Menu
Pilnā versija
Foto

Vai zemes baroni triumfēs?

Jānis Kučinskis · 23.01.2016. · Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

20.04.2017. 17:45

»

Anna

...


Ak, naivums...
Apstrīdēju. Citēju likumus un tiesu lēmumus.
Bet... Šlitke ir "savējais", es - citādi domājošais.
Rezultāts - ar tiesas lēmumu man jāmaksā parāds par pieciem gadiem... Teju tūkstotis..

Atbildēt

Dusmígá meitene

26.05.2016. 21:48

»

Arī zemes īpašnieks

Jau pirmais raksts bija totāls murgs, nepatiesību un nezināšanas kompilācija, bet tajā grafomāna garadarbā bija vismaz kaut kāds vēstījums (viss ir slikti, drīz nāks piektais gads un taml.), ko nevar teikt par šo tekstu, kur nav pat vēstījuma...


Tu aitas galva - domá, ka visu sabiedríbu var vnk apzagt un visi klusés? "Sitam parazítam karma atspélésies un katrs maksájums, ko vinjsh sanjems no cilvekiem, lai vinjam iet "labumaa". Ziedojumus tadam merglim neviens nevaaks.

Atbildēt

vow

02.02.2016. 08:44

Vopšem pēc neilga laika latviešu tauta pārstās pastāvēt, jo kad izlasa šito un zinot kas notiek ar maniem paziņām latviešiem kuri vēl nezin kāda pārpratuma dēļ dzīvo (jeb labāk sakot eksistē jeb sadomazohistē) Rīga, jāsaka kaut kas tāds nenotiek nevienā pasaules valstī. Neuztraucieties drīz ienāks musulmaņu hordas un tie aizslaucīs visus šos baronus ka sapuvušas sēnes un visu pārņems islāma valsts (varbūt labāk būs?)

Atbildēt

Anna

01.02.2016. 01:12


UZMANĪBU!
Apstrīdi likuma „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma” 6.panta prettiesisko normu (reāls, iedarbīgs variants Nr.1 apturēt zemes īpašnieku patvaļu):
- obligātās apsaimniekotāja darbības - slēgt piespiedu nomas līgumu tavā (mājas) vietā;
Šeit tu panāksi milzu iespējas: zemes īpašniekam vajadzēs slēgt nomas līgumu ar katru dzīvokļa īpašnieku, izrakstīt katram dzīvoklim rēķinu un atsūtīt, slēdzot līgumu vienoties, bet ja nevar vienoties, viņam būs jātiesājas ar katru dzīvokli (ja īpašniekam uz viņa zemes ir 10, 50, 100 … vai 5000 dzīvokļu!). Bez līguma vai tiesas sprieduma, vienpusējā kārtā viņš nevarēs pieprasīt maksu par zemi, kā to nekaunīgi pašlaik dara apsaimniekotāji – piedzem maksu ar atpakaļejošu datumu un pat iepriekšējo zemes īpašnieku vietā, kas ir nelikumīgi.
Ja atbilstoši šā likuma 50.panta pirmās daļas 3.punkta prasībām zemes nomas līgumi ar zemesgabala īpašnieku nav noslēgti, zemes gabala īpašniekam ir tiesības prasību tiesā par zemes nomas līguma noslēgšanu vērst pret personu, kurai nodotas attiecīgās dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tiesības, kas satur korupcijas un interešu konflikta iespējas.
Līgumā ir tikai viens rekvizīts – nomas maksas summa, kur abas puses ir ieinteresētas gūt labumu no dzīvokļu īpašniekiem – viena lielāku konta apsaimniekošanas procentu no lielākas summas, otrie – lielāku nomas maksu.

Atbildēt

Imants

31.01.2016. 17:37

“MANA MĪĻĀ ARĀJU TAUTA”, ievēro, cik valsts vara un tās mafija ir nežēlīga pret tautu, nerisina un nenovērš zemes reformas un denacionalizācijas noziegumu sekas un ļauj turpināt spīdzināšanu.
Denacionalizācijas sakarā kāda sieviete zvanīja uz Latvijas Radio "krustpunktā" un teica - denacionalizācija, tas ir latviešu tautas holokausts. Briesmīgs, bet patiess vērtējums. Juris Bojārs LA intervijā saka, ka valsti pārvalda nevis parlaments, bet nauda: http://www.la.lv/musu-ir-vairak-nav-ko-raustities/5/.
Mūs spīdzina pēc sava prāta un saprašanas, valsts aizsardzību panākt nav iespējams pat gadījumos, kad tiek apdraudēta īrnieku dzīvība vai veselība.
Ja neko radikālu neizdarīsim, ne tikai mūsu paaudzi, bet arī bērnus un mazbērnus VALSTS MAFIJAS KLANU SISTĒMA īpašumu (zemes, māju, dzīvokļu) sagrābšanas un apsaimniekošanas rezultātā mūs spīdzinās un turpinās izzagt valsti un spīdzināt, apzagt tautu ar likumiem tāpat kā tas notiek ar veselības aprūpes KVOTĀM, kur vēl tikai gada sākums, bet izmeklējumus jau nosaka tikai uz marta beigām. Noziegums nozieguma galā!
Laikam taisnība, ja palasa rakstu: http://pietiek.com/raksti/vai_zemes_baroni_triumfes ... Varas nežēlīgo attieksmi pret tautu nedaudz satricināja vienīgi 13.janvāra grautiņi pie Saeimas.
Jāturpina visi likumīgie cīņas varianti, arī vēršanās pie citām valstīm (Ukrainas, Baltkrievijas, Albānijas un kopiju Latvijas varai), tajā skaitā atbalstot Manabalss.lv iniciatīvas:1) https://manabalss.lv/i/940; 2) https://manabalss.lv/i/627; 3) https://manabalss.lv/i/362.
SAVĀKSIM 100 000 PARAKSTU, NO VIENA MILJONA INTERNETBANKU SKAITA?
“Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs, tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs”.

Atbildēt

Nu nē

25.01.2016. 13:13

»

pensionāre

Ir pārliecība, ka mēs nedzīvojam tiesiskā valstī, Likumi tiek pieņemti atsevišķu grupējumu interesēs, kuriem ir savi lobiji Saeimā. Bet latvijā lobēšana nav ar likumu at'ļauta. Lobēšanas atklātības likuma projekts ir iestrēdzis varas gaiteņos un nekādi netiek virzīts uz priekšu...


Cik tev naudas kabatā, tik demokrātijas. Salīdzini cenas, cik naudas kabatā Normundam Šlitkem un Co un cik tās tev. Ak jā, tev, man tūlīt pārmetīs - ir negodīgi skaitīt naudu cita kabatā. Ir godīgi, tā ir tava nauda, ko pārdalīja savā labā šie demokrāti, tev tā jāskaita, citādi neko nesapratīsi, kas ir demokrātija. Īsāk - demokrātija ir nauda, citas nav nekur.
Starp citu, kaut okupāciju ar tagadējo demokrātiju nedrīkstētu salīdzināt, jo okupācija ir riebīga, jo tajā valda okupantu šķiras "svētās govs" princips. Un tomēr, atmetot šķiru, piemirstot represijas, uzskatāms, ka okupācijas režīms tautai bija daudz labāks, nekā šodienas demokrātija, no kuras tautai šodien atstātas tikai samazgas un drupačas, sodu naudas, nodevas, nodokļi un smirdīgā alkatība un korupcija, piesmiešana un pazemošana, ar ko sastopamies arī tiesās un policijā, kā rāda pat de Facto - VID un tās policija "smird". Milicijā arī bija korupcija, bet tādos apmēros - nu nē.

Atbildēt

pensionāre

25.01.2016. 11:50

Ir pārliecība, ka mēs nedzīvojam tiesiskā valstī, Likumi tiek pieņemti atsevišķu grupējumu interesēs, kuriem ir savi lobiji Saeimā. Bet latvijā lobēšana nav ar likumu at'ļauta. Lobēšanas atklātības likuma projekts ir iestrēdzis varas gaiteņos un nekādi netiek virzīts uz priekšu.

Atbildēt

Anna

24.01.2016. 23:23

It kā viss pareizi, bet vai tev ir arī saprāts - kā lai dzīvo tie latvieši un viņu paaudze, kuri 60 gadus strādā un dzīvoja Latvijā un viņiem bija liegtas iespējas attīstīties, iegūt īpašumus un mantu, kalpot okupantiem par vēdertiesu (tagad tāpat demokrātijas okupantiem tauta kalpo par vēdertiesu) un visus saražoto sagrāba atsevišķi brīvokupanti? Tauta atstāta atkal tukša.
Vai tev nav saprāta, nerunājot, kādas kurš izcieta represijas, attiecībā uz īpašumu visi tika pataisīti par okupācijas upuriem, vienādi un tagad plātīties - man atdod, padzeniet dzīvokļu īpašniekus no mājām, vai likt viņiem maksāt meslus - ir riebīgi un necilvēcīgi, tā ir naida kurināšana, tautas sanaidošana.
Izbeidziet savas blēdīgi riebīgo hitleriski- stalinisko tautas dalīsanu.

Atbildēt

gaga

24.01.2016. 19:48

»

Šlitkes impērija

Bez autora nosauktajiem uzņēmumiem, nekustamo īpašumu jomā N. Šlitke vēl saistīts ar...


Nu lai uzpirktu šīs zemes, ir vajadzīgi miljardi, te noteikti aizmugurē stāv Rietumu banka vai tamlīdzīgs veidojums

Atbildēt

Šlitkes impērija

24.01.2016. 17:53

Bez autora nosauktajiem uzņēmumiem, nekustamo īpašumu jomā N. Šlitke vēl saistīts ar
SIA Latzeme un SIA Industriālais parks Jugla.
Ar iespieddarbiem, reklāmu, informācijas tehnoloģijas pakalpojumiem, tirdzniecību u.c. saistīti Šlitkes uzņēmumi AS Reklāmas un zīmogu fabrika, Rīgas zīmogu fabrika, AS Reklāmdruka, Tipogrāfija Liepāja, RZF tirdzniecība, Officeline. Ar Izraēlas pilsoņiem saistīts Šlitkes uzņēmums SIA Pavaland.
Diezgan lielu summu (2849000 EUR) Šlitke, šķiet, 2014. gadā caur savu uzņēmumu SIA TimPart pārvietojis uz offshore kontu Belīzē. Tagad tieši šī summa ierakstīta SIA TimPart dalībniekam TINTAGEL S.A.,7 New Road Belizas pilsēta.
Ar Šlitki saistītie uzņēmumi darbojas ne vien Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās un aiz robežām.

Atbildēt

!antivienotiba,sorosa antipropoganda

24.01.2016. 17:45

»

strēlnieka mazmazdēls

...


zemes ipasniekus un maksatnespejas administratorus latvija aizstav asv tanki Adazos .

Atbildēt

Balts etniskais

24.01.2016. 17:10

Par kadastra aplikšanu ar nodokli, jau tas vien ir pārkāpums! Kā vispār tādu likumu drīkstēja pieņemt? Tas būtu tas pats, ja bankā turat savu naudu, tad arī no šī naudas summa ir apliekama ar nodokli! Kaut kāds murgs!
Aplikt ar nodokli drīkst tikai peļņu no kadastra. Kā jau zinātniski tika izstrādāts likums 1926. gadā.Šos žuļikus jau sen vajadzēja pakārt aiz pautiem pie kauna staba!
Tāpatās, paziņai bija tiesa Tukumā, teiksim 17.decembrī, kurā paziņu attaisnoja par apkures nemaksāšanu, jo dzīvoklis ir tukš, kurā neviens nedzīvo. Apsaimniekotajam tika teikts, ka lai atslēdz apkuri! Tātad, piespiedu kārtā gribēja Apsaimniekotājs iedzīvoties ar visādiem aizbildinājumiem. Sāls ir cita: Tanī pašā 17.decembrī notiek vēl viena tiesa par to pašu dzīvokli! Tiesāja Rīgas Zemesgrāmatas nodļas tiesnesis Helmuts Naglis. Un tavu brīnumu, nosprieda maksāt, piedzīt caur Tiesas izpildītāju Sandru Paegli. Cilvēks ir panikā. Kā tā var būt, ka notiek par vienu un to pašu lietu, vienā datumā dažādās vietās? Nonsons, pēc kā tas ož?
Sūdzētājs bija "Kandavas komunālie pakalpojumi".
Kurš 2014. gadā tika iztērējis savām vajadzībām 90 000 eiro, pārkāpjot likumu!
Skaties un brīnies! Atkal tiesu darbi ir piespiesti atbildētājai rīkot! Galvenais jau neizpratnē par 2015.gada novembra mēnesi aprēķināts 110 eiro mēnesī. kad laik apstākļi bija plusos, vidēji 10 gradi! Tā rīkojās likuma vārdā!
Uz iepriekšējām divām Tiesām Prasītājs neieradās. Cik noprotam, tad Kandavas komunālie pakalpojumi ir Rīgas Zemesgrāmatas nodaļas Tiesa tika maldināta, vai arī tika izmantota....., varat iedomāties!

Atbildēt

laiks

24.01.2016. 16:28

Portālā manabalss.lv 23. janvārī tika savākti pirmie 1000 paraksti par referenduma ierosināšanu sakarā ar Eiropas Savienības uzspiesto imigrāciju.

Parakstu vākšana manabalss.lv uzsākta pēc Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētāja Normunda Grostiņa iniciatīvas. Ja iniciatīvu atbalstīs 10 000 Latvijas pilsoņu, tā tiks izskatīta Saeimā.

Iepriekš Normunda Grostiņa iesniegtā iniciatīva par PVN samazināšanu pārtikai manabalss.lv ieguva ap 15 000 pilsoņu atbalstu un tika ilgstoši izskatīta Saeimā, tā tuvinot sabiedrības interesēm atbilstošu risinājumu nākotnē.

Par referenduma rīkošanu sakarā ar ES uzspiesto imigrāciju iespējams nobalsot te: http://manabalss.lv/i/890

Sagatavoja Latvijas Nākotnes Institūts

Atbildēt

Nu ja

24.01.2016. 13:41

»

as

AK-47


Te varētu līdzēt AK-47 vai lopu vagoni, bet tādus šodien nevar un nevajag piemērot. Paši nosprāgs vai aizrīsies uz smirdīgās naudas maisiem.

Atbildēt

as

24.01.2016. 13:34

AK-47

Atbildēt

Edge

24.01.2016. 12:49

»

Aina

Aplamības par "puscenu"nevajag kultivēt...


Nauda ir svensonu bankās - var aizņemties uz kādiem gadiem 50 ? Pilnīgi iespējams, ka valsts (valdošie) aizņemsies, ja situācija spiedīs. Pašlaik vēl līdz Grieķijas parādlīmenim esam patālu.....

Atbildēt

Aina

24.01.2016. 12:42

»

Ka tik apzagt

Valsts atbalsta dzīvokļu īpašnieku apzagšanu ar nepamatoti augstām zemju kadastrālām vērtībām. Ja uz zemes ir daudzdzīvokļu māja ,tad tas ir apgrūtinājumsun zemes kadastrālā vērtība jāsamazina vismaz uz pusi un tad varēs dzīvokļu īpašnieki to izpirkt. Un neviens nespieda pieņemt atpakaļ īpašumā zemi...


Aplamības par "puscenu"nevajag kultivēt.

Uzpūsto līdz ārprātam kadastrālo vērtību, ko aizvien paaugstina = 18 % - samazināt uz pusi - tukša runa, tā būs aplami augsta un pirkt tādu zemi nevar. Ir divi varianti - IZPIRKT ZEMI PAR INVENTARIZĀCIJAS CENU, ko novērtēja tad, kad zemi ierakstīja zemesgrāmatā, tas ir, izpirkt par cenu ne vairāk, par kuru iegādājās zemi.
Ja manai mājai sacēla kadastra cenu no 14 000 jau pie 200 000, tad samazinot uz pusi - var pirkt tiksi trakie naudasmaisi, tautai tādas naudas nav.

Atbildēt

žurka žurkai taču nekodīs?

24.01.2016. 12:22

Nez vai Rabarberu Dzintars šad tad ieskatās pietiek.com'ā? Nu kaut vai lai uzzinātu, ko tauta domā par viņa veikumu, piržot samta krēslā ...

Atbildēt

lauķis

24.01.2016. 12:19

Tie ,,zemes baroni,, pilda politmafijas klanu kases , politmafija leģitimizē un piesedz viņu darbību ar izdevīgu likumdošanu.

Atbildēt

Ka tik apzagt

24.01.2016. 11:07

Valsts atbalsta dzīvokļu īpašnieku apzagšanu ar nepamatoti augstām zemju kadastrālām vērtībām. Ja uz zemes ir daudzdzīvokļu māja ,tad tas ir apgrūtinājumsun zemes kadastrālā vērtība jāsamazina vismaz uz pusi un tad varēs dzīvokļu īpašnieki to izpirkt. Un neviens nespieda pieņemt atpakaļ īpašumā zemi ar apgrūtinājumu- īpašumu uz tā , varēja izvēlēties kompensācijas sertifikātus vai kompensācijas zemi.

Atbildēt

vecais spekulants

24.01.2016. 10:40

»

pilsonis

Uzdāvini Rīgas Domei un nebūs jāmaksā nodoklis


Rigas domei nevajag apgrutinatu zemi. Usakovam un VID vajag pec iespejas lielakus nodoklus.

Atbildēt

A

24.01.2016. 04:18

Man ir tā lieliskā iespeja uz notikumim Latvija ik pa paskatities no malas. Mazs varžu dīķis, kurā lielaka dalja sū... ir ljoti skaidri saskatami. Korupcija, shemošana, melošana.. Laikam vissmagāko ķieģeli iemestu Latvijas drošibas iestāžu sejā - tāda impotence no drošibnieku puses rada iekšeju riebumu pret strukturam. Otru akmeni butu pelnijis ikviens Latvijas iedzivotajs, kurš samierinās ar to, ka uz viņa rēķina parazitē visādi maksātnespējas administratori, visadi Dzanuškāni, kas taisa sev PR glancētos žurnālos par nodokļu maksātājiem nozagto naudu.

Atbildēt

Alvis Švarcbahs

24.01.2016. 01:03

»

Arī zemes īpašnieks

Jau pirmais raksts bija totāls murgs, nepatiesību un nezināšanas kompilācija, bet tajā grafomāna garadarbā bija vismaz kaut kāds vēstījums (viss ir slikti, drīz nāks piektais gads un taml.), ko nevar teikt par šo tekstu, kur nav pat vēstījuma...


Laiks mosties:
1) Apstrīdēt tiesību aizskārumu - zemes piespiedu normas noteikšanu likumā "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 50.un 54.pantā.
2) Jāizmanto „labticīga ieguvēja aizsardzība” 18.04.2012. spriedums lietā nr.SKC-136/2012.
3) Jāapstrīd likuma „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likums” 6.pantu, kas izpaudās likuma nosacījumā slēgt nomas līgumu bez līguma dalībnieku izteiktas gribas, kas neatbilst dzīvokļu īpašnieku interesēm, tāpat zemes īpašniekam tiesības piespiest apsaimniekotāju noslēgt zemes nomu ar tiesas starpniecību pilnībā neatbilst iepriekš minētajiem principiem, dzīvokļu interesēm. Jāpanāk, lai nomas līgumus slēgtu ar katru dzīvokli atsevišķi, kā noteikts citos likumos, ka dzīvokļa īpašnieks var apstrīdēt nomas līgumu, izteikt savu gribu, pieprasīt zemes norobežošanu atsevišķa plānā un ar atsevišķu kadastrālo vērtēšanu.
4) Piespiedu nomas līgumu atbilstoši likumam „Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas likums” paredz slēgt ar zemes īpašnieku apsaimniekotājs, kas rada reālas korupcijas iespējas, jo šajā gadījumā abas puses ir ieinteresētas gūt labumu – viena lielāku konta apsaimniekošanas procentu no lielākas summas, otrie – lielāku nomas maksu.
5) Apstrīdēt nomas līguma neatbilstību Civillikumam, kas nav nomas līgums, bet vardarbības izpausme. Nomas līgumos, ko slēdz „Rīgas namu pārvaldnieks” nav nomas noteikumu, nav līguma ar mājām, nav pirmpirkuma tiesību nostiprinājuma, nav lietošanas tiesību …
6) Apstrīdēt tiesību aizskārumu saistībā ar kadastrālās vērtēšanas neatbilstību.
7) Apstrīdēt ST un ECT tiesību aizskārumu nenodrošinot 54.pantā noteiktās dzīvokļu īpašnieku pirmpirkuma tiesības.

Atbildēt

!!!

24.01.2016. 00:40

Neaizmirsīsim, ka Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kura tur slepenībā savas tautas slepkavas, neatslepenojot VDK arhīvus. Tas ir pasaules mēroga NOZIEGUMS. Visi šie noziegumi taptu zināmi, ja atvērtu čekas maisus un arestētu bijušos čekistus, kuri šodien atrodas pie varas grožiem. Parādītos arī ķēdīte, kā Maksātnespējas administratoru asocoācijas valdes priekšsēdētājs Krūms sāka savu karjeru SWH, kur ar zelta piecīša rokām ārpus Saeimas likumi tika rakstīti Latvijas Juristu biedrības prezidenta Aivara Borovkova vadībā.

Atbildēt

Soņa

24.01.2016. 00:32

»

dibua

Pirmkārt, lielākā daļa no denacionalizācijas notika uz viltotu papīru pamata, kur 1975. gadā tantiņa pēkšņi bija novēlējusi Krievijas čekistam savu pirmskara īpašumu. Vai vispār var novēlēt to, kas nepieder? Tajos, gadījumos, kur salīdzināja parakstus, tie nesakrita. Tāpēc ir iznīcināts sociālās nodrošināšanas...


Pat Staļina režīms pret tautas masām tā neizrīkojas, kā pašu bāleliņi ar prihvatizāciju un denacionalizāciju un zemes reformu, bendē nost savu tautu. Nožēlojamie zemes haizzivis, vai jums vēl NEPIETIEK, jūs gribat kopā ar rosnačiem un paradnikiem aplaupīt tautu vēlreiz. Nu nomierinieties, kas par daudz tas par skādi. Tā jūs novedīs tur kur paši nekad negrib aiziet.

Atbildēt

Manai dzimtenei

24.01.2016. 00:26

Vēl nāks piektais gads,
Asins lietus līs,
Un visaugstākās priedes nolauzīs.
Iesim strēlniekos,
Dziesma vētru sēs,
Mūžam gaismas pils
Kalnā gavilēs.

Atbildēt

Prof.Hadsons

24.01.2016. 00:25

»

vecais spekulants

Arprats cik mulkigs raksts. Zemes ipasnieks atskiras no dzivokla ipasnieka ar to,ka dzivokla ipasnieks ,kaut pa leto,vel pardot dzivokli ,bet zemi jau astonus gadus vispar nevar pardot ,tikai jamaksa milzigi nodokli


Tā, puisīt ar to domāšanu neesi tālu ticis, vecais spekulant.
Raksts ir rakstīts no sirds un patiess, ko tu vēl gribi? Nu ja nepatīk, skaidrs. Paciet, ja tev ir pilns maiss, kaut grūti gan sēdēt uz tā, jo nauda arī sāk smirdēt un bet trakākais, ka tās tik daudz, ka sirds sāp, ja tā pazudīs. Pareizi bija teikts, ka trešajā paaudzē tava dzimta nokļūs tik un tā nabagos, jo tāds tas ritenis, tāda spirāle. Padomā un vismaz negānies tik smagi.

Atbildēt

strēlnieka mazmazdēls

24.01.2016. 00:22


Reiz cēlās strēlnieks sarkanais
Un vācus cirta sīvs,
Mums jāpabeidz, lai kļūtu gaiss
No nāves elpas brīvs.
Lai druvas atkal ziedēt sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Lai druvas atkal ziedēt sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Pār drupās grautiem ciematiem
Aust asinis ik rīts.
Lai bargi maksāt māk par tiem
Mans durklis asi trīts.
Lai Rīga atkal dimdēt sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Lai Rīga atkal dimdēt sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!Mēs solām zvaigznei sarkanai
Šai kaujā slavu krāt,
Līdz asins lāsei pēdējai
Par dzimto zemi stāt.
Lai tauta jaunu dzīvi sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Lai tauta jaunu dzīvi sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Lai dzīvo jauna tautas sacelšanās pret maksātnespējas administratoru noziedzīgo režīmu!

Atbildēt

vecais spekulants

23.01.2016. 23:55

Arprats cik mulkigs raksts. Zemes ipasnieks atskiras no dzivokla ipasnieka ar to,ka dzivokla ipasnieks ,kaut pa leto,vel pardot dzivokli ,bet zemi jau astonus gadus vispar nevar pardot ,tikai jamaksa milzigi nodokli.

Atbildēt

dibua

23.01.2016. 22:50

Pirmkārt, lielākā daļa no denacionalizācijas notika uz viltotu papīru pamata, kur 1975. gadā tantiņa pēkšņi bija novēlējusi Krievijas čekistam savu pirmskara īpašumu. Vai vispār var novēlēt to, kas nepieder? Tajos, gadījumos, kur salīdzināja parakstus, tie nesakrita. Tāpēc ir iznīcināts sociālās nodrošināšanas ministrijas arhīvs.

Starp citu, denacionalizācijas likums ir pilnīgi absurds. Pēc Vermahta ienākšanas 1941. gadā īpašuma tiesības atjaunoja. Notika pirkšanas un pārdošanas darījumi. Kā tie ir paslaucīti zem tepiķa? Žīdiski Godmaniskā denacionalizācija atsaucās uz 1940. gada īpašuma tiesībām, bet 1941.-1944. gadu periodā īpašuma tiesības bija atjaunotas, varēja brīvi pirkt un pārdot un ierakstīt zemesgrāmatā. Pārsteidzoši, bet Latvija nav pieņēmusi nevienu likumu, kas atzīst vācu okupācijas laikā veiktos darījumus par spēkā neesošiem. Lietuva tādu likumu ir pieņēmusi.

Taču tam visam ir maza nozīme, jo tūlīt sāksies Eiropas Savienības sabrukums, un vienā mirklī varēs ar 500 EUR banknoti noslaucīt dibenu, jo nekam citam tā vairs nederēs.

Atbildēt

Piektais gads

23.01.2016. 22:42

Vēstījums ir! Biedri , nu celieties kājas!

Atbildēt

Arī zemes īpašnieks

23.01.2016. 22:32

Jau pirmais raksts bija totāls murgs, nepatiesību un nezināšanas kompilācija, bet tajā grafomāna garadarbā bija vismaz kaut kāds vēstījums (viss ir slikti, drīz nāks piektais gads un taml.), ko nevar teikt par šo tekstu, kur nav pat vēstījuma.

Ko autors ar šo gribēja pateikt? Pilnmēness tuvojas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: