Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sekotājs

06.09.2013. 10:25

Žagars noteikti visus rēķinus ir veiksmīgi paslēpis.............ir jārok dziļāk.....

Atbildēt

ierednis

06.09.2013. 10:22

Kā ierēdnim man pozitīvi jānovērtē atbilžu noformējums 5 un 7 jautājumā, jo sniegtās atbildes neatbild uz uzdoto jautājumu, papildus norādot, ka Žagars neko neizmanto personīgām vajadzībām. Pēc būtības tā nav atbildes uz jautājumu par Žgaram izlietotās degvielas un auto izdevumiem viņam pildot DARBA pienākumus, nevis personīgos kā atbild LNO. Un attiecīgi tas pats par restorānu izdevumiem,kuriem varbūt izlieto Ls 500 mēnesī un vairāk, bet DARBA vajadzībām nevis personīgām kā atbild LNO:

5) kādas ir LNO līdzšinējā vadītāja A. Žagara vajadzībām no LNO līdzekļiem apmaksāto autotransporta pakalpojumu un degvielas izmaksas 2012. gadā pa mēnešiem un 2013. gada pirmajos astoņos mēnešos pa mēnešiem?

LNO: Andrejs Žagars LNO valdījumā esošo transportu nav izmantojis personīgām vajadzībām. Visi LNO valdījumā esošie transportlīdzekļi tikuši un tiek izmantoti Operas darbības nodrošināšanai, ko apliecina ceļazīmes.


7) nododiet manā rīcībā to personu sarakstu, kurām par LNO līdzekļiem bez maksas tiek izsūtīti ielūgumi uz pirmizrādēm un īpašajiem pasākumiem.

LNO: Atbilde var tikt sniegta nedēļas laikā, jo nepieciešams laiks dokumentu caurskatīšanai un informācijas apkopošanai.

8) kādas ir LNO līdzšinējā vadītāja A. Žagara vajadzībām no LNO līdzekļiem apmaksāto sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu pakalpojumu izmaksas 2012. gadā pa mēnešiem un 2013. gada pirmajos astoņos mēnešos pa mēnešiem?

LNO: No LNO līdzekļiem nekad nav tikuši apmaksāti sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu pakalpojumi A. Žagara personīgajām vajadzībām.

Atbildēt

vel

06.09.2013. 10:11

buutu interesanti uzzinaat, cik opera ir pedejos gados NOMAKSAJUSI nodoklos. Nevis DEKLAREJUSI bet NOMAKSAJUSI.

Atbildēt

alekss

06.09.2013. 09:53

Šībrīža aktuālākais skandāls un kā nu bez latviešu robinhuda - lato lapsas? Visur jàielien, bez tevis ne ko, vai ne Lato?

Atbildēt

Ojārs

06.09.2013. 09:19

»

Alfredo

T.s. kultūras ministrei tuvojoties vēlēšanām vajag kādu mazu uzvarām vainagotu kariņu. Vajag kaut jel ko, kas nomāktu slikto smaku, kas vēdī ap pārējiem žanetas akantjevas-jaunzemes-grendes=NA "sasniegumiem...


Man gan šķiet tieši otrādi - kā administrators viņš ir, maigi izsakoties, stipri pavājš. Par viņa spējām režijas lauciņā neņemos spriest. Varu vien piebilst to, ka neesmu viņa daiļrades cienītājs.
LNO Žagaram nepieder nekas, viņš tajā ir algots darbinieks - tieši tāds pats kā visi pārējie. Tas var patikt un var nepatikt, taču strīdā starp īpašnieku un algoto darbinieku vienmēr taisnība būs īpašniekam. Un to pārstāv Kultūras ministrija.
p.s. Pēc definīcijas vadītājs, kurš ir šķietami neaizvietojams, ir slikts vadītājs. Tas liecina par nopietnām korporatīvās pārvaldības problēmām.
p.p.s. Meža, Raiņa... u.c. kapi ir pilni ar neaizvietojamiem cilvēkiem.
p.p.p.s. Opera pastāv ne jau tāpēc, ka tās direktors ir Žagars. Skatīji mīl operu ne jau Žagara dēļ. Iespējams, tā būtu sasniegusi vēl augstāku līmeni, ja tās direktors šos 14 gadus būtu bijis kāds cits. Tikpat liela ir varbūtība, ka ne. Šodien to neviens nevar apgalvot - tā pat kā to, ka bez Žagara Opera rīt kļūs sliktāka.

Atbildēt

Anna

06.09.2013. 09:15

Nu nu, te jau jautajumus pats Nacionaļu birojs piespelejis, kad kauja zaudēta:)

Atbildēt

Frīdis

06.09.2013. 09:13

Es gaidu Žirinovska pareģojuma piepildīšanos. Jo ātrāk, jo labāk. No tiem lopiem nav nekāda jēga.

Atbildēt

Alfredo

06.09.2013. 08:52

T.s. kultūras ministrei tuvojoties vēlēšanām vajag kādu mazu uzvarām vainagotu kariņu. Vajag kaut jel ko, kas nomāktu slikto smaku, kas vēdī ap pārējiem žanetas akantjevas-jaunzemes-grendes=NA "sasniegumiem".
Domāju, ka Žagars ir labs administrators, kādu Māras zemē nav daudz. Viduvējs režisors, kura rosīšanos režijas lauciņā vajadzētu ierobežot. Nedomāju, ka viņam kā operas direktoram ir līdzvērtīga alternatīva.
Ja nu vienīgi NA Parādnieks kurš zin vairākas leģionāru dziesmas no galvas, tātad ir tikpat kompetents muzikālo teātru lietās, kā žaneta kultūrā.

Atbildēt

skatītājs

06.09.2013. 08:47

Pēc atbildēm liekas ka varam secināt:
VEIKLA ATRAKSTĪŠANĀS AR PĀRGUDRIEM VĀRDIEM.
Pateikts itkā viss bet būtībā tiek "smērēta"informācija kurai prasās papildjautājumi jo konkrētas atbildes neeksistē!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

kode

06.09.2013. 08:47

»

Zirgs

Kāds murgs....... viena tante no operas aizstaigāja pie pietiek.com, pateica - man liekas, ka apkopēja ļuda mazgā Žagaram māju.. un aiziet!!!! 100 un viens beztolkšova jautājums...


Izskatās, ka strādā nelegāli un nemaksā nodokļus, ja šie jautājumi neinteresē. Mani satrauc, kur nodokļu summas nonāk. Tas tā.
Šeit uzdoti ļoti loģiski jautājumi, uz kuriem nav nevienas loģiskas atbildes.

Atbildēt

xx

06.09.2013. 08:46

»

l

Viss liecina par vienu - Zagars LNO naudu uzskata par saveejo


kaadaa fakin veidaa tas tev reegojas , poor bugger ?

Atbildēt

Ezis

06.09.2013. 08:44

Kā redzams, intrigantu jautājumi neveiksmīgi. Par telefonu vienīgi nesaprotu- operas direktors nedrīkst to izmantot?

Atbildēt

l

06.09.2013. 08:40

Viss liecina par vienu - Zagars LNO naudu uzskata par saveejo.

punkts.

Atbildēt

Zirgs

06.09.2013. 07:59

Kāds murgs....... viena tante no operas aizstaigāja pie pietiek.com, pateica - man liekas, ka apkopēja ļuda mazgā Žagaram māju.. un aiziet!!!! 100 un viens beztolkšova jautājums....
Izņemot Žagara nolicējus, nevienu citu šīs lietas neinteresē... :))
Tagad visi izrādīsies nenormālie operas finanšu speciālisti, zinās, kā darbs jāorganizē utt.

Besī.

Atbildēt

Žagara nodokļi

06.09.2013. 07:28

kāds sakars par apkopējām - (ak, jā - tām arī viņš nemaksā oficiāli?) Daudz interesantāka ir informācija par viņam piederošo uzņēmumu izvairīšanos/ne no nodokļiem un citiem aspektiem, piemēram, kaut daļēja uzskaite u.t.t. ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: