vajadzīgs īpašs talants.
Suvorovs, kuram bija paradums, ņemt sev sava šineļa "apsildīt" jaunos zaldātiņus, bija ne mazāk ģeniāls.
Interesanti, vai pederastijas pamatlicējs krievu armijā bija viņš, jeb to aizsāka sadists un pederasts Pēteris I. Sadista un pederasta, Ivana Bargā, opričņikiem(teroristu bandām) drāzt vienam otru dirsā bija normāla lieta

Atbildēt

Uldis

05.12.2020. 12:21

»

ASV protektorāts Latvija

Mācījies PSRS karaskolā. Ta nu gan iemesls neuzticēties! Vai toreiz bija vēl kādas citas virsnieku skolas? Ģenerālis Radziņš bija mācījies cara armijas karaskolā un vai tāpēc viņš nebija lojāls Latvijas Republikai? Labi, ka cilvēks vismaz ir mācījies virsnieku skolā un nevar teikt, ka PSRS kara skolas...


Tas ir iemesls pamatīgai nopratināšanai, izmantojot visus līdzekļus un, gandrīz droši, arī nāvessodam, kā ienaidnieka iesūtītam diversantam, Tie, kuri pielaiž tādus kalniņus NBS tuvāk kā snaipera šāviena attālumā, ir sodāmi par noziegumiem pret valsti, piemērojot izņēmuma soda mēru, bet viņu ģimenēm jābūt deklasētām.
Kad Radziņš mācījās kara skolā, vēl nebija latviešu valsts. Nelietis, kurš pēc 1918. gada 18. novembra ir labprātīgi bijis ienaidnieka dienestā, ir nodevējs, ar visām no tā izejošām sekām.

Atbildēt

Kad

05.12.2020. 11:54

»

saulespuķe

Vispār jau "mediji" rakstās ar īso "e". :D


raksta komentāru,derētu to pārlasīt un tad tikai apstiprināt.

Atbildēt

Skats no malas

05.12.2020. 11:45

Superkomandieris armijai, erudīts, harizma arī ir, izglītība laba. Lai izdodas! :)

Atbildēt

janis

04.12.2020. 21:05

Protams,ka pēc 30 gadiem, nu,tā jocīgi,bet viņš jau kalpo savējiem,kas valda un kalpo.

Atbildēt

Pilnīgi pohuj par kaut kādu Ļoņu Kalniņu!

04.12.2020. 20:28

»

Viedoklis

Ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš ir īsta Latvijas un Eiropas Savienības, demokrātijas patriots. Skaidri redzams, ka rakstu pasūta Krievijas specdienesti, jo baidās, ka komandieris labi pārzina Krievijas okupantu stiķus un niķus un nav iespējams Kalniņu ne apšmaukt, ne piekukuļot


Kaut viņam būtu piecas ģenerālleitinanta pakāpes!

Ļoņa ir lojāls 4. maija valsts finanšu korporācijai līdz zobiem.

ASV aukstajā karā uzvarot PSRS, turpina drupināt palikušo KF!

Mērogi jau citi- iznīcināt liekās cilvēku masas, kas radās un pēcnācējos turpinās pēc PSRS.

Kalniņš, aci nepamirkšķinot, izvedīs Latvijas ielās karaspēku, lai realizētu NATO mērķus ar bioloģisko ieroci - piespiedu obligāto vakcināciju.

Atbildēt

Viedoklis

04.12.2020. 19:51

Ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš ir īsta Latvijas un Eiropas Savienības, demokrātijas patriots. Skaidri redzams, ka rakstu pasūta Krievijas specdienesti, jo baidās, ka komandieris labi pārzina Krievijas okupantu stiķus un niķus un nav iespējams Kalniņu ne apšmaukt, ne piekukuļot.

Atbildēt

hihihi

04.12.2020. 19:22

»

ASV protektorāts Latvija

Man nav vēlēšanu biļetena un tādus amatus nevēl. Bet PSRS kara skola nav iemesls, lai cilvēks tāpēc būtu nederīgs. Vēl viens fizkultūras skolotājs gan, manuprāt, tādam amatam neder. Bet, pirmkārt, tam cilvēkam jābūt gudram un godīgam


Un Mārupes elektriķis pirms Kalniņa derēja?
Vienu brīdi modē bija Raimondi. Varbūt tagad vajag Egilus? Gan prezidentu, gan komandieri? Nez, Leščinskim arī ir PSRS karaskolas izglītība?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.12.2020. 19:17

»

hihihi

Tad tu par ģKalniņu kā NBS komandieri


Man nav vēlēšanu biļetena un tādus amatus nevēl. Bet PSRS kara skola nav iemesls, lai cilvēks tāpēc būtu nederīgs. Vēl viens fizkultūras skolotājs gan, manuprāt, tādam amatam neder. Bet, pirmkārt, tam cilvēkam jābūt gudram un godīgam.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: