Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Raksta, ka protestos esot sapulcējušies aptuveni 4000 cilvēku. Organizatori saka, ka vairāk. Labi, noapaļosim uz augšu - 6000. 2021.gada pavasarī Latvijā dzīvoja 1 893 000 cilvēku. Tādējādi Latvijas tauta sadalījās šādā proporcijā: uz VIENU protestētāju – TRĪS SIMTI, kas neprotestē…

Iedomāsimies līdzību. Mūsu priekšā ir varena pils. Ja vienā pils spārnā atrodas 300 pils iemītnieku, bet otrā - viens vienīgs cilvēks, tad kurā no tiem pašlaik pulcējas pils “tauta”?

TAUTA, mīļie draugi, izvēlējās NEATNĀKT uz protestiem - kaut arī tiem bija jālīdzinās jaunai Atmodai… Atnāca 0.3% no iedzīvotājiem. Trešā daļa no viena procenta…

Kāds varbūt teiks - uz katru atnākušo protestētāju bija 10, kas palika mājās, bet domā līdzīgi. Tādā gadījumā “protestantu” viedokli atbalsta 3% iedzīvotāju. Skaidrojumi un spekulācijas var būt dažādi, bet skaitļi ir nepielūdzami.

Latvijas tauta izteica savu gribu nevis šajos protestos, bet, savulaik ievēlot šo Saeimu. Lai kā arī kādam kaut kas nepatiku, arī šī izvēle ir jārespektē. Nevar ļaut 0.3% iedzīvotāju diktēt savus noteikumus pārējiem 99,7%.

Ikvienu ir jācenšas sadzirdēt, bet vienlaikus nav jābaidās un jākautrējas domāt citādi.

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

24
68