Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai

08.06.2019. 00:28

»

kalponīte

Runā, ka Bondars tur visādi izkalpojies, gan gulēt licis, gan


Gan vairai retām, sirmām spalvām apaugušo šķirbu laizījis?

Atbildēt

Falerists

07.06.2019. 15:50

Šis ir interesanti. http://www.la.lv/muzejs-nav-veicis-prettiesiskas-darbibas-arnis-radins-atbild-kolekcionaram-triju-zvaigznu-ordena-lieta

Neviens neapgalvoja, ka muzejs tirgo, tikai pateica, kur jānonāk un tātad kam jāprasa atbildība. Ja muzejs nav neko saņēmis kopš 2009.gada, tad kāpēc saņēmis 2009.gadā? Zatlera termiņš beidzăs 2011.gadā. Kāpēc muzejs pat statistiku nepateica? Cik, kāda veida un no kā saņemti? Tas taču nav noslēpums. Citēt normas un beigās pateikt, ka neviens neliedz tirgot īpašniekiem ir augstākā mērā nihilisms. Nav ordeņu uzskaite, maz ticams, ka īpašnieks tirgo, bažas par zagšanu vai krāpšanu, bet atbilde - ne mana cūka, ne mana druva. Nav brīnums, ka Latvijā uzdzīvo melnā arheoloģija, jo arī par to visi var tikai plātīt rokas.

Piedodiet! Nedzīvojam policejiskā valstī, par visu nav jābūt sodi paredzēti. Bet sabiedrībai ir tiesības nosodīt to, kas tirgo augstāko apbalvojumu. Vismaz zināt. Un, ja Ļūdēna atraitne nezināja, ka var nodot muzejam un nodeva bez maksas krāpniekam, varbūt muzejs ir atbildīgs par to?

Atbildēt

Vīruss

06.06.2019. 19:19

Tiem ordeņiem nav kaut vai kāds numurs iegravēts, lai varētu saprast kurš eksemplārs kur nonācis???

Atbildēt

Rūta

06.06.2019. 18:41

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu vai arī pircēju intereses vairošanai par I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu iegādi izmanto Baiļu triloģijas popularitāti, ne viena, ne otra situācija nemaina faktu, ka šāda veida ordeņus tirgo, bet Ordeņu kapitulam, Valsts prezidenta kancelejai un Kultūras ministrijai par to nav ne mazākās intereses. Tirgo un tirgo... Kas mums! Lūk, šāda attieksme ir valsts varas nesēja necienīga! Un tad, protams, pamatoti uzdot jautājumu, vai tādi, kuriem ir vienalga par ordeņu tirgošanu, ir cienīgi novērtēt katras konkrētās personas devumu Latvijas Republikas labā. Ja procedūras ir skaidras un pārskatāmas, tad daudz mazāk pamatoti apstrīdēt šo procedūru rezultātā sasniegto rezultātu. Ja procedūras ir neskaidras un ir sajūtu, ka viss notiek slepenības gaisotnē, tad pārsteigumi, ar kuriem aplaimo Ordeņu kapituls Latvijas Republikas svarīgākajos valsts svētkos, ir ar rūgtuma piegaršu. Ja vēl ordenim sekotu iespēja piedalīties valsts ballē, varētu ar izpratni līdzi just tiem, kuru mērķis uz valsts rēķina paēst un padejot, un rūgtuma mazināšanai var par spīti uzrīkot savu balli ar daudz labākām uzkodām un ar Labvēlīgo tipu garīgu un fizisku izklaižu cienītājiem. Bet, ja ordenim neseko nekādi garantēti ielūgumi, tad vai tiešām ir tik daudz "žagatu", kam par varītēm ir jālīdzinās Ziemassvētku eglītei un kam nav iztēles izvēlēties rotas pēc savas gaumes. Bet tā jau ir... Daži krāj un izvēlas pēc savas rocības, citi piedāvā apsaimniekot atejas kāpās ar cerību, ka tiks bez pūlēm un sviedriem pie sava "dārziņā".

Atbildēt

nu bet dabiski

06.06.2019. 16:27

»

nu

vismaz viens loģiski domā (007).Klaji manipulatīvs teksts, ja kas


kādi autori un izdevēji - tādi zombijteksti un reklāmspams.

Atbildēt

Niknais

06.06.2019. 16:19

»

007

pirms gadiem 10-15 nebija euro...un ja Tu būtu tik ''iesvētīts''šajā tēma,tad nepieļautu tāda veida kļūdu


Ne velna, ēzeli, norēķins bija tieši eiro, tos smirdošos latus nekur neņēma

Atbildēt

kalponīte

06.06.2019. 16:14

»

Hehe

Palaizi Tu tai skaistulei, turklāt gadiem, arī pie ordeņa tiksi


Runā, ka Bondars tur visādi izkalpojies, gan gulēt licis, gan...

Atbildēt

Aldis

06.06.2019. 11:31

»

007

Visticamāk tā ir grāmatas Bailes3 reklamēšana,jo kur problēma kādam žurnālistam uzdoties par pircēju un visu noskaidrot...kur,no kā u.t.t


Grāmatu arī tāpat neslikti pērk.
Jautājums šeit ir- kas ko reklamē- ordenis grāmatu vai otrādi?

Atbildēt

007

06.06.2019. 11:13

»

Niknais

Pirms gadiem 10-15 par €10’000, cik zinu, pastāvēja iespējas jebkuram sarunāt oficiālu ordeņa pasnieģsanu, ne pirmo šķiru, protams


pirms gadiem 10-15 nebija euro...un ja Tu būtu tik ''iesvētīts''šajā tēma,tad nepieļautu tāda veida kļūdu...

Atbildēt

vispār

06.06.2019. 11:08

»

Informācija Pietiek

Lai izvairītos no spekulācijām par to, kurš tirgo I šķiras Triju Zvaigžņu ordeni (bez ķēdes), sagatavoju sarakstu atbilstoši Triju Zvaigžņu ordeņa Domes un vēlāk Ordeņu kapitula paziņojumiem, kas publicēti Latvijas Vēstnesī. Neuzstāju, ka tas ir pilnīgs saraksts, jo Latvijas Vēstnesis nenodrošina pienācīgas...


ja ordeņu izgatavošana notiek Lietuvā, kur garantija, ka kāds no ražotājiem to nepārdod?Jo, kā zināms, mūsu braļukas ir varen naski uz tirgošanos - viņiem pieder Maksima, visas brendu un puslīdz pieklājīgas drēbes oficiāli tirgo lietuvieši, arī smaržu pārstāvniecības ir viņiem, tā kā nemaz nebrīnītos..Bet nesaprotu, kur problēma izpētīt oficiāli šo pasākumu.Tas tomēr ir valsts augstākais apbalvojums.Raksts gan klaja demagoģija.

Atbildēt

Niknais

06.06.2019. 10:28

Pirms gadiem 10-15 par €10’000, cik zinu, pastāvēja iespējas jebkuram sarunāt oficiālu ordeņa pasnieģsanu, ne pirmo šķiru, protams

Atbildēt

Zinošais

06.06.2019. 08:47

»

Saprāta balss

Demokrātiskā valstī uzklausa visus. Atmetot viedokli un pievēršoties faktiem, rodas patiešām makabrs iespaids par topošo Valsts prezidenta kanceleju. Egils Levits, kurš ir preambulas iniciators, kurš savā kolaboracionisma jēdziena skaidrojumā nonācis līdz tam, ka katrs, kas bijis oktobrēns, arī ir kolaborants...


īsti nesapratu ko ar savu tekstu gribēji pateikt.
Padomju periodika diez vai būs objektīvs izziņas avots !
Varu atgādināt tikai vienu:
Ja nemaldos 1987. gadā milicija un prokuratūra mēģināja sodīt pirmo zināmo piketētāju Modri Lujānu, lieta nonāca tiesā pie A.Teikmaņa un viņš pirmais no tiesnešiem uzdrīkstējās viņu attaisnot, paverot ceļu uz vārda brīvību !

Atbildēt

007

06.06.2019. 04:26

Visticamāk tā ir grāmatas Bailes3 reklamēšana,jo kur problēma kādam žurnālistam uzdoties par pircēju un visu noskaidrot...kur,no kā u.t.t.

Atbildēt

Revenons à nos moutons

06.06.2019. 01:20

»

Saprāta balss

Demokrātiskā valstī uzklausa visus. Atmetot viedokli un pievēršoties faktiem, rodas patiešām makabrs iespaids par topošo Valsts prezidenta kanceleju. Egils Levits, kurš ir preambulas iniciators, kurš savā kolaboracionisma jēdziena skaidrojumā nonācis līdz tam, ka katrs, kas bijis oktobrēns, arī ir kolaborants...


III šķiras Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, jo bijis Augstākās padomes deputāts, kas balsojis par neatkarības deklarācijas pieņemšanu. Tātad vismaz viņu nevar turēt aizdomās par sava ordeņa tirgošanu, savukārt par to, vai ir nobēdzināts kāds paredzētais citam, kas bijis jāpasniedz vēstnieka amata izpildes laikā, tas jau ir atklāts jautājums.

Atbildēt

Saprāta balss

06.06.2019. 01:09

»

visticamāk

galīgi slims. ar galvu


Demokrātiskā valstī uzklausa visus. Atmetot viedokli un pievēršoties faktiem, rodas patiešām makabrs iespaids par topošo Valsts prezidenta kanceleju. Egils Levits, kurš ir preambulas iniciators, kurš savā kolaboracionisma jēdziena skaidrojumā nonācis līdz tam, ka katrs, kas bijis oktobrēns, arī ir kolaborants, kurš bēga no padomju varas, lai pilnvērtīgi varētu īstenot savas cilvēktiesības, kuru virzītāju augstajam amatam starpā ir cilvēki, kas ar netiku skata katru komunistiskās idejas nesēju, ir izvēlējies tieši Andri Teikmani, ja jau pat oktobrēns ir kolaborants.

Nemeklēsim ilgi par Andri Teikmani, ieskatīsimies tikai padomju periodikā:
Rīgas pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētājs - 1990.04.03 Cīņa;
Teicami kārtojis padomju administratīvās tiesības pie Ernesta Jostsona - 1980.01.24 Padomju Students
ievēlēts par Rīgas pilsētas Klrova rajona tautas tiesnesi - 1989.07.30 Cīņa
tautas tiesnesis - 1988.11.26 Padomju Jaunatne
Kopš LVU pabeigšanas "piecus gadus strādājis Rīgas pilsētas milicijas pārvaldē par izmeklētāju" Latvijas Vēstnesis, Nr. 30, 04.02.1998, 1. lpp.

Atbildēt

visticamāk

05.06.2019. 23:30

»

Valstsgribas klucis

...


galīgi slims. ar galvu.

Atbildēt

Birokrāts

05.06.2019. 22:09

Interesanti, ka Itālijas prezidents tā arī ir nosaukts. Taču, lūk, toreizējais Luksemburgas premjerninistrs Junkers nezin kāpēc nosaukts par viņa ekselenci?

Atbildēt

Aga

05.06.2019. 21:30

Vispār nav saprotams par ko cepiens! Mūsdienu cilvēki saprot, ka ordenim nav NEKĀDAS vērtības. Ierēdņi izdomājuši, kā delikāti vienam otru palaizīt. Tas arī viss!

Atbildēt

Valstsgribas klucis

05.06.2019. 21:02

»

ordeņu fabrika

Interesanti, ka vecā Gorbunova brūte tikusi pie ordeņu dalīšanas! Tagad nāks žīds un dalīs visiem saviem paka.. līdējiem. Jāsāk ar Māru Zālīti un Beitneri, kura nosauca par nācijas tēvu. Pēc tam visam Klubam21 un LC vecajiem čomiem, arī ElerteiEs devos mājup no sava mazdārziņa, kur mums bija pensionāru saeiets, visi bijām pacilāti un "jautrā noskaņojumā" pēc saiešanās bet alkohola, ko nevaram vairs panest gadu nastas dēļ, kad pēkšņi uzzināju, ka E.Levittczs, kas nāk no ebreju saknēm par savas.. hm .. valsts prezidenta kancelejas vadītāju uzaicinājis un iecēlis nevienu citu kā Latvijas vēstnieku ASV A.Teikmani, bijušo Rīgas domes priekšsēdētāju!!!!!!


Kas tie par cipariem? Šī kadra dzivesgājums nav latviešu tautai pieņemams un saprotams!


1983. gadā A. Teikmanis beidza LVU komunistu un čekistu kontrolēto juridisko fakultāti. No 1988. līdz 1990. gadam LPSR komunistu- čekistu vadībā strādāja par tiesu izmeklētāju.(Nav noskaidrots, vai A. Teikmaņa vārds nav atrodams VDK ziņotāju kartotēkā.) Pēc 1991. gada 4. maija komunistu- čekistu- cionistu kliķes - republikas izveidošanas bija Rīgas pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētājs, ievēlēts no čekistu organizētās LTF (1990—1992), tad Rīgas domes priekšsēdētājs (1992—1994). Šodien komunistu- čekistu - cionistu pārvaldītās 4. maija republikas diplomātiskā dienesta vēstnieks ASV .


Neskatoties uz A.Teikmaņa ciešo saistību ar Izraēlas un ASV ebrejiem- globalistien, es, par piemēru, SASKATU ciešu saistību ar Rīgas Latviešu Biedrības ZVĒRĪGO asiņaino ieņemšanu un vēlāko abortizāciju, tieslietu ministram E. Levitsam ar ebreju saknēm nekad vispār neatbildot uz manu iesniegumu RLB sakarā par RLB reiderismu, lietu "noraujot podā" laikā, lai gan pac ebrejs E. Levitczs ir no īstām ebreju saknēm, bet židiski uzdodas par latvieti.


Levitczs tagad ieliek par savu prezidenta kancelejas vadītāju bijušo Rīgas mēru ar iespaidīgo komunista- čekista- cionista politisko pieredzi, kurš personīgi kā RD priekšsēdētājs izdeva personisku pavēli slēgt latviešu atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību 19. februāra rītā pl. 8.00, kas ir pierādīc.


Tikai un vienīgi ar 4. maija republikas Rīgas domes priekšsedētāja A. Teikmaņa un komunistu- čekistu- cionistu pārvaldīto Latvijas slependienestu gādību Rīgas Latviešu Biedrībā no iekšpuses aiz galveno durvju stikla varēja atrasties katram uz ielas izlasāms Rīgas domes priekšsēža A. Teikmaņa izdots lēmums slēgt atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību sabiedriskajai latviešu darbībai 1993. gada 19. februāra rītā !!!!!!


Atgādinu, ka visu cauru nakti atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieks un vadošās amatpersonas līdz pl. 8.00 centās iekļūt RLB, bet nesekmīgi, jo komunistu- čekistu- cionistu teroristu banda bija iekļuvusi un ieslēgusies atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības telpās no iekšpuses (ap 30 teroristu kopskaitā, no kuriem 10 tika atpazīti kā no Latvijas bruņoto spēku prezidenta un parlamenta apsardzes, civildrēbēs pārģērbtie kareivji, Jura Vectirāna mutvārdu pavēles pildīšanai, kam sekoja absolūti visu, atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības 6 pēdējo mēnešu dokumentu IZNĪCINĀŠANA.)


E. Levitczs ir , visticamāk, "nobijies" par viņa tieslietu ministrēšanas NOZIEGUMIEM 1993. un 1994. gadā, kad viņš bija komunistu- čekistu- cionistu radītā „Latvijas ceļa“ 4. maija republikas valsts tieslietu ministrs.


Helsinki 86 ir pastāvīgi un patstāvīgi informējusi visu pasauli par komunistu-čekistu- cionistu teroristu bandas traģiskajiem latviešu tautai NOZIEGUMIEM 1993. gada 18. februāra naktī – atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā.


RLB reiderismā postkomunisma 4. maija valsts vara jau 26 gadus latviešu tautai slēpj konkrētos prokuratūras, iekšlietu ministrijas, Rīgas domes un tieslietu ministrijas pretlatviskos – pretvalstiskos NOZIEGUMU tiešos organizētājus un izpildītājus.


Esmu dziļi pārliecināts, ka E. Levitczs cer izvairīties no atbildības uzveļot visu atbildību A. Teikmanim ! Savukārt pac A. Teikmanis cer līdzīgi izvairīties no savas atbildības, vainu RLB komunistu- čekistu- cionistu reiderismā, pārņemot un izzogot RLB, uzgrūžot E. Levitczam pašam.
04.06.19
LRTT:

Varētu padomāt, ka tā ir sakritība, bet tomēr tas tā nav ! Tiešām tie kadri atkal grupā noteikti plāno jaunus noziegumus pret latviešu tautu.


Tātad abi šie darboņi darbojušies tandēmā pret latviešu tautu arī iepriekš!!!!!


Tiek atkal vākta kopā Atmodas laiku čekistu- komunistu- cinistu noziedznieku varza, lai tie glābtu paši sevi no soda !!! Levitczs nav nācis, lai te “nestu” tiesiskumu, bet lai to galīgi piebeigtu !

Atbildēt

gravieris

05.06.2019. 20:07

Man bija tas gods reiz gravēt presformas pirmajiem 4.maija republikas trīszvaigžņiekiem,līdz šo pasākumu Latvijā likvidēja. Kādam no kungiem sagribējās nopelnīt un ordeņu izgatavošana mūsu zemē izbeidzās. Iemesls ka neesot pietieka apsardze. Jāsaka ka J. Mikāna darbnīcā 10 gadu laikā kamēr tur kala un izgatavoja šos ordeņus nekas nebija zudis.Kopš tā laika ar ordeņu kalšanu nodarbojas leiši. Ordeņi tur izmaksā 4 reizes dārgāk un nav nekur teikts,ka noplūde meklējama tur.Manas gravētās presformas no darbnīcas toreiz konfiscēja daži cilvji privātā. Kur tās tagad,varam tikai minēt. Varbūt tie paši konfiscētāji drukā un tagad tirgo? Tā ka varianti ir vairāki un visai ticami.

Atbildēt

Kaatad

05.06.2019. 19:36

Freibergas laulātais šai karaliskajā sarakstā nu dikti uzkrītošs. Kurš vēl teiks, ka tam pelēkajam vīriņam ordeni neizkārtoja ambiciozā laulene. :)

Atbildēt

Domis

05.06.2019. 19:31

Lato, ja šis ir grāmatas pr triks - cepuri nost. Ja nav, vienalga saistošs stāstiņš :)

Atbildēt

Informācija Pietiek

05.06.2019. 19:24

Lai izvairītos no spekulācijām par to, kurš tirgo I šķiras Triju Zvaigžņu ordeni (bez ķēdes), sagatavoju sarakstu atbilstoši Triju Zvaigžņu ordeņa Domes un vēlāk Ordeņu kapitula paziņojumiem, kas publicēti Latvijas Vēstnesī. Neuzstāju, ka tas ir pilnīgs saraksts, jo Latvijas Vēstnesis nenodrošina pienācīgas atlases iespējas. Kā jau minēju, atlasē nav iekļautas personas, kas atbilstoši paziņojumam nav saņēmušas I šķiras Triju Zvaigžņu ordeni ar ķēdi, bet tikai I šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, citādi saraksts, protams, būtu garāks. Ja salīdzina Valsts prezidentu veikumu, dāļājot I šķiras Triju Zvaigžņu ordeni ar un bez ķēdes, var konstatēt, ka Vairas Vīķes-Freibergas laiks salīdzināms ar "zelta strūklaku", kas apzeltīja pasaules varenos. Ja Vaira Vīķe-Freiberga būtu bijusi pirmā pēc neatkarības atjaunošanas Valsts prezidente, šāda bārstīšanās būtu saprotama, jo ir taču jāapliecina visiem, kas par Tevi varenāki, cieņu. Pieņemsim, ka tolaik valstij bijis jāpiedzīvo grūti laiki un tādai lietai kā apbalvojumi pietrūcis laika un naudas.

Izskatot cauri sarakstu, maz ticams, ka tur esošās personas varētu būt nonākušas tādās finansiālās grūtībās vai izmisīgā vēlmē apliecināt padevību Kremlim, lai izmantotu ss.com pakalpojumus. Turklāt maz ticams, ka lielākā daļa izmantot ss.com, nevis kādu citu tirdzniecības vietu.

Ievērojot minēto, daudz ticamāka versija, ka "zelta strūklaka" kādu nav aplaimojusi vai kāds no tās aplaimošanas ir atteicies, tāpēc ordenis (vai ordeņi) nonācis sākumā Valsts prezidenta kancelejas rīcībā, bet tad, ja vispār, Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā. Tāpēc ir iespējams rīkoties divejādi: 1. apzvanīt visus sarakstā minētos, lūdzot uzrādīt vai vismaz pārliecināties par ordeņa atrašanos parastajā vietā, 2. pieprasīt Valsts prezidenta kancelejai izsniegt dokumentus, kas apliecina, kā rīkojušies ar apbalvojumiem gadījumā, kad tos nav varēts pasniegt, piemēram, kāds nav ieradies vai braucis diplomātiskā vizītē, vai kad tos, uzzinot par ieceri un pēc izgatavošanas, palūguši nesniegt un publiski par to nekur neziņot.

Viltojumu izgatavošana, kā to pareizi norāda ar "spekulāciju" pazīstami komentētāji, maz ticama, jo prasmīgu meistaru maz un izmaksas lielākas nekā iespēja iegūt, tirgojot caur ss.com. Tātad tirgo ordeņus, ko izgatavo autorizēts izgatavotājs. Ja izgatavotājam "neskatās uz pirkstiem" kā, piemēram, diplomu izgatavošanas gadījumā, un ja nav numerācijas, ar kuras palīdzību var izsekot ordeņu "apritei", tad rodas situācijas, kad jāuzdod jautājums, kā no skata īsts ordenis nonācis tirgošanā. Un tad ir divas ticamas versijas - vai nu kāds ir nonācis tik lielā atkarībā, ka ir jātirgo ordenis, izmantojot nevis zolīdas izsoles iespējas, bet ss.com, kur tagad vienuviet var nopirkt ne tikai vistas, bet arī augstākos valsts apbalvojumus, vai arī tā ir provokācija. Provokācijai par labu runā apstāklis, ka tik īsā laikā tirgo jau divus I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņus. Negribu minēt, kurš organizē šādu provokāciju, bet viens gan ir skaidrs - ja nu kāds tomēr grasījās savu I šķiras Triju Zvaigžņu ordeni notirgot, tad neviens nopietns kolekcionārs šādu ordeni neiegādāsies, ja vien tas tieši nenāks no sarakstā minētajām personām, bet, ja arī iegādāsies, tad piedāvātā summa būs noteikti zem ordeņa pašizmaksas. Bet kā jau iepriekš minēju - nav izslēgta arī atkarībā nonākusī persona. Ja jau var tirgot bibliogrāfiskās raritātes ar eBay palīdzību, labi zinot, ka var noteikt izcelsmi, tad kāpēc gan kāds nevarētu sākt tirgot "pārpalikumu", kuru neviens nepieprasa un kuram neviens līdzi neseko.

Tātad ar I šķiras Triju Zvaigžņu ordeni (bez ķēdes) nolemts apbalvot:

1. Lietuvas Republikas prezidentu Aļģirdu Brazausku (Algirdas Brazauskas) - Latvijas Vēstnesis, 70 (555), 24.04.1996.
2. Igaunijas Republikas prezidentu Lennartu Meri (Lennart Meri) - Latvijas Vēstnesis, 177 (662), 22.10.1996.
3. Viņas Majestāti karalieni Elizabeti (H.M. Queen Elizabeth) - Latvijas Vēstnesis, 189 (674), 08.11.1996.
4. Viņa Karalisko Augstību Dānijas kroņprinci Frederiku (Frederik) - Latvijas Vēstnesis, 75 (790), 18.03.1997
5. Viņa Karalisko Augstību Dānijas princi–konsortu Henriku (Henrik) - Latvijas Vēstnesis, 75 (790), 18.03.1997
6. Francijas Valsts prezidentu Žaku Širaku (Jacques Chirac) - Latvijas Vēstnesis, 95/96 (810/811), 15.04.1997.
7. Polijas Valsts prezidentu Aleksandru Kvasņevski (Aleksandr Kwasniewski) - Latvijas Vēstnesis, 106/107 (821/822), 29.04.1997.
8. Itālijas Valsts prezidentu Oskaru Luidži Skalfaro ( Oscar Luigi Scalfaro ) - Latvijas Vēstnesis, 124 (839), 21.05.1997.
9. Somijas Valsts prezidentu Marti Ahtisāri ( Marti Ahtisaari ) - Latvijas Vēstnesis, 289 (1004), 05.11.1997.
10. Norvēģijas karalieni Sonju (Sonja) - Latvijas Vēstnesis, 251 (1312), 02.09.1998.
11. Grieķijas Republikas prezidentu Konstantinosu Stefanopoulusu (Konstantinos Stephanopoulos) - Latvijas Vēstnesis, 75/78 (1535/1538), 12.03.1999.
12. Vācijas Federatīvās Republikas Federālo prezidentu Romānu Hercogu (Roman Herzog) - Latvijas Vēstnesis, 163/166 (1623/1626), 20.05.1999.
13. Viņa Karalisko Augstību Kroņprinci Hokonu Magnusu (Haakon Magnus) - Latvijas Vēstnesis, 336/338 (2247/2249), 27.09.2000.
14. Lietuvas Valsts prezidenta kundzi Almu Adamkieni - Latvijas Vēstnesis, 40 (2427), 13.03.2001.
15. Somijas Republikas prezidentes dzīvesbiedru Penti Arajērvi ( Pentti Arajärvi ) - Latvijas Vēstnesis, 64 (2451), 25.04.2001.
16. Vācijas Federālā prezidenta dzīvesbiedri Kristīnu Rauu (Christina Rau) - Latvijas Vēstnesis, 40 (2805) 13.03.2003.
17. Portugāles Republikas prezidenta dzīvesbiedri Mariju Žozē Ritu (Maria Josē Ritta) - Latvijas Vēstnesis, 71 (2836), 14.05.2003.
18. Bulgārijas Republikas prezidenta dzīvesbiedri Zorku Parvanovu - Latvijas Vēstnesis, 166 (2931), 26.11.2003.
19. Maltas Premjerministru Edvardu Feneku Adami (Edward Fenech Adami) - Latvijas Vēstnesis, 23 (2971), 12.02.2004.
20. Maltas Prezidenta kundzi Violetu de Marko (Violet de Marco) - Latvijas Vēstnesis, 23 (2971), 12.02.2004.
21. Viņas Majestāti Spānijas karalieni Sofiju (Reina Sofía) - Latvijas Vēstnesis, 164 (3112), 15.10.2004.
22. NATO ģenerālsekretāru, bijušo Nīderlandes ārlietu ministru Jāpu de Hopu Sheferu (Jaap de Hoop Scheffer) - Latvijas Vēstnesis, 172 (3120), 29.10.2004.
23. Eiropas Komisijas komisāru Eiropas Savienības paplašināšanās jautājumos Ginteru Ferhoigenu (Günter Verheugen) - Latvijas Vēstnesis, 180 (3128), 12.11.2004.
24. Eiropas Komisijas prezidentu Romano Prodi (Romano Prodi) - Latvijas Vēstnesis, 180 (3128), 12.11.2004.
25. Viņa Karalisko Augstību Astūrijas princi Filipu (Felipe) - Latvijas Vēstnesis, 181 (3129), 13.11.2004.
26. Viņas Karalisko Augstību Astūrijas princesi Letīciju (Letizia) - Latvijas Vēstnesis, 181 (3129), 13.11.2004.
27. bijušo Eiropas Parlamenta prezidentu Patu Koksu (Pat Cox) - Latvijas Vēstnesis, 192 (3140), 03.12.2004.
28. bijušo NATO ģenerālsekretāru lordu Džordžu Robertsonu (The Right Honorable Lord Robertson of Port Ellen) - Latvijas Vēstnesis, 192 (3140), 03.12.2004.
29. Igaunijas Republikas prezidenta dzīvesbiedrei Ingridai Rītelai (Ingrid Rüütel) - Latvijas Vēstnesis, 193 (3351), 02.12.2005.
30. Viņa Svētībai Maskavas un visas Krievijas Svētajam Patriarham Aleksijam II - Latvijas Vēstnesis, 82 (3450), 26.05.2006.
31. Maltas Republikas prezidenta kundzei Mērijai Fenekai Adami (Mrs. Mary Fenech Adami) - Latvijas Vēstnesis, 94 (3462), 16.06.2006.
32. Viņas Karaliskajai Augstībai Luksemburgas Lielhercogienei Marijai Terēzai (Son Altesse Royale la Grande-Duchesse Maria Teresa) - Latvijas Vēstnesis, 193 (3561), 05.12.2006.
33. Luksemburgas Lielhercogistes premjerministram un finanšu ministram, Viņa Ekselencei Žanam Klodam Junkeram (Jean-Claude Juncker) - Latvijas Vēstnesis, 193 (3561), 05.12.2006.
34. Latvijas Informācijas tehnoloģiju asociācijas prezidentam, profesoram, Ph.D. Imantam Fridriham Freibergam - Latvijas Vēstnesis, 65 (3641), 20.04.2007.
35. Viņas Majestātei karalienei Paolai (Her Majesty Queen Paola) - Latvijas Vēstnesis, 65 (3641), 20.04.2007.
36. Kipras Republikas prezidenta dzīvesbiedrei Fotini Papadopulo (Mrs. Fotini Papadopoulo) - Latvijas Vēstnesis, 88 (3664), 01.06.2007.
37. Ukrainas prezidenta dzīvesbiedrei Katerinai Juščenko (Kateryna Yuschenko) - Latvijas Vēstnesis, 97 (3881), 26.06.2008.
38. Viņa Eminentajai Augstībai Neatkarīgā Militārā Hospitālā Svētā Jeruzalemes Jāņa, Rodas un Maltas Ordeņa princim un lielmestram Fra' Metjū Festingam (His Most Eminent Highness Fra' Mattew Festing) - Latvijas Vēstnesis, 166 (3950), 24.10.2008.
39. Polijas Republikas prezidenta dzīvesbiedrei Annai Komorovskai (Mrs. Anna Komorowska) - Latvijas Vēstnesis, 185 (4788), 23.11.2012.
40. Vācijas Federatīvās Republikas prezidenta kundzei Danielai Šātai (Ms. Daniela Schadt) - Latvijas Vēstnesis, 129 (4935), 05.07.2013.
41. Somijas Republikas prezidenta dzīvesbiedrei Jenni Haukio (Mrs. Jenni Haukio) - Latvijas Vēstnesis, 176 (4982), 10.09.2013.
42. Viņas Majestāti Nīderlandes karalieni Maksimu (H.M. Queen Máxima of the Netherlands) - Latvijas Vēstnesis, 115 (6201), 11.06.2018.
43. Itālijas Republikas pirmo lēdiju Lauru Matarellu (Ms Laura Mattarella) - Latvijas Vēstnesis, 131 (6217), 03.07.2018.
44. Viņa Ekselenci Islandes Republikas prezidentu Gudni Jouhannessonu (H.E. Mr Guðni Th. Jóhannesson) - Latvijas Vēstnesis, 227 (6313), 16.11.2018.
45. Vācijas Federālā prezidenta dzīvesbiedri Elki Bīdenbenderi (Elke Büdenbender) - Latvijas Vēstnesis, 37 (6376), 21.02.2019.
46. Igaunijas Republikas prezidentes dzīvesbiedru Georgi Renē Maksimovski
47. (Mr Georgi-Rene Maksimovski) - Latvijas Vēstnesis, 72 (6411), 10.04.2019.


P.S.: Pateicoties Pietiek, rodas sajūta, ka Umberto Eko garadarbs "Fuko Svārsts" piedzīvojis reinkarnāciju jaunā veidolā. Ideja ieguvusi miesu un asinis, un tagad šo materializēto ideju ir jāpiepilda ar jaunu saturu.

Atbildēt

vecais spekulants

05.06.2019. 15:51

Nu nav ordenis viltojums . Juvelieris teica ,ka par tadu siknaudu neviens netaisis. Problema butu plata lenta un kaste. Zvaigzni gan varetu izgatavot. Pie tam meistaram jabut uz galda orginalam , bet kur vinu nemt ?

Atbildēt

ordeņu fabrika

05.06.2019. 14:38

Interesanti, ka vecā Gorbunova brūte tikusi pie ordeņu dalīšanas! Tagad nāks žīds un dalīs visiem saviem paka.. līdējiem. Jāsāk ar Māru Zālīti un Beitneri, kura nosauca par nācijas tēvu. Pēc tam visam Klubam21 un LC vecajiem čomiem, arī Elertei.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: