Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt un gaidīt. Un tas ir godīgi. Un šeit man gribas uzdot jautājumu - vai tiešām iemeslu pietrūkst? Vai tad nepietiek ar:

1. Vara nepilda likumus, ko paši pieņem (mediķu algas);

2. Vara nepilda solījumus, ko raksta valdības deklarācijā un sola (OIK atcelšanu Kariņš solīja valdības apstiprināšanas dienā, par 3x500 vispār nerunāsim);

3. Katastrofa izglītības sistēmā ar katastrofu Tukšuma kundzi priekšgalā (tiešām Jūs neuztrauc bērnu nākotne?);

4. Uzņēmēju drāšana vārda visrupjākajā nozīmē (darbaspēka nodokļi, palīdzības nesniegšana, VID terors utt.);

5. Finanšu sektora iznīcināšana (laikam Jums ir OK, ka bankas kontu aizver vai neatver);

6. Cietuma būvniecība skolu vietā;

7. Finansējuma septiņkārtīga palielināšana partijām (Jums laikam patīk?);

8. Ministri, kurus izsvītro uz pēdējo vietu, laikam ir tas, kas Jums vajadzīgs;

9. Arī, ja valsti vada personas, par kurām Jūs pat balsojuši neesat;

10. Reforma, kur bez Jūsu līdzdalības pārtaisa teritorijas, Jums arī patīk;

11. Tas, ka nav naudas bērniem ar invaliditāti, bet ir Rajevskim, lai piārētu vienu tantuku F Ilzi? Tas arī Jums vajadzīgs acīmredzot.

12. Nekustamā īpašuma nodoklis. Laikam ir jāceļ.

Man turpināt? Jums laikam patīk Covid ierobežojumi un zagšana tā aizsegā. Jums iemeslu trūkst, lai sāktu par sevi pastāvēt? Ko tieši Jūs gaidāt, tie, kuri vēl nesaprot? Pensiju? Kuras nebūs? Vai vienvirziena biļeti? Prom no Latvijas? Ko Jūs nesaprotat, tie, kuri neredz jēgu? Dārgākie medikamenti vai PVN pārtikai, kuru nesamazina, ir tas, ko Jūs gribat? Vai, ka pie ārsta nevar tikt un uzņemšanā stundām labākajā gadījumā jāgaida?

Te nevienam nav jālūdzas. Sāciet smadzenes kustināt - tie, kuri vēl nesaprot. Trenējiet pelēko vielu, to var uztrenēt tāpat kā bicepsu. Jeb Jums vajag Laimes lāci? Jo pašiem neko negribas darīt?

Jāiemācās ir kopā valsti aizstāvēt. Paskatieties Berlīni, Madridi un nebrīnieties, ka tur dzīvo labāk. Jo viņi prot iziet ielās.

P.S. Un paņemiet datoru un parādiet visiem saviem kaimiņiem, kā var parakstīties par Saeimas atlaišanu. Pat to Jūs nevarat? Tad jau, ja nevajag, beidziet raudāt un ciest. Tad muti ciet un dzīvojiet tālāk savā nabadzībā.

Novērtē šo rakstu:

89
19