Menu
Pilnā versija
Foto

Valdība gatavo Jāņu sveicienu Latvijai – izcirstus mežus

Vides aizsardzības organizācijas · 21.06.2022. · Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

valdis

22.06.2022. 05:41

Meži ir laicīgi jāizzāģē neviss jāgaida kad pēc kārtējās vētras tie pārsvarā no lietkoksnes labākā gadījumā pārvēršas malkā sliktākā vienkārši sapūst.Tos miljonus ko iegulda fosilajos kurinājamos vajag investēt savu mežu pareizai apsaimniekošanai lai neviens koks neietu zudumā.

Atbildēt

Oki

21.06.2022. 18:55

»

ki

Tu izskaties pēc Ķerusa, ja vari atļauties visu dienu komentēt šo skricelējumu. Nav vairs cita pie kā ķerties, tad ķeries pie gadskārtu platumu, koksnes stiprības u.t.t. Izej ārā, ieelpo svaigu gaisu, paklausies putnu čalās - būs jau labi


Paldies par komplimentiem un paldies par rūpēm . Bet koksnes kvalitāte no tā, vai es staigāšu pa svaigu gaisu vai nesvaigu , nemainīsies . Skaidrs, ka Tev nav pretargumentu un vienīgais , ko tu vari izdomāt ir pamuldēt šķērsām. Baigā vērtība , tā tik turpini .

Atbildēt

Lumberjack

21.06.2022. 18:33

Tad jau jaasaak cirst ozolus. Ir, piemeeram, taads Arviids Ozols, mezha nozarei tuvaak staavoshie zin, kas vinjsh ir, un kursh to cirshanas plaanu izbiidiija.

Atbildēt

tos

21.06.2022. 18:06

riebīgo okupantu un asinskāro komunistu audzētos un saudzētos mežus bāleliņi cērt uz nebēdu jau 30 gadus , dienu un nakti bez apstājas

Atbildēt

JR

21.06.2022. 17:37

OPEC palilina naftas ieguvi, lai mazināti spiedienu uz cenām, bet Latvija palielina meža izciršanu - globālais spēlētājs :)

Atbildēt

Super

21.06.2022. 17:19

Ļoti labi ! Tad es arī vēl pacirtīšu tos lv mežus, kautgan jau ilgi dzīvoju arzemēs, bet šad un tad atbraucu padurīt tos lv lauķus !!

Atbildēt

ki

21.06.2022. 16:40

»

Oki

Jā jā , turpiniet vien tādā pašā garā . Veiksmi


Tu izskaties pēc Ķerusa, ja vari atļauties visu dienu komentēt šo skricelējumu. Nav vairs cita pie kā ķerties, tad ķeries pie gadskārtu platumu, koksnes stiprības u.t.t. Izej ārā, ieelpo svaigu gaisu, paklausies putnu čalās - būs jau labi!

Atbildēt

Doma laba,

21.06.2022. 16:35

»

jaajaa

...muļķības, nevajag zāģēt eksportam...tas ir labi, ka tik daudz meža...ņemot nost tikai pieaugumu, varētu sasniegt līmeni, kad gāze vai ogles jāpiepērk ļoti minimāli


bet esam pieraduši eksportēt, lai pirktu auto un degvielu tiem, būvēt dzīvojamās platības kuras neizmantojam un apkurināt tās ar gāzi. Viss Rīgas centrs vienos sastrēgumos, visā Rīgas pievārtē sacelti bungalo ar gāzes apkuri. Tur arī tie koki aiziet..

Atbildēt

Oki

21.06.2022. 16:26

»

Doki

nu, gaidi vien gaidi tālāk. Tu jau mums esi ļoti pacietīgs. Gan pagaidīsi vēl


Jā jā , turpiniet vien tādā pašā garā . Veiksmi .

Atbildēt

Oki

21.06.2022. 16:21

»

Čiekurs Egles dēls

Esmu mednieks un attiecīgi mežā uzturos krietni vairāk nekā vidējais statistiskais komentētājs/dīvānā pirdējs. Kas notiek mežos (vismaz Kurzemes pusē), tas ir ĀRPRĀTS!!! Mežus zāģē ārā tā, it kā Pastardiena tuvotos (varbūt, ka tā arī ir). Redzēju "zinātnes" bukletiņus, ka esot ahujenna labi, ka mežus...


Tā ir . Un vēl piebildīšu par koksnes kvalitāti . Jo retāk aug koki , jo vairāk tie pieaug ar katru gadu - gadskārtas ir lielākas . Lielākas gadskārtas mazāk blīvs koks mazāka fiziskā koksnes izturība . Kvantitāte būs lielāka, kvalitāte mazāka . Varbūt uzreiz sāciet audzēt papeles , vēlams hibrīdās , ko tur mocīties ar priedēm ? Saimnieki redz vairākus soļus uz priekšu , šodienas mežsaimnieki neredz tālāk par ekseļa tabulu .

Atbildēt

s>r

21.06.2022. 16:16

»

r

Mums jau 30 gadus vieni komuņagas , 5 kolonna, komjaunieši, šekisti un citi švaļi pie varas


Nu, tādus jau jūs paši savēlat. Un kad nāks nākamās vēlēšanas paši te netā aģitēsiet uz nebēdu, k visiem jāiet vēlēt.

Atbildēt

jaajaa

21.06.2022. 16:15

»

Statistika

1923. Gadā meža platība 27%, pašlaik vairāk kā 50%. Kopējā krāja pieaugusi no 200 miljoniem līdz 600 miljoniem kubikmetru. Tas ir neskaitot mežus iezīmētus kā krūmājus vai aizaugusi lauksaimniecības zeme. Vēlam veiksmi Gazprom vadītajām viltus dabas draugu biedrībām


...muļķības, nevajag zāģēt eksportam...tas ir labi, ka tik daudz meža...ņemot nost tikai pieaugumu, varētu sasniegt līmeni, kad gāze vai ogles jāpiepērk ļoti minimāli...

Atbildēt

Oki

21.06.2022. 16:09

»

tas labi:

Nu, tad pasaki to dabas draugiem. Kad pateiksi? Citādi tāds tukš purkšķis vien tev iznācis. Visi zina, kas jādara un jāsaka, tikai nav kas saka un dara


Vai jūs, gudrinieki , varētu lūdzu iepazīstināt ar saviem aprēķiniem , kur ir aprēķināts un pierādīts , ko zeme spēj un ko nespēj uzturēt ? Gaidu.

Atbildēt

Anatolij

21.06.2022. 15:49

»

Ņepoņimajem

tvoja sobačij jazik orkin sukinsin


ponimajem, ponimajem-vsjo ponimajem: I sobačii jazik, i krasīvi Puškinskii : Pošol v pizdu, najuh, itd...

Atbildēt

Ledājiiem

21.06.2022. 15:49

»

Sarkano buržuju stratēģija

Vēl senāk te bij ledāji, urrrā biedri, maucam pa tīro


Ledus laikmetā cilvēkveidīgie mērāmi tūkstošos, tagad tuvojas 10 miljardiem. Zeme šādu apjomu bez intensīvas saimniekošanas uzturēt nespēj, dzimstības politikas steidzīgi jārevidē. Nekādu atbalstu ģimenēm ar bērniem. To dabas draugiem vajag skaidri pateikt.

Atbildēt

pag

21.06.2022. 15:48

»

Vietējais

Vai nav paradoksāli? Varonīga cīņa notiek par CO2 samazināšanu pasaulē, pat Latvijai uzliktas zināmas klaušas...


Kas ir alkatība? Tā ir tiem cilvēkiem kas raduši domāt tikai par savu kabatu. Tādu ir vairums migranti un tie, kas tos atbalsta.

Atbildēt

cita statistika

21.06.2022. 15:46

»

Statistika

1923. Gadā meža platība 27%, pašlaik vairāk kā 50%. Kopējā krāja pieaugusi no 200 miljoniem līdz 600 miljoniem kubikmetru. Tas ir neskaitot mežus iezīmētus kā krūmājus vai aizaugusi lauksaimniecības zeme. Vēlam veiksmi Gazprom vadītajām viltus dabas draugu biedrībām


Tas nepavisam vēl nenozīmē, ka pieaudzis ciršanas vecumam piemērotais koku apjoms...Tie statistikas meži var būt ar tie jauniestādītie cirsmās pēc mežu izciršanas...

Atbildēt

Statistika

21.06.2022. 15:25

1923. Gadā meža platība 27%, pašlaik vairāk kā 50%. Kopējā krāja pieaugusi no 200 miljoniem līdz 600 miljoniem kubikmetru. Tas ir neskaitot mežus iezīmētus kā krūmājus vai aizaugusi lauksaimniecības zeme. Vēlam veiksmi Gazprom vadītajām viltus dabas draugu biedrībām.

Atbildēt

Vietējais

21.06.2022. 15:08

Vai nav paradoksāli? Varonīga cīņa notiek par CO2 samazināšanu pasaulē, pat Latvijai uzliktas zināmas klaušas...
Cik zināms planētas plaušas, tropiskie meži, tiek cirsti bezjēgā, un to apjoms strauji samazinās, Latvijā - tieši tas pats. Mežu platības samazinās nenormālā ātrumā, jā, jaunaudzes stāda, bet tām līdz mežam vēl 30 - 50 gadi jāaug, meža platība uz papīra ta skaitās, taču aug maikstes vai krūmi, kuri CO2 absorbē labi ja 10% no tā, kādu apjomu absorbēja bijusī, bez laika nocirstā audze.
Arī Rīgā, vietās, kur lieliski iederētos kāds skvērs, vai cits zaļums - pilsētas plaušām, visur tiek iedirsts kāds betona klucis, pat likvidējot esošo, kā piem., parku pie Teikas.
Absurds kaut kāds...
Un tad ar pilnu krūti, izskatās no malas pat nopietni, tiek apgalvots, ka Latviju no CO2 izglābs vēja rotori, kas nu tikai ražos, ražos...
Brīžiem rodas sajūta, ka daudzi, ne tikai pie varas esošie, ir jau par muļķiem palikuši tāpat vien, izglītības reformu dēļ, alkatības dēļ, vai arī nekad nav ar gudrību tikušies.
Apstājieties ļaudis un padomājiet pirms kādas muļķības esat sākuši darīt...

Atbildēt

Neviens neko neparko neatbild

21.06.2022. 14:39

Bet par ko cepamies to jau dara gadiem ilgi un intensīvāk kāpu aizsargjoslās gar jūru. Zaļie atbalata šo. Vienīgi zaļie neatbalsta kad prese un tv uzzina tad atbilde mēs neko neatļaujam. Cirks ar tiem dabas orgāniem Latvijà.

Atbildēt

ha-ha

21.06.2022. 14:30

Latvijas stratēģiskais potenciāls tiek publiski izlaupīts,jo tādas cenas,tādas iespējas piebāzt makus,tas nekas,,ka cenas malkai un citiem meža produktiem kāpj debesīs,pirktspēja iekritusi ellē,ārzemēs tāds pieprasījuma,štrunts par iezemiešiem.Iespējams,ka tāds ir Kremļa pasūtijums caur vietējo Kremļa L.K.P. aģentūru.

Atbildēt

Хм

21.06.2022. 13:50

Иногда такое ощущение, что все "зеленые" и прочие защитники живут в неком фантазийном мире. И они уверены, что наличие финансирования их замечательных организаций берется просто из воздуха, и никак не связано с такими приземленными непонятными вещами, как налоги с бизнеса, экономическая активность, экспорт, доходы, зарплаты (с которых тоже налоги). Поэтому они свято уверены, что добейся они сплошных зеленых территорий и невырубки леса, денежка будет так же капать для различных красивых исследований, буклетов, семинаров и т.д.

Но жизнь, она зараза, такая грязно фактически реальная! И если больше нет возможности купить российский или беларусский лет, то для обеспечения работы нужно пилить свой. Или снижать объемы лесной отрасли, которая у нас одна из самых больших и приносящих деньги. Может, "зеленые" уверены, что ЕС им поможет? Так вот же незадача, и бюджет ЕС тоже с налогов наполняется. Возможно, зеленые думают, что Германия просто дебилы, что стали возраждать угольные (и такие грязные) станции. И не хотят эти зеленые понимать, что немцы хотят возродить угольные станции не потому что они дебилы, а потому что им нужно продолжать зарабатывать. В том числе и для того, чтобы содержать различных зеленых, и не только своих, но и латвийских.

Atbildēt

Pasaules Bankas aizdotais parāds jāatmaksā

21.06.2022. 13:23

Katru dienu pāri 1 milj € procentos vien.

Atbildēt

vērotājs

21.06.2022. 12:53

zimigi , ka Latvijas valsts !!! mežu klerki , dienesta jaunu džipu un visādu citu iespējamo ekstru un haļavas fani, paši vēl nevienu !!! koku līdz ciršanas vecumam nav izaudzējuši!

Atbildēt

jaajaa

21.06.2022. 12:49

...nevis jāpalielina ciršanas apjomi, bet jāaizliedz eksports...pie Latvijas depopulācijas vēl pāris gadi, un atlikušajiem pietiks elektrības un siltuma no vietējiem resursiem...

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.06.2022. 12:21

Esmu mednieks un attiecīgi mežā uzturos krietni vairāk nekā vidējais statistiskais komentētājs/dīvānā pirdējs. Kas notiek mežos (vismaz Kurzemes pusē), tas ir ĀRPRĀTS!!! Mežus zāģē ārā tā, it kā Pastardiena tuvotos (varbūt, ka tā arī ir). Redzēju "zinātnes" bukletiņus, ka esot ahujenna labi, ka mežus zāģē ārā, tā esot "ilgtspējīga" un pareiza mežu apsaimniekošana... Sačakarēts tiek viss: meža takas, dzīvnieku guļvietas un pārvietošanās ceļi, troksnis (alnis mīl klusumu un iet prom no "apsaimniekotajām" teritorijām), mainās gruntsūdens līmenis - kādreiz izbraucamie ceļi kļūst neizbraucami, jo nav koku, kas dzertu ūdeni, utt. Bet es jau te rakstu kā zinātnei neticošs kremlins. Par lielu Latviju!

Atbildēt

lauķis

21.06.2022. 12:06

»

Fricis

Koki ir jācērt un kūdra ir jārok. Tādi laiki ir pienākuši. Bet pseido vides aizsardzības organizācijas, lai stāv pie ratiem. Tā tam būs būt, punkc


Koki ir jācērt un kūdra ir jārok.Tikai cik daudz un priekš kā.Mežs nav paredzēts biznesam un kailcirtes ir noziegums pret dabu un cilvēci.

Atbildēt

Fricis

21.06.2022. 11:41

Koki ir jācērt un kūdra ir jārok. Tādi laiki ir pienākuši. Bet pseido vides aizsardzības organizācijas, lai stāv pie ratiem. Tā tam būs būt, punkc.

Atbildēt

?

21.06.2022. 11:31

»

Dauka

viss ir čiki, pērciet dīzeli pa 2,12 eiro, grieziet jaunaudzes prieks Minhenes iedzīvotāju apsildes, bet mēs valsts pārvalde gaidām un nodrošināsim robežšķērsotāju plūsmu uz un no Krievijas


Ja dīzelis 2,12, tad šķeldas cena arī būs kosmiska, kā degvielai. Jeb mūsu varneši domā, ka mežu var cirst, izvest bez dīzeļdegvielas?

Atbildēt

Nauda nesmird

21.06.2022. 11:22

»

ASV protektorāts Latvija

Kariņš ir sliktākais premjers, kāds Latvijā ir bijis. Pēc viņa saimiekošanas valstī paliks miljardu lieli parādi, sagrauta izglītība, nestrādājoša rūpniecība, nopostīta daba un izcirsti meži. Turpiniet balsot par vemjotību jauno un veco. ASV palīgskolas skolnieks neko nejēdz, tikai pilda savu saimnieku...


Nemaz arī neaizstāvot Kariņu, bet viņš tikai turpina to sistēmu, ko iedibināja Latvijas ceļš, Tautas partija, Jaunais laiks un kas tik vēl ne. Lai piesakās, ja kāds politiskais spēks jeb interešu grupa ir svētāki kā Romas pāvests!

Atbildēt

Dauka

21.06.2022. 11:22

»

Vai šīs darbības ir savienojamas?

Izlasiet un savienojiet šīs valsts prezidenta un valsts pārvaldes darbības...


viss ir čiki, pērciet dīzeli pa 2,12 eiro, grieziet jaunaudzes prieks Minhenes iedzīvotāju apsildes, bet mēs valsts pārvalde gaidām un nodrošināsim robežšķērsotāju plūsmu uz un no Krievijas.

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2022. 11:18

Ja nepirksim no Krievijas pa tiešo gāzi, degvielu, ogles, mazutu, šķeldu, skaidas, tad mūsu meži jāizcērt malkā. No purviem jāņem kūdra, ar to varēto kurināt lielās, pilsētu apkures stacijas. Ja nepietiks meža, tad var izcirst arī kokus pilsētās.
Tāpat mēs lietojam krievu degvielu, gāzi, tikai pērkam no starpniekiem, kas ir reizes dārgāk. Citu energoresursu mūsu pusē nav un būt nevar! Nevajag sevi un citus mānīt ar kaut kādu mistisko enerģiju no arābiem, āfrikāņiem, norvēģiem!

Atbildēt

Fakts

21.06.2022. 11:12

Naudas nav vēl vairāk, nekā jebkad. Pēc mežiem sekos jauni nodokļi. Neapskaužu tos, kas nāks Levita-Kariņa režīma vietā, viss ir safists pamatīgi.

Trauksme bija jāceļ jau tad, kad par mežu terminoloģiski pasludināja tīro jaunaudzi.

Ar Latvijas valsts ukrainiskošanu (lasi - krieviskošanu valodā) nodarbojas tie paši, kas iepriekš velkomēja Irākas inženierus un arhitektus. Un tie paši piedāvā arī nākotni ar liberastu sabojātiem un piesmietiem bērniem, kas nespēj ne domāt, ne strādāt, ne radīt.

Atbildēt

Autoriem

21.06.2022. 11:01

1. Kārtējā Nacionālās apvienības riebeklība. Ar Indriksones palīdzību daļēji likvidēja ierobežojumus kāpu aizsargjoslā, tagad " nacionālo vertību sargātāji" ķeras klāt mežiem.
2. Visi riebeklibas saturošie likumi un MK noteikumi parasti parasti tiek pieņemti īsi pirms Jāņiem un Ziemassvetkiem

Atbildēt

Vai šīs darbības ir savienojamas?

21.06.2022. 10:55

Izlasiet un savienojiet šīs valsts prezidenta un valsts pārvaldes darbības.

Levits: Ja nolaižas jauns Dzelzs priekškars, tam ir jāatrodas uz Krievijas robežas. (https://nra.lv/pasaule/384371-levits-ja-nolaizas-jauns-dzelzs-priekskars-tam-ir-jaatrodas-uz-krievijas-robezas.htm)

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) iepirkumā par robežšķērsošanas vietas "Grebņeva" pārbaudes paviljonu modernizācijas ieceres īstenošanu ir uzvarējusi SIA "Delta Construction" ar projekta izmaksām 890 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), informē VNĪ valdes locekle Jeļena Gavrilova. Projekta "Robežšķērsošanas vietas "Grebņeva" modernizācija" pirmajā posmā paredzēta četru pārbaudes paviljonu būvniecība, lai nodrošinātu biometrisko datu iegūšanu jeb pārbaudi un nodrošinātu efektīvu robežšķērsotāju plūsmas caurlaidību, kā arī nodrošinātu autoceļu robežsargu darba vietu pielāgošanu Eiropas centrālās ieceļošanas/izceļošanas sistēmas prasību ieviešanai.
(https://www.db.lv/zinas/grebnevas-modernizacijas-pirmo-posmu-par-890-000-eiro-istenos-delta-construction-507990)

Atbildēt

Anti colorados

21.06.2022. 10:50

»

viss ir vienkārši

Latvija kā neoliberālā kapitālisma perifērija ir tikusi izmantota kā izejvielu avots metropolers nodrošināšanai ar resursiem. tas labi redzams no investīciju politikas- ES neieguldīja ražošanas attīstībā Latvijā, neieguldīja zinātnē un izglītībā. parasts 21.gs koloniālisms, no mums ņēma dabas resursus...


Neoliberālismam, Putinam un krievu okupantiem intereses ir identiskas, tāpēc arī Latvijas izlaupīšana iet kā pa sviestu. Pseido nacionāļi rada iespaidu par demokrātiju, bet patiesais nacionālists tiek iznīdēts no visām pusēm, pat pielīdzinot nacismam, kad tie stājas savas zemes aizsardzībā ar ieročiem kā pulks Azov Ukrainā.

Atbildēt

Kriminālnoziedznieks Kariņš

21.06.2022. 10:48

Kariņš ir kriminālnoziedznieks, tāpat kā visi Vienotības biedri. Viņiem ir jāsēz cietumā, nevis Saeimā. Bet nekavējoties ir jāarestē mežu izstrādes firmu īpašnieki, kas atklāti izlaupa Latvijas mežus.
Tiem būtu jāpiespriež mūža ieslodzījums ar mantas konfiskāciju un par konfiscētajiem līdzekļiem jāstāda meži (ar sūdainu koku ganīsim šos lopus pa kailcirtēm, lai rok un stāda, nebūs nekāda gulšņāšana uz cietuma lāvām uz valsts rēķina).

Atbildēt

Izlaupīto mežu Miķelis

21.06.2022. 10:37

Kariņa uzdevums ir gādāt, lai krievu okupanti un krievu okupācijas režīms uz šī fona, izskatītos kā saulains pagātnes sapnis uz ko tiekties visu zemju proletariātam vai kā sacīja levīts, "visu tautību" latviešiem. Meži nav vienkārši izzāģēti, bet izvaroti, paķerot vērtīgāko koksni, bet pārējo ieminot dubļos. Rodas iespaids, ka Latvijas izzadzējiem ļoti jāsteidzas. Nedod dievs ASV, Kanādā, Francijā un Vācijā pie varas vairākums būs kremļa sabiedrotie.

Atbildēt

Liela daļa Latvijas mežu pieder ārzemniekiem

21.06.2022. 10:37

Pieaugusi ārvalstu interese pirkt Latvijā tehnoloģisko koksni un šķeldu, kas ir sekas Krievijas un Baltkrievijas produkcijas neesamībai tirgū. (https://www.db.lv/zinas/pieaug-arvalstu-interese-pirkt-latvija-tehnologisko-koksni-un-skeldu-507629)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: