Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liene

08.06.2018. 14:31

Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi - knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies!. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/X17csF

Atbildēt

Duršis

02.06.2018. 22:37

pad visdumjākie iz(s)raēlas ebrejeļi apzinas, ka tikai pilnīga šīdfasisma palieku un rotšildmēslu nokasīšana no šīs valsteles apenēm kaut cik palīdzēs atbrīvoties nevien no volstrītas rotšildmēslu netīrības, bet arī sekmes ražīga darba sākumu, ko nabaga vientieši ir jau piemirsuši...un vispār, mēs jūs no vācu nacisteļu zemcilvekiem paglābam, tātad uz ceļiem, visi , un lūdziet par mums !

Atbildēt

džo

31.05.2018. 10:46

»

MI

Nu re šodien NRA lasu par Stingeriem, kuri būs NBS rīcībā


Stingeri ir solis pareizā virzienā.Tie gan tikai kavē aviācijas lidojumus, jo pretlīdzekļi ir izstrādāti pasen.

Atbildēt

Rakstiet patiesību

27.05.2018. 13:18

Palestīniešu teroristi raķetes neizgatavo pagrabos.Palestīniešu teroristiem raķetes Izrēlas pilsētu apšaudīšanai un citus ieročus piegādā Krievija.

Atbildēt

MI

26.05.2018. 15:33

Nu re šodien NRA lasu par Stingeriem, kuri būs NBS rīcībā.
A, ta es domāju, kur mums tāds raksts par raķetēm parādījies un vēl kādā mērcē.
Gud džab autor!

Atbildēt

Uldis

25.05.2018. 10:15

»

Penčuks

Esam jau Krieviju nokaitinājuši kļūstot neatkarīgi. Pretoties milzīgam pārspēkam-bezcerīgi, it īpaši, ja tiks pielietoti taktiskie kodolieroči. Rietumi mūsu dēļ kodolkaru nesāks. Atliek cerēt, ka krievi vienkārši ekonomiski to nevarēs atļauties


Galvenais neaizmirsti par sarkanarmiešu piepļūtītiem kerzavikiem, ko latviešu varoņi - leģionāri iedzina krievu ģenētiskā atmiņā, kas noteikti nevairo to kaujassparu un spējas.

Atbildēt

opā

24.05.2018. 21:48

Kritušos un ievainotos drošāk ir izvest kravas mašīnās ar lielu, sarkanu krustu uz sāniem. Šie iepirkumi ir bezjēdzīgi un liek domāt par korupcijas, nevis lietderības komponenti tajos. Šie iepirkumi vienkārši neatbilst pašu noteiktajām prioritātēm.

Kaut ko tādu var tiešām uzrakstīt tikai antiņš bez jebkādām zināšanām par krieviem un viņu karošanas metodēm jau gadsimtiem. Sarkanais krusts nekad nav krievus atturējies no ievainoto apšaušanas, arī pēdējā Ukrainas konfliktā krievi ir šāvuši un nošāvuši gan uz Ukrainas mediķiem, gan evakuācijas transportu (ātrā palīdzības auto), tādēļ karojot ar krieviem savi ievainotie aktīvā konflikta zonā ir jāsargā, ja gribam lai tie sasniedz hospitāli vēl dzīvi.

Zemessardze tiek attīstīta, apmācīta un apgādāta arvien labāk. Bet ar vienu zemessardzi nepietiek. Ja tomēr ceram uz kādu palīdzību, tad jāmāk arī teritorija noturēt, nevis uzreiz visiem par krūmiem izklīst, lai šautu okupantus ap stūri.

Stāstiem par krievu varenajām raķetēm un aviāciju var ticēt tikai mazi bērni. Sīrijas konflikts parāda, ka pret NATO ieročiem krievu aviācija un raķetes ir mazefektīvas, neko viņi tur nevar izdarīt, paši tikai saņem ļipā regulāri + netrāpa, kur vajag, lidmašīnas krīt un grimst par bez pretinieka iejaukšanās. No Pleskavas līdz Rīgai ar auto 3h atbraukt vajag ļoti pacensties, kur nu vēl tanku.

Atbildēt

MI

23.05.2018. 21:19

»

Vo

Kā var redzēt, tad tava komentāra "nesošā slodze" ir apriet katru, kurš uzdrošinās kritizēt mūsu aizsardzības "dižo stratēģiju". Un kā attaisnojums tam, ka mums aizsardzības jomā pret Krievijas iespējamo agresiju nav ko reāli pretim likt pēc gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgas aizsardzības spēku "pilnveidošanas...


Jap. Šāda veida rakstus es uztveru ar ironiju, sarkasmu un varu būt arī cinisks. Vai pēc tava prāta apriet.
Bet neņem ļaunā, ja gribi ar savām prāta pērlēm publiskā vidē ņemties, tad rēķinies, ka ne vienmēr būs pa spalvai. Ja gribi pliks pa ielām vazāties, tad nebrīnies.
Tātad:
Kur šajā rakstā ir stratēģija. Ja jūs saredzat stratēģiju, tad kur ir konstruktīva analīze un kritika? Kas nav pareizi, kāpēc?
No kurienes šajā rakstā parādās raķetes. No koncepcijas vai no daiļraža prāta?
Tiek pieminēti iepirkumi. Kādi?, Kuri nav tie pareizie? Netiek norādīts.
Vai uzskati, ka rakstnieks ir izpratis terminus. Piemēram ātrā reaģēšana. Bez izvērsta izklāsta? To var piemērot daudzās jomās. Kā arī pārējos terminus.
Scenārijus var sarakstīt daudz vairāk. Nekā diža, nezināma tur nav. Tai skaitā, ka pirmkārt tiek iznīcināti stratēģiski objekti. Karo ar loku, vai raķeti, viens un tas pats.
Noniecināt NBS karavīrus, instruktorus un virsniekus, kuri dienesta pienākumus pildījuši un pilda starptautiskajās operācijās un štābos. Tas nu ir ne mazāk, kā necieņa.
Armijas attīstība - pagaidām vēl ir mūźīga. Zinātniskās izstrādes, jauni ieroči, bruņojumā esošie, veco (iekonservētie) modernizācija un tā līdz utilizācijai. Ļoti dārga savstarpēja sacensība.
Nav tajā rakstā nekā konstruktīva, analizējama, apspriežama, jo nav faktu par ko diskutēt.
Raksta auditorija - no armijas lietām tāli stāvoši cilvēki. Mērķis nojaušams.

Atbildēt

Penčuks

23.05.2018. 15:17

Esam jau Krieviju nokaitinājuši kļūstot neatkarīgi. Pretoties milzīgam pārspēkam-bezcerīgi, it īpaši, ja tiks pielietoti taktiskie kodolieroči. Rietumi mūsu dēļ kodolkaru nesāks. Atliek cerēt, ka krievi vienkārši ekonomiski to nevarēs atļauties.

Atbildēt

Uldis

23.05.2018. 12:41

»

Pilsonis

Muļķīt, tev tak nav nemazākās sajēgas par gāzēm. Tādus murgus murgot par sadalīšanos var tikai divnieku karalis ķīmijā


Vienīgās tev zināmās gāzes, plānprātiņ, ir tās, ko tu osti zem SC sedziņas. Būtu nu savu senču varoņstāstu par sievietēm nogrieztām krūtīm, uz durkļiem sadurtiem zīdainīšiem un dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem klausīšanās un 9. maija svinēšanas vietā kādu grāmatiņu palasījis!

Atbildēt

Pilsonis

23.05.2018. 11:12

»

Uldis

Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu


Muļķīt, tev tak nav nemazākās sajēgas par gāzēm. Tādus murgus murgot par sadalīšanos var tikai divnieku karalis ķīmijā

Atbildēt

krodzinieks

23.05.2018. 00:28

»

Uldis

Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu


šitam alkānam no dermoliberastu skapja troļļu izdzimumiem vairāk nelejiet.

Atbildēt

Uldis

22.05.2018. 21:03

»

Gāzi

Laid tu.CNN tic tikai pilnīgi dauņi.Nato sagrāva "ķīmisko ieroču" noliktavas pie Damaskas- visa pilsēta būtu noindēta..bet nekas nenotika.Meli


Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu.

Atbildēt

Gāzi

22.05.2018. 19:49

»

Tu no laukiem, pilsonis ?

Tur krievi izmēģina jaunākos ieročus, pat robotus


Laid tu.CNN tic tikai pilnīgi dauņi.Nato sagrāva "ķīmisko ieroču" noliktavas pie Damaskas- visa pilsēta būtu noindēta..bet nekas nenotika.Meli

Atbildēt

Uldis

22.05.2018. 18:58

Latvijas karavīriem ir jābūt iekļautiem NATO karaspēkā, bet pašu armija, ar virsniekiem, kuri pēc atvaļināšanās iestājas SC, kā Rublovskis un Bergmanis un Krievijas karaskolu absolvējušo vadību, ir tikai paredzamie upuri un ieroču krājumi Krievijas karaspēkam. Arī zemessardze, kuras kaujiniekiem katram X stundā aizies pakaļ Kozlovskis, Mežviets un Maizītis, kopā ar bruņotiem atvaļinātiem krievu armijniekiem, būs tikai upuri.

Atbildēt

Jānis

22.05.2018. 14:49

Rakstniekam gan vajadzētu zināt, ka RU kā pirmos šauj tos ar sarkano krustu.

Atbildēt

Pilsonis

22.05.2018. 11:10

»

Zinošais

Pārlasi vēlreiz...


Ielu kauju paraugdemonstrējumi šobrīd notiek Sīrijā. Tur tiek izmantotas jaunākās taktikas. Tur tiek gūta vērtīgākā pieredze. Tur krievi ieguvuši milzīgu pieredzi. Tur krievi izmēģina jaunākos ieročus, pat robotus.

Atbildēt

Pilsonis

22.05.2018. 11:07

Autoram medaļa. Labs raksts. Labas un precīzas domas. Viss ir vēl bēdīgāk.
Tos lūžņus, ko iepirka kangari, reāli var izmantot tikai pret neapbruņotu tautu. Viņi gan nozaga budžeta naudu gan gatavojas nemieriem. Visaptverošs ekonomiskais krahs jau nav aiz kalniem.
Par Malmes halifātu - šie halifāti arī ir tuvākās nākotnes lielākie draudi. Visā rietumeiropā jau tagad ir papilnam šo halifātu.
Ja drauds ir krievi, ja ticēt kangaru mantrām, tad loģiski, ka visefektīvākais ir zemssardze + spēja katram izsniegt pa kalašņikovam. Tak nevienam nebūs intereses noturēt šo izzagto un izpostīto teritoriju ar simtiem tūkstošu apbruņotu partizānu.

Atbildēt

22.05.2018. 09:59

Donalda J. Trumpa veči iešaus pāris raķetes debesīs virs Latgales, izraisīs lietus gāzes un plūdus, bezpilota lidmašīnas iznīcinās visu uz šosejām esošo tehniku. Dūklavs izmaksās kompensācijas plūdos cietušajiem.

Atbildēt

Vo

22.05.2018. 09:44

»

MI

Nu šitais ir viens daiļradis...


Kā var redzēt, tad tava komentāra "nesošā slodze" ir apriet katru, kurš uzdrošinās kritizēt mūsu aizsardzības "dižo stratēģiju". Un kā attaisnojums tam, ka mums aizsardzības jomā pret Krievijas iespējamo agresiju nav ko reāli pretim likt pēc gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgas aizsardzības spēku "pilnveidošanas un attīstīšanas" tavā komentārā ir tas, ka "neviens nevar īsā laikā izveidot modernu, laikam atbilstošu armiju". Cik tad garu laiku tavuprāt vajadzētu? Šādā tempā laikam jau arī ar simts gadiem būtu par maz.
Starp citu, iespējamie uzbrukuma scenāriji un tālākā notikumu attīstība šajā rakstā ir aprakstīti visai reāli.

Atbildēt

Zinošais

22.05.2018. 08:55

»

MI

Nu šitais ir viens daiļradis...


Pārlasi vēlreiz !
Neesmu speciālists pretgaisa aizsardzībā, bet škiet loģiski, ka mazas darbības rādiusa raķetes pārķert ir problemātiski!
Tikpat loģiski ir tas ka diez vai kaut ko lielāku būs prātīgi vērst, pret mazapdzīvotu teritoriju kāda ir Latvija, bet militārā infrastruktūra noteikti būs mērķis
Ielu cīņās protams ir vajadzīgs aizsegs, taču ir vairāk kā skaidrs, ka sacensties tanku daudzumā ar Krieviju nevar pat viss Nato, kur nu vēl pārdesmit bruņumašīnas kuras ir Latvijas rīcībā.
Tikpat smieklīgi ir prātojumi par to kā Railbaltic palīdzēs ātri pārvietot militāro tehniku. Ātri tas varēs notikt tikai pirms konflikts tiks sākts.

Atbildēt

Fēlis

22.05.2018. 07:30

»

hmm

Kā Tu, Zane, sadzīvo ar to savu baiso ļaunumu


Pārfrazējot Putinu- ja nav Latvijas, tad lai visi nosprāgst.

Atbildēt

MI

22.05.2018. 00:03

Nu šitais ir viens daiļradis.
Rakstu pārlasīju divreiz. Un tā pat palika jautājumi par raksta nesošo slodzi.
Paņēmis no koncepcijas pāris formulējumus un tad laidis vaļā savu fantāzijas zirgu.
Otrais pasaules karš, pāris scenāriju, kā būtu, tad vainojis iepirkumus ar korupcijas ēnu, BET kuri iepirkumi tad nav tie labie, tos nenosauc. No augsti tehnoloģiskā kara, līdz zemessargi izklīst mazās grupiņās mežā un pretojas.
Teikšu tam ekspertam tā:
Ja nu ir jāiet plēsties, tad es gribu modernu individuālo ekipējumu, uzkabi. Teicamus ieročus, labu redzamību tumsā, gan savādāk, sakarus, medicīnu, apgādi un atbalstu no specializētām vienībām. Protams apmācībās atstrādātu teicamu sadarbību.
Cik nu tālu aiziesi un cik nu uz muguras aiznesīsi. Nu un ja jābrauc, tad gribās sēdēt aiz bruņas un aiz vislabākās. Bez bruņas pilsētā līst nu galīgi negribās. Zirdziņš ar pajūgu, vai gaziks ar brezenta būdu lāga nederēs. Tad nu tev pašam būs jābrauc.
Mazam atgādinājumam - neviens nevar īsā laikā izveidot modernu, laikam atbilstošu armiju. Armijas veidošana, tas ir nepārtraukts ceļš. Un nezinu, vai kāds šai ceļā ir jelkad sasniedzis pilnību.
Paņem savu tekstu un izmet visu lieko. Atstāj tikai faktus. Ko ieraudzīsi?
Tukš tas viss ir. Savarstījums Vjetnamaa, korupcija un pa virsu kupols.

Atbildēt

Vo

21.05.2018. 22:42

»

Aga

VISAS diženas Krievijas IKP ir tikai mazliet lielāks par Spānijas IKP, kurā kā zināms ir diezgan nabadzīga Es valsts. Eiropas kopējais IKP padsmit reizes pārsniedz Krievijas. Ja Eiropa kopā nespēj nosargāt Austrumu flangu, tad tādam veidojumam nav jēga


Un kādai ieroču grupai pieder tas IKP? Kāds ir tā darbības rādiuss? Vai arī partizānu karā IKP var izmantot?
Esi salasījies tās IKP pieaugumu slavinošās muļķības. Tavai zināšanai, IKP ir tikai viens no ekonomiskās situācijas analīzes rādītājiem valstī, kas atsevišķi izdalīts ne par kādu progresu, labklājību vai varenību neliecina.

Atbildēt

Aga

21.05.2018. 21:52

VISAS diženas Krievijas IKP ir tikai mazliet lielāks par Spānijas IKP, kurā kā zināms ir diezgan nabadzīga Es valsts. Eiropas kopējais IKP padsmit reizes pārsniedz Krievijas. Ja Eiropa kopā nespēj nosargāt Austrumu flangu, tad tādam veidojumam nav jēga!

Atbildēt

Hibrīdkarš

21.05.2018. 20:04

ir pareizais nosaukums tam, kas notiek starp LV un Kriviju. Un nekādas koncepcijas nekādā saturā neiekļaujas.

Viss ir vairāk nekā mainīgs. LV pārvalda bij. komunisti un čekisti. Visi izliekas akli, izliekas to neredzam. Ko gan šie noziedzīgā komunistiskā režīma izcilnieki dara? Viņi turpina parazitēt, graut un iznīcināt. Atveriet čekas maisus, tiesājiet kučinskveidīgis, iztīriet Saeimu, SAB, DP, tiesu, prokuratūru no noziedzniekiem, kuri realizē genocīdu pret latviešu tautu, kura spiesta bēgt no Latvijas, komunistiem un čekistiem turpinot to pārkrievot. Un tas viss notiek maldinošā gaisotnē - krievi gatavojas uzbrukt Latvijai! Atveriet acis! Viņi jau ir šeit un valdība realizē viņu intereses!

Atbildēt

zane

21.05.2018. 20:00

Visefektīvākā aizsardzība droni, kas Rašas teritorijā izsmidzina baku vīrusu un mēra baktērijas.

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

21.05.2018. 19:31

eurolatvānijas lumpentitulnācijas hroniskas militārhistēriskās šizofrēnijas pandēmija.

Atbildēt

Pizdrillā

21.05.2018. 17:08

Iepisaties seu dirsā!

Atbildēt

hmm

21.05.2018. 17:08

Zemessargi taču pretojās godmaņpapa aizstāvētajiem reketieriem. Tāpēc viņus atbruņoja. Kas, dosim atpakaļ ieročus un reizēm gaidīsim neprognozējamu iznākumu? Ja savam šaujamajam jākuļās pakaļ stunda vai vairāk, tad tas viss ir pupu mizas. Aizbrauciet uz Šveici, paskataties kā tur viss sakārtots.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: