Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tagad valdība ir pieķērusies mums, tirgotājiem. Mājražotāji, amatnieki, visi, kas savu iztiku pelna tirdziņos ir atstāti bez ienākumiem! Atstāti bez darba decembrī, kad mēs sapelnām naudu janvārim, jo janvārī, februārī nenotiek pasākumi, pilsētas svētki un gadatirgi! Valdība to nejēdz un nesaprot!

Vai šie lēmēji par mūsu likteņiem, atmaksās Ziemassvētku tirdziņu peļņu? Es pat vairs nerakstīšu par rēķiniem, kāda kredītiem. Mūsu turpmākie tirdziņi Rīgā ir aizliegti. Salaspils tirdziņš ir atcelts. Tajā pašā laikā vietas, kurām ir tirgus statuss, turpina darbu. Tikai salīdzinot: Centrāltirgus strādā, uz ielas tirgo dārzeņus un augļus, bet mēs, vietējie, ar 7 nopakotām teltīm nedrīkstam. Nedrīkstam?

Nē, nedomājiet, lai strādā visi, kam šomēnes vēl ir paveicies! Esmu par to, ka jāstrādā un jāpelna ir visiem! Ja viņiem ļauj, tikai priecājos par to!

Jautāju: kur loģika šim visam? Mēs nedrīkstam strādāt brīvā dabā? Brīvā dabā? Uz ielas?

Maskas jau ir uzbāztas, mums brīvā dabā strādājot, teltis notītas ar plēvi, neļaujam veidot rindas, ievērojam prasības! Tad jautājums. Kam mums jālieto maskas brīvā dabā, ja mums tāpat neļauj strādāt? Paskaidrojiet pamatojumu šim liegumam mums nopelnīt sev iztiku? Mēs neesam gadatirgus! Mēs esam ielu tirdzniecība!

Ielu tirdzniecība nav aizliegta, bet rīkojums ir, ka mēs strādāt nedrīkstam! Kā tas ir iespējams?

Zinu, ka lielajos tirdzniecības centros tiek atcelti Ziemassvētku tirdziņi iekštelpās! Valdība tā izdomāja! Tajā pašā laikā veikalos kurpes un kleitas var pirkt, bet mājražotājs sieru tirgot nedrīkst!

Kur loģika?

Palasiet, kas notiek citās valstīs! Francija, Īrija u.c. ver vaļā veikalus, kafejnīcas, lai cilvēki varētu nopelnīt Ziemassvētku laikā! Jā, janvārī atkal vērs ciet, bet ir izstrādāts plāns, lai cilvēki neiedzīvotos depresijās un izbēgtu pašnāvību vilni!

Un tirgotājs zina! Man tagad jāpelna, jākrāj, jo janvārī būs viss jāslēdz! Viņš ir brīdināts! Pie mums? Kas notiek pie mums? Nebrīdinot nevienu, slēdz visu, kas ienāk prātā, neizstrādājot nekādus atbalstu plānus! Piemērs: Skaistumkopšanas nozare, tagad mēs. Tiek nīcināti tie, kas paši sevi nodrošina!

Mīļie mājražotāji, amatnieki un vietējie tirgotāji! Mēs esam daudz! Neklusējiet!

Novērtē šo rakstu:

129
8