Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

I remember Elvis Presley

02.12.2021. 19:46

99,9% vienoti par vienu partiju,atceries,ērgli?

Atbildēt

Ja

02.12.2021. 12:31

»

ss

kāpēc tāds noslēpums kā ārstē un ko ārstē? Kā tās nedaudzās iepirktās zāļu devas pret covid var pietikt mēnešiem ilgi, ja slimnīcas pilnas.Varbūt nevajag vest uz slimnīcām izrādīšanās pēc, lai mierīgi nomirst mājās


Jautajumi vieta. Atbilzu nav, jo arsti kluse vai uzbruk. Nav elementaru skaidrojumu, tikai naids par nevakcinesanos. Arstu tipiskakas atbildes: vins(pacients) visu sanem, mes arstejam pec algoritma, zalu nav, remdezeviru vins nesanema, trampa kokteilis mums ir tikai viens, esiet realists, mums te tikai dazi izdzivo, es ienistu nevakcinetus,utt. Ka arste, nesaka, nezinu, kapec tas ir noslepums, mirst desmitiem katru dienu. Atbildibu nenes neviens. Zales it ka iepirktas, bet tas nedod. Es nozeloju, ka atlaidu cilveku uz slimnicu, uzticejos, aplauzos. Slimnicu covid nodalas ir slegtas zonas, jus nevariet parbaudit, kas tur notiek, atbildibas nav.

Atbildēt

kas jums sašķelts

01.12.2021. 21:48

SABIDR":IBA vakcinēja un uztur valsti!!! kaut kāda šļura veģetē un valsts viņiem pofig,,,ja cilvēks neko nepelna, tad jāiet pie DARBA, kur pelna.

Atbildēt

process līdz 2026.

01.12.2021. 12:28

https://youtu.be/vnW6xF8MDc8

Atbildēt

Es

01.12.2021. 11:25

»

Zviedrijai nokrita IKP

tāpēc, ka ekonomika globāli nokritusies ar “pandēmiju” un lokdauniem


Nabagmājas IKP salīdzināšana ar ekonomiski spēcīgas valsts IKP jebkurā brīdī ir viena aplama un muļķīga padarīšana, sevišķi, ja tepat acu priekšā ir izmirusi Vecrīga, slēgti mazie veikaliņi, nestrādājošas viesnīcas, restorāni un kafejnīcas, melnajā zonā iedzīti skaistumkopšanas un citu pakalpojumu sniedzēji stipri apgrūtināta pieeja ārstiem, tai skaitā ĢĀ, sportošanas iespēju liegšana bērniem utt.

Nevar salīdzināt miskasti ar normālu valsti.

Atbildēt

Es

01.12.2021. 11:21

»

tu saki?

Pastāstīsi cik pagājušogad Zviedrijā notika lieli koncerti un festivāli un kāpēc Zviedrijas IKP nokrita straujāk nekā Latvijas


Man šķiet, ka te darīšana ir ar kaut kādu progresīvo pamuļķi, kas visu mēra disenēs.

Normāli cilvēki situāciju mēra darbavietu un ekonomikas funkcionēšanā, skolu un bērnudārzu atvērtībā, veikalu, pakalpojumu sniedzēju un amatnieku pieejamībā, cilvēka tiesību neierobežošanā un cilvēku nevajāšanā ar naudas sodiem, administratīvām lietām un teroru ar komandantstundu kā ieganstu, tai skaitā ierobežojot pārvietošanos arī dienā.

Turpini spītēties un tēlot pamuļķi, tev tiešām tas izdodas.

Atbildēt

Zviedrijai nokrita IKP

01.12.2021. 06:26

»

tu saki?

Pastāstīsi cik pagājušogad Zviedrijā notika lieli koncerti un festivāli un kāpēc Zviedrijas IKP nokrita straujāk nekā Latvijas


tāpēc, ka ekonomika globāli nokritusies ar “pandēmiju” un lokdauniem.

Atbildēt

Es

30.11.2021. 23:15

»

ļoti labs zviedru piemērs

Saslimušo 3-4 reizes vairāk nekā kaimiņvalstīs Somijā un Norvēģijā, mirušo skaits 6-8 reizes lielāks


Tiešām, labs piemērs, jo valsts nav paralizēta nekādā ziņā. Nav bijusi nevienu mirkli. Un nevienam tur nav bijis jācieš (vai jāmelš niekus, kā tev) nevienu mirkli. Tu tagad atzīsti, ka esi par stulbu, lai atzītu elementāro. Un par trūcīgu, lai nopirktu garāku dzīvi pēc valdības pavēles ar divreizēju (nē, vismaz 4x) vakcīnu, skalu cirvīt.

Atbildēt

ļoti labs zviedru piemērs

30.11.2021. 18:33

»

Es

Nekā tāda nav


Saslimušo 3-4 reizes vairāk nekā kaimiņvalstīs Somijā un Norvēģijā, mirušo skaits 6-8 reizes lielāks.

Atbildēt

Ha ha

30.11.2021. 16:17

Šodien 12:56
  Jauns.lv / LETA

Pagājušajā nedēļā inficēšanās ar Covid-19 vakcinēto iedzīvotāju vidū izplatījusies straujāk nekā starp nevakcinētajiem, kas skaidrojams ar atšķirīgo ierobežojumu apjomu iedzīvotājiem, otrdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē informēja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Atbildēt

Mediķis

30.11.2021. 16:15

Ir labas bezrecepšu zāles. 95 benzīns puslitra pudelēs.Ārstē politiķus dažus dienu laikā. Lielisks preperāts.

Atbildēt

viesis

30.11.2021. 14:02

»

Skaisti vārdi tukšas runas

Ko 50 gados radīja okupācijas režīms ??? Un cik 30 gados ir izlaupījis okupācijas režīma tiešais turpinājums...


Ai, nu taču beidz... man vēl joprojām nāk smiekli, kā par vienu redzamu un aktīvu "patriotu un krievu lamātāju", stāstīja, kā viņa partija deviņdesmitajos faktiski lūdzās biznesmeņiem, lai maksā vismaz kaut cik nodevas, lai viņam kaut kas tiktu. Un lielajam "patriotam" pat nebija kauns pašam iet pakaļ kukulim... bet viņš arī, starp citu, kliedza, ka pie visa vainīgi krievi.....

Atbildēt

viesis

30.11.2021. 13:57

»

negribis

Ja kāds grib lēkt no 10 stāva, lai lec, tā ir viņa brīva izvēle, bet, ja grib paķert līdzi blakusstāvošos, tad tā jau nav pašnāvnieka brīva griba, bet slepkavība. To antivakseri un nevakcinētie nesaprot un tāpēc Austrijā antivakseriem ir lieli naudas sodi un pat kādi mēneši cietumā...


Jā jā, stāsts par pašnāvniekiem ir ļoti populārs, lai gan lielākā daļa ir pārcietusi Covidu pat neejot pie ārsta. Bet īstais jautājums ir lūk kur- mums stāsta par šo vakcīnu efektivitāti, nerunājot par citiem aspektiem. bet ko nozīmē dzīšanās pēc efektivitātes? Tas ir tāpat, kā šoferim uzkraut automašīnai divreiz lielāku kravu nekā atļauts, jo, tā taču viņš strādās efektīvāk, varēs vairāk aizvest. neviens normāls cilvēks neatļautos tā darīt- drošību upurēt efektivitātei, bet tieši tas šobrīd notiek ar vakcīnām. Tiek uzspiesta obligātā vakcinācija visiem, pilnībā ignorējot jebkurus drošības noteikumus, un tā drīzāk ir netīša slepkavība, ne velti Eiropas parlaments jau domā veidot kompensāciju fondu, no kā maksāt kompensācijas no vakcīnām cietušajiem un mirušajiem... tāda lūk, maksa par "efektivitāti"...

Atbildēt

0h0

30.11.2021. 13:51

Valdība uzmācīgi, neatlaidīgi un vardarbīgi "rūpējas" par mūsu veselību. Tajā pat laikā neredz to, ka cilvēki paliek bez iztikas līdzekļiem, bez veselības aprūpes un izglītības. Tāda valsts nevar pastāvēt, kas arī ir vienotās pasaules valdības viens no mērķiem.

Atbildēt

tiešām

30.11.2021. 13:50

»

ESMAIJA

Kur palika mans komentārs, kuru uzrakstīju pirms divām stundām


neko nepadarīsi, gonorārs no Puzes sarkanā barona gar degunu.

Atbildēt

Skaisti vārdi tukšas runas

30.11.2021. 13:46

»

cik vienkārši savu stulbu attaisnot meklējot vainīgos gan krievos, okupantos un velns vin zin kuros, bet tikai lai neatzītu savu stulbumu.Ne velti sakāmvārds skan: sliktam dejotājam pat paša olas traucē


Ko 50 gados radīja okupācijas režīms ??? Un cik 30 gados ir izlaupījis okupācijas režīma tiešais turpinājums ???
Dzīves līmenis absolūtos vērtējumos ir zemāks kā pirms okupācijas pirms, zemāks kā pirms otrā pasaules kara, kad Latvija bija vienā līmenī ar ziemeļvalstīm un daudzos rādītājos pat priekšā. Visur kur ielīž krievu okupants ir tikai posts, zagšana un koropcija. Jo lielāks atbrīvotāju-izvarotāju īpatsvars, jo zemāks dzīveslīmenis tajā vietā.

Atbildēt

ESMAIJA

30.11.2021. 13:43

»

Jūsu

coment ir kā gāzes izplūde vannojoties


Kur palika mans komentārs, kuru uzrakstīju pirms divām stundām???

Atbildēt

Kārtējo reizi jāapmet kažociņš

30.11.2021. 13:31

»

Nirnberga 2

Krievijas akadēmiķis sagrauj corona melus: Tās nav vakcīnas! Lūk, no kā cilvēki mirst...


Baltkrievijas lukasenko arī sācis runāt no mežabrāļu pozīcijām, pasaulei stāstot kā pēckara gados izmisīgi gaidījuši rietumu atbalstu, bet palīdzību nav saņēmuši kas novedis pie aukstā kara :))

Atbildēt

Nirnberga 2

30.11.2021. 13:18

Krievijas akadēmiķis sagrauj corona melus: Tās nav vakcīnas! Lūk, no kā cilvēki mirst!
Medicīnas zinātņu doktors akadēmiķis un profesors Aleksandrs Aleksejevičs Redko satricināja Krieviju ar saviem atklājumiem par vakcināciju un patiesajiem iemesliem miršanai no koronavīrusa.
Šis virusologs uzskata, ka mirstība pandēmijas laikā nemaz nav pieaugusi, jo vīruss ir tik bīstams. Iemeslus var redzēt bēdīgajā veselības aprūpes organizācijā, novecojušajos pasākumos un pretrunīgajā ārstēšanā.
"Es nonākšu covid slimnīcās. Es sekoju tam darbam.. . Es apzinos, kas tur notiek... Tas vīruss, kas bija agrāk, tagad vairs nav. Tam jau gatavojas taisīt vakcīnu, ko parasti dara 6 gadus, tāpēc nav vīrusa.
Tagad ir kaut kāda Delta soja... , viņi to var saukt kā grib, bet tas ir kas cits. Un tagad jūs vakcinējaties pret kaut ko, kas notika pirms 2 gadiem, jo tas vīruss ir pazudis. Tā ir maldināšana un noziegums. Un saka, ka (vakcīna) mums nepalīdz, jo visi mutēja. Tad kāpēc tad jūs mūs vakcinējat? Tāpēc, tas, ko viņi iesaka, nav vakcīna.
Saku: A - vīrusu neesat redzējuši (SARS KOV 2 nav izolēts), B - pret to nav vakcīnas, V - pārbaudes trešā fāze tiks pabeigta 31.12.2022. gadi. Un tagad viņam ir 21. gads. gadā... Eksāmeni vēl nav beigušies. Pirmā posma rezultāti nav publicēti.. . Trešā posma rezultāti nav publicēti, jo nav pat pabeigts. Un kad daži medicīnas meļi saka, ka lasa 2. Februāra trešā posma rezultāti žurnālā "Lancet", viņi melo viena vienkārša iemesla dēļ, jo es arī to lasu. Rakstīts, ka antivielu veids ir nedefinēts, nav antidēmiska efekta, imūnā atbilde nav noteikta. Tātad, kādi ir rezultāti? Saskaņā ar šīm "rezolūcijām" projekts ir jāslēdz. Un viņi sāk masveida vakcināciju. Es uzskatu, ka vakcīnas nav.
Tas, kas pastāv, nav ne pārbaudīts, ne pierādīts. Kas ir apstiprināts, uzskatu, ka tas ir apstiprināts uz komerciāla pamata, tas, kas šobrīd ir, kā arī četras iepriekšējās "Gamalei" ražotās vakcīnas, neviena no tām nav izgājusi PVO sertifikāciju.
Un daži saka: "Nu, es biju vakcinēts, un es jūtos labi. "Puiši, 25% ir placebo! Tev ir placebo. Tāpēc tu jūties labi.
Man ir liels skaits paziņu un paziņu, kuri saslima ar A - saslima, B - tagad nedzīvo šajā pasaulē. Pēc vakcinācijas. Uzreiz pēc vakcinācijas.
Pēc patologu domām, 62% no kopējā inficēto skaita ir vakcinēti.
Kas konkrēti ir vakcīnā "Sputnik" Kāds ir antivielu veidošanās mehānisms?
Kad runā par antivielu veidošanos, pastāstīšu, ka aizstāvēju savu ārsta disertāciju par imunoloģiju, bet nodarbojos arī ar šūnu imunitāti, tāpēc šajā ziņā esmu skeptisks. Kāpēc tu novērtē imunitāti pēc antivielu augstuma? Kurš tev teica, ka labi, ja tev ir daudz antivielu? Es, piemēram, domāju, ka ir slikti, ja ir daudz antivielu. Viss ir otrādi... Būtu jāizveido šūnu imunitāte.. .
Vīrietis ierodas restorānā ar QR kodu, kas apliecina, ka vīrietis ir vakcinēts. Vai arī, ja viņš tam tika pāri. Vai viņš pats var pārnēsāt infekciju? Var būt. Līdz ar to QR kods nepasargā no tā, kurš tur ieradies. Tātad, tā ir tikai STIGMATIZĀCIJA! QR kods nosaka: tie ir labi, un tie ir slikti. Viņi ir veseli - slikti, un slimi un vakcinētie ir - labi! To jums rāda QR kods. Nekas vairāk.
Pandēmijas nav. Pandēmijai ir nepieciešama epidēmija visās valstīs. Pandēmijas nav. Pandēmija prasa 5% saslimušo vienlaicīgi. Un divu gadu laikā mums ir 7% inficēto. 7% divu gadu laikā! Epidēmijas nav. Viņi to sauc tikai par pandēmiju, bet viņi to neizsludina. Jo, tad viņiem ir jāievieš ārkārtas stāvoklis, un jāpilda visas savas saistības pret sabiedrību. Bet, tad viņiem ir jāmaksā kompensācija visiem darbu zaudējušajiem, visiem tiem, kas ir badā, dariet visu, kas tas ir atkarīgs no jums. Var izsludināt arī policijas stundu. Bet, publicējiet ārkārtas stāvokli. Jūs to saucat par pandēmiju, bet jūs to neizsludināt. Nevienā dokumentā tāda nav.
Jūs visi pārkāpjat visus likumus. Nav iedzīvotāju informētas piekrišanas. Jūs viņam sakāt, ka vakcinācija ir brīvprātīga. Labi, ja tas ir brīvprātīgi, tad es to nedarīšu. Ja tāds protokols ir, tad es to nevēlos. Tad ej, tu esi brīvs. Tā saka vakcīnu punktos. Mēs jūs nevakcinēsim. Tikai kā brīvprātīgais. Un ja tas ir brīvprātīgi, un tas ir eksperiments, maksā man par bailēm, maksā man par savas veselības upurēšanu un kompensē māsīcām audžuvecāka zaudējumu. Nu tā, draugi. Tādā gadījumā es esmu tev. Līdz tam esmu pret to!
PCR tests vispār nav izmantojams Covid analīzēm. Covid vīruss ir īsās ķēdes vīruss, un pcr testē garās ķēdes vīrusus. Tā ir pavisam cita sfēra. Un korona vīrusu nevar noteikt.
Mēs mirsim no meliem. No pilnīgiem meliem. Jo, lai kur mēs pagrieztos, mēs redzam melus.
Bērni mācās pa gabalu, un tad aptiekā vai kinoteātrī viņi tur paņem vīrusu.
Tā nav epidēmija, bet gan politisks, sociāls un ekonomisks eksperiments pār mūsu iedzīvotājiem,” saka Krievijas akadēmiķis.
· ·

Atbildēt

negribis

30.11.2021. 13:12

Ja kāds grib lēkt no 10 stāva, lai lec, tā ir viņa brīva izvēle, bet, ja grib paķert līdzi blakusstāvošos, tad tā jau nav pašnāvnieka brīva griba, bet slepkavība. To antivakseri un nevakcinētie nesaprot un tāpēc Austrijā antivakseriem ir lieli naudas sodi un pat kādi mēneši cietumā.

Atbildēt

vietējais

30.11.2021. 11:24

»

fakts

Politiķi ir parazīti pēc definīcijas.Parazīti nevar neko radīt,tikai graut un degradēt.Parazīti ir jāiznīcina


Neko nezinu par deputātiem, bet par parazītiem jums ir taisnība, dabā tā ir iekārtots ja necīnās ar parazītiem tad tie savairojas un savu saimnieku agri vai vēlu nomocīs vai nobeigs pavisam.

Atbildēt

30.11.2021. 11:16

»

Skaisti vārdi tukšas runas

Atšķirībā no citām valstīm kurās pilsoņi ir leģitīmi un piederīgi tām,Latvijā 40% ir okupanti kas aprīkoti ar pilsoņibu un kuriem virziens vienmēr būs austrumi,bizness vienmēr būs krimināls,bet politika marodieriska un resursus iznīcinoša...


cik vienkārši savu stulbu attaisnot meklējot vainīgos gan krievos, okupantos un velns vin zin kuros, bet tikai lai neatzītu savu stulbumu.Ne velti sakāmvārds skan: sliktam dejotājam pat paša olas traucē.

Atbildēt

A.L.P.

30.11.2021. 11:15

»

dfdfgh

Paies vēl pāris gadiņi un nāks tā lielā atklāsme - vajadzīgas zāles, nevis vakcīnas. Bet cik ļauna būs nodarīts ar šo tūļāšanos


Visapkārt tikai tukša muldēšana . Bet par svarīgāko šai momentā Latvijā tikai retais ir spējīgs to izfiltrēt ! NE VAKCĪNAS IR GALVENAIS ,BET GAN ZĀLES AR KURĀM VAR ĀRSTĒT SASLIMUŠOS AR TO NOLĀDĒTO COVID ! Bet mūsu noziedzīgā valdība pat negrasās iepirkt vismaz kaut kādas zāles , jo vispirms taču vajag saraust miljonus no pandēmijas trača ,bet aunu bars lai tika sprāgst nost gan no ielaistajām citām slimībām ,gan no neārstēta covid !!!

Atbildēt

ESMAIJA

30.11.2021. 11:01

»

Un vairāk....

Un vairāk par to. Valsts izvērš vistiešāko mobingu pret tiem šobrīd kas pauž atšķirīgu viedokli no varnešu paustajiem meliem. Līdz ar to te pat nav runa tikai par šķelšanu, bet arī par apzinātu naida kurināšanu un jebkura cita viedokļa izsmiešanu un nonicināšanu un tā nu noteikti nav vairs demokrātiska...


Arvien vairāk jāsāk domāt, ka tiek lobētas vakcīnu ražotāju kompānijas, ir pārāk paviršs secinājums. Tam, kas tagad notiek cita vārda ir grūti atrast - tā ir tīša cilvēku veselības un esības sagraušana. Nedrīkstēja vakcināciju veikt kur tik pagadās un veikt kurš tik tiek pie šprices. Vispirms ārstam bija jāizvērtē katra cilvēka veselības stāvoklis, nevis jāgāž iekšā nepārbaudīts šķidrums, ja nav par to nekādu ziņu, ko tas darīs tālāk un kā es redzu pie sevis un daudziem citiem , vakcīna pamodina visas jau iemigušās kaites un seko letāls iznākums, bet vaina netiek uzvelta vakcīnai, jo bijušas taču citas vainas, kaut sen jau apārstētas un aizmirstas. Vai tikai na

Atbildēt

ss

30.11.2021. 10:59

»

Es

Skaidrs, ka tā...


kāpēc tāds noslēpums kā ārstē un ko ārstē? Kā tās nedaudzās iepirktās zāļu devas pret covid var pietikt mēnešiem ilgi, ja slimnīcas pilnas.Varbūt nevajag vest uz slimnīcām izrādīšanās pēc, lai mierīgi nomirst mājās.

Atbildēt

Skaisti vārdi tukšas runas

30.11.2021. 10:51

»

Es

Latvijā galvenā problēma ir sabiedrības triviālisms...


Atšķirībā no citām valstīm kurās pilsoņi ir leģitīmi un piederīgi tām,Latvijā 40% ir okupanti kas aprīkoti ar pilsoņibu un kuriem virziens vienmēr būs austrumi,bizness vienmēr būs krimināls,bet politika marodieriska un resursus iznīcinoša.
Tūlīt sekos iebildumi, ka to visu dara latvieši, jā, 50 gadi okupācijā radīja slāni pārkrievoto, kas ir lielāki krievi par pašiem krieviem, kas kremla mērķiem ir ļoti izdevīgi lai kādreiz pateiktu - Nu jau pietiek !!!

Atbildēt

Es

30.11.2021. 10:30

»

?

Vai par tām apspriežamajām idejām varētu konkrētāk


Ja tu pats tiešām neredzi nevienu aktuālu jautājumu, tad citu piedāvātās tēmas par valsts pārvaldi, patrokrātismu, varas un saiedrības attiecībām, finanšu izlietojumu utt. būs kā darbagalda (bez barošanas bloka) atvešana uz bērnudārzu. Bērnudārzs tikai grozīsies apkārt un apspriedīs bleķus.

Kāpēc tu neizmantoji iespēju dienu padomāt un tikai tad ierakstīt savu jautājumu? Šeit nav čats.

Atbildēt

?

30.11.2021. 10:24

»

Es

Latvijā galvenā problēma ir sabiedrības triviālisms...


Vai par tām apspriežamajām idejām varētu konkrētāk?

Atbildēt

Es

30.11.2021. 10:19

»

dfdfgh

Paies vēl pāris gadiņi un nāks tā lielā atklāsme - vajadzīgas zāles, nevis vakcīnas. Bet cik ļauna būs nodarīts ar šo tūļāšanos


Skaidrs, ka tā.

Taču labāk ātrāk nekā vēlāk sākt arī sarunu par to, kā Latvijā ārstē, ko ārstē, ko šajā gadījumā dod "ticība zinātnei un mediķiem", cik tas izmaksā, ko var darīt veselīgas nācijas veidošanai utt.

Jo ir traki. Cilvēki apresnojas līdz dubultai sava ķermeņa ideālajai masai. Vīriešu vidējais dzīves ilgums joprojām ir zems.

Zāles ... skatoties uz statistiku, vakcīnu efektivitāti, zāļu efektu gripas gadījumā, to pašu var pieņemt arī attiecībā uz Covid-Sars-2. Būtisku atšķirību nekad laikam nebūs.

Atbildēt

Es

30.11.2021. 10:15

Latvijā galvenā problēma ir sabiedrības triviālisms.

Latvijā neapspriež idejas, bet apspriež (aprej) personības. Tev var nepatikt Gobzema narcisms, Šlesera biznesa prasmes, Kankariņa ģimenes ēka un tā tālāk, taču, ja tu apspried tikai personu un tās cepuri vai degunu, tad tu domā ļoti sekli.

Sekli tu domā tāpēc, ka nav izdevies pacelties pāri ikdienišķumam. Rutīna, viegli pieejamas izklaides, viegli sagremojama un lēta pārtika. Vāveres rats.

:atvijā ir izdevies izveidot sociālekonomisko politiku, kas ļauj turēt daudzus ļoti īsā finansiālā pavadā (nav viņiem naudas uzkrājumu vismaz 3 mēnešalgu apmērā. nav arī spējas streikot dažādās formās).

Visas tās runas par valsts un Rīgas konkurētspējas zaudēšanu iepretim kaimiņvalstīm ... ir tukšas runas, skatoties, kā tas pats lietuviešu bizness ienāk un nopērk te NĪ firmas, apdrošināšanas firmas, lielveikalus. Par dāņu un zviedru kapitālu lauksaimniecībā un mežos pat nerunājot.

Atkārtošos, bet ir laiks sākt apspriest idejas.

Atbildēt

c'est exact

30.11.2021. 09:54

»

dfdfgh

Paies vēl pāris gadiņi un nāks tā lielā atklāsme - vajadzīgas zāles, nevis vakcīnas. Bet cik ļauna būs nodarīts ar šo tūļāšanos


precīzi, bet tāda ir attīstības stratēģija, kur ikvienā tās stadijā vieni ir gatavi citiem galvas noraut...

Atbildēt

mēs te burkšķam

30.11.2021. 09:52

bet Levitz/Knariņ karteļa rukši zog un zog...

Atbildēt

Eduards Lunis

30.11.2021. 09:46

---Parazīti ir jāiznīcina...Diemžēl šie parazīti ir ieperinājušies augstākajās valsts iestādēs un pārvalda mūs,tāpēc:
LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE-NOTIKS 2022.G. 4. MAIJĀ,PL. 12-OS RĪGĀ ,PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM!
Sanāksim ,izvērtēsim viņu noziegumus ,atņemsim varu ,un izvēlēsim Pagaidu valdību no krietn;akajiem,godīkākajiem un gudrākajiem! Un sāksim iaunu pilnvērtīgu dzīvi! LGk-tel.26875965

Atbildēt

Fulfords

30.11.2021. 09:43

https://youtu.be/zenQ_WL1mbI

Atbildēt

dfdfgh

30.11.2021. 09:38

Paies vēl pāris gadiņi un nāks tā lielā atklāsme - vajadzīgas zāles, nevis vakcīnas. Bet cik ļauna būs nodarīts ar šo tūļāšanos!

Atbildēt

Un vairāk....

30.11.2021. 09:38

Un vairāk par to. Valsts izvērš vistiešāko mobingu pret tiem šobrīd kas pauž atšķirīgu viedokli no varnešu paustajiem meliem. Līdz ar to te pat nav runa tikai par šķelšanu, bet arī par apzinātu naida kurināšanu un jebkura cita viedokļa izsmiešanu un nonicināšanu un tā nu noteikti nav vairs demokrātiska valsts pēc būtības!

Atbildēt

Infekcijas liikne strauji kriit

30.11.2021. 08:34

Ko nu, karinlevitpavlut?

Atbildēt

fakts

30.11.2021. 08:17

Politiķi ir parazīti pēc definīcijas.Parazīti nevar neko radīt,tikai graut un degradēt.Parazīti ir jāiznīcina.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: