Menu
Pilnā versija
Foto

Vai VID piesedz miljonu afēru?

Henriks Danusēvičs* · 19.07.2018. · Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lietotājs

27.07.2018. 10:22

Kases aparātu izmaiņu autori ir I.Pētersone un D. Pelekā , konsultante Zlata jau tālajā 2015.gadā atbalstītajs bija finanšu ministrs J. Reirs . Par šo ieintresētā pasākuma virzību 2015. gadam noslēdzoties Reira kungs apbalvoja D.Pelēko ar FM apbalvojumu un kārtīgu prēmiju. Tā kā Dana te nav pie vainas! Jautajums vai ta zlata , kura palīdzēja un konsultēja nav tā pati, kura būs konkursa komisijā uz VID ģenerālvadītaāa amata kandidātu izskatīšanu ? Tad jau var nojaust par ko būs šī kundze , nu protams , par Dacīti no attēla .

Atbildēt

jezdakova II

24.07.2018. 15:19

nu i' ???????????????

Atbildēt

"Pelēcība"

22.07.2018. 21:54

Bija LPSR KM tāds nomīzies ministra vietnieks-čekists gunārs pelēkais. Vadīja un kontrlēja mākslinieku delegācijas uz ārvalstīm. Vienmēr pelēkā uzvalkā. Un tāds pat "skaistulis" kā šī te ragana.

Atbildēt

exe

22.07.2018. 14:40

»

osis

Ieraugot šo VID mūli man noteikti gribas maksāt nodokļus, sviests. Protams tiek lobēts kādas partijas darbonis, kas piegādā tik ļoti vajadzīgos kases aparātus utt. Varam minēt kuras partijas sponsors tas ir. Domājiet par ko balsot turpmāk, tak ne jau par Lembja varzu. Patreiz VID drāž mazos uzņēmējus...


Jā, mums ar dikti aizdomīgu problēmu pavadzīmēs atrada - nebija ierakstīts pārvadātāja vārds. Un uzlika sodu, jo tas esot BŪTISKS pārkāpums.Domāju, ka vajadzētu papētīt, kur mazais uzņēmējs var sūdzēties Eiropā, tas ir vienīgais, kas ierobežo šo patvaļu un liek pievākties.

Atbildēt

Aivars

21.07.2018. 20:50

Meitenei bildē dzīves biedrs esot ļoti interesants cilvēks, runā ka tieši tas ir šķērslis saņemt augstāko pielaidi, lai kļūtu par ģenerāldirektori. Un attiecīgi Dana ir ieinteresēta turētu kundzi īsā pavadiņā un arī visas pārējās drošības iestādes. Tapēc arī shēma paziņot par iestādes vadītāju pēc vēlēšanām, jo tad lai ko mainītu būšot vajadzīgas barikādes, jo tad danai būšot "P..j" ko domās par viņas kandidātu.

Atbildēt

kļimoviča aita

20.07.2018. 19:59

… visvairāk par visu Pasaulē man patīk Daces Pelēkās neatvairāmais smaids

Atbildēt

kļimoviča aita

20.07.2018. 19:56

Lūkojoties šajā Dacē Pelēkajā es saprotu, ka vis

Atbildēt

osis

20.07.2018. 12:27

»

aga

2010 gads budžeta ieņēmumi 5,5 miljardi Eur ,parāds 5,5 miljardi Eur


Domājiet kādam no augšas rūp uzņēmēji.. galvenais aizņemties naudu tirgos , lai var nosegt savas un nedaudz valsts vajadzības. Uzņēmējs redz brauc ar X5, bet klerkam ar trolli jāullē, noteikti jāsoda uzņēmējs tādēļ.

Atbildēt

osis

20.07.2018. 12:23

Ieraugot šo VID mūli man noteikti gribas maksāt nodokļus, sviests. Protams tiek lobēts kādas partijas darbonis, kas piegādā tik ļoti vajadzīgos kases aparātus utt. Varam minēt kuras partijas sponsors tas ir. Domājiet par ko balsot turpmāk, tak ne jau par Lembja varzu. Patreiz VID drāž mazos uzņēmējus un piekasās par nebūtiskiem pārkāpumiem pavadzīmju noformēšanā , bet tas tak ir svarīgi , uzlikt sodu par kautko , vienalga par ko. Lielie shēmotāji tik smej, jo padalās ar VID vadību tā drusku +/- 3% no summas.

Atbildēt

precizējums

20.07.2018. 01:14

»

aga

2010 gads budžeta ieņēmumi 5,5 miljardi Eur ,parāds 5,5 miljardi Eur


To parādu netaisās atdot neviens no tiem parazītiem, kas to pagrāba kā peļuslazda sieru.

Atbildēt

A ko nu

20.07.2018. 00:41

»

vanja

Vai šī sieviete paskatās kādu reizi arī spogulī


tipiska orvela iereedne, kas nekad nav shanceejusi privaatajaa sektoraa..

Atbildēt

Urbis

19.07.2018. 23:09

Toties latviešu urlām ir šitais:Tulkotāja Ieva Auziņa Szentivanyi: Dainas ir tikpat vērtīgas vai pat vērtīgākas nekā Bībele

Atbildēt

aga

19.07.2018. 23:01

2010 gads budžeta ieņēmumi 5,5 miljardi Eur ,parāds 5,5 miljardi Eur .
2017. gads ieņēmumi 8,5 miljardi , parāds 10,5 miljardi.
Un vēl stāstiet ,ka tas ir normāli. Neviens netaisās to parādu atdot!

Atbildēt

vanja

19.07.2018. 22:28

Vai šī sieviete paskatās kādu reizi arī spogulī?

Atbildēt

Ggh

19.07.2018. 22:09

Kad vid liks cietumaa par izcskareto uznemejdsrbibu latvijaa Dakota Ar nodoklu neiekasesanu tad darijumu anulesanu tad kases aparati te visu gruti nosaukt

Atbildēt

Tereza Mendoza

19.07.2018. 20:49

Tauta var dzīvi baudīt bez valstiskās domāšanas spējām.

Atbildēt

Diemžēl,

19.07.2018. 20:02

»

Kārtējā cionistu diversija

ar Reiznieci priekšgalā. Iznīcināt un terorizēt uzņēmējdarbības vidi, lai, graujot Latvijas tautsaimniecību, palielinātu valsts parādu. Čekisti, komunisti, cionisti var uzgavilēt


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

VID vad. Cīrules

19.07.2018. 19:46

sirds neizturēja, viņa bija uzņēmēja. Viņa apzinājās VID noziedzīgos plānus pret uzņēmējiem kases aparātu maiņas jomā.

Atbildēt

Kārtējā cionistu diversija

19.07.2018. 19:44

ar Reiznieci priekšgalā. Iznīcināt un terorizēt uzņēmējdarbības vidi, lai, graujot Latvijas tautsaimniecību, palielinātu valsts parādu. Čekisti, komunisti, cionisti var uzgavilēt!

Atbildēt

Rūgtums

19.07.2018. 18:52

Tas ir pilnīgs vājprāts, kas notiek. VID dāmām pilnīgi nerūp uznēmēji. Uzlikt atkal papildus slogu! Ko lai es daru ja nopirku jaunu CHD aparātu un pēc mēneša izrādījās nederīgs. Cik zinu tad VID turpina nirgāties par šo ražotāju! Izdomā aizvien jaunas prasības! Mēs nemainīsim aprātus pret tiem kurus jūs iesakāt! Mēs gaidīsim CHD! Un par šo reformu ir kādam no VID vājprātīgajiem idiotiem ir jāsēž cietumā! Tas ir noziegums pret visu uznemējdarbību! Pret cilvēkiem kuri jums nopelna algu!

Atbildēt

A.P.

19.07.2018. 18:11

»

Arturs Priedītis

Diemžēl ļoti rets, taču ļoti vajadzīgs gadījums, kad nacionāli reakcionārajā un krimināli oligarhiskajā LR tiek atklāti un kolektīvi pārstāvēti drosmīgi un objektīvi pamatoti kritizēta varas struktūru nelietība - noziegumi pret sabiedrību. Tas ir skaists piemērs arī citām profesionālajām asociācijām...


Protams, tas ir uzskatāms piemērs latviešu varas inteliģences valstiskajai nekompetencei un mežonībai. Latviešu varas inteliģence ir par stulbu un kognitīvi neattīstītu, lai organizētu valsts dzīvi atbilstoši valsts iedzīvotāju interesēm un elementāriem valsts funkcionēšanas nosacījumiem. Latviešu stulbā varas inteliģence nav spējīga veidot nacionāli konstruktīvu, nacionāli vitālu, nacionāli perspektīvu politiku. Latviešu varas inteliģences primāti spēj vienīgi pastrādāt nelietības kādas LKP/VDK neliešu bandas, kādas "partijas", kādu oligarhu, kādu kukuļdevēju savtīgajās interesēs, bet nevis tautas, valsts interesēs. Latviešu stulbā varas inteliģence faktiski ir Latvijas tautas bende. Traģiskākais ir tas, ka tauta nav spējīga fundamentāli sapuvušo varas inteliģenci aizstāt ar nacionāli patriotisku sociālo spēku. Pirms 6.oktobra uz skatuves uznāk vēl šausmīgāki kadri - pederasti, noziedznieki bordāni, juraši, strīķes, par-politikas idioti, kurus bezdomīgi atbalsta simti, tūkstoši. Tautas milzīgas daļas politiskā apziņa ir reti kropla un nacionāli nevērtīga.

Atbildēt

Arturs Priedītis

19.07.2018. 17:49

Diemžēl ļoti rets, taču ļoti vajadzīgs gadījums, kad nacionāli reakcionārajā un krimināli oligarhiskajā LR tiek atklāti un kolektīvi pārstāvēti drosmīgi un objektīvi pamatoti kritizēta varas struktūru nelietība - noziegumi pret sabiedrību. Tas ir skaists piemērs arī citām profesionālajām asociācijām, sabiedriskajām organizācijām, firmām u.tml. droši, atklāti un nesaudzīgi iesaistīties masveidā izplatītās noziedzības konstatēšanā un nosodīšanā. Protams, noziedzību varēs likvidēt tikai reizē ar noziedzīgā valstiskuma likvidēšanu. Ilūzijām par varas struktūru sakaunēšanos, nelietību novēršanu, noziedzības izbeigšanu nebūs nekādu rezultātu, kamēr Latvijā saglabāsies nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā iekārta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: