Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

05.08.2021. 21:40

»

anālais skolnieciņš

skolniek no pietaisītajiem krūmiem, gan jau tev kāds apgriezīs kaklu


Ak, cik mīļi! Tavi vārdi atgriezīsies Tev atpakaļ kā dzimtas lāsts...

Atbildēt

Es

04.08.2021. 09:06

»

lauķis

Aitas,kāmīši,gliemīši spītīgi nevēlas saprast ka nav nekādas valdības,ka ir tikai kolonijas pārvaldnieki,ka vara ir globāla


Centrs deva pavēles PSRS laikos,tās Latvijas vosi un pelšes cītīgi pildīja. Tagad cits Centrs, taču vosi un pelšes, un pat krustiņsones tie paši, tikai rafinētāki.

Atbildēt

Es

04.08.2021. 09:04

Latviju kā ES (PSRS Nr.2) uzlūkojošie politikāņi -parlamentārie pārpratumi nevar veicināt ne ekknomiku, ne sociālo politiku. Tas nav viņu virsmērķis; virsmērķis ir turēšanās pie varas, jo valsts nauda vilina.

Atbildēt

Vecvectēvs

04.08.2021. 08:46

Sajūta, ka tik slikta valdība un Saeima nav bijusi nevienos laikos. Ne gudrības, ne izglītības, ne loģiskās domāšanas, ne darbs tautas labā. Neatbilstoši ministri tiek vienkārši iebīdīti amatā, it ka nomainītu mājas sētnieku, nevis amatpersonu, kas lemj visas valsts likteni. Vāji aktierīši , dancotāji, plinkšķinātāji, rakstnieķeļi, kuru grāmatas neviens nelasa, suņu būdu saimnieki, demagogi un galvenokārt banku parādnieki. Neprot dzīvot ne sev, ne ģimenē, neprot saārtot savu budžetu, dzīvo uz banku aizdevumiem, un tādi vada valsti... Ne jau visi, ir arī daži sakarīgi, izglītoti, bet tie pie vārda netiek.

Atbildēt

nekā jauna

04.08.2021. 08:26

»

Bez parazītiem, kas negrib maksāt pat minimālo algu, dzīve ir labāka


Lūk kur redzamas tumsonības gnozioloģiskās saknes. Alga aug kokos! Garantētais ienākums lumpeņu prātos ir iekārojama lieta ceļā uz "labākas dzīves laukiem". Varētu viņiem tās nometnes selektīvi nodrošināt - pēc vēlēšanās un pieprasījuma uz atlikušo dzīves daļu.

Atbildēt

ha

04.08.2021. 08:17

Izcila izglītība: Maskavas Darba un sociālo attiecību akadēmija, Krievija

Atbildēt

lauķis

04.08.2021. 05:14

Aitas,kāmīši,gliemīši spītīgi nevēlas saprast ka nav nekādas valdības,ka ir tikai kolonijas pārvaldnieki,ka vara ir globāla.

Atbildēt

Ihg

04.08.2021. 05:11

Ierednu vārdus studijaa kurš kroplis to izdomaja

Atbildēt

Kaatad

04.08.2021. 03:45

Kovids tikai izgaismo saucamo vadoņu patiesās jūtas- jau sen ilgojāmies jums pateikt - muti ciet,un, ja kas dabūsiet ar rungu, jo ES, jo Mēs esam pārāki par jums lopiņiem. Pieņemu, viss ko viņi jūt,domājot par sabiedrību, ir dusmas un vīzdegunīgs riebums. Visas demokrātiskās pasaciņas par vērtībām bijis vien komuņaku laika analogs garlaikoti nolasīt Pravdas pirmo lapu.Satura kā sajūtas, nekad nav bijis.

Atbildēt

Muļķim milleram

03.08.2021. 22:40

nu a ko var grīēt? saslipina koalīciju/valdību no xy partijāsm, tur tak ezim skaidrs, ka iespējas vienoties ir tik niecīgas, ka uz katras partijas interesēm pamatotos stulbos lēmumus nākas atbalstīt, lai tie savukārt atbalstītu viņu lēmumums un galu galā lai valdība nesabruktu. ja nakamjās vēlēšanās būs vairāk nekā 6 partijas, lol nav vērc piedodiet, neieshu.

Atbildēt

Latvietītis

03.08.2021. 21:04

»

Bez parazītiem, kas negrib maksāt pat minimālo algu, dzīve ir labāka


Jampampiņi un degradēti atkritumi - pēdējās trīs valdības un pēdējo divu Saeimu sasaukumi.

Atbildēt

03.08.2021. 19:14

»

lauķis

Cilvēki,sāciet sevi pieradināt pie domas ka bez parazītiem dzīve labāka.Lemiet paši par sevi


Bez parazītiem, kas negrib maksāt pat minimālo algu, dzīve ir labāka.

Atbildēt

visas iespējamās pazīmes

03.08.2021. 18:48

"Latvijas uzņēmēji būs spiesti rēķināties ar darbaspēka trūkumu, par ko liecina visas iespējamās pazīmes."
Tās liecina, ka valdība apzināti piekopj no ārvalstīn diktētu genocīda politiku, lai izspiestu/iznīcinātu vietējos iedzīvotājus un atvērtu Latviju plašam migrantu pieplūdumam, t.i. ES birokrāti ar vietējo kangaru starpniecību grib uztaisīt savdabīgu rokādi.

Atbildēt

anālais skolnieciņš

03.08.2021. 18:40

skolniek no pietaisītajiem krūmiem, gan jau tev kāds apgriezīs kaklu

Atbildēt

Сколниециньш из святорощи

03.08.2021. 18:14

Первый день ‘’Балтийского Прайда 2021’’ (angļu valodā: Baltic Pride 2021) уже прошёл. Вчера был очень дождливый день. После длительный засухи наконец пошёл плодородный дождь. Иногда отношение нашего общества к ‘’Балтийскому Прайду’’ бывает особо грубым и агрессивным. К сожалению, в нашем обществе есть много глупых и нелепых предрассудков по поводу общины ЛГБТ+. Эти множественные предрассудки основаны на христианстве и коммунистической идеологии. Христианство на нашу землю насильственно вломилась в 12. веку, христианство принесло нам ненависть и презрение к инакомыслию, к тем людям чьи взгляды на жизнь, мышление и поведение не совпадало с догмами католической церкви (Западной христианкой церкви). С тех времён наше общество стало смотреть на гомосексуальную и бисексуальную любовь с омерзением, потому что эталонов любви стали моногамные, гетеросексуальные отношения. Хотя в реальной жизни все было по-другому, аристократия, которая появилась под влиянием христианства, была развратная и лицемерная, потому что они сами нарушали свои догмы. Со временем власть христианской церкви уменьшилась, но 17. июня 1940. года Латвию оккупировал Союз Советских Социалистических Республик (Советская Россия). У коммунистической партии была особая ненависть к гомосексуальной и бисексуальной любви. В отличие от католической церкви, которая просто убивала представителей и представительниц ЛГБТ+ общины при помощи инквизиции, атеистическая коммунистическая партия признавала людей ЛГБТ+ общины психически больными и опасными для общества. Тоталитарный режим СССР был построен на ущемлении прав и достоинства разных групп общества. Этот кровавый и деспотичный режим держался благодаря страху и ненависти разных групп общества. Оби эти режимы – теократический христианский режим и атеистический коммунистический режим – проповедовали ненависть к общине ЛГБТ+. Времена поменялись, мы живем вы эпоху демократии и свободы. Будем дружными и добродушными к общине ЛГБТ+! Cоветую каждому посмотреть 8. серию 3. сезона ‘’Американских Богов’’. Серия называется ‘’Вознесение огня’’. Этот сериал можно посмотреть на сайте телеканала STARZ: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial].
Желаю каждому из нас стать хоть немного добрее и благодушнее! Пусть всемогущие Богини судьбы Норны – Урд, Верданди un Скульд – даруют нам терпимость, сочувствие и понимание! Пусть великая Фрея – Богиня страсти, любви и плодородия – дарует нашим сердцам страсть и любовь! Пусть Богиня Ванадис – великая дочь Ванов – благословит нас!
С благословением Богини Фреи, Сколниециньш из святорощи
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#любовь #страсть #БогиняФрея #БогиняВанадис #БогиняЛюбви #добродушие #дружба #понимание #LGBT #ЛГБТ #LGBTI #ЛГБТИ # LGBT+ #ЛГБТ+ #BalticPride #БалтийскийПрайд #AmericanGods #АмериканскиеБоги #STARZ #СкандинавскиеБоги #язычество #Skolnieciņš #svētbirzs #Сколниециньш #святороща

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

03.08.2021. 18:14

Pirmā ‘’Baltijas Praida 2021’’ (angļu valodā: Baltic Pride 2021) diena ir aizvadīta. Vakardiena bija ļoti lietaina. Pēc ilga sausuma beidzot uzlija auglīgs lietus. Mūsu sabiedrības attieksme pret ‘’Baltijas Praidu’’ dažkārt mēdz būt ļoti agresīva un nosodoša. Diemžēl mūsu sabiedrībā vel aizvien dominē veci un sen jau novecojuši aizspriedumi pret LGBT+ kopienu. Šo irracionālo un klišejisko aizspriedumu pamatā ir kristietība un komunistiskā ideoloģija. Kristietība mūsu zemē varmācīgi ielauzās 12. gadsimtā, tā atnesa naidu un neiecietību pret citādāk domājošajiem, kuru viedoklis, dzīves uztvere un uzvedība bija pretrunā ar katoļu baznīcas (Rietumu kristīgas baznīcas) dogmām. Kopš tā laika mūsu sabiedrībā iesakņojās neviltots naids un riebums gan pret homoseksuālu, gan pret biseksuālu mīlestību, jo par mīlestības etalonu atzina monogāmas, heteroseksuālas attiecības. Kaut gan dzīvē bija savādāk, aristokrātija, kura izveidojās kristietības ietekmē, bija visai izvirtīga un liekulīga, jo pati neievēroja pašu ieviestās dogmas. Laika gaitā kristīgās baznīcas ietekme mazinājās, līdz 1940. gada 17. jūnijā mūsu valsti okupēja Padomju Sociālistisko Republiku Savienība (Padomju Krievija). Komunistiskajai partijai bija īpašs naids pret homoseksuālām vai biseksuālām attiecībām. Atšķirībā no katoļu baznīcas, kas ar inkvizīcijas palīdzību vienkārši slepkavoja LGBT+ kopienas pārstāvjus un pārstāves, ateistiski noskaņotā komunistiskā partija LGBT+ kopienas cilvēkus pasludināja par psihiski slimiem un sabiedrībai bīstamiem indivīdiem. PSRS totalitārais režīms bija izveidots uz dažādu sociālo grupu diskriminācijas rēķina. Šis režīms turējās, tikai pateicoties dažādu kopienu bailēm un naidam. Abi šie režīmi – teokrātiskais kristiešu režīms un ateistiskais komunistu režīms – sludināja naidu pret LGBT+ kopienu. Laiki ir mainījušies, tagad mēs dzīvojam demokrātijas un brīvības laikmetā. Aicinu mūs būt iecietīgiem un saprotošiem pret LGBT+ kopienas cilvēkiem! Aicinu ikvienu no mums noskatīties TV seriāla ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3. sezonas 8. sēriju ‘’Degsmes uguns’’. Šo seriālu var noskatīties angļu valodā TV kanāla STARZ mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 – The Rapture of Burning on STARZ – Free Trial]. Fantāzijas žanra TV seriāla ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3. sezonu var noskatīties TV kanāla STARZ mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/61887 [Watch American Gods Season 3: Stream Full Episodes on STARZ - Free Trial].
Novēlu mums šajā laikā kļūt kaut nedaudz iejūtīgākiem, pretimnākošākiem un saprotošākiem! Lai visvarenās likteņa Dievietes Nornas - Urda, Verdandi un Skulda – dāvā mums iecietību un sapratni! Lai mīlestības, kaisles un auglības Dieviete Freja (saukta arī par Dievieti Vanadisu) dāvā mūsu sirdīm un prātiem mīlestību! Lai senie un varenie Dievi mūs svētī!
Ar Dievietes Frejas svētību, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#mīlestība #kaisle #DievieteFreja #DievieteVanadisa #MīlestībasDieviete #saticība #draudzība #iecietība #sapratne #LGBT #LGBTI # LGBT+ #BalticPride #BaltijasPraids #AmericanGods #AmerikāņuDievi #STARZ #MīlestībasFestivāls #praids #pagāni #SkandināvuDievi #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

lauķis

03.08.2021. 17:59

Cilvēki,sāciet sevi pieradināt pie domas ka bez parazītiem dzīve labāka.Lemiet paši par sevi.

Atbildēt

Bālģīmis

03.08.2021. 17:34

Bez prezidenta , valdības , būvvaldes un VID , mēs apsteigtu igauņus un lietuviešus !

Atbildēt

nešaubīgi

03.08.2021. 17:31

Autoram tekstā daži vārdi pazaudējās!

Rezultātā Latvijas uzņēmēji būs spiesti rēķināties ar darbaspēka (kam var nemaksāt pat minimālo algu) trūkumu, par ko liecina visas iespējamās pazīmes.

Atbildēt

Levita un Kariņa tandēms politikā

03.08.2021. 16:05

Labais policists Levits un sliktais policists Kariņš.

Levita reitinga audzēšana kā “saprātīgā žīda spekulācijas”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: