Menu
Pilnā versija
Foto

Vai žurnālisti sāks ar sevi?

Uldis Varnevičs · 22.08.2018. · Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aivars Andersons

20.09.2018. 09:46

Latvijā žurnālistiem nav iespējams rakstīt patiesību, jo var palikt bez maizītes. Tas ir fakts.

Atbildēt

Jautājums Lapsam

06.09.2018. 13:12

" .....Pēc skaļajiem Juraša paziņojumiem un sekojušās atteikšanās publiskot viņa TV kameras priekšā vicinātos dokumentus Pietiekpārstāvis vērsās Valsts policijā, aicinot „noskaidrot, vai tiešām J. Jurašs savā rīcībā ir ieguvis fizisku personu konfidenciālus datus un vai šajā datu nonākšanā J. Juraša valdījumā un viņa rīcībā ar šiem datiem nav noziedzīga nodarījuma pazīmju, par ko paredzēta atbildība LR Krimināllikumā”......" Pārāk zemu novērtē Jurašu, Lato. Viņš nenolaidīsies tik zemu, kā Tu. Ja vicināja ar tiem dokumentiem, tātad viņam viņi ir. Bet Tava mēģināšana ielīst pakaļā 3A un citiem pie varas esošiem ir apbrīnojami bērnišķīga. Jā, Tu esi pārvērties pa pēdējiem gadiem. Un ne uz godprātīgo pusi.

Atbildēt

Es

27.08.2018. 09:11

»

ASV un rietumos vispār

mainstream prese ir nonākusi pie marksistiskās ideololoģijas propogandēšanas un kā marksistiem pienākas, nekāds alternatīvs viedoklis, vai tas būtu centrisks vai labējs, netiek uzskatīts par diskusijas cienīgu, bet gan par apspiežamu un likvidējamu...


Pašiznīcināšanās iebraucējiem ļoti tīkamā veidā. Jā, welcomisti ir neo marksisti.

Interesanti, ka komunikāciju speciāliste baidās no komentāriem, tieši ar viņas rakstiem sākās Tvnet politika neļaut brīvi komentēt.

Atbildēt

reptilis

23.08.2018. 21:13

Ļoti labs raksts!!!

Atbildēt

lasītājs

23.08.2018. 19:24

Vai tiešām kāds vēl tic tiem angažētajiem reklāmas pielikumiem?

Atbildēt

ASV un rietumos vispār

23.08.2018. 14:23

mainstream prese ir nonākusi pie marksistiskās ideololoģijas propogandēšanas un kā marksistiem pienākas, nekāds alternatīvs viedoklis, vai tas būtu centrisks vai labējs, netiek uzskatīts par diskusijas cienīgu, bet gan par apspiežamu un likvidējamu.
Nedod dievs nonākt tādā plolitkorektumā kā piemēram Anglijā vai Kanādā, kur par izteikumu ka nepatīk valdības plolitika attiecībā uz imigrāciju, musulmaņu releģijas pārstāviem vai multikulturālismu ļoti ātri var nonākt cietumā uz ilgu laiku.

Atbildēt

Muldīc

23.08.2018. 13:07

Pats Uldīc savu skribelējumu novērtējis samērā precīzi: "...tukšs un bezjēdzīgs raksts. Te drīzāk tāpat kā KPV.LV jāprasa – vai žurnālisti ir gatavi sākt ar sevi?"

Atbildēt

Apmierinātais

23.08.2018. 13:05

Kāds prieks, kāda laime, sen gaidīju to brīdi kad kāds profesionālis uzliks "kluci" tai zviedru kucei !!!!! Bravo Autor !!!!
Atkārtot !!! Atkārtot !!! Atkārtot !!!
Ok , pietiek, citāk publika salauzīs visus krēslus sajūsmā.........

Atbildēt

Pesimists

23.08.2018. 11:07

Pašvaka, bet tomēr žurnālista atbilde propagandistei un piāristei, kura nepamatoti sauc sevi par žurnālisti. Tādā laikā dzīvojam. Žurnālistika mirst un tās vietā nāk viena vienīga reklāma, propaganda un piārs. Tas ir globāls process un te redzam vienu mazu atblāzmu no tā. Nāk posttruth (pēcpatiesības) laikmets. Ar Trampa ievēlēšanu tas sāk buksēt, kādēļ arī viņam tik mežonīgi klūp virsū, bet tāpat tas sparīgi raujas aizslaucīt visu un visus. Žurnālistiem un visiem pārējiem normāliem cilvēkiem tā kā būtu pēdējais laiks sasparoties, jo posttruth realizācija praksē būs kaut kas drausmīgs.

Atbildēt

Žurnālists

23.08.2018. 10:02

Interesanti, kuri ASV mēdiji vēlēšanu kaikā kautko sliktu teica par Klintoni? Kautkādi kaktu radio ar 100 klausītājiem?
Te 4 minūtēs apkopots ko ASV mēdiji darīja līdz Trampa uzvaras. Tāpēc jau Tramps viņus sauc par meļiem
https://youtu.be/YZ46I3kMOr0

Te vācieši uz pirkstiem skaidro kas kontrolē Vācijas mēdijus
https://youtu.be/OzyM_dCo0lo

Atbildēt

Students bijušais

23.08.2018. 09:33

Padomju laikā arī nekas nebija nopietns universitātē pie žurnālistiem. Nebija teorētiķi. Tie, kuriem profesija interesēja, mācījās no krieviem un citiem kā jātaisa materiāls utt. Brīvzemē žurnālistus sāka skolot kaut kādi tantuki, kas ne pašas prata rakstīt, ne teorijā kaut ko jēdza. Tāpēc te nekad nekas nav bijis no žurnālistikas. Tie latviešu emigrācijas pederasti Streips un Veinberga tikai gaisu jauc, pederastu vispār nevajadzēja nekur laist, jo pederasts ir pederasts un runā kroplā latviešun valodā, jo lops neprot latviešu valodu pareizi izrunāt.

Atbildēt

čabulis

23.08.2018. 09:08

»

Edge

"Skaists, tukšs un bezjēdzīgs raksts." Nu un? Ja sponsors par tādu maksā, tad var turpināt tādā pat garā un stilā


Man prese izbeidzās līdz ar Dienas labākajām dienām un mana pastkastīte žēli ņerkst,jo pārtiek tikai no ikmēnešu rēķiniem.Visa prese atrodās kangarisko,totalitāro brīvībās melīgo cīnītāju pārvaldībā.Prese un citi masu mediji raud par slikto demogrāfiju,bet aizmirst ar kādu entuziasmu tika no valsts padzīti 600 tūkstoši sliktie latvieši.Manam tēvam,īstam brīvības cīņu karavīram,60.gados ar daudz mazāku darba stāžu pensija bija šodienas pensijas lielunā + bezmaksas medicīna +niecīgi komunālie maksājumi.Šodien cilvēki ar smagu arodslimību,sirdslimību un vienu redzīgu aci tiek atzīti par ideāli veseliem latviešiem,kuri nepelna labklājības ministrijas uzmanību utt.

Atbildēt

!

23.08.2018. 04:24

Katram ir sava patiesība, vienīgā un īstā, bet atklāti to paust mūsu masu medijos var tikai tie, kuriem ir nauda! Pārējie savu patiesību var paust sociālajos tīklos vai komentāros pie rakstiem, bet arī šeit visu nosaka nauda, nevēlamie komentāri tiek dzēsti vai bloķēti! Tā kā kopumā demokrātiska prese ir tikai pasaka!

Atbildēt

Edge

22.08.2018. 22:37

"Skaists, tukšs un bezjēdzīgs raksts." Nu un? Ja sponsors par tādu maksā, tad var turpināt tādā pat garā un stilā.

Atbildēt

Tereza Mendoza

22.08.2018. 18:53

Neattīstītā tautā masu komunikācija nevar būt attīstīta kadru neattīstības dēļ.

Atbildēt

lasītājs

22.08.2018. 18:24

Tehno-laikmetā tā ir mirstoša industrija, gribiet to vai nē. Arī lasītāju vēlmes ietekmēs rezultātu. Ko izvēlēsies lasīt patērētājs? Jau pašlaik lasītāji ir izbalsojuši daudzus "online" pieejamos latv.val., un process turpinās. Šādi raksti arī palīdz izdarīt savu izvēli. A.P. pat pats ierokas kapā, maldīgi uzskatot sevi par gadsimta domātāju, bet realitātē savu garīgo "ēsmu" bagātīgi atšķaida ar vircu.

Atbildēt

lauķis

22.08.2018. 17:20

»

Anonīmais Šakālis

Kaut kā beidzot mediju vidē sākusies pašrefleksija... beidzot


Katram medijam ir saimnieks , te nu ar to neatkarību ir auzas , turklāt , pār šiem mediju saimniekiem ir citi saimnieki ar savu vienīgi pareizo ,,demokrātisko,, ideoloģiju.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

22.08.2018. 17:08

Kaut kā beidzot mediju vidē sākusies pašrefleksija... beidzot!!!

Turklāt, lai šī pašrefleksija nebūtu melīga, ar to jānodarbojas cilvēkiem, kas tiešām strādā medijos, turklāt brīvā tirgus medijos (t.i., nevis valsts uzturētos).

Atbildēt

leopards

22.08.2018. 17:05

Tik tiešam vienigā partija pasaka autors,ka pagriezis Latvijas dzīvi citā virzienā-pareizā virzienā, 28.g.šis partijas nodarbojās ar shemu radīšanu,un ar tautas apzagšanu,Kaiminš vienīgais deputāts kurš ir uzcītīgi strādājis,un tautai atklājis patiesību par parlamenta un deputātu darbu,un ar saviem vidio ierakstiem apstiprinajis.Par viņa darbu vēlētaji novērtēs 6.oktobrī,novēlu veiksmi partijai KPVLv.

Atbildēt

Arī no valsts budžeta izdalītais (slepeni)

22.08.2018. 17:02

ceturdaļmiljons € medijiem - grafomānijai, čurūdenim, jo nav mērķu risināt tēmas, kuras skar patiesās latviešu tautas intereses.

Atbildēt

Kad izgriež ūdeni , čurūdeni, kas sakāpis

22.08.2018. 16:59

Veinbergai un šīraksta autoram galvā un viņu rakstos, atliek pusslapjš tualetes papīrs, kas izmetams. Ja tā, tad tā visa ir grafomānija - nav ne vārda par latviešu tautas patiesajām interesēm.

Atbildēt

ideāli!

22.08.2018. 15:29

Paldies autoram!

Atbildēt

stalins

22.08.2018. 15:27

Biedrs Lenins rakstija,ka bezpartejiskas avizes nepastavot.Arii ASV avizes un TV ir klaji partejiskas,taii skaitaa, reizeem var manipulet ar informaaciju,melot utt.Mums jau arii Streips no Amerikas maaca demokratiju un ir objektiivs,vai ne?
Kaapec Tramps nevar pateikt ,ka CNN ir partejisks,ir uzpirkts ,un vnk. manipule ar sabiedribu?Manupraat var un vinshs to dara.

Atbildēt

U.U.

22.08.2018. 14:39

Dauna propaganda: "Te drīzāk tāpat kā KPV.LV jāprasa – vai žurnālisti ir gatavi sākt ar sevi?" Tātad pats ir vismaz tāds pats daunis jeb vēl lielāks daunis!!!

Atbildēt

A.P.

22.08.2018. 14:26

»

Arturs Priedītis

Ar šo dāmu vispār nav vērts noņemties tāpat kā nav vērts noņemties ar jebkuru antropomorfo radījumu. Tikai tāds radījums var izvemt tādu vēmienu: "No Krievijas ievazātie pazemojošie apzīmējumi žurnālista profesijai šodien ir pazīstami arī Latvijā." Tikai stulba latviešu nekauņa tā var teikt. Žurnālistus...


Bet autora kungs nav labāks un neko nezina par žurnālistiku, tās vēsturi, misiju dažādos vēstures periodos, stāvokli dažādās valstīs, saistību ar demokrātiju utt. Tikai nekompetents un ideoloģiski zombēts latviešu tukšgalvis var rakstīt: "Tas, kurš iestājas pret brīvu presi, ir cilvēks, kuram nepatīk demokrātija. Spilgtākais piemērs ir PSRS. Iedomājieties, ja visur atklāti rakstītu par nošaušanām, golodomoru, genocīdu, Gulagu un visu pārējo – tiešām šis režīms tik ilgi dzīvotu un jūs pats vēlētos palikt valstī, kur tas viss notiek?". Tādas tirādes autoram epitets" muļķis" ir par vāju. Nepieciešams krampīgāks epitets.

Atbildēt

Arturs Priedītis

22.08.2018. 14:18

Ar šo dāmu vispār nav vērts noņemties tāpat kā nav vērts noņemties ar jebkuru antropomorfo radījumu. Tikai tāds radījums var izvemt tādu vēmienu: "No Krievijas ievazātie pazemojošie apzīmējumi žurnālista profesijai šodien ir pazīstami arī Latvijā." Tikai stulba latviešu nekauņa tā var teikt. Žurnālistus jau nemīlēja "ulmaņlaikā" nopietni latvieši. Tikai morālā padauza var visu vainu uzvelt Krievijai, krieviem. Skaidrs, kas tas par "komunikācijas ekspertu" un "profesoru", kurā šarlatānisms mirkst kopā ar intelektuālo pederastiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: