Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bet zēniem, par muļķi maksā...

07.02.2022. 17:08

»

Arvids

Vai tu zini, kas es esmu? Vai tad atkal driz nedzirdesim


Jau no senās Romas laikiem, valdniekiem bija vajadzīgi apmaksāti āksti-klauni. Arī mūsu laikos bez viņiem neiztikt. Kaimiņš, kaut viduvējs aktieris, šo uzdevumu labprāt uzņēmās, un arī pilda. Ar politiku šeit nav nekāda sakara, vienīgi kalpošana tam, kurš maksā un atļauj ķēmoties!

Atbildēt

Yes

04.02.2022. 07:42

»

Hihi

Kokaīns un alkohols


Dzirnavu 57

Atbildēt

nu

03.02.2022. 13:16

»

Slikts aģents

Tā padzīvojusī tante 33 gadu vecumā vēl latviski runāt nav iemācījusies bez svešvalodu akcenta un iestarpinājumiem


vispār, pilnīgi neinteresē viņu sabiedriskā netīrās veļas mazgāšana, bet iedomājos, šādas dāmas mums ir neskaitāmas ministru padomnieces,nvo biedres, kam reālā dzīve, sadzīve, attiecības, politika ir tāla kā Mēness.

Atbildēt

Var

03.02.2022. 13:08

»

Proktologs

Kas jums ar to kolorektālo (colon) vainu? Jūs visu laiku rakstāt te par savām zarnām. Te nav ārstu...


just, ka pieredzes bagāts kolorektālo vainu mocīts pacients raksta. Ir jau labi dalīties savā ārkārtīgi bagātajā, žēlumu raisošajā pieredzē, bet var šī raksta sakarā iztikt bez šī zinātniski pētnieciskā raksta par jūsu kairināto zarnu sindroma, nekārtīgā vēdera mokām, proktoloģiskajām problēmam. Ak vai,kāda jums slimību buķete. Dievs dodi veselību:):):).

Atbildēt

Ha

03.02.2022. 12:47

»

Pinkertons

Nezkāpēc šī raksta stils tik ļoti atgādina L. Lapsas stilu, vai tik pietiek lasītājs nav pats pietiek veidotājs, ka tas regulāri notiek


Tu vari kaut kā pēc būtības apstrīdēt tekstu, piermeram, kaimiņš ir izcili godīgs bez atkarībām utt. vai tu gribi vnk meklēt kas varētu būt par vainu autoram un tāda veidā laikam attaisnot cien. deputātu-deģenerātu?

Atbildēt

Peksis

03.02.2022. 06:37

Jautājums no vcitas operas, ka tā aprobežotā mātīte kādam var šķist pievilcīga?

Atbildēt

amoška

02.02.2022. 18:17

»

hm

tad jau noteikti zini preiskurantu!!! pa cik naudiņām tad viņa dod dibenā


vēl piemaksā no savām naudiņām?

Atbildēt

Pinkertons

02.02.2022. 15:15

Nezkāpēc šī raksta stils tik ļoti atgādina L. Lapsas stilu, vai tik pietiek lasītājs nav pats pietiek veidotājs, ka tas regulāri notiek

Atbildēt

Naivie tirliņi

02.02.2022. 15:11

»

Cerības

Šlesers - laikam šobrīd vienīgais politiķis LV, par kuru balsojot nevar nokļūdīties


Šlesers ir pēdējais mēsls, to viņš ir vairākas reizes pierādījis, bet idioti tāpat vēl uzķeras

Atbildēt

Atis Priedītis

02.02.2022. 15:03

Kādēļ Arhetipiskā psiholoģija tiek noklusēta

Beidzot esmu gatavs precīzi formulēt savu versiju. Tā gan būs diezgan nepatīkama. Un tomēr.

Visdziļākie arhetipi, kuros atrodas avots mīlestībai un labestībai ir Jēzus un Dieva arhetipi. Cilvēki, kuru ikdienas dzīvē melošana, zagšana un kukuļņemšana ir pierasta lieta, šiem arhetipiem piekļūt nespēj. Pa vidu kā nepārvarama siena atrodas sātaniskie (ļaunuma pilnie) arhetipi. Zināmākais no tiem ir Napoleona arhetips - iekarotājs un slepkava.

Diemžēl, šobrīd Latvijā pie varas atrodas cilvēki, kuru lielākā daļa absolūti neatbilst nosacījumiem, kuri varētu dot iespēju piekļūt Jēzus un Dieva arhetipiem sevī. Līdz ar to arī lielie masu mediji ir spiesti par Arhetipisko psiholoģiju klusēt.

Atbildēt

viss ir vienkārši

02.02.2022. 14:20

»

?!

kurā brīdī tauta ir tā nodegradējusies, ka par tās augstākajiem likumdevējiem varējuši kļūt tādas padibenes kā kaimiņi, bordāni, rancāni, riekstiņi, muižnieces


Nevar būt runa par konkrētu nodegradēšanās brīdi - rietumdemokrātiski orientēto militārsabiedroto bloka okupētā ģeopolitiskā reģiona austrumrobežas buferzonas muļķuzemes euro-latvānijas titulnācijas degradācijas process ir 30+ gadus ilgtspējīgs un pagaidām vēl turpinās.

Atbildēt

visticamāk tomēr

02.02.2022. 14:12

»

Hm

Nevis oligofrēns, bet sociopāts


Derdzīgi ļumīgs biomasas izstrādājuma atkritums.

Atbildēt

Hm

02.02.2022. 14:09

Nevis oligofrēns, bet sociopāts?...

Atbildēt

?!

02.02.2022. 13:12

kurā brīdī tauta ir tā nodegradējusies, ka par tās augstākajiem likumdevējiem varējuši kļūt tādas padibenes kā kaimiņi, bordāni, rancāni, riekstiņi, muižnieces..

Atbildēt

Vērotājs

02.02.2022. 12:26

»

loģika

Jau autors paskatītos sarunu ar Dārtu "Pāļa bazarā", tad zinātu, ka meitene nav "pilns rublis" un patreiz notiekošais ir tikai loģiskas sekas ... :( līdzjūtība bērnam


Nu, paskatījos to interviju. Nav tur nekā tāda vērā ņemami muļķīga. Kāda sarunas gaisotne, tādi teksti. Angļu valodas varbūt par daudz, bet-katram savs stils.

Atbildēt

jums labāk zināms

02.02.2022. 12:19

»

Hihi

Kokaīns un alkohols


kāds izskatās tas pritons.Kur jūs redzat interjeru?Bilde tika taisīta pie Kaimiņa privātmājas.Fonu var uztaisīt,kādu vajag.

Atbildēt

Tā gan

02.02.2022. 12:16

Kāpēc visi tam pievērš uzmanību?Viens pajoliņš Ģobzems,kas izceļas ar savām stulbībām,labi ka cilvēki saprata.Tagad otrs,kas pievērš sev uzmanību.Tādi izveidoja partiju.Cilvēkiem jāsāk iedziļināties par ko jūs vēlat vēlēšanās.Savas ģimenes lietas tiesā vai mājās lai kārto.Šie cilvēki nav ievērības cienīgi.

Atbildēt

Mhm

02.02.2022. 12:08

Bet varbūt Kaimiņš un līdzīgie var brīvi plosīties, jo vienmēr vainosim nevis viņus pašus, bet sievietes un apkārtējos?

Atbildēt

šī doma ir pareiza

02.02.2022. 12:05

»

Atis Priedītis

Iespējams, ka cēlonis nesaskaņām ir pavisam cits. Atcerēsimies cik aktīvi Kaimiņš vērsās pret to kas notiek Saeimā un arī pret Lembergu, bet pēc ugunsgrēka momentā pierima. Var gadīties, ka ap Kaimiņu ļoti aktīvi pašlaik "spieto" gan Lemberga specaģenti, gan arī oficiālie drošībnieki izmantojot to pašu...


Spieto jau ļoti sen.Ai,kā spieto.Spieto jau daudzus gadus.Kaimiņam būtu silti ieteicams pilnīgi atteikties no alkohola lietošanas,jo spietotāji ķer momentus un nekavējoties bildē.Lemberga algotņi ir visur.Šis monstrs pat no cietuma komandē parādi caur saviem algotņiem.Kaut nu Kaimiņš to apjēgtu.Savulaik pat slavenais astrologs Globa,viesodamies Rīgā,to uzsvēra,ka Latvijā būs skandalozs politiķis ar žirinovska izdarībām,kura dzīvība visu laiku tiks apdraudēta no mafiozām struktūrām.Toreiz nevienam pat prātā nenāca,ka šis aktieris tiks politikā.Arī Suņu būdas raidījumu nebija.

Atbildēt

Andris

02.02.2022. 11:40

Dārta es vienīgi kā varu palīdzēt. Uz taisīt vēl vienu bērnu, ja ne prasīsi alumentus. Viņš visu laiku būs pie Tevis. Būs ar ko spēlēties. Ja vajadzēs pieskatīšu. Ja tā Tu sagribēs.

Atbildēt

Andris

02.02.2022. 11:31

Es ieteiktu Artūram un Dārtai spēlēt pinpongu, kas uzvar pie tā bērns, vai pokeru, vai zoliti. Var jau arī šahu vai dambreti. Ja kāds zaudē var pilnveidoties un censties uzvarēt.Abi no tā iegūs. Būs veids kā piepelnīties. Tad kad puisītis būs tīņa vecumā censties viņu pasargāt no kāda pedofīla. Vai naudas ko viņš gribēs, lai nopirktu ieroci, lai nošautu sākumā abus vecākus, pēc tam pats sevi.

Atbildēt

Хм

02.02.2022. 11:13

»

Paula

Kas jums par daļu,ko kurš izvēlas un kāda ir viņu personīgā dzīve? Tieciet paši galā ar saviem dēmoniem un tad lienat iekšā svešā guļamistabā. Ja jūtaties tik svēti, ka jums ir tiesības citus pamācīt un kritizēt,varbūt izmēģiniet mācītāja amatu


Совершенно правильные слова! Одно "но" только есть-зачем тогда писать эти твиы в публичном пространстве?
Насколько я понимаю, твиттер - это публичная социальная сеть. Хочется, чтобы никто ничего не узнал? Напиши психологу или смс близкой подруге. Ну а уж если хватило ума вывалить на публику свои проблемы, то уж будь готова/готов к самой разной реакции этой публики.

Atbildēt

nerakstu savu vārdu

02.02.2022. 10:46

»

Atis Priedītis

Nolēmu tomēr publicēt šo savu rakstu arī šeit...


Paldies par atziņām. Man nācās pie kā līdzīga nonākt personiskās pieredzes rezultātā, kad nebija, pie kā meklēt palīdzību, kad vairs neuzticējos nevienam cilvēkam. Pusmiega stāvoklī uzdevu jautājumus tieši Kristum un momentā dabūju atbildes.
Iespējams, mūsu pašu šūnās vai garīgā apziņā slēpjas informācija, kas ne vienmēr ir pieejama, varbūt tikai grūtos brīžos, izmisumā. Tie, kas nav to piedzīvojuši, var nesaprast un pat ņirgāties.
Par to Citplanētieša arhetipu - īsti nepiekrītu tam, ka nevaram uz Zemes neko ietekmēt. Katrs cilvēks kaut ko ietekmē, kaut vai savā tuvākajā apkārtnē. Tiesa gan, skatoties no kosmiskiem mērogiem, smieklīga šķiet cilvēku iedomība, cīņa par varu un bagātību, jo tiem cilvēkveida kukaiņiem ir tik īss mūžs...

Atbildēt

Hihi

02.02.2022. 10:30

Kokaīns un alkohols.
Bildē jau arī redzams Dzirnavielas narkopritona interjers. Vītas metāla kāpnes, durvju kods 525

Atbildēt

Atis Priedītis

02.02.2022. 09:50

Nolēmu tomēr publicēt šo savu rakstu arī šeit.

Arhetipi - mans pats spēcīgākais pašaizsardzības ierocis

To visu es iemācījos jau pirms 30 gadiem un esmu nolēmis beidzot par visu atklāti izstāstīt.
Vispirms citāts no šādas weblapas (vietne brīžiem nav pieejama)
www.jungian.lv/jungianisms/a...

Arhetips ir vissenākā un universālākā domāšanas forma. Šie kolektīvās bezapziņas veidotie un uzturētie pirmtēli, pirmatnējie modeļi plaši izpaužas tautu mītos, pasakās, tautasdziesmās, sapņos un arī mākslā. Mūsdienu pasaule arī ir piesātināta ar arhetipiskiem tēliem caur reklāmām, kino, literatūru, protams, arī sapņiem un psihozēm.

Arhetips pats par sevi nav ne labs, ne slikts. Arhetips ir morāli indiferents, kas tikai sastopoties ar apziņu kļūst labs vai slikts vai kļūst par pretrunīgu divejādību. Arhetipi ir psihes orgāni, kas garantē dzīves līdzsvarotību un "glābj" dzīves ekstremālās, nezināmās situācijās, taču, ja tie pārpludina dzīvi, tad draud neiroze, psihoze vai pat bojāeja. Arhetipi var aizraut cilvēku, jo tiem piemītošā lielā enerģija var aizraut cilvēku sev līdzi, radot gan skolotājus, praviešus, gan arī tirānus un dzīvei nepiemērotos upurus. Pēc Junga, pats individuācijas process ir arhetips - Varoņa ceļš, kurā jāiziet daudzas grūtības, lai iegūtu dārgumus.

Un tagad par maniem arhetipiem. Nosaukšu tos, kurus es tiešām zinu. Mozus, Jēzus, Citplanētietis, Latviešu tautas Dievs, Dievs. Šos arhetipus manī atmodināja VDK 1991.gada rudenī cenšoties sagraut manu psihi un panākt lai es izdaru pašnāvību. Es tomēr to neizdarīju jo tieši arhetipu atmošanās man deva fantastisku spēku visas vajāšanas izturēt.

Un tagad par to kā es šos arhetipus izmantoju savai psiholoģiskai pašaizsardzībai. Vispirms jau ar to, ka es ļoti labi zinu, ka tie ir tikai arhetipi, kuri var atmosties ļoti sarežģītās manas dzīves situācijās un pēc tam kad viss ir garām, atkal aizmigt.

Un tagad par katru arhetipu detalizēti. Un sākšu ar Citplanētieša arhetipu. Šis arhetips dod man spēku saprast, ka es neko uz Zemes izmainīt nevaru, es drīkstu tikai novērot, jo Starpgalaktiskais kodekss aizliedz iejaukties citu planētu iemītnieku dzīvē.

Jēzus pirmās atnākšanas arhetips - tas ļauj man turpināt visu laiku radīt kaut ko jaunu un neņemt galvā nievas un ņirgāšanos.

Jēzus otrās atnākšanas arhetips - tas dod man sapratni, ka galu galā es uzvarēšu. Šobrīd jau tas īstenojas jo neskatoties uz gandrīz pilnīgu lielo masu mediju ignoranci, esmu kļuvis atpazīstams gan kā dzejnieks, gan kā rakstnieks.

Par citiem arhetipiem šoreiz nerakstīšu tikai piebildīšu, ka šos arhetipus es protu atmodināt zibenīgi, tiklīdz tas ir vajadzīgs un zibenīgi protu tos atkal iemidzināt.

Tieši šī spēja man ir nu jau 30 gadus ļāvusi dzīvot kā vienkāršam, parastam un cilvēkam un strādājot kā skolotājam sapelnīt pietiekoši lielu pensiju lai savas grāmatas varu izdot pats par savu naudu.

Atbildēt

Atis Priedītis

02.02.2022. 09:34

Iespējams, ka cēlonis nesaskaņām ir pavisam cits. Atcerēsimies cik aktīvi Kaimiņš vērsās pret to kas notiek Saeimā un arī pret Lembergu, bet pēc ugunsgrēka momentā pierima. Var gadīties, ka ap Kaimiņu ļoti aktīvi pašlaik "spieto" gan Lemberga specaģenti, gan arī oficiālie drošībnieki izmantojot to pašu VDK laika cilvēku vajāšanas psiholoģiskā terora metodi Zersetzung. Tikai Kaimiņš ļoti labi zina, ka sākot kaut ko atklāti stāstīt uzreiz tiks nosūtīts pie psihiatra. Internetā šobrīd tiešām var atrast cilvēku stāstus par to, ka Zersetzung metode tiek lietota arī pašlaik un visi, kuri uzdrošinās par to kaut ko rakstīt tiek sūtīti uz pārbaudi pie psihiatra.

Atbildēt

azalea

02.02.2022. 07:37

Kaimiņš gaida brieduma gadus, kad apņems jaunu, rūdītu un izmanīgu blēdi sievu. Tad arī varēs noskaņot sabiedrību, ka ir gādīgs tēvs savai ģimenei / jo seksā nevarēs apmierināt savu jaunuvi tik labi, cik tā vēlas/. Tādi vēži nemainās it īpaši, ja ir ļoti zems intelekts.

Atbildēt

Artuks

02.02.2022. 00:16

Krieviem ir viens vards - zaļot

Atbildēt

Vai kādam ir saprašana?

01.02.2022. 23:44

»

Vecmodīgā

Vai tiešām sava netīrā veļa jāmazgā publiski


Abiem klauniem ir vajadzīga atpazīstamība, nu kam gan viņi būtu vajadzīgi?

Atbildēt

arī atbilde

01.02.2022. 22:41

»

atbilde

Ak svētā nevainība!Vai šī uzburbušā dauņa riešanu kāds ņem par pilnu, ja vispār klausās! Nu nolieciet blakus šim izdzimtenim Lemberga kungu! Vai smiekli nenāk. Man joprojām stāv acu priekšā kā šitas ērms staigāja pa Saeimu un bāza visiem degunā kādreizējās partijas biedra karti , labi zinot, ka paša...


Jūsu kungs Lembergs ir daudz lielāks izdzimtenis un smiekli gan nenāk.Drīzāk būtu jāraud.Par grošu grēkiem nevienam nav jāatbild.Varētu padomāt,ka grošas stāstīja saviem mazbērniem par tādām lietām.ko Aivars ienīst,to jūs ienīstat,ko var saprast.,ja ir tik dziļa cieņa un mīla,kā jums pret biedru Lembergu.Mīlestība ir akla.

Atbildēt

Vai viņai var dot bērnu rūpēties

01.02.2022. 22:19

Dārtai nervi jāārstē lecīga.

Atbildēt

atbilde

01.02.2022. 21:31

»

uz priekšu,maija!

Sadod,sadod tam "deģenerātam",kurš uzdrošinājās vairākas reizes nodēvēt svēto,sirdsmīļo Aivaru par Latvijas lielāko nelaimi!Rokas nost no mīļotā,dievinātā opozicionāra un poltitieslodzītā


Ak svētā nevainība!Vai šī uzburbušā dauņa riešanu kāds ņem par pilnu, ja vispār klausās! Nu nolieciet blakus šim izdzimtenim Lemberga kungu! Vai smiekli nenāk. Man joprojām stāv acu priekšā kā šitas ērms staigāja pa Saeimu un bāza visiem degunā kādreizējās partijas biedra karti , labi zinot, ka paša groša piepelnījās par stukaču, izsekojot savus kaimiņus un darba biedrus, Va tad to viņš uzzināja tikai pēc maisu atvēršanas?

Atbildēt

Arvids

01.02.2022. 21:16

Vai tu zini, kas es esmu? Vai tad atkal driz nedzirdesim?

Atbildēt

skaidrs

01.02.2022. 21:04

»

Blondīne

Vispār jau Dārtai ir 33 gadi, nevis 18. Tā kā pieaugusi sieviete un ne pirmajās attiecībās


ka ne pirmajās.Šis viņai ir vismaz ceturtās,ja ne piektās "partnerattiecības".Laimīgi,kas tikuši vaļā.Bet Kaimiņam laikam sestās vai septītās.Mainīs,kamēr atradīs īsto līdz pašam vecumam.Tad varēs mest mieru.

Atbildēt

:)

01.02.2022. 20:48

Vai Dārtiņa nezināja? Bet vai jūs neziniet, ka Dārtiņai regulāri sanāk kādam uzbrukt? Vai ne Dārtiņas uzbrukuma dēļ bija jāizvācās?

Atbildēt

Jukums

01.02.2022. 19:57

Jautājums ir vietā - uz ko tad cerēja tā dāma, kad sapinās ar Kaimiņu? Vai tiešām viņa cerēja, ka viņš pēkšņi kļūs mīļš un iejūtīgs vīrs, kurš sievu atbalstīs grūtos brīžos, nevis tiranizēs un pazemos? Nu, nemainās nekad tāda tipa cilvēki! Ja atradīsies vēl kāda - viņai būs tāds pats liktenis. Kaimiņš ļoti labi prot kaut ko kritizēt un graut, bet ne celt, atbalstīt un aizsargāt.
Un, neizskatās, ka arī tā dāma ir tāds ideālam tuvs sievietes tips. Un, diemžēl, tādas, agri vai vēlu, iekuļas līdzīgās nepatikšanās. Un, ko nu tagad darīt, kā iziet no situācijas? Vieglu risinājumu jau tur vairs nav. Un, nebrīnīšos, ja tā dāma pēc laiciņa vēlreiz iekulsies līdzīgās nepatikšanās. Arī viņa neizskatās tāda, kura spētu pārdomāt un manīties. Drīzāk jau viņa tikai īstermiņā spēk ko domāt.

Atbildēt

Vecmodīgā

01.02.2022. 19:35

Vai tiešām sava netīrā veļa jāmazgā publiski?

Atbildēt

Proktologs

01.02.2022. 19:15

»

Deokupāciju dekolonizāciju

Drīz varēsit kopā ar šleseru balsot par pašu putinu kā pilntiesīgi krievijas pilsoņi


Kas jums ar to kolorektālo (colon) vainu? Jūs visu laiku rakstāt te par savām zarnām. Te nav ārstu.

Jūtams, ka ir problēma, ja jau visu laiku to pieminat, turklāt pie jebkuriem rakstiem - par bērniem, aviāciju, kovid aitām, jebko. Vēža skrīningu, koprogrammu uztaisiet, biomehānisko faktoru izpētei, tad varbūt nebūs velti jāķēzās te. Vecākiem kungiem šāds skrīnings ir ļoti ieteicams.

Zinātniski pierādīts, ka kairinātu zarnu sindroma rašanos ietekmē psihoemocionālais stāvoklis un nervozēšana: nekārtīgs vēders rodas no gremošanas sistēmas un arī nervu pārmērīgas uzbudināmības. Dariet kaut ko. Nepalieciet dekolonizēts.

Atbildēt

Slikts aģents

01.02.2022. 18:39

»

vēl varēja

nodēvēt šo naivo,jauno meiteni par nepieredzējušu un nevainīgu,jo kāda gan pieredze var būt 33 gadu vecumā pēc nez cik tur "attiecībām" un kopdzīvēm


Tā padzīvojusī tante 33 gadu vecumā vēl latviski runāt nav iemācījusies bez svešvalodu akcenta un iestarpinājumiem.

Atbildēt

apriori

01.02.2022. 18:32

meroni uzpirktais kaimins galvenokart apcakareja arzemes dzivojoso jauno latviesu elektoratu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: