Menu
Pilnā versija
Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Nikomeda ziņu aģentūra · 12.09.2020. · Komentāri (31)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Iwars

22.09.2020. 13:43

Man Londonas IP adresē American Renesance un Džaredu Teiloru never veļā ne pie kādiem apstākļiem. Absolūtā cenzūra. Viņa materiali ir gudri, līdzsvaroti, taisnīgi. Tādēļ jau cenzē! Google izmet dubļu kaudzi!

Atbildēt

Niknais

16.09.2020. 19:40

Napalms palīdzētu attīrīt ielas no mēsliem

Atbildēt

ne tikai man

16.09.2020. 17:49

»

sie labie jaunumi ir domati prieks tevis !

vari meginat ari tu sekot savas laimes iedomu zemes asv negeru modei.aizliegums nesat nolukusas bikses beidzot ir atcelts! dermokratija uzvareja https://www.youtube.com/watch?v o47YH9k4Jy0


Rietumu labumus izmanto arī Krievijas ārlietu ministra un viņa preses alkaše, Maņkas Obļigacijas (Zaharjina) bērni un vēl vairāk kā puse pārējo Krievijas augstmaņu bērni un ģimenes. Krievijas feodāļiem nekad ledusskapī netrūkst Gruzijas vīnu un Boržomi, Latvijas šprotes, Polijas cūkgaļa, Somijas piena produktu, Spānijas el jamon Iberico un Francijas pâté de foie gras.
Tikai jums, nicināmām netīrām radībām, jārij samazgas un kombikorms.

Atbildēt

sie labie jaunumi ir domati prieks tevis !

16.09.2020. 12:36

»

Rietumu civilizācija

Nav paredzēta krievu bidlomasai. Tā domāta tikai vergturiem - feodāļiem un viņu ģimenēm


vari meginat ari tu sekot savas laimes iedomu zemes asv negeru modei.aizliegums nesat nolukusas bikses beidzot ir atcelts! dermokratija uzvareja https://www.youtube.com/watch?v o47YH9k4Jy0

Atbildēt

neprecizs komentara virsraksts

16.09.2020. 12:09

»

Rietumu civilizācija

Nav paredzēta krievu bidlomasai. Tā domāta tikai vergturiem - feodāļiem un viņu ģimenēm


pareizak butu,, rietumu anticivilizacija varaviksnes krasas,, !

Atbildēt

motorhead 1916

15.09.2020. 14:34

Es prsoniski esmu PRET peertikju planeetu.

Atbildēt

Kirdik

14.09.2020. 11:04

Ar ASV ir kirdik. Uz to ir jāierauj!

Atbildēt

rietumu civilizacija,jeb absoluts stulbums ?

14.09.2020. 09:59

»

Šolks

Illarionovs arī par šo runā, kā mēģinājumu iznīcināt Rietumu civilizāciju


stradat par 10 usd/stunda makdonalda un sapnot par 1 miljonu usd vertas finiera privatmajas iegadi(jo letakas vienkarsi nav) skersojot ielas braucamo dalu par varaviksnes krasas krasotu gajeju pareju !

Atbildēt

Vēl viena līdzība ar Eiropas marksistiem

14.09.2020. 09:35

Boļševiki ar jau no sākta gala ir laupījuši bankas, nekas jauns.

Atbildēt

No laukiem

14.09.2020. 07:54

Latvijas komunistu-čekistu 4.maija režīms ir gājis vēl tālāk, cenšoties latviešiem pieintegrēt okupantus un kolonistus, kuri valstī ienākuši slepkavojot, izsūtot uz sibīriju un ievācoties upuru mājokļos. Laikam ejot kā smejies, šie pārtapuši par upuriem ar pilntiesīgu piedalīšanos prihvatizācijā, it kā Latvijas okupācijas 50 gadi uz viņiem vispār neattiektos.

Atbildēt

Šolks

14.09.2020. 00:12

Illarionovs arī par šo runā, kā mēģinājumu iznīcināt Rietumu civilizāciju.

Mums atliek izmantot postulātu "šis piemineklis aizvaino" - un novākt aizvainojošo okupācijas pieminekli uz kādu okupantu kapsētu.

Atbildēt

aa

13.09.2020. 16:12

»

Bez komentāriem.

Dž. Floida “nopelnu” saraksts...


viens prātīgs vārds

Atbildēt

Enerģētiskais vampīrs

13.09.2020. 08:55

»

Ne raksts, bet marasma pludināšana

“Viņi un viņu senči katrā amerikāņu institūcijā ir ieviesuši krāsaino un it īpaši melno apspiešanu, tāpēc baltajiem ir jāveltī sevi tās izskaušanai. Bet, lai cik ļoti viņi censtos cīnīties pret rasismu, viņi nekad nevar tikt no tā izārstēti.”- tāda "taisnība" ir visur, ne tikai ādas krāsas dēļ, bet ...


Patiesība kož acīs? Patiesību esat uzrakstījis pareizi līdz uzbrukumam autoram “Bet”.

ASV demokrāti, liberāldemokrāti- cionisti realizē etnisko, rasu un šķiru- kastu naidu. To esat pats labi sapratis, bet cionistu varas ideoloģijas realizētāji Latvijas zemē godmaņveidīgie, zatlerveidīgie izvērš genocīdu pret latviešu tautu - Latvijas deindustrializācija, iedzīvotāju skaita samazināšana - genocīds ar finansu instrumentiem sagraujot ekonomiku. Latviešiem melojot, ka tie dzīvo taču viņiem “atjaunotajā 18. novembra Latvijā” un paši vainīgi, ka viss tik slikti - jo ir muļķi!

Godmanis uzsāka iznīcināt ekonomiku un treknu punktu pielika ar Parex afēru, kas radīja apstākļus marionetei V. Dombrovskim valsti iegrūst parādos.

Bet cionists Zatlers pielika punktu tautas pretošanās kustībai, organizējot kopā ar SAB un DP 2009. g. 13. janvāra notikumus Doma laukumā, lai identificētu stihiskos tautas pretošanās līderus. Pats dienu iepriekš notinās uz Īriju. Arī mani anonīmas personas aktīvi aicināja tur piedalīties. Bet es sajutu slazdus- kas bija izlikti - protestētājus pēc ilgstošām “Lietussargu revolūcijām” sadzina no Doma laukuma Jēkaba ielā pretim Saeimas ēkai. Provokatori no DP meta logos bruģakmeņus. Vēlāk 4. maija cionistu vara A.A.Bērziņam, inteliģentam cilvēkam, kas vienīgais runāja par “lietussargu revolūciju” atklāti alauza dzīvi ar diviem pretrunīgiem tiesu nolēmumiem, ar spīdzināšanu un sišanu cietumā - liedza vecāku sagādātus medikamentus. Bet Zatlers joprojām tēlo elitāru “visgudro”.

Latvijā cionistu vara ar E. Levitu, žīdu, ir deģenerējusies līdz visai pilnībai. Tā jūtas varen droši, jo to, kas fiziski varētu pretoties pašu fiziskai iznīcināšanai, kļūst aizvien mazāk. Policija aktīvi strādā, lai iedzīvotājiem izņemtu visa veida karstos ieročus, pat kolekcijas utt.. Palielina aģentūru ar uzdevumiem atklāt nelegālus ieročus. “Suns labi zin, ko ēdis”.

Bet viņi nevar mums atņemt mūsu domas un viedokļus par viņiem - godmaņveidīgajiem, zatlerveidīgajiem.

Atbildēt

!

13.09.2020. 08:52

»

Bez komentāriem.

Dž. Floida “nopelnu” saraksts...


sie fakti var kaitet senila baidena reklamas kampanai asv prezidenta velesanu cirka laika !

Atbildēt

pec teorijas

13.09.2020. 08:49

asv zaudetais kars Afganistana,Sirija un Iraka rada revolucionaru situaciju asv ! un te nelidzes degradacijas propoganda ar varaviksnes karogiem asv vestniecibu logos un gajeju pareju apzimesana !

Atbildēt

jautaajums

13.09.2020. 07:23

Kādas ir domas,kāpēc šie notikumi pilnībā netiek atspoguļoti rietumu ,,demokrātijas,, masu medijos?
No dzirksteles izšķiļas liesma,vai nav jau kaut kur redzēts un dzirdēts.Faktiski tas ir labi organizēts cilvēku slaktiņš,un tas ir tikai sākums.

Atbildēt

"pietik lasītajs"

12.09.2020. 23:44

»

Bez komentāriem.

Dž. Floida “nopelnu” saraksts...


Toties mūs apgaismoja,ka kāds reperis uzsauca zeltītu zārku un vadāšanu pa ASV.Tādi s'dabrāļi mēģina manipulēt.Nez kā šie šoreiz izmanījušies pārdoties?

Atbildēt

Ne raksts, bet marasma pludināšana

12.09.2020. 23:43

“Viņi un viņu senči katrā amerikāņu institūcijā ir ieviesuši krāsaino un it īpaši melno apspiešanu, tāpēc baltajiem ir jāveltī sevi tās izskaušanai. Bet, lai cik ļoti viņi censtos cīnīties pret rasismu, viņi nekad nevar tikt no tā izārstēti.”- tāda "taisnība" ir visur, ne tikai ādas krāsas dēļ, bet un/arī tur, kur ir nacionālās piederības atšķirība. Tas pats Latvijā, kur Latvijas pamattautu meģina "jā ...
...t" ar "krievvalodīgo" popularizāciju. Šeit (kā Latvijā, tā Krievijā) pat krievu vairs nevar atrast - krievi ar sajūsmu sludina sevi kā "krievvalodīgo rasi", pat neapzinoties, ka šis izgudrojums ir okupācijas kultivēšana kā vēlama parādība, ka šis vārds ir okupācijas produkts, kas radies pārkrievošanas procesā. Un pavērojiet, cik pieticīgi un "dāsni" pielieto saukli "PSRS okupācija", neapzinoties, ka tad jau uzskatāms, ka Latvijā notikusi krievvalodīgo (lasi:PSRS) okupācija Latvijā. Ja PSRS - vai tad Latvija, Gruzija, Uzbekistāna un citas valstis, kas bija PSRS sastāvā - 1940.gadā okupēja Baltijas valstis? Tātad redzi, kādas aplamības mums bāž galvā, pareizāk, kā liek mums bāzt galvu smiltīs kā strausiem. Krievija tiek aizvietota ar nosaukumu PSRS. Ja PSRS nav Krievija, tad ko Putins ceļ traci, ja tiek nosodīts PSRS: suns zina, ko ēdis? Vai tad krievi, lasi: Krievija ir atzinusi okupāciju, terroru un zvērības, ko izdarīja okupācijas laikā okupētajās valstīs? Atšķirīgs, bet līdzigs nacionāli, etniskā naida vai neiecietības process pastāv tajās valstī, kur savulaik nelikumīgi iepludinātas citas tautas. Rakstā aprakstīts murgs par ASV. Krievu laikā piesaukt vainīguajam, ka tas krievs -
bija politiski bīstami. Tas pats ASV - nogalināja melno noziedznieku - nu ir valsts mēroga nemieri. Un šis "Bet" komentārs ir tas pats trollis, kas grauj, nomelno Latviju un tās personības - piesauc godmani un klāt pieliek godavīru Zatleru un reizē baida "ar vienu dzirksteli", kā "enerģētiskais vam ... pīrs".

Atbildēt

mums ar'

12.09.2020. 23:42

jākrīt ceļos,kaut gam ir ierastāk laizīt pakaļas.Futbola virslīgas biznes modelis-nedaudz civilizēt afrofutbolistus,lai varētu par mums ievērojamu naudu pārdot citiem vergturiem.

Atbildēt

Beidz sūdus ķēzīt pa malām un izēd ateju!

12.09.2020. 23:33

»

Pohuj debilais muļķi

no Tvaicenes. Beidz sūdus ķēzīt pa malām


Pohuj debilais muļķi no Tvaicenes!

Atbildēt

iu

12.09.2020. 20:33

Vai tad nav zināms kam Amērikā pieder plašsaziņas līdzekļi! Vai tad nav zināms kādu mafiju pārstāv neo-kultūr marksisti? Ož pēc nēģeru holokausta,bet tā saimnieki to nepieļaus.

Atbildēt

reptilis

12.09.2020. 20:30

Biedrs Streips TV 24 ""nogājis ceļu"" no oranžā pērtiķa līdz prezidents Tramps....nākošais būs - mūsu prezidents Tramps:))))Jā...ā,biedrs Streips izrādījās politiski nenoturīgs - publiski uz ceļiem nav stāvējis...,melnajiem par saviem senčiem vergturiem nav atvainojies...., pukst,ka tiek noniecināta viņa mīļotā filma ""Vējiem līdzi"",jo nav pareiza ....faktiski izrādījās nevis progresīvs kultūrmarksists ,bet īstens atpakaļrāpulis ,baltā pārākuma adepts...:))))))))

Atbildēt

Pohuj debilais muļķi

12.09.2020. 20:18

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


no Tvaicenes. Beidz sūdus ķēzīt pa malām!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.09.2020. 20:03

»

Bez komentāriem.

Dž. Floida “nopelnu” saraksts...


...
"MUĻĶU Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos pašCENZŪRA izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai MU.ĻĶU Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

(...)

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Bez komentāriem.

12.09.2020. 19:27

Dž. Floida “nopelnu” saraksts:
1998.g. zādzības mēģinājums
2002.g. īpašuma zādzība
2002.g. narkotiku glabāšana (arests uz30 dienām)
2002.g. narkotiku glabāšana (240 dienas cietumā)
2005.g. narkotiku glabāšana (300 dienas cietumā)
2007.g. bruņota laupīšana (5 gadi cietumā)
Bruņotās laupīšanas laikā viņš draudējis, turot ieroci pie grūtniecībā esošas baltās sievietes vēdera. Tikai 5 gadu ieslodzījumu viņš saņēmis tādēļ, ka noslēdzis vienošanos ar izmeklētājiem un nodevis visus savus biedrus.
Nez kādēļ šos faktus mūsu "brīvā prese" visu laiku noklusē.

Atbildēt

Bet,

12.09.2020. 18:21

neskatoties uz lielo kaujas ieroču daudzumu civilo rokās, uguns netiek atklāta, ieročus nepielieto.

Parasti šādās X stundās policija no aprites ieročus izņem. ASV pilsoņiem nav konkrētu ienaidnieku, bet Latvijā visādi var būt. Latvijā viena dzirkstele var iededzināt tautas nemierus. Godmaņveidīgie, zatlerveidīgie nepaspētu aizlidot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: