Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš Skaudības Dievs

08.10.2020. 16:03

Katru vakaru iedegsim zaļu svecīti uz galda, lai Dabas Māte sniegtu mums savu svētību. Lūgsim Dabas Māti no visas sirds, lai viņa mūs pasargā. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte uzklausīs katru no mums. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Ar skaudību, Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs #DabasMāte #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība

Atbildēt

Nu

06.10.2020. 21:46

»

Jā, bet

Kādu nodevību? Visus šos gadus pie varas ir ievēlētas tā saucamās "latviskās partijas", "gaišie spēki". Cilvēciņi skrējuši uz vēlēšanām lai tikai tie krievi netiktu pie varas. Nu nav bijusi pie varas Latvijā ne "Saskaņa", ne interfronte. Bet kāds ir rezultāts? Pat ja šeit pats Putins valdītu, tad arī...


takš beidz-Saskaņotā valdīja pēdējos cik gadus Rīgā?Par ko Rīga pataisīta?Par lētu Potjomkina sādžu par dārgu naudu.Ēkas,tās,uz kurām brauc tūristi skatīties,brūk.Ielas remontētas katru pusgadu,bet jēga no tā tikai būvdarbos iesaistītajiem,tilti?,jā,kurš tilts ir kārtībā?Tramvajs vai sliedes,vai trolejbuss,ir kāds vads,ritenis bankā neieķīlāts?Stadioni pie skolām,skolu fasādes-tā visa Eiropas nauda ar atkatiem.Rīgas karte,Rīgas siltums,Rīgas ūdens,Rīgas namu pārvaldnieks-zemju noma zem daudzstāvenēm,pašvaldības zeme,kas pa kluso pāriet privātpersonu īpašumā-viss ir viens vienīgs Rīgas iedzīvotāju apkāsiens.

Atbildēt

!

05.10.2020. 20:25

»

gunars

Daudzdzivoklu majas ir kritiska stavokli. Uzkrajumus remontiem novirza nemakataju paradu seksanai, Man ar to pietiek, lai dzili ienistu so valdibu


Ceresim ,ka Baltkrievija atbalstis 10/10/2020 protesta akcijas Rigas ielas un izteiks solidaritati ar protestejosajiem !

Atbildēt

gunars

05.10.2020. 19:54

Daudzdzivoklu majas ir kritiska stavokli. Uzkrajumus remontiem novirza nemakataju paradu seksanai, Man ar to pietiek, lai dzili ienistu so valdibu.

Atbildēt

baidas !

05.10.2020. 18:25

»

Interesanti, ka tie, kuri dedzīgi atbalsta nemierus Baltkrievijā, šeit tik pat dedzīgi cilvēkiem stāsta, ka nevajag iziet ielās, ka tas neko nedos


lai vai ka sorosa propogandas apstulbinatie pingvini ielas tomer ir neprognozejams speks varas klikes bezskaidras naudas zagliem.

Atbildēt

Tur viennozīmīgi VDD uzbrukums

05.10.2020. 17:56

»

Vai 10.10. tagad Gobzemam nedraud pašizolācija?

Sieviņa kontaktējās ar viņu bez maskas visādos veidos. No sākuma Gobzema tekstā nebija saprotams, par kādu sieviņu ir runa. Par lauku sieviņu Lolitatas lakatinē? Vai kā


Tur viennozīmīgi ir VDD uzbrukums Gobzema sievai ar C19 bioloģisko ieroci, lai traumētu ģimeni un novestu pašu Gobzemu pašizolācijā, jo tuvojas 10.10.- Gobzema protestu mītiņi! Cik vēl šādu slepenu uzbrukumu nevēlamām personām, lai viņas kriminalizētu

Atbildēt

Jautājums interesants

05.10.2020. 09:50

»

Interesanti, ka tie, kuri dedzīgi atbalsta nemierus Baltkrievijā, šeit tik pat dedzīgi cilvēkiem stāsta, ka nevajag iziet ielās, ka tas neko nedos


Bet tas neko nemaina - nevadāmo nemieru haosu un vadāmo C19 ievieš globāli. Cionistu nacisti svin uzvaru, finansu un mediju instrumentiem piespiež valstis pasliktināt ekonomikas attīstību. Šis ir tikai sākums! Sekos 2., 3., 4. un 5. C19 karantizācijas vilnis. Kas pretosies, tos nežēlīgi sodīs, kriminalizējot sabiedrību.

Atbildēt

Vai 10.10. tagad Gobzemam nedraud pašizolācija?

05.10.2020. 09:45

»

Interesanti, ka tie, kuri dedzīgi atbalsta nemierus Baltkrievijā, šeit tik pat dedzīgi cilvēkiem stāsta, ka nevajag iziet ielās, ka tas neko nedos


Sieviņa kontaktējās ar viņu bez maskas visādos veidos. No sākuma Gobzema tekstā nebija saprotams, par kādu sieviņu ir runa. Par lauku sieviņu Lolitatas lakatinē? Vai kā?

Atbildēt

04.10.2020. 22:43

Interesanti, ka tie, kuri dedzīgi atbalsta nemierus Baltkrievijā, šeit tik pat dedzīgi cilvēkiem stāsta, ka nevajag iziet ielās, ka tas neko nedos.

Atbildēt

Uz stūra,

04.10.2020. 20:11

»

Nu

Gribētu 10.10. "ielās" ieraudzīt Žuli!! Tikai kā atpazīt


pie Stūra mājas. Melnas kapronas zeķes. Jā, ar vīli. Un sarkanas krosenes.

Atbildēt

Kājslauķos - tautā jau E. Levits noslaucīja savas kājas

04.10.2020. 20:09

»

Žulis

Palasot komentārus skumji paliek par to, kā te gļēvuļi attaisno savu atteikšanos aizstāvēt sevi un valsti pret apzadzējiem un blēžiem. "Tas nekā nedošot", "vajagot lēnām evolucionēt", vajagot darīt kaut ko citu, piemēram jāpārstāj barot parazītus un viņiem dzīve jāpadarot nepanesama. Viens "varonis" ...


uzspļaujot likumam par mediķu algu celšanu. Un protestiem pie Saeimas ēkas. Ko vēl? Tērēt laiku un pārliecināties par to pašu? Vai nav smieklīgi?

Tu lauzi mūs naidīgā pretvara,
Vēl cīņa pret tevi nav nobeigta!

Atbildēt

Kjū

04.10.2020. 20:00

»

Q

Nē, janvāra apvērsums atbīdīja no varas nacionālos buržujus un atvēra ceļu sorosītu žurku bandai un nodeva Latviju ASV pārvaldībā, tā faktiski bija klusa krāsainā revolūcija


Ja par nacionālajiem buržujiem tu sauc tos, kas te ieradās 1940.gadā un pēc 91 turpināja okupācijas iesākto, tad piekrītu, bet par varas nodošanu sorosītiem piekrītu bez iebildēm.

Atbildēt

interesanti

04.10.2020. 13:08

»

ESMAIJA

Es izlasīju to sarakstu, bet tas nav mans roku darbs, es rakstu - ka ietu ar prasību atdot nozagtos (par neiespējamiem padarītos) referendumus un tiesības vēlēt TAUTAS Prezidentu


Ja tu nevari savākt pat 10% vēlētāju parakstu savam ierosinājumam, tad kas liek domāt, ka uz referendumu sanāks vairāk nekā 50%? Laikā kad katrs jeblāns varēja sarīkot referendumu, no visiem tikai 2 savāca kvorumu un abi beidzās ar rosinātāju zaudējumu, turklāt otrajā gadījumā ar pilnīgu un absolūtu sakāvi.

Atbildēt

Tas jāzin katram

04.10.2020. 11:23

»

Jā, bet

Jā, un kā gan tu, troļļa dvēsele gatavojies to "varu sodīt" neizejot ielās? Sēžot dīvānā


Kā juristam, 13. Saeimas deputātam A. Gobzemam sakarā PVO izsludināto “globālo pandēmiju”, kas ierobežo ekonomikas attīstību, to graujot finansu instrumentiem, pirmajam bija publiski publiski jāpaziņo, ka C19 pandēmija juridiski ir “nepārvarama vara” un finansu aizdevumu līgumi nav spēkā nepārvaramas varas apstākļos, tostarp valsts parāds. A. Gobzems par to nerunā! Kāpēc? Uzdodiet sev šo jautājumu!

Tai vietā A. Gobzems cionistiski musina tautu “iziet ielās”. Iziešana ielās neko nedod ne Habarovskā Furgala lietā, ne Francijā dzelteno vestu protestos, ne Vācijā, tautai protestējot pret cilvēktiesību ierobežojumiem ar prasību pašizolēties. Vācijas ekonomika gada laikā zaudēja 33 procentus sava IKP.

Pasaules Bankas stratēģija 5 gadus plāno “sašaurināt pasaules ekonomiku”. “A. Gobzema protesti” tikai varai atklātu neapmierinātākos un aktīvākos! Lai identificētu, kontrolētu un sodītu. Papildus ierobežojot “analītisko žurnālistiku”.

Papildus A. Gobzema protestu uzdevums ir identificēt jaunas personas, kuras ievilkt cionistu politikā, nopērkot ar amatiem un naudu.

Atbildēt

Tev idiot, izstāstīja,

04.10.2020. 10:42

»

Jā, bet

Jā, un kā gan tu, troļļa dvēsele gatavojies to "varu sodīt" neizejot ielās? Sēžot dīvānā


ka anonīmi, nevis atklāti. Tā, kā to dara valsts - ar saviem likumiem, lēmumiem prokuratūrā un nolēmumiem tiesā. Konkrētie diversanti pret latviešu sabiedrību ir zināmi.

4. maija valsts korporācija uzspļauj protestiem. Ar ko beidzās mediķu protesti pie Saeimas ēkas, kad E. Levits ignorēja likumu par algu celšanu mediķiem?

Diversantiem pret valsts ekonomiku, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības pat izsludināt karastāvokli.

Atbildēt

ha

04.10.2020. 08:35

Blēdis, melis, nelietis, āksts, populists, neveiksminieks...kūda sabiedrību.

Atbildēt

Pareizi!

04.10.2020. 06:44

»

TuMaija

EsMaija pareizi saka -atnāks citi un paņems varu, valdību un Saeimu...


A. Gobzems tautu aicina “iziet ielās” - “psihoterapijas pastaigām”? Iedos vēl “brīvo mikrafonu”? Lai vara var piejaucēt un sodīt pašus aktīvākos “cionistu naudas varas gudrībā”? Pilna 13. Saeima ar tādiem deputātiem - gudrīšiem, bet politiski impotentiem!

Varu vajag sodīt, arī tiesnešus un prokurorus, ne jau izejot ielās un nododot varai sevi rokās, lai izrēķinās, bet anonīmi. Un ne jau ar anonīmiem komentāriem! Vara sen, “uuuūū”, nebaidās ne no tautas, ne personām. Varas korporācija formāli maskējas ar “demokrātiju”. Komentēt drīkst tikai autoritizētie komentētāji, lai var personu identificēt. Bordāns vēl vairāk plāno ierobežot vārda brīvību. Īpaši bīstama viņam un Levitam ir “analītiskā žurnālistika”, kas atmasko “cionistu gudros un masonus Latvijā”! Kā arī 4. maija varas korporācijas rebes tieslietu sfērā, ekonomikā utt.

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”


“Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības.
Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.
“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”

Atbildēt

Varu vajag sodīt,

04.10.2020. 06:31

bet, ne jau, izejot ielās un nododot varai sevi rokās, lai izrēķinās, bet anonīmi. Un ne jau ar anonīmiem komentāriem! Vara sen, “uuuūū”, nebaidās ne no tautas, ne personām. Varas korporācija formāli maskējas ar “demokrātiju”. Komentēt drīkst tikai autoritizētie, lai var personu identificēt. Bordāns vēl vairāk plāno ierobežot vārda brīvību. Īpaši bīstama viņam un Levitsm ir “analītiskā žurnālistika”, kas atmasko “cionistu gudros un masonus Latvijā”! Kā arī 4. maija varas korporācijas rebes tieslietu sfērā, ekonomikā utt.

Tautas neapmierinājums rūga ar “lietussargu revolūcijas” protestiem un bija nekontrolējams un neparedzams pret 4. maija korporācijas varas uzurpāciju. Cionistu “gudrie” pārņēma iniciatīvu un ar Zatleru noorganizēja “pretoligarhu aktivitātes”, dedzinot salmus Daugavas krastā, pēc tam noorganizējot 2009. gada 13. janvāra nekārtības Dima laukumā. Zatlers 2. janvārī, lai vairs nav jāklausās “Zatler, atlaid Saeimu!”, aizmuka uz Īriju, it kā lai tiktoes, cik mīļi, ar latviešiem.

Gobzems “psihoterapijas pastaigas” organizē? Ielās, parasti saka, iziet prostitūtas, lai nopelnītu.

Atbildēt

Sodīt varu vajag un regulāri, tostarp tiesnešus un prokurorus

04.10.2020. 06:28

»

Nu bet

Skaidrs, ka mūsu valsts vara ir korupcijā, naudā, ietekmes sfērā...


bet, ne jau izejot ielās un nododot varai sevi rokās, lai izrēķinās, bet anonīmi. Un ne jau ar anonīmiem komentāriem! Vara nebaidās ne no tautas, ne personām. Varas korporācija formāli maskējas ar “demokrātiju”.

Tautas neapmierinājums rūga ar “lietussargu revolūcijas” protestiem un bija nekontrolējams un neparedzams pret varas uzurpāciju. Cionistu “gudrie” ņēma iniciatīvu un ar Zatleru noorganizēja pretigarhu aktivitātes, dedzinot salmus Daugavas krastā, pēc tam noorganizējot 2009. gada 13. janvāra nekārtības. Zatlers -2. janvārī, lai vairs nav jāklausās “Zatler, atlaid Saeimu!”, aizmuka uz Īriju, it kā lai tiktoes, cik mīļi, ar latviešiem.

Gobzems “psihoterapijas pastaigas” organizē? Ielas iziet prostitūtas, lai nopelnītu.

Atbildēt

Nu bet

03.10.2020. 23:51

»

Jā, bet

Kādu nodevību? Visus šos gadus pie varas ir ievēlētas tā saucamās "latviskās partijas", "gaišie spēki". Cilvēciņi skrējuši uz vēlēšanām lai tikai tie krievi netiktu pie varas. Nu nav bijusi pie varas Latvijā ne "Saskaņa", ne interfronte. Bet kāds ir rezultāts? Pat ja šeit pats Putins valdītu, tad arī...


Skaidrs, ka mūsu valsts vara ir korupcijā, naudā, ietekmes sfērā.

Bet ... tādēļ atdot varu tiem, kuri sapņo par okupācijas laika privilēģiju atjaunošanu, kur vāŗds "krievs" bija svētā govs, kad atsevišķos gadījumos tā sasaistīšanas ar kādu noziegumu varēja beigties ar Sibīriju.
Nedod Dievs atjaunot okupācijas režīmu, bet savu, "latvisko" varu ir jāmāca dzīvot, vajag sodīt, bet gudri, ir daudz demokrātisku paņēmienu, piemēram, pēc Alda Gobzema uzskaitītajiem punktiem jāpaziņo - atlaist Saeimu, pieprasīt Ministru prezidenta demisiju utt. Un/vai jārīko referendumi par jaunu Vēlēšanu likumu vai 1922. gada Vēlēšanu likumu, organizēt to pašu parakstu vākšanu - ATLAIST SAEIMU. Iziet IELĀS ar aicinājumu - ar/par
prasības "atšķaidītu" sarakstu, tā būs provokācija.

Atbildēt

Aitasgalva007 pieķēzījusi visas vietas

03.10.2020. 20:51

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


ar saviem PMS žultsmurgiem.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

03.10.2020. 20:26

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

ESMAIJA

03.10.2020. 19:31

»

TuMaija

EsMaija pareizi saka -atnāks citi un paņems varu, valdību un Saeimu...


Es izlasīju to sarakstu, bet tas nav mans roku darbs, es rakstu - ka ietu ar prasību atdot nozagtos (par neiespējamiem padarītos) referendumus un tiesības vēlēt TAUTAS Prezidentu.

Atbildēt

?

03.10.2020. 19:23

»

Dollārs

Aldis nav laimes lācis. Ja pats pie savas sētas zāli nenopļausi, tad atnāks PP un uzliks sodu, pēc tam nopļausi un samaksāsi


varbut kadam ir jauznemas atbildiba par stabuletaja daldera,sizofrenikes ruksanes,lezbietes golubevas,noziedznieka bondara,aksta un mela kaimina,lielsorosita pavluta &co ieklusanu Latvijas Saeima?

Atbildēt

Jā, bet

03.10.2020. 18:09

»

StulbUldis

Vienīgais risinājums - nepiedalīties vēlēšanās (???), tā raksta stulbs...


Kādu nodevību? Visus šos gadus pie varas ir ievēlētas tā saucamās "latviskās partijas", "gaišie spēki". Cilvēciņi skrējuši uz vēlēšanām lai tikai tie krievi netiktu pie varas. Nu nav bijusi pie varas Latvijā ne "Saskaņa", ne interfronte. Bet kāds ir rezultāts? Pat ja šeit pats Putins valdītu, tad arī lielāku ļaunumu latviešu tautai un valstij viņš nebūtu spējis nodarīt, kā to ir nodarījušas "latviskās partijas". Tad nu "stulbais Uldi" padomā, kam esi visus šos 30 gadus atdevis varu cītīgi ejot uz vēlēšanām.

Atbildēt

Dollārs

03.10.2020. 16:27

Aldis nav laimes lācis. Ja pats pie savas sētas zāli nenopļausi, tad atnāks PP un uzliks sodu, pēc tam nopļausi un samaksāsi.
Aldim nav stratēģija un redzējuma, ko likt vietā esošā vietā.

Atbildēt

TuMaija

03.10.2020. 16:03

»

ESMAIJA

Vientiesīt, viņiem pietiks ar tām balsīm, kuras nāks no radiem, draugiem, pašiem un pārējiem sev pietuvinātiem. Tā ka iešana vai neiešana uz vēlēšanām neko nemainīs. Kādreiz viens citādi orientētais , kas trubadūrēja VIENOTĪBU mācīja potenciālos vēlētājus, bīdamies, ka tauta var viņiem parādīt pigu - ,,...


EsMaija pareizi saka -atnāks citi un paņems varu, valdību un Saeimu!

"Izsvītrot"visus - tas labs variants iemānīt nobalsot par kādu partiju.

Skat, LA "spilgts citāts"- mani svītrojāt un nobalsojāt par ZZS, citādi tā nebūtu tikusi Saeimā!? - kuras partijas listi iemeti urnā, par to partiju arī nobalsojāt. Ja svītro, kādu , tam ierāda zemāku vietu listē, bet ja izsvītro visus - tas ir tas pats, ja nesvītro nevienu vai neliek ne plusus, ne mīnusus.

Bet Aldim: tā ir "gumija", ko tu staipi ar savu sarakstu. MĪTIŅAM, DEMONSTRĀCIJAI jāizvirza kaut ko svarīgu VIENU, ar pielikumu - saraksts, ko tu piedāvā. Tātad, ALDI GOBZEM, izvirzīt vajag vienu ideju - atlaist Saeimu, Valdības demisiju. Ministru prezidenta demisiju vai ..., kas atbild par TAVU uzskaitījumu novēršanu un nepieļaušanu. Jāiet ielās ar "PAMATĒDIENU", nevis ar piedevām - mērce, salāti, gurķi, ... ... ....

Atbildēt

StulbUldis

03.10.2020. 15:48

»

Uldis

1. Vai Aldis var garantēt, ka uz protestētāju rēķina nekļūs par nākamo Pabriku...


Vienīgais risinājums - nepiedalīties vēlēšanās (???), tā raksta stulbs
Putina "Uldis", vai "StulbUldis", la atnāk Putins uz vēlēšnām, tas ir atvedīs piecus Vienotās Krievijas draugus un ievēlēs visu Saeimu. Latvieši atdod varu, uz vēlēšanām neiet - tā tu gribi, aicinot uz nodevību???

Atbildēt

ESMAIJA

03.10.2020. 14:18

»

Uldis

1. Vai Aldis var garantēt, ka uz protestētāju rēķina nekļūs par nākamo Pabriku...


Vientiesīt, viņiem pietiks ar tām balsīm, kuras nāks no radiem, draugiem, pašiem un pārējiem sev pietuvinātiem. Tā ka iešana vai neiešana uz vēlēšanām neko nemainīs. Kādreiz viens citādi orientētais , kas trubadūrēja VIENOTĪBU mācīja potenciālos vēlētājus, bīdamies, ka tauta var viņiem parādīt pigu - ,,dariet kā darīšu es! Paņemiet un izsvītrojiet visus kandidātus un iemetiet šādu lapiņu urnā. Tas būs jūsu protests Vienotībai. Tad nodomāju - viņš taču tura visus par muļķiem... Jūsu padoms man liekas līdzīgā vērtē. Bet Aldim Gobzemam ir absolūta taisnība, tikai, ja es spētu aizbraukt uz Rīgu šai dienā, es ietu ar lozungu - atdodiet mums nozagto referendumu un tiesības vēlēt tautas Prezidentu. Tas vien jau daudz ko sakārtotu.Bet šajā reizē es domāju, cilvēki vēl nebūs tam gatavi, vēl nebūs izbaudījuši visu...

Atbildēt

vispār jau

03.10.2020. 13:14

»

Žulis

Palasot komentārus skumji paliek par to, kā te gļēvuļi attaisno savu atteikšanos aizstāvēt sevi un valsti pret apzadzējiem un blēžiem. "Tas nekā nedošot", "vajagot lēnām evolucionēt", vajagot darīt kaut ko citu, piemēram jāpārstāj barot parazītus un viņiem dzīve jāpadarot nepanesama. Viens "varonis" ...


Tieši tev līdzīgie šeit ir sarakstījuši, lai savam slinkumam un stulbumam piešķirtu cienījamu izskatu. Normāliem cilvēkiem nav truli jāgānās komentāros un jāpielūdz kārtējais sulvedis laimes lācis, kurš beidzot viņiem visu pasniegs uz paplātes.
Tikai atcerieties - kājslauķus neviens neciena, tajos vienkārši noslauka kājas tādi kā Gobzems!

Atbildēt

!

03.10.2020. 12:53

»

Blondīne

1.JEKURA revolūcija tikai sagrauj esošo un rada postu! Kaut ko uzlabot var tikai evolūcija. Tādejādi ir jābūt ilglaicīgam mērķim un ļoti ilglaicīgai statēģijai. 2.Jā pasauli valda nauda un ieroči tiek izmantoti kādu grupu interešu realizēšanai, taču bez ilglaicīgiem mērķiem un ilglaicīgas stratēģijas...


valdosa klike ir jatur pastaviga sasprindzinajuma,jo savadak ta saks pirkt kancelejai vel dargakus kreslus,dos vel vairak ka 150000 euro valsts apversuma organizesanai Baltkrievija,izdomas vel kadus nodoklus,ne tikai lietotu automasinu registracijai,sutis savus algotnus demokratizet Mongoliju un apspiedis demokratiju ar citiem sorosa instrumentiem ,ne tikai ar re baltica melu portalu !

Atbildēt

Žulis

03.10.2020. 11:54

Palasot komentārus skumji paliek par to, kā te gļēvuļi attaisno savu atteikšanos aizstāvēt sevi un valsti pret apzadzējiem un blēžiem. "Tas nekā nedošot", "vajagot lēnām evolucionēt", vajagot darīt kaut ko citu, piemēram jāpārstāj barot parazītus un viņiem dzīve jāpadarot nepanesama. Viens "varonis" te sludina, ka vajadzētu parazītus kārt pie stabiem, bet tā kā neviens to netaisās darīt, tad viņš tajā pasākumā nepiedalīsies. Galvenā tēma šiem tupeļu varoņiem un "gudriniekiem|", protams, ir tā, ka Gobzemam nevarot uzticēties, jo viņš ir tāds un šitāds. Viņš no tā, ka cilvēki izies ielās un demonstrēs valdošajai varai savu neapmierinātību ar valsts un tautas postā dzīšanu, lūk sagrābšot milzīgu plitisko kapitālu un kļūšot par....
Vai jums pašiem nav kaut nedaudz kauns par tām muļķībām, ko šeit esiet sarakstījuši tikai tādēļ, lai savam slinkumam un stulbumam piešķirtu cienījamu izskatu? Nu neaicina Gobzems jūs iziet ielās, lai tur jūs viņu slavētu! Viņš aicina jūs iziet ielās, lai paustu savu negatīvo attieksmi pret to genocīdu, ko pēdējās desmitgadēs pret tautu realizē valdošā vara! Kāda starpība, vai šo aicinājumu pauž Gobzems vai kāds Bērziņš, Kārkliņš, Kļaviņš... Galvenais, ka tāds aicinājums ir izskanējis. Varat jau spriedelēt tālāk ko tas dos, vai nedos. Tikai atcerieties - kājslauķus neviens neciena, tajos vienkārši noslauka kājas

Atbildēt

gf

03.10.2020. 11:30

''...Un paņemiet datoru un parādiet visiem saviem kaimiņiem, kā var parakstīties par Saeimas atlaišanu. Pat to Jūs nevarat? Tad jau, ja nevajag, beidziet raudāt un ciest. Tad muti ciet un dzīvojiet tālāk savā nabadzībā....''


STOP, STOP, ALDI!

Ja mēs to izdarīsim, Tev savu partiju neuzbliezt! :)

Atbildēt

Nav ko iet ielās

03.10.2020. 11:04

»

Jautājums

Es arī par to esmu domājis. UN lielākais sasniegums izskatās ir tas, ka grūti ir atrast nopietnu uzņēmumu, kurš piederētu Latvijas pilsoņiem ( neatkarīgi no tautības


latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Blondīne

03.10.2020. 10:10

»

uh uh

Vai vēl neesi sapratis, ka nākotni nemaina ielās, bet gan ar naudu un ieročiem. Ja pretī vari likt savu monetārās neatkarības un ekonomiskās atbrīvošanās plānu, tad tam ir jēga. Citādi pēc provokātora izskaties, lai cilvēkus ātrāk iedzītu elektroniskajā koncentrācijas nometnē caur mākslīgi radītu haosu...


1.JEKURA revolūcija tikai sagrauj esošo un rada postu! Kaut ko uzlabot var tikai evolūcija. Tādejādi ir jābūt ilglaicīgam mērķim un ļoti ilglaicīgai statēģijai. 2.Jā pasauli valda nauda un ieroči tiek izmantoti kādu grupu interešu realizēšanai, taču bez ilglaicīgiem mērķiem un ilglaicīgas stratēģijas absolūti nekādu ideju īstenošana nav iespējama pēc definīcijas.
3. Iziešana ielās , lai mazliet pieliktu pie algas dažu profesiju pārstāvjiem, mazliet uzlabotu dažu sabiedrības slāņu eksistenci, protams, ir pozitīvi no mazītiņā taisnīguma viedokļa, bet tā nav ilglaicīga attīstības ideja.

Atbildēt

Jautājums

03.10.2020. 09:50

»

Q

Nē, janvāra apvērsums atbīdīja no varas nacionālos buržujus un atvēra ceļu sorosītu žurku bandai un nodeva Latviju ASV pārvaldībā, tā faktiski bija klusa krāsainā revolūcija


Es arī par to esmu domājis. UN lielākais sasniegums izskatās ir tas, ka grūti ir atrast nopietnu uzņēmumu, kurš piederētu Latvijas pilsoņiem ( neatkarīgi no tautības).

Atbildēt

Q

03.10.2020. 09:26

»

Jā,bet

Vai tad vjena iziešana ielās jau nebija?Ar ko tā beidzās?Vai atkal nesavēlēja tās pašas partijas,tos pašus partijniekus...


Nē, janvāra apvērsums atbīdīja no varas nacionālos buržujus un atvēra ceļu sorosītu žurku bandai un nodeva Latviju ASV pārvaldībā, tā faktiski bija klusa krāsainā revolūcija!

Atbildēt

vietejais

03.10.2020. 09:22

»

ok ok

brauc uz Maskavu, salabos tev tur zobus bez maksas, samaksas vietā paņems tevi purkšķī, būsi ļoti laimīgs un paliksi tur!!! tu gan arī barikādēs ņēmi purkšķī, bet nu par šo pievērsim acis


Es savus zobus salabošu savā valstī, kad pienāks laiks bet tu vari šeit tos pazaudēt pavisam un tad tava mute purkšķēs stiprāk kā mana(lai nu paliek katram mēslam ir mēsla smaka)

Atbildēt

krievi atbalstiet latviesus 10/10/2020

03.10.2020. 07:56

ielas jaiziet visiem 1500 atlastajiem Latvijas dzelzcela darbiniekiem un 500 atlaistajiem pnb bankas darbiniekiem,jo rit var atlaist ari jus !

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: