Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai taisnība runām, ka pašreizējais tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs aiz divām „piesegkompānijām” slēpj superbraucamo – otrā svaiguma, bet vienalga dārgu un prestižu sporta automašīnu Ferrari?

Štokenberga amatpersonas deklarācijā šādu automašīnu meklēt veltīgi: tajā ierakstīti tikai trīs ne tuvu ne tik prestiži braucamie – 1992. gada izlaiduma GMC, trīspadsmitgadīgs Saab 9-5 un tikai gadu jaunāks Mercedes Benz V280.

Arī viņš pats uz jautājumu, vai nemēdz paklusītēm pārvietoties ar kādu Ferrari, īsziņā atbild: „He! Man vienīgais zināmais vīrs, kas spēj braukt ar Ferrari šādā sniegā, ir Liugini Barp, Ferrari testpilots. Bijis ar to Tibetā. Nē. Tik labi es nemāku.”

Taču izrādās, ka oficiāli deklarētie auto nebūt nav vienīgā uz miljonāra statusa robežas balansējošā tieslietu ministra paškustošā manta: lieta tā, ka Štokenbergam, kā rāda firmas.lv datu bāze, pieder 50% kapitāldaļu mazpazīstamajā SIA PFG, kuras otrs līdzīpašnieks ir tikpat mazpazīstamais 1958. gadā dzimušais Jurijs Petuhovs.

Šai SIA, kā rāda CSDD datu bāze, neviens braucamrīks gan nepieder, toties tās īpašumā ir 100% kapitāldaļu vēl citā kompānijā – atkal mazpazīstamajā Vērpete Plus. Savukārt šai SIA jau pieder vērā ņemams autoparks – ne tikai Hyundai i30 un vērā ņemams 2007. gada izlaiduma Mercedes Benz G320, bet arī meklētais 1996. gada izlaiduma Ferrari 550 Maranello.

Tomēr izrādās, ka šis ir nevis tieslietu ministra slepenais sapņu auto, bet gan īres automašīna, ko par 1000 latiem dienā var noīrēt jebkurš interesents. Mājas lapā badboystoys.lv šī automašīna izlikta īrei kopā ar virkni citu, un, cik zināms, pēdējoreiz izīrēta Jaunā viļņa laikā vasarā. To neslēpj arī Štokenbergs, vēl citā īsziņā piebilstot: „Jau iepriekš paldies par reklāmu. Cerams, ka tagad klientu būs vairāk.”

Novērtē šo rakstu:

0
0