Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

08.01.2020. 00:05

Aptieku izvietojums ir aptieku problēma. Tam nav reāla sakara ar zāļu pieejamību un cenām, līdzīgi kā brilles, kuras artodas uz deguna, nevar atrast mētājamies uz ceļa. Bet ja mūsu valsts elitārais augšgals domā, ka apaļš kvadrāts ir iespējams, tad var turpināt eksperimentu, miksējot brīvo tirgu 9aptieku ķēdes nav nekāds brīvais tirgus)un konkurenci ar valsts neierobežotu diktātu medikamentu biznesā. Varbūt zāļu pārdošanu labāk būtu nacionalizēt, noteikt cietas cenas, izvietot aptiekas, kur tām jābūt un lieta atrisināta.

Atbildēt

nu un

04.01.2020. 02:13

»

nemo

nu un , izskaiti savas kļudas,, rakstit var iemacit pat tadu pertiķi kā tu ,, bet domat


tu savas kļūdas pat nevari izskaitīt, tāpēc ka to ir vairāk kā vārdu tavā nemomurgojumā, jo rakstīt nevar iemācīt tādu primātu kā tu. :D

Atbildēt

nemo

03.01.2020. 16:04

»

nu un

Ko darīsim ar debiliem analfabētiem, kas šajā valstī jau sen ir kļuvuši par "kritisko masu


nu un , izskaiti savas kļudas,, rakstit var iemacit pat tadu pertiķi kā tu ,, bet domat..

Atbildēt

nu un

02.01.2020. 23:44

»

plastalins

nu un tu par sevi


tu ar spoguli komunicē, atkal??:))

Atbildēt

Aha

02.01.2020. 09:40

»

Zinošais

Zāļu pagatavošana aptiekās vēl turās uz okupācijas gados izglītību ieguvušajiem kadriem. Mūsdienu augstskolu absolventi spēj tikai strādāt ar kases aparātu


100 C vitamīna pulverveida šāda aptieka pagatavo par 4€. Salīdziniet, cik maksā rūpnīcā fasētas!

Atbildēt

Zinošais

01.01.2020. 20:37

»

manupraat

Jo taalaak me'zaa, jo vairaak malkas. Nu jau esam nonaaku'si tik taalu, ka zaa'lu gatavo'sana aptiekaas tiek uzskatiita par "speciālu darbības veidu".Iisteniibaa taa jau nemaz nav aptieka, ja tur nenotiek zaa'lu gatavo'sana. Tas ir aptiekas punkts vai drogu veikals, nevis aptieka! Latvijaa aptiekas ...


Zāļu pagatavošana aptiekās vēl turās uz okupācijas gados izglītību ieguvušajiem kadriem. Mūsdienu augstskolu absolventi spēj tikai strādāt ar kases aparātu.
Tur kur speciālists dodas pensijā, aptieka vēl mēģina zāles pagatavot citā aptiekā

Atbildēt

Z

01.01.2020. 20:33

“Senāts secināja, ka tiesiskais regulējums, kura mērķis ir veicināt racionālu aptieku izvietojumu un nodrošināt pieejamu un kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi, paredz, ka to aptieku, kuras īsteno speciālu darbības veidu – zāļu izgatavošana aptiekā, apkārtnē (500 metru rādiusā) nevar tikt atvērtas citas aptiekas. —-

Un kā Senāts šo secināja? Vai Senātam ir pieejami ekonomistu pētījumi, kas apstiprina, ka konkurences ierobežošana aptieku tirgū “nodrošina pieejamu un kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi”? Nedomāju gan. Domāju, ka Senātam nevajadzētu ņemt par pilnu katru murgu no ierēdņu radītas likuma anotācijas. Ļaunprātīgi gūtas priekšrocības ir nevis likuma blakne, bet gan patiesais mērķis, kādēļ tika ieviests ierobežojums.

Atbildēt

manupraat

01.01.2020. 17:14

Jo taalaak me'zaa, jo vairaak malkas. Nu jau esam nonaaku'si tik taalu, ka zaa'lu gatavo'sana aptiekaas tiek uzskatiita par "speciālu darbības veidu".Iisteniibaa taa jau nemaz nav aptieka, ja tur nenotiek zaa'lu gatavo'sana. Tas ir aptiekas punkts vai drogu veikals, nevis aptieka! Latvijaa aptiekas kaa taadas pa lielam ir likvideetas. Lai cilveeki to nemaniitu, tad par aptiekaam ir nosaukti aptieku vietaa iekaartotie aptieku punkti un drogu veikali. Savukaart par "drogaam" tagad sauc parfimeerijas veikalus. Cilveekiem tiek iegalvots, ka tagad jau zaales aptiekaas nevajag izgatavot, jo viss tiek piegaadaats jau gatavaa veidaa, ruupnieciski ra'zots. Da'leeji taa arii ir. Tikai diivainaa veidaa 'sie ruupnieciskie ra'zojumi ir reizes desmit daargaaki par analo'giskaam aptiekaa izgatavotaam zaaleem. Bet vajadzeeja buut otraadi, jo roku darbs ta'cu vienmeer ir daargaaks, kaa ruupnieciski ra'zots produkts. Bet tad jau zaa'lu lielra'zotaajiem gar degunu aizies miljoni. Un to nu muusu veseliibas sargaataaji nekaadi nepie'laus.

Atbildēt

nemo

01.01.2020. 17:08

un ko tiesa darisim ar Latvijas pastu dzīvoju Rīga pasta nodaļa 100 metrus no mājam , bet lai saņemtu ierakstitu vestuli , sūtijumu jadodas uz pasta nodaļu kas atrodas 3 km no mājām!!??

Atbildēt

Andris

01.01.2020. 16:12

Pasaules brīnums, Latvijas Augastākās tiesas Senāts sāk strādāt un rūpēties par tiesiskumu! Kā būs Senātam sadarbībā ar Maksātnespējas administrāciju, kuras daži advokāti, manuprāt, AT Senāta durvis ver ar kāju un ko viņi diktē, tādus spriedumus un lēmumus taisa Senāts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: