Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

IUBs

07.01.2016. 23:37

»

skaidrs

tātad, vajag savietojamu ar motorolu. saprotu. bet kapec vajag sarunu proceduru, nevis atklātu iepirkuma konkursu, ja motorolu var piegadat vismaz 20 firmas pasaulē, to nesaprotu. kurš no saviem tad vinnēja konkursu


IV.4. Uzvarējušā pretendenta nosaukums, reģistrācijas numurs (fiziskai personai – vārds, uzvārds), adrese
Pilns nosaukums/vārds, uzvārds, reģistrācijas numurs:
Motorola Solutions Germany GmbH, HRB 16024

http://pvs.iub.gov.lv/show/340602

Atbildēt

...

01.01.2016. 05:49

1 droši bet jāalaiž arī vējonis ne tikai saeimu jo šis nevar ieraut padzīt tos ēzeļus jauki gāžot ...


mをaをrをdをpをiをs

Atbildēt

...

01.01.2016. 05:48

»

piparjanka

Vajag rīkoties, kā ar Robežapsardzes programmu


droši bet jāalaiž arī vējonis ne tikai saeimu jo šis nevar ieraut padzīt tos ēzeļus jauki gāžot ...


mをaをrをdをpをiをs

Atbildēt

Latvijas pilsoņiem un pilsonēm

27.12.2015. 12:11

Aicinām par gadījumiem, kad nevar parakstīties par 12.Saeimas atlaišanu, informēt zvanot vai rakstot uz biedrības "VLT"(kura iesniedza dokumentus Centrālā Vēlēšanu komisijā par 12.Saeimas atlaišanu) valdi, norādot datumu, vēlēšanu iecirkni, novadu un konkrētu personas uzvārdu, kas traucēja parakstīties par Saeimas atsaukšanu.
Zvaniet un sagatavosim sūdzību ģenerālprokuroram. Tālruņi: 29119996; 26347783, fakss: 67379890


90.pants. Kavēšana realizēt vēlēšanu tiesības, tiesības piedalīties likuma ierosināšanā, tautas nobalsošanas ierosināšanā, tautas nobalsošanā un Eiropas pilsoņu iniciatīvas atbalstīšanā
(1) Par apzinātu kavēšanu personai brīvi piedalīties saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem rīkotajā parakstu vākšanā likuma vai tautas nobalsošanas ierosināšanai vai Eiropas pilsoņu iniciatīvas atbalstīšanai, lietojot vardarbību, viltu, draudus, uzpirkšanu vai citā prettiesiskā veidā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
…Info avots: http://likumi.lv/doc.php?id=88966


Atbildēt

skaidrs

23.12.2015. 23:23

tātad, vajag savietojamu ar motorolu. saprotu. bet kapec vajag sarunu proceduru, nevis atklātu iepirkuma konkursu, ja motorolu var piegadat vismaz 20 firmas pasaulē, to nesaprotu. kurš no saviem tad vinnēja konkursu?

Atbildēt

23.12.2015. 17:47

»

piparjanka

Vajag rīkoties, kā ar Robežapsardzes programmu


Vajag to un šito- jau 25 gadu garunā. Bet nav nekā. Un paliek mazāk. Kapēc mēs tērējam vairak un mums paliek mazāk?

Atbildēt

piparjanka

23.12.2015. 13:43

Vajag rīkoties, kā ar Robežapsardzes programmu.

Nopirka Novosibirskā un mūsu abrigeni pielaboja.

Uzreizes nošāva divus zaķus!

Pirmais , Krievijai nav vajadzīgi spiegi Latvijā.

Otrais , mūsu kaimiņš no Maskavas var kontrolēt un palīdzēt sakārtot robežu!!!

Atbildēt

Motorollai

23.12.2015. 08:54

Ir ciparu ēra un ir glupi runāt par ciparu iekārtu savienošanos/nesavienošanos. Te ir jābūt tikai vēlmei to darīt. Tāpat pastāv tādi jēdzieni kā savienojamība un savietojamība. Viņai nav jābūt obligāti savienojamai, bet gan savietojamai. Līdz ar to nepastāv problēmu ar jebkuru ES izmantoto sistēmu, protams ja ir vēlme to darīt.

Atbildēt

janis

22.12.2015. 18:14

»

Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu...


Latvju sorosiesiem,patik laizit Asv pecpusi,ka to izdarija Turcija-asv radito igil-naftu perkot un izlaupitos vestures artifaktus.Kur asv tur haos un slepkavibas,pedofilija.Rinkevic zin(pastum,pastum-pietupies)bosnija,Libija,Iraka,Sirija,Afrikas valstis un Afganistana.UKRAINA-banderas.

Atbildēt

Motorola

22.12.2015. 18:05

Motorola ir ļoti laba aparatūra, bet diemžēl šīs iepirktās sistēmas standarts ir tikai ASV. Ja gribam dzīvot EU, tad ir jāpērk tāda aparatūra, kas atbilst EU prasībām un ir savietojama ar citu EU valstu sakaru tīkliem. Šai gadījumā mēs atkal esam vieni paši savā sulā un tagad vēl maksāsim klāt lai izdomātu kā šīs sistēmas savienot.
Bet mēs taču esam tādi kam patīk dzīvot viensētās.

Atbildēt

22.12.2015. 17:55

»

tev pat indes zobi

no mutes izlīda ārā, laistot naidu. ne tik emocionāli


Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, šajos tikai kara apstākļos saskaņā ar Korānu kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Parex un 20 ārvalstu banku glābšanas afēras rezultātā LR zaudēja 1.72 miljardi LVL, kas nav atgūti joprojām. Cionisti jau par LV izkrāpto naudu nopirkuši Citadeles banku un turpina pelnīt uz mūsu rēķina.

V.Zatlers tikām tēlo savējo un grezni dzīvo uz valsts rēķina. Latviešu tauta nabadzības dēļ joprojām pamet Latviju katru dienu.

Atbildēt

spekulants

22.12.2015. 17:17

Mototrolla specializejas uz amatieru aparaturu. Vajadzeja piesaistit firmas , kuras razo profesionalo aparaturu JRC , AOR , ICOM utt.

Atbildēt

tev pat indes zobi

22.12.2015. 14:51

»

...


no mutes izlīda ārā, laistot naidu. ne tik emocionāli

Atbildēt

jurisx

22.12.2015. 12:24

Varbūt par bezdarbību šos varas dīkdieņus vajadzētu spraust uz mieta?

Atbildēt

22.12.2015. 11:38


Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Parex in 20 ārvalstu banku glābšanas afēras rezultātā LR zaudēja 1.72 miljardi LVL, kas nav atgūti joprojām. Cionisti jau par LV izkrāpto naudu nopirkuši Citadeles banku.

V.Zatlers tikām tēlo savējo un grezni dzīvo uz valsts rēķina. Latviešu tauta nabadzības dēļ joprojām pamet Latviju katru dienu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: