Menu
Pilnā versija
Foto

Vakcinācijas bumerangi

Lauris Galiņš · 26.03.2021. · Komentāri (49)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

29.03.2021. 22:56

»

CIK VAR

muļķi ļerkstēt. 70 % grib vakcinēties. 20% jebkurā populācijā vienmēr ar 'īpašām vajadzībām


Pareizi, vismaz 70 % katrā populācijā ir manipulējams bars. Tas teorijā. Bet praksē - vismaz 85 %. Tā ka atslābsti, ej saņem savu šprici. Tikai neaizmirsti pirms tam noblēties. Bet vēl labāk - arī pēc tam. Lai drošāk.

Atbildēt

Paldies par atbalstu!

28.03.2021. 11:28

»

Oki

Paklau, smerdeli , mazliet pieseko vārdiem . Komentāri domāti lai cilvēki izteiktu viedokli . Pieklājīgā veidā . Kaut ko esi dzirdējis par toleranci , ģēnij


Starptautiskajā Krimināltiesā iedots pieteikums pret Izraēlas valdību, kura noslēgusi slepenu līgumu ar kompāniju Pfizer uz piecpadsmit gadiem, Izraēlā nosakot obligātu vakcināciju. Pieteikuma saturs ir valdības nozieguma sastāvs, pārkāpjot Nirnbergas kodeksu.

Atbildēt

Indullis Durka

28.03.2021. 05:32

»

Uldis

"žopņiki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās...


"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus kais mani Durku Indulli, debloīcdu), cejnieku, kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Rovels Muļķu zeme/

"Es ticu, ka šis laiks
izgaisīs kā urīna tvaiks.
Tas do spēku šeit pūt
un elpot."
/ Indullis Durka, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /


-------

Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.6. )

Atbildēt

Uldis

27.03.2021. 20:17

»

lauķim

Jums, krievmīlošiem žopņikiem, putinososiem, viss ne tā kā cilvēkiem


"žopņiki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

lauķis

27.03.2021. 14:44

»

lauķim

Jums, krievmīlošiem žopņikiem, putinososiem, viss ne tā kā cilvēkiem


Pēc kādām pazīmēm noteici ka pats esi cilvēks?

Atbildēt

lauķim

27.03.2021. 14:06

»

lauķis

Kam cienījamais Makkeina kungs,kam kosmosa atkritums


Jums, krievmīlošiem žopņikiem, putinososiem, viss ne tā kā cilvēkiem.

Atbildēt

nu nu

27.03.2021. 13:09

»

ekskluzivi

sarite tevi vienlaikus,,arstesanai,, nokode sadarbibai ar cip un mi-6. usakovs pec sarite 2x tikas ar makeinu un saka fotografeties uz amerikanu tanku fona Rigas osta


Cienījamam Makkeina kungam pat prātā nevarēja ienākt, ka atklāts valsts ienaidnieks, varētu Latvijā būt tik augstā amatā. Tas, ka tādi visādi krievu pederasti vizinās pa pasauli un uzstājas kā valsts pārstāvji, ir DP un SAB nolaidība, bet, iespējams, arī ļaunprātība.

Atbildēt

Oki

27.03.2021. 08:05

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


Paklau, smerdeli , mazliet pieseko vārdiem . Komentāri domāti lai cilvēki izteiktu viedokli . Pieklājīgā veidā . Kaut ko esi dzirdējis par toleranci , ģēnij ?

Atbildēt

ekskluzivi

27.03.2021. 07:59

»

to !

Ja jau bija atsūtīta lidmašīna, varēja kādus 100 krievu bidlu, kopā ar visiem, tarakāniem, blusām un blaktīm evakuēt...


sarite tevi vienlaikus,,arstesanai,, nokode sadarbibai ar cip un mi-6. usakovs pec sarite 2x tikas ar makeinu un saka fotografeties uz amerikanu tanku fona Rigas osta.

Atbildēt

Indullis Jobanaiz Durka

27.03.2021. 06:54

»

Durka Jobannaja

...


Es, Pusspŗāgušais Indullis Durka, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc, cezeczs un politiski izdrateczs, pidrass ergļa pakaļa

Tikai tādc zemcilvēks kai es šodien, savus uzskatus, kas nav suņa sūda vērti, savas pašapziņas celšanai un noturēšanai izmet kā kakas publiskā telpā ar noteiktu atvieglošanās vajadzības regularitāti. Pat tādc kā Muļķītis idioc no Svētpirzs...

“Es vēl biju Indulis Durks, kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kura negaidīti pati pieteicās šai starptautiskajai misijai.”

Atbildēt

fakts

27.03.2021. 06:45

Autors ir vienkārši stulbs!
"loģistikas funkciju var veikt jebkurš uzņēmums, kam ir pieredze un loģistikas resursi, un tam nav nepieciešams nekāds konkurss"
Tas tā - atbrauc kaut kāds kurjers, kaut ko paņem un kaut kur aizved.

Atbildēt

Lauris

26.03.2021. 23:47

dažkārt "ārpolitika" - viss kas uzliek papildus pienākumus,
spiež domāt arī pašam ar savu galvu.

Atbildēt

Durka Jobannaja

26.03.2021. 22:41

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Rovels Muļķu zeme/

"Es ticu, ka šis laiks
izgaisīs kā urīna tvaiks.
Tas do spēku šeit pūt
un elpot."
/ Indullis Durka, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /

Atbildēt

Uldis

26.03.2021. 22:27

»

to !

Ja jau bija atsūtīta lidmašīna, varēja kādus 100 krievu bidlu, kopā ar visiem, tarakāniem, blusām un blaktīm evakuēt...


"bidla" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

26.03.2021. 21:11

»

Jaunākās valsts terora karaspes D+ koncepts

Vienojas par kritērijiem lokdauna ieviešanai, ja pasliktināsies situācija...


Jaunākās valsts terora karaspēles "D+ koncepts" koncepcija


Vienojas par kritērijiem lokdauna ieviešanai, ja pasliktināsies situācija
SABIEDRĪBA Šodien 19:41
  Jauns.lv / LETA

Atbildēt

Jaunākās valsts terora karaspes D+ koncepts

26.03.2021. 21:10

Vienojas par kritērijiem lokdauna ieviešanai, ja pasliktināsies situācija
SABIEDRĪBA Šodien 19:41
  Jauns.lv / LETA

Ministru kabinets piektdien pieņēma zināšanai Krīzes vadības padomes sekretariāta izstrādātos kritērijus lokdauna ieviešanai gadījumā, ja būtiski pasliktināsies epidemioloģiskā situācija.

Jaunākā valsts terora karaspēle

"D+ koncepts" būtībā paredz ļoti stingrus ierobežojumus, un to plānots aktivizēt, ja izpildīsies viens no vairākiem kritērijiem, proti:
*  ja 14 dienu Covid-19 kumulatīvā gadījumu skaita uz 100 000 iedzīvotājiem pieaugums būs par 20%;
*  ja Covid-19 saslimstības rādītājs sasniegs 14 dienu kumulatīvo gadījumu skaitu virs 600 uz 100 000 iedzīvotājiem;
* ja stacionāru gultu noslodze sasniegs 70% no ikdienas apstākļos pielietotā gultu apjoma stacionārajās ārstniecības iestādēs;
* ja intensīvās terapijas gultu noslogojums pārsniegs 70%.

Ja būtiski pasliktināsies situācija, tad personām būs pienākums uzturēties savā dzīvesvietā vienas mājsaimniecības ietvaros, bet no tās varēs iziet tikai pamatotas nepieciešamības gadījumos.
* Šādā gadījumā klātienē varētu apmeklēt tikai ārstniecības iestādi, nodot Covid-19 testu vai apmeklēt vakcinēšanās vietu.
* Tāpat lokdauna gadījumā klātienē varētu saņemt pakalpojumus tuvākajā vietā, tostarp tirdzniecības vietā. Pastaiga būtu atļauta vienu stundu divas reizes diennaktī līdz trīs kilometru attālumam no dzīvesvietas. Personas, kas atrodas pašizolācijā vai karantīnā, nedrīkstēs atstāt dzīvesvietu.
* Tāpat būtu atļauts individuāli sportot ārā līdz vienai stundai divas reizes diennaktī un līdz trīs kilometru attālumam no dzīves vietas. Būtu atļauts apmeklēt kopjamas personas. Tāpat būtu atļauts apmeklēt sankcionētas sapulces, gājienu vai piketu, reliģiskās vietas, bēres, kāzas vai kristības.
* Būtiski pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, klātienē varētu strādā tikai tie darbinieki, kuri nodrošina steidzamu un neatliekamu pakalpojumu sniegšanu vai kuri nodrošina būtisku neatliekamu darbu nepārtrauktību un nevar to veikt attālināti savā dzīvesvietā.
* Savukārt tirdzniecības jomā būtu liegts sniegt pakalpojumus klātienē. Ievērojot "Drošas tirdzniecības protokolu", klātienē varētu strādāt tikai aptiekas, degvielas uzpildes stacijas un tirdzniecības vietas, kas tirgo pārtiku un pirmās nepieciešamības preces.
* Kritiskas epidemioloģiskās situācijas gadījumā darbu varētu turpināt plašsaziņas līdzekļi, savukārt sabiedriskās ēdināšanas vietās būtu atļauts izsniegt ēdienu tikai līdzņemšanai, tai skaitā ārā.
* Šī scenārija gadījumā tiktu aizliegti un atcelti visi sporta un kultūras pasākumi. Ārā būtu atļauti tikai treniņi profesionālajā sportā. Muzeju ārtelpas, dabas takas un sporta veikšanas vietas ārā būtu slēgtas.
* Izglītības jomā tiktu pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs un nodrošinātas mācības attālināti, izņemot pirmsskolas izglītības programmas apguvi bērniem, kuru likumiskie pārstāvji paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu, ja izglītības iestādē nodarbinātie mācību procesa laikā un ārpus tā lieto mutes un deguna aizsegus.
* Starppilsētu un pilsētas pasažieru pārvadājumos būtu jānodrošina noslodze līdz 50%. Tāpat transporta jomā tiktu atceltas visa veida valsts un pašvaldību noteiktās atlaides.
* Šī scenārija gadījumā tiktu pārtraukti visi starptautiskie pasažieru pārvadājumi gan pa gaisu, gan zemi, gan ūdeni. Tāpat tiktu pārtraukti visi tūrisma pakalpojumi.
* Savukārt ārstniecības iestādes varētu nodrošināt un nepārtraukt virkni veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu - neatliekamo medicīnisko un akūto palīdzību, tai skaitā zobārstniecības, nepieciešamos izmeklējumus un konsultācijas, ģimenes ārsta sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus, Valsts asinsdonoru centra sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus, vakcinācijas pakalpojumus, veselības aprūpes pakalpojumus mājās, grūtnieču aprūpi un laboratorijas pakalpojumus.
* Reliģiskās darbības veikšanas vietās darbu varētu sākt ne agrāk kā plkst.6 un beigt ne vēlāk kā plkst.20, ievērojot "Reliģisko vietu drošības protokolu".
Ierobežojumu kontroli veiktu Valsts policija, pašvaldības policija un Valsts robežsardze.

Lai nodrošinātu vakcīnu piegāžu un loģistikas drošību, Nacionālie bruņotie spēki varētu aktivizēt mobilizācijas sistēmu un nodrošināt vakcinācijas procesa koordināciju.
Šī koncepta ieviešanas mērķis ir novērst vai strauji samazināt Covid-19 infekcijas izplatīšanos sabiedrībā, mazināt Covid-19 inficēto personu skaitu un importēto Covid-19 infekcijas gadījumu skaitu. Tāpat šo pasākumu mērķis ir mazināt jaunu Covid-19 infekciju izplatību, hospitalizēto un mirušo personu skaitu.

Atbildēt

jaajaa

26.03.2021. 19:18

...nu jāpiekrīt autoram..."nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties", jāļauj šim vairumam iespējami ātri atteikties no vakcīnas, lai tie daži, kas grib vakcinēties, iespējami ātri to varētu izdarīt...un kopā ar "stulbo" ES (un pa to) varētu mierīgi tusēt kā agrāk...citādi uz vasaru ES jau būs vakcinācijas pases, bez kurām pāri robežai netiksi...:)

Atbildēt

to !

26.03.2021. 18:44

»

!

Tiko Putins tv teica, ka viņa bijušais kolēģis Latvijā nomiris ar kovidu. Latvijā nēesot MRT, kas nosaka cik procentu plaušu ir skāris kocids un trūkst zāļu. Gatavoja slimo izvešanai uz Maskavu, bet nepaspēja. Tākā visi uz vakcināciju, mums nav, ne medicīnas aparatūras, ne zāļu. Vienīgā cerība vakcīna...


Ja jau bija atsūtīta lidmašīna, varēja kādus 100 krievu bidlu, kopā ar visiem, tarakāniem, blusām un blaktīm evakuēt.
Nav dzirdēts, ka Krievijas feodāļus vestu ārstēt uz Maskavu. Lisais krievu pederasts, Kabzdons, kam bija liegts iebraukt ES, izlūdzās pahanam, lai tas sarunā ar Merkeli ārstēšanos Vācijā un Latvijas krievu pederastu līderis, Ušakovs, arī neārstējās Maskavā, bet gan Berlīnes Šarite.

Atbildēt

CIK VAR

26.03.2021. 18:17

muļķi ļerkstēt. 70 % grib vakcinēties. 20% jebkurā populācijā vienmēr ar 'īpašām vajadzībām'

Atbildēt

caca

26.03.2021. 17:26

Pareizi, plašas sazvērestības teorijas nevar pastāvēt. Taču izveidotajā pasaulē, kurā visu var nopirkt par naudu, apspriest loģikas trūkumu ir neloģiski tā paša jau minētā iemesla dēļ. Tas ir amoka skrējiens. Apstādināt to va, tikai novācot vājprātīgo(s).

Atbildēt

!

26.03.2021. 17:19

Tiko Putins tv teica, ka viņa bijušais kolēģis Latvijā nomiris ar kovidu. Latvijā nēesot MRT, kas nosaka cik procentu plaušu ir skāris kocids un trūkst zāļu. Gatavoja slimo izvešanai uz Maskavu, bet nepaspēja. Tākā visi uz vakcināciju, mums nav, ne medicīnas aparatūras, ne zāļu. Vienīgā cerība vakcīna.

Atbildēt

Derdz

26.03.2021. 16:41

Vēsture apgāž un padara bez maz vai visas sazvērestibas teorijas par patiesām, ka būs cilvrki, kas gribes kaut ko panakt, iekarot, utt.un nevarēs iekarot atklāti un tiešā frontācija, daris slēpti.

Atbildēt

Solī

26.03.2021. 16:33

Kur palika gripa, kur palika teroristi, bet bēgļi kā plūda tā plūst. Kautkā velk gan uz sazvērestībām.
Kas grib lai potējas, bet kāpēc jābāžas citiem virsū.

Atbildēt

bet

26.03.2021. 16:25

»

Nu

nevajag te demagoģiju


Laurīc pirmais sāka!

Atbildēt

kā tad tā?

26.03.2021. 16:24

»

biedrs apakšpulkvedis

Mīlīt,prezidents V.Putins ir vakcinēts.Jums nav nolaistas jaunākās vadlīnijas?Nu,laikam zemā līmenī darbojaties,jāpacenšas pacelties


Krievu īpašais ceļš- nah'vakcinēties (50% skepses),daudz jāslimo,tad būs pūļa imunitāte.Ja nomirst-Dieva griba.Pēc Sputnik V pirmās devas-21 dienu pilnīga atturēšanās no alkohola un ieteicams neapaugļoties.

Atbildēt

fakts

26.03.2021. 16:00

»

biedrs apakšpulkvedis

Mīlīt,prezidents V.Putins ir vakcinēts.Jums nav nolaistas jaunākās vadlīnijas?Nu,laikam zemā līmenī darbojaties,jāpacenšas pacelties


Kariņš arī ir vakcinēts,tikai vakcinēsanas laikā špricei korķīti aizmirsa noņemt.

Atbildēt

biedrs apakšpulkvedis

26.03.2021. 15:50

Mīlīt,prezidents V.Putins ir vakcinēts.Jums nav nolaistas jaunākās vadlīnijas?Nu,laikam zemā līmenī darbojaties,jāpacenšas pacelties!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

26.03.2021. 15:23

Tad jau Lauris var izvēlēties arī to, kādas firmas šuves vai fizioloģisko šķīdumu viņa karaliskajai miesai izmanot, kad Lauris iegriezīsies reanimācijā, piemēram. Lauris var i zobārstu mācīt, i kardiologu un pat poliklīnikas sanitāri, kā viņiem darbs ir jādara un kuras firmas ko izmantot. Tas viss jau sāk izklausīties pēc pilnīgas uiņas no tādu Lauru puses. Nav dzirdēts, ka kādam ir bijusi piedāvāta plaša izvēle gripas, ērču encefalīta vai parotīta vakcīnām. Lauri, ble! Tev būs vakcinēties ar to, ko ārsts Tev pateiks! Ja atsakies vakcinēties, tad aicinu Tevi sēdēt mājās un savu pārgudro purnu sabiedrībā nerādīt līdz pat pandēmijas beigām (ja tāda vispār pienāks). Pasveicini Aldi!

Atbildēt

Autors nesaprot vienkāršu lietu

26.03.2021. 15:16

Vakcinācija pret Covid-19 pati par sevi ir čipošana. Čipotie ir vakcinētie, nevakcinētie ir nečipotie. Bet “zaļā pase” vai “zaļais digitālais sertifikāts” vakcinētajiem ir reālais čips “zaļās pasas” izskatā.

Lai mulsinātu sabiedrību, tieši kovidafēras realizēji paši izplatīja “sazvērestības teoriju” par nanovielām kā čipizācijas sastāvu vakcīnās, lai sabiedrība nesaprastu, ka tieši vakcinācija + zaļā pase ir reālais čips, ar ko digitāli uzskaita un sadala divās kastās visu globālo civilizāciju. Skaldi un valdi! Cionistu uzbrukums bez ieročiem.

Cionistu izplatītais viedoklis, ka vakcinācija ir brīvprātīga ir sabiedrības maldināšana. Jo tā kasta, kura nevakcinēsies, tiks diskriminēta ar uzņēmējdarbības iefobežojumiem, ar ierobežojumiem izklaidē utt. Ierobežojot cilvēktiesības.

Atbildēt

heisā-hopš!

26.03.2021. 15:11

Autors-liels malacis,viņš nepretendē uz poti,kad pošu trūkst.Ja tādu būtu vairāk un visi tādi citādi apzinīgie pieteiktos,tad to pūļa imunitāti mēs sasniegtu ātrāk sapotējot gribētājus.Tad arī šim autoram būs jauztraucas par ko citu,nevis pašam neizprotamu faktu izplatīšanu.

Atbildēt

jibiorio

26.03.2021. 15:07

Urlēnu čatiņš?

Atbildēt

"efekts vienmēr dos blakusefektu"

26.03.2021. 15:06

precizējums:
efekts vienmēr dos blakusdefektu

Atbildēt

lauķis

26.03.2021. 14:23

Kamēr cilvēki nesapratīs ka jāvēršas pret kolonijas pārvaldniekiem un visiem partijniekiem un augļotājiem,tikam nekas nemainīsies.Pandēmija ir sociāli ekonomiska,vērsta pret cilvēci.

Atbildēt

Guntis

26.03.2021. 13:38

Termins “vakcīna” ir liels pagodinājums mRNS medikamentiem, kuri sastāv no bioloģiski ģenētiskos kodus ietekmējošām aktīvām vielām. Līdz Covid-19 mRNS vielu medicīnā izmantošanu sauca citā daudz atbilstošākā šo vielu iedarbībai vārdā: par gēnu terapiju. Blakņu dēļ tā nebija sevišķi izplatīta terapija. Katrs pats par to var pāliecināties Googlē un Wikipedia.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: