Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Soņa

26.09.2015. 21:28

»

D

No Stikla kalna: "Divas nāves...


Visa dzīvā būtne rodas un pazūd, nāk vietā jaunā paaudze un te nav nekādas divas nāves. Viss aiziet pīšļos. Cilvēks domā, ka viņa prāts turpina dzīvot pēc nāves - murgi un pašapmāns. Cilvēks tāds pats radījums, kā muša, ods vai zilonis, ar savām atšķirībām un vajadzībām. Cilvēks nevar samierināties ar nebūtības likteni - kā tā, man ir prāts un tas taču nevar pazust. Aplamības - tas pazūd nebūtībā, cits viedoklis ir gadsimtos iepotēta plānprātība, ka cilvēks dzīvos pēc nāves. Reliģija - tā ir politika kā pārvaldīt pasauli. Jo ticīgāka tauta, jo visvairāk izlaupīta.

Atbildēt

Prof. Haoss

26.09.2015. 21:16

Latvijā pēc okupācijas nokratīšanas varu sagrāba vidējā nomenklatūra, viņus pārņēma alkatība. Te nevajag meklēt ienaidnieku žīdos, krievos, latviešos,citās tautībās. Pie siles un rīšanas nav tautību, bet kā jau teicu, palika čekisti un nomenklatūra, kura pārvaldīja resursus un informāciju, tūlīt pārņēma vadību valstī, sāka taisīt sev izdevīgus likumus, noteikumus. Viens piemērs godmanis, kas pildīja sevišķu lomu, lai valstī valdītu haoss un nesakārtotība, pašplūsma un neierobežota nomenklatūras un čekistu lasi: stukaču) vara.Ne jau tie čekisti, kas strādāja legāli. Viņi Latvijai neko sliktu nenodarīja un nedara, ar čekistiem domāti Maskavas virzītie stukači, kuru visvairāk bija TB/LNNK, kuri, man liekas, joprojām strādā ar pilnu jaudu pret valsti un tautu.
Tev jāzina teiciens: ? Ja načaļnik (legālie čekisti) ti durak (slepenie stukači), ti načaļnik (stukači), ja durak" (legālie čekisti), proti, stukači, kad tika pie varas, visādā veidā slānīja un kritizēja, nolādēja legālos
čekistus, viņus pataisīja par muļķiem. Tikai daži izrāvās (savickis) gaismā utt. Jānolād stukačus, nevis čekistus.Čekistus vajadzēja laist pie varas un būtu bijusi kārtība, bet stukači viņus pasūtīja tālāk uz 101 km un pazemoja, jo apmainījās lomām.
Rakstā nav loģisku jēdzienu savietojamības, nav mērķa un sakarību, kaut tajā ir ļoti labas domas, bet turpat vienas pretrunas. Tātad, raksts ir bezjēdzīgs un vienīgi musinošs, nav jālasa un nav jāanalizē, jo tas nav sakarīgs vienlaicīgi.

Atbildēt

Aivars K.

23.09.2015. 10:15

Bet vai tad paši esam daudz labāki par sarkanajiem cariem?

Atbildēt

21.09.2015. 10:16

»

L.Grantins H-86

Viss jau bútu labi, ja nebūtu viens šķērslis.To var pasacīt ar sarkasmu "caur puķēm". Cilvēks(putins) domā, bet Dievs lemj. Pēdējais vārds nebūs aiz Telavivas un Maskavas


Starp citu, es te pirmais rakstīju par Tavu brutālo aizturēšanu, kādēl DP mēgināja pietiek.com ielauzties un uzzināt manu IP..

Atbildēt

no apollo.lv

21.09.2015. 10:00

»

L.Grantins H-86

Viss jau bútu labi, ja nebūtu viens šķērslis.To var pasacīt ar sarkasmu "caur puķēm". Cilvēks(putins) domā, bet Dievs lemj. Pēdējais vārds nebūs aiz Telavivas un Maskavas


HIHIHIHIHI pirms 17 minūtēm
21
Par šo - Krievijas plāniem es rakstīju burtiski vakar, bet šodien jau Krievija pārdislocē spēkus uz Sīriju, mēģinot ar bēgļiem pārpludināt visu ES.

Daļa teroristu - apmācīto Čečenijā būs iejaukti starp bēgļiem, kas pārnesās zem svārkiem minerālmēslus.. kas pārvērsti spridzekļos..HIHIHIHI

Urbanovičs bēgļus, viņa vārdiem raksturojot savas darbības pret tiem – sagaidīs un apmīļos un apgādās ar darbvietām Lemberga minerālmēslu izgāztuvē - Ventspilī... HIHIHIHI

Būs pilnīga bēgļu integrācija, kad tie, apkārušies minerālmēslu tarbām, vazāsies pa Latviju……….HIHIHIHI

Atbildēt

21.09.2015. 09:52

»

L.Grantins H-86

Viss jau bútu labi, ja nebūtu viens šķērslis.To var pasacīt ar sarkasmu "caur puķēm". Cilvēks(putins) domā, bet Dievs lemj. Pēdējais vārds nebūs aiz Telavivas un Maskavas


Esi kļuvis pragamtiskāks. Es nemētātos ar paredzējumiem..kā "Pēdējais vārds nebūs aiz Telavivas un Maskavas...." Jo domāju, ka Putinam, iespējams, Tā Kunga plānos ir sava loma.. ko mēs nevaram zināt tāpat..
Bet Tavai pārliecībai ir nulles vērtība.

Mēs varam tikai domāt un analizēt, secināt un meģināt precīzāk pierakstīt to, ko esam sapratuši vai iedomājamies, ka saprotam.. jo tāpat esam Kunga roku darba mērķis un process. .kas var izbeigties ..piem. pēc minūtēm..

Atbildēt

L.Grantins H-86

20.09.2015. 23:44

»

Visa šī informācija ir, analizējot profesoru - politilogu Teivāna, Skudras, Ījaba medijos komentēto...


Viss jau bútu labi, ja nebūtu viens šķērslis.To var pasacīt ar sarkasmu "caur puķēm". Cilvēks(putins) domā, bet Dievs lemj. Pēdējais vārds nebūs aiz Telavivas un Maskavas.... .

Atbildēt

Vaira

20.09.2015. 21:19

»

D.

No Stikla kalna: "Atvieglotais variants...


Diez vai augstskolā atnāc mācīties bērni, kuri izlasījuši kaut vienu nopietnu grāmatu. Nelasīt - tā ir traģēdija, gara nabadzība domāšanā, jo bērni šodien zina tikai austiņas, telefonu, spēlītes, ielu un dzird rupjas pusaudžu sarunas, skatās rupjās šausmu filmas, kurām nav nedz satura, nedz jēgas.

Viss atjaunosies, kad datorvīruss saēdīs datorus un tie vairāk neeksistē. Tādēļ ļoti svarīgi, ka cilvēki vismaz raksta grāmatas, lai paliktu kaut kādas zināšanas, vēsture par šo ļauno periodu. Grāmatas ir nākotnes glābšanas riņķis. Paies gadi kad pazudīs datorinformācija, cilvēce nezinās vairs savus senčus, savu vēsturi utt.

Atbildēt

Smaciņa

20.09.2015. 21:09

»

Marija melnā

P.S...


Nelaimīgais vieplis Smaka-Žulis-Dabas ciska atkal izvēmies aiz skaidības.

Atbildēt

Marija melnā

20.09.2015. 21:06

P.S.
Ja man personīgi ir jāizvēlas vai nu rietumu "mežonīgais kapitālisms" vai austrumu-ruslandes deģenerātu sociālisms, tad loģiski izvēlos "rietumus".
"Pietiek tikai atcerēties kāda vērtība pie smakojošajiem "urāliem" ir cilvēka dzīvībai - dzīvei. Parasti jau nevar par visu tautu izteikties. Tomēr ja 90% tautas ir bez cilvēciskās sejas, tad tur neko nepadarīsi. Salašņu valsts, no kuras ir sērga izplatījusies arī Latvijā. Tā ka priedīt arturo, parunā par sakni problēmai. Bet to tu vīrel nedarīsi, jo kurginjans pieturas pie citas ideoloģijas. Un tu večuķiņ dziedi viņa dziesmu ..." - pareizi, bet kādēļ Latvija paklupa zem "salašņu valsts" sloga un visnacionālākie spēki it kā vēloties atjaunot Kārļa laikus Latvija, bendē nost savu tautu, ko nedara vai dara 10 reiz maigāk Lietuva un Igaunija? To dara tas, ka Latvija pieņēma savā zemē "salašņus" vairumā, neprot sevi aizstāvēt un ļauj izlaupīt valsti, ar ko bendē nost savu tautu, tieši "bendes" ir pašu tautas alkatīgie īpašnieki, uzņēmēj, kas nemaksā algas un plēš ādu nost tautai un ne tik vienkāršoti tas notiek

Atbildēt

Smaciņa

20.09.2015. 18:05

»

Visa šī informācija ir, analizējot profesoru - politilogu Teivāna, Skudras, Ījaba medijos komentēto...


Smakas, izcilā latviešu trako mājas intelektuālista, murgi kā jau latvietim pieklājās izmurgoties.

Atbildēt

20.09.2015. 17:39

»

L.Grantiņš LRTT

Raksts ir labs, pat ļoti labs un pirmais komentārs arī ir pilnīgi vietā. Aristoteļa un Marksa atziņas ir pareizas un citēšana vietā. Velna pieminēšana norāda uz to, ka autors(pēdējā laikā) ir sapratis esības jēgu. Par naudu gan nevar piekrist. Salīdzinājumā var pieminēt: vai nazis un sērkociņi ir aizliedzami...


Visa šī informācija ir, analizējot profesoru - politilogu Teivāna, Skudras, Ījaba medijos komentēto.
Krievija atbalsta Asadu – Sīrijas valdnieku ar ieročiem. Šis Asads it kā karo ar Islāma valsti, bet patiesībā Krievija, Asads, Islāma valsts karo pret ASV un ES. .

Bēgļi uz ES un Latviju ir nekas cits kā Putina „zaļie cilvēciņi” , ar ko līdzīgi Krimas ieņemšanas perfektajā stratēģijā, Krima tika ieņemta bez neviena šāviena, pašai Krievijai nogremdējot vecu savu karakuģi, lai aizsprostotu stratēģisku kanālu, līdzīgi rīkojoties ar bēgļiem no Ziemeļāfrikas kā „zaļiem Putina cilvēciņiem” var apsveikt V.V.Putinu, apsteidzot savā militāri stratēģiskajā domāšanā gan NATO, gan ASV.

Ne NATO, ne ASV to nekad publiski neatzīs un šīs rindas melīgi uzskatīs par hibrīdkara sastāvdaļu.

4. maija kliķe, tostarp to uzticīgie sulaiņi krievžīdi – NA/VL, labi zinot faktus, ka bēgļi ir „Putina zaļie cilvēciņi”, gatava atcelt likuma grozījumus, ka tautai jāsavāc 155 000 parakstu, lai tā ar referendumiem ietekmētu tās lēmumus un gatava šo ietekmi atdot Latvijas tautai – SC vēlētājam, kurš ir jau pietiekami atbrīvots no pietiekami lielas latviešu tautas daļas, kas jau ir padzīta un tiek padzīta no Latvijas.

Putina zaļos cilvēciņus ar Vācijas kuģiem Latvijā ievedīs no Grieķijas. J.Urbanovičs tos sagaidīs un apmīļos. Latvieši Latvijā jau mazākumā, nav bīstami. Junkers ar bankām un Latvijas valdība bēgļus ar lētiem kredītiem un lieliem pabalstiem nekustamiem īpašumiem piesaistīs Latvijai, lai tie tālāk nedodas uz Vāciju. Tiek izmantota nauda, ko I.Godmanis izzaga no Latvijas budžeta? Tātad tas notiek par mūsu pašu naudu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.09.2015. 10:48

Raksts ir labs, pat ļoti labs un pirmais komentārs arī ir pilnīgi vietā. Aristoteļa un Marksa atziņas ir pareizas un citēšana vietā. Velna pieminēšana norāda uz to, ka autors(pēdējā laikā) ir sapratis esības jēgu. Par naudu gan nevar piekrist. Salīdzinājumā var pieminēt: vai nazis un sērkociņi ir aizliedzami, jo ar viņiem var izdarīt prātam neaptveramus noziegumus... .Viss atkarīgs no šo "elementu" izmantošanas un, proti, kādās rokās tie nonāk. Nauda ir padarītā darba ekvivalents... . Zagtai naudai nav šī "ekvivalenta". Katrā gadījumā var sacīt, ka Priedītis pēdējā laikā ir pamatīgi izmainījies. To es ievēroju tad, kad viņš uzrakstīja komentāru par manu arestu. Tas lasāms šeit: http://tautastribunals.eu/?p=28398

Atbildēt

20.09.2015. 10:13

»

Ivars

Sergejs Kurginjans ir vienkārši ļoti gudrs un ļoti labi informēts cilvēks (analītiskā centra vadītājs), kurš prot vienkārši un saprotami izklāstīt savu domu un paskaidrot lietu būtību. Tikai tāpēc vien iesaku katram sabiedrisko procesu interesentam iespēju robežās iepazīties ar viņa darbiem un pasekot...


Krievija atbalsta Asadu – Sīrijas valdnieku ar ieročiem. Šis Asads it kā karo ar Islāma valsti, bet patiesībā Krievija, Asads, Islāma valsts karo pret ASV un ES. .

Bēgļi uz ES un Latviju ir nekas cits kā Putina „zaļie cilvēciņi” , ar ko līdzīgi Krimas ieņemšanas perfektajā stratēģijā, Krima tika ieņemta bez neviena šāviena, pašai Krievijai nogremdējot vecu savu karakuģi, lai aizsprostotu stratēģisku kanālu, līdzīgi rīkojoties ar bēgļiem no Ziemeļāfrikas kā „zaļiem Putina cilvēciņiem” var apsveikt V.V.Putinu, apsteidzot savā militāri stratēģiskajā domāšanā gan NATO, gan ASV.

Ne NATO, ne ASV to nekad publiski neatzīs un šīs rindas melīgi uzskatīs par hibrīdkara sastāvdaļu.

4. maija kliķe, tostarp to uzticīgie sulaiņi krievžīdi – NA/VL, labi zinot faktus, ka bēgļi ir „Putina zaļie cilvēciņi”, gatava atcelt likuma grozījumus, ka tautai jāsavāc 155 000 parakstu, lai tā ar referendumiem ietekmētu tās lēmumus un gatava šo ietekmi atdot Latvijas tautai – SC vēlētājam, kurš ir jau pietiekami atbrīvots no pietiekami lielas latviešu tautas daļas, kas jau ir padzīta un tiek padzīta no Latvijas.

Putina zaļos cilvēciņus ar Vācijas kuģiem Latvijā ievedīs no Grieķijas. J.Urbanovičs tos sagaidīs un apmīļos. Latvieši Latvijā jau mazākumā, nav bīstami. Junkers ar bankām un Latvijas valdība bēgļus ar kredītiem nekustamiem īpašumiem piesaistīs Latvijai, lai tie nedodas uz Vāciju.

Atbildēt

nāve

20.09.2015. 10:04

»

D

No Stikla kalna: "Divas nāves...


Jā piekrītu, ka ļoti lielai Latvijas cilvēku ( politiķu vai ierēdņu ) ir iestājusies garīga nāve. Pēc garīgās nāves nereti paātrinās procesi, kas izraisa fizisko nāvi. Tas ir ļoti piemēroti, jo garīgā nāve (vai citādi izsakoties pilnīgs garīguma trūkums) vistiešāk norāda uz cilvēka kā sabiedrības locekļa nespēju saprast kopējo mērķi un rūpes par pārejiem sabiedrības locekļiem. Bioloģija šajos gadijumos sāk atslēgt cilvēkam dzīvības procesus. Ir arī cita cilvēku grupa, kas ir gatavi ar garīgām zināšanām palīdzēt kopējam mērķim. Viņu bioloģija pamazām pārveidojas un šunas sāk ģenētiskas izmaiņas. lai veiktu pilnu organisma atjaunošanos. Nāve cilvēka garīguma klātbūtnes gadījumos var stipri attālināties.

Atbildēt

D

20.09.2015. 08:19

No Stikla kalna: "Divas nāves
Filosofija vienmēr ir pievērsusies divām nāvēm – fiziskajai nāvei un garīgajai nāvei. Fiziskās nāves apcerē ne reti dominē interese par nāves bailēm, nāves priekšsajūtu, kā arī pēcnāves stāvokli, par ko izsakās mistiķi. Fiziskās nāves iztirzājumā, ja tā var teikt, ir lielāka konkrētība – fiziskās nāves precīzais fakts. Tas laika ziņā nav maināms; fiziskā nāve ir iestājusies tad, kad organisms ir miris.
Savādāk ir ar garīgo nāvi, kas filosofijā (bet ne tikai; arī morālajā publicistikā, daiļliteratūrā) tiek aplūkota katrā vēsturiskajā laikmetā. Šajā jomā nav iespējama faktiskā konkrētība. Nav precīzi definējams, kad iestājās garīgā nāve. Protams, pats jautājums par garīgo nāvi ir abstrakts jautājums, metafizisks jautājums. Var līdz pasaules galam debatēt, kas ir garīgā nāve, kādi ir tās kritēriji, kā izpaužās garīgā nāve. Par to ir plaša bibliotēka.
Vienprātība ir par to, ka garīgā nāve var iestāties ilgi pirms fiziskās nāves. Teiksim, cilvēks ēd, dzer, staigā, strādā, runā, raksta, taču tajā pašā laikā ir skaidrs, ka dotais cilvēks ir garīgais līķis. Viņš garīgi ir miris. Universāls kritērijs ir garīguma trūkums. Garīgi mirušais cilvēks ir cilvēks bez garīguma. Protams, tas it kā būtu pats par sevi saprotams. Tāpēc nākas precizēt, kas liecina par garīguma trūkumu. Noteikti liecina nespēja patstāvīgi domāt, risināt analītiskus uzdevumus, nespēja fiksēt garīgās parādības dzīvē, mākslā, zinātnē, nespēja savā dzīvē vadīties no garīgiem ideāliem, garīgajām vērtībām, neizpratne, kas vispār ir garīgums (Latvijā pašlaik ļoti raksturīgi mūsdienu jauniešos).
Divas nāves piemīt ne tikai atsevišķiem cilvēkiem, bet arī etniskām formācijām. Par tautas/civilizācijas garīgo nāvi runā ne tikai filosofi, bet arī zinātnieki. Tiek akcentēta īpaša fāze, kas liecina par etniskās formācijas garīgo nāvi. Arī latviešu tauta var turpināt ēst, izlaist gāzi, enerģiski darboties, dziedāt un dancot, zagt un melot, taču būs pilnīgi skaidrs, ka tā ir garīgi mirusi tauta bez normālas izglītības, zinātnes, mākslas un literatūras, morāles un tikumības. Etniskās formācijas fiziskā nāve var nebūt ilgu laiku. Taču garīgā nāve var būt drūms fakts krietnu laiku pirms attiecīgā etnosa izšķīšanas tautu kokteilī. Noteikti daudzi latvieši šodien var pat nesaprast, kāpēc tiek runāts par latviešu tautas nāvi. Viņi nespēj atšķirt fizisko nāvi no garīgās nāves."


Atbildēt

Kreics

19.09.2015. 22:14

»

Ivs

Iedzer zāles, latvien lopin un cūkin, mēslis pēdējais


Kas ir ivars. No satraukuma sāka taustekļi drebēt? Ka burtus izlaidi. Nu nomierinies, būs viss ok. Varu iedomāties kā tu ņerga sēdi pie kompja. Noteikti 95 operētājsistēma vel tev datorā. Siekala noteikti notecējusi pār zodu. Acīs plānprātības spīdums. Zem galda noteikti tirini savas kārnās pakaļkājas. Vaigi spīdīgi, jo tiko sagremoti pāris belaši, tā sakot, neatejot no kases.
Bet tu nesatraucies. Pat tādiem kā tev ir iespējas te izteikties. Ja saņemsies, skat, varbūt pat kautko sakarīgām domām līdzīgu te izvemsi.

Atbildēt

Ivs

19.09.2015. 20:08

»

Kreics

вы батенька совсем глупы


Iedzer zāles, latvien lopin un cūkin, mēslis pēdējais.

Atbildēt

Kreics

19.09.2015. 19:11

»

Smaciņa

Smaka/Žulis/Dabas bērns jau lasa, jo palātā ir ieslēgta gaisma un lops dzer zāles, tāpēc var nevemt komentos kādu stundu, ko latvijiešu mērglis nevar ilgi izturēt


Pilnībā tev piekrītu. Tādi pidarjugas kā ivars,priedītis,deniss un tiem līdzīgie izbāzeņi nevar būt latvieši. Latvijieši jā. Tas tiesa, precīzi esi pateicis. Vai psihiatriem te darbs, hmm, nezinu, iespējams. Tomēr cik zinu, pataloģiskos gadījumos ne visai palīdz psihiatrija. Latvijiešu gadījumos laikam tomēr ne. Tā nu tas ir smaciņa. Bet mēs nesaspringsim, vai ne? Lai turpina te siekaloties latvijieši. Vismaz kautkāds humoriņš.

Atbildēt

U.U.

19.09.2015. 17:58

»

Edge

Emulators/The Pretender (1996...


Es paskatījos. Tas ir kaut kāds riebīgs savārstījums, kas nāk no šīs tantes mutes.Idiotiskais cūkas jaunmurgojums "normalitāte" nav atrodams nevienā latv.val. vārdnīcā. Citāds :"Latvijā nav daudz bērnu ar ļoti sliktu sniegumu mācībās, bet mums ir arī ļoti maz bērnu ar augstāku sniegumu. Ar augstāko sniegumu domāju nevis ģēnijus, olimpiāžu uzvarētājus, bet skolēnus, kuri spēj ne tikai atreferēt uzņemto informāciju, bet arī domāt pakāpi augstāk – salikt vairākus faktus kopā, izmantot praktisku informāciju.
Gatavība mācīties ir arī gatavība mainīties. Tā ir mūsdienu normalitāte, ar kuru ir jārēķinās arī skolai. Tai pat laikā skaidrs, ka skola ir inerta sistēma un pārmaiņas tajā notiek ļoti lēni." Tā var teikt tikai kaut kāds neizglītots kretīns. Kur viņi atradušu tādu mēslu? Bet mums jau tajā krēslā ir bijis tikai viens normāls vīrelis-Piebalgs, kurš arī ir pelēkāks par pelēko, jo citādi tajā bandā neiederētos.

Atbildēt

tas

19.09.2015. 16:19

Tas kurginjans ir tikpat gudrs kā visi ebreji,Rusi par viņu smejas...

Atbildēt

Ivars

19.09.2015. 15:20

Sergejs Kurginjans ir vienkārši ļoti gudrs un ļoti labi informēts cilvēks (analītiskā centra vadītājs), kurš prot vienkārši un saprotami izklāstīt savu domu un paskaidrot lietu būtību. Tikai tāpēc vien iesaku katram sabiedrisko procesu interesentam iespēju robežās iepazīties ar viņa darbiem un pasekot līdzi viņa aktivitātēm, pat ja kaut kam no viņa teiktā negribas piekrist. Vienkārši kļūsiet gudrāki. Stulblatviešiem un ļaunlatviešiem to visdrīzāk būs ļoti grūti izdarīt un visdrīzāk viņi pat nespēs saprast ko Kurginjans saka.

Un, lūk, latviski pārtulkotie Kurginjana materiāli:
Islāmistu “Islāma valsts” iznīcina Islāmu
https://infoagentura.wordpress.com/2015/06/15/islamistu-islama-valsts-iznicina-islamu/
Laiks pamosties, savādāk katastrofa ir
https://infoagentura.wordpress.com/2015/06/04/laiks-pamosties-savadak-katastrofa-ir-neizbegama/
Sociālā regresa izpausmes jeb cilvēku debilizācijas un antidebilizācijas stratēģijas
https://infoagentura.wordpress.com/2015/05/06/sociala-regresa-izpausmes-jeb-cilveku-debilizacijas-un-antidebilizacijas-strategijas/
Par specdienestu darbiniekiem, mēdijiem un Vladimira Putina dēmonizāciju
https://infoagentura.wordpress.com/2015/03/26/par-specdienestu-darbiniekiem-medijiem-un-vladimira-putina-demonizaciju/
Par Austrumeiropas brīvību
https://infoagentura.wordpress.com/2015/03/26/par-austrumeiropas-brivibu/
Par nacistu melno internacionāli
https://infoagentura.wordpress.com/2014/08/02/par-nacistu-melno-internacionali/
Par kodolieročiem, kodollīdzsvara būtību un to, kāpēc ASV (NATO) pretraķešu aizsardzības sistēma apdraud visu pasauli
https://infoagentura.wordpress.com/2014/01/29/par-kodolierociem-kodollidzsvara-butibu-un-to-kapec-asv-nato-pretrakesu-aizsardzibas-sistema-apdraud-visu-pasauli/
Kāpēc tiek iznīcināti sabiedrības ideāli
https://infoagentura.wordpress.com/2014/01/16/kapec-tiek-iznicinati-sabiedribas-ideali/
Diskusija par ASV zemiskās dabas būtību
https://infoagentura.wordpress.com/2013/12/19/diskusija-par-asv-zemiskas-dabas-butibu/
Kāpēc ASV veic agresiju pret Sīriju
https://infoagentura.wordpress.com/2013/08/29/kapec-asv-veic-agresiju-pret-siriju/
Kā radīt masveida sabiedrisku kustību
https://infoagentura.wordpress.com/2013/03/10/ka-radit-masveida-sabiedrisku-kustibu/
Sabiedrības glābšanas tehnoloģija
https://infoagentura.wordpress.com/2012/09/30/sabiedribas-glabsanas-tehmologija/
Teātra maģiskā būtība
https://infoagentura.wordpress.com/2012/09/20/teatra-magiska-butiba/
Austrumu būtība un cilvēku izaugsmes problēma
https://infoagentura.wordpress.com/2012/09/14/austrumu-butiba-un-cilveku-izaugsmes-problema/
Latvija neuzplauks, kamēr netiks reabilitēts Padomju periods
https://infoagentura.wordpress.com/2012/09/14/latvija-neuzplauks-kamer-netiks-reabilitets-padomju-periods/
Ekonomika domāta vergiem
https://infoagentura.wordpress.com/2012/08/31/ekonomika-domata-vergiem/
Krievu politologs: Irānai jau ir kodolieroči
https://infoagentura.wordpress.com/2012/08/13/krievu-politologs-iranai-jau-ir-kodolieroci/
Informatīvā kara pamati
https://infoagentura.wordpress.com/2012/09/06/informativa-kara-pamati/

Un te presekonference, kur Kurginjans stāsta kā viņaprāt vajadzētu atjaunot PSRS. Iesaku noskatīties līdz galam. Pamācoši. Protams, tiem, kuri ir spējīgi mācīties. Stulbiem antikrieviem tas maz ko līdzēs, tie var droši laiku netēerēt.

Atbildēt

Edge

19.09.2015. 14:48

Emulators/The Pretender (1996)
Stundu garā spraigā sižeta seriāla galvenais varonis ir Džerods (Maikls T. Veiss) - ģēnijs, kura neparastais talants dod viņam iespējas pārvērsties par jebkuras profesijas pārstāvi.
====================================================
Hoļivudas spēks tomēr ir iespaidīgs - , ja pat Zolitūdes Maxima traģēdija nespēj mainīt "atvieglotā varianta" ieviesēju domāšanu:
"....Tā ir mūsdienu normalitāte, ar kuru ir jārēķinās arī skolai." MĀRĪTE SEILE, izglītības un zinātnes ministre
http://www.lvportals.lv/visi/viedokli/273275-marite-seile-lai-cilveks-spetu-domat-ir-jabut-par-ko-domat/

Atbildēt

Edge

19.09.2015. 14:37

»

D.

No Stikla kalna: "Atvieglotais variants...


Mārīte Seile - Curriculum Vitae
......
04/1996 – 12/1998 Sorosa fonds Latvija, projektu vadītāja
====================================================
Nekāda "atvieglotā varianta" Latvijā pašlaik nebūtu, ja 1990. gados ražīgi nepastrādātu V.Matīsa un pārējie Sorosa fonda konsultanti. Tagad Sorosa "cālēni" jau darbojas patstāvīgi - ražo jaunus "cālēnus".

Atbildēt

kultūras mecenāts=>D.

19.09.2015. 11:38

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nepacelsies gaisā. (R.Tagore)

Atbildēt

Feiss

19.09.2015. 08:38

Fui! Atkal troļļa priedīša gānīšanās visprastākajā stilā! " Kur gan skatās- policija!- kamēr ļaudis nomazgājas!" ( dziedātāji no Bauskas izpildīja šo tekstu sen, skan mūsdienīgi)

Atbildēt

D.

19.09.2015. 07:25

No Stikla kalna: "Atvieglotais variants
Bijušajās padomju republikās tagad ir jālieto jauns jēdziens – atvieglotais variants. Tas attiecas ne tikai uz Latviju, bet arī uz Krieviju, kur šis jēdziens tika vispirms ieviests. Atsevišķi krievu zinātnieki izsakās par atviegloto variantu attiecībā uz izglītību. Tas nozīmē sekojošo. Pašlaik izglītības iestādēs par skolotājiem jau strādā tie cilvēki, kuri augstāko izglītību (arī vidējo izglītību) ieguva pēcpadomju laikā. Un, lūk, viņi izglītību ieguva saskaņā ar atviegloto variantu. Viņu izglītība neizjuta tās prasības, kas izglītībā bija padomju laikā. Viņi mācījās, studēja saskaņā ar atvieglotām prasībām. Tas nozīmē, ka viņu darbības rezultāts ar jauno paaudzi arī būs atvieglots.
Izglītības līmenis pazeminās. Viens no iemesliem ir šis atvieglotais variants. Lai kaut kā cīnītos pret šo nelaimi, gudras iestādes (piem., mācību literatūras izdevniecības) neņem darbā redaktorus jaunākus par 40 gadiem. Atvieglotā varianta pārstāvji neprot literāro valodu. Minētā neoficiālā prakse ir Krievijas izdevniecībās.
Atvieglotais variants noteikti neattiecās tikai uz izglītību. Tas attiecās uz visu kultūru. Latvijā tas izpaužās ļoti uzskatāmi. Man negribās minēt piemērus, jo tie nomāc ar savu grandiozo apjomu. Par augstāko izglītību nevēlos runāt. Uz augstskolām atnāk jaunieši ar ļoti primitīvām zināšanām. Nezina ne vēsturi, ne ģeogrāfiju, ne literatūras vēsturi. Par to, ka neprot rakstīt, arī nav vērts runāt. Savukārt studijas vispār nav saucamas par atviegloto variantu. Jāizdomā ir cits jēdziens procesam, kad var studēt bez speciālās literatūras lasīšanas, bez zinātnes utt.
Ir radusies atvieglota kultūra vispār. Tā nav salīdzināma ar t.s. masu kultūru, kura cilvēkus šausmināja XX gadsimtā. Šodienas atvieglotā kultūra ir kaut kas nesalīdzināmi primitīvāks, seklāks, vulgārāks nekā t.s. masu kultūra."

Atbildēt

19.09.2015. 07:24

»

jurka

Skaidrs ka visa PSRS sagraušana bija pašu ts.komunistu roku darbs lai tiktu pie bagatības un Latvijas neatkarības pamatā bija ērta naudas uzglabašanas vietas izvēle.Šo bagatību sargi sarkanie rūķi joprojam ir savos posteņos un viņu apdraudejums nesis kardinālas izmaiņas,bet bez viņu aizvākšanas turpinasies...


Tā tas turpinās ES paspārnē un SVF/PB atbalstīts, jo šiem arī vajadzīga nabadzīga un paklausīga Latvija..

Gaismu Latvijai tuneļa galā izslēdzis Godmanis ar 4. maija kliķes dalību, izzogot valsts budžetu Parex un 20 ārvalstu banku interesēs. Tā mērķtiecīgi ar Šveices banku, SVF tika izzagtas tikai divas valstis – Īrija un Latvija. Cik ļoti vajag neieredzēt latviešus, lai ko tādu izdarītu.

Atbildēt

Firsts

19.09.2015. 07:19

Tā tas ir ar to tautu, kad pati nezina, ko grib. Rakstiņā viss ir pareizi, tikai vai kāds to cienīs, tas ir cits jautājums. Latti nemīl patiesību par sevi, jo nepaškritiski. Arī par Krieviju pareizi, jo tur žīdiņi ir sataisījuši lielu 5.bandu. Mums tāda nav, jo mēs paši esam stulbeņu banda. Arī tā ir rakstā taisnība.

Atbildēt

no malas

19.09.2015. 06:02

Autors, cik manīts, ik pa laikam nāk klajā ar kādu sacerējumu. Iepriekš nelasīju vairāk par 1 rindkopu, bet tagad tiku līdz apm 1/3.
Vai varētu būt, ka rakstu tapšanas periodiskumam ir kāds sakars ar linoleja piegādes grafiku tuvējajā būvmateriālu veikalā? (iespējams, tajā, kur Lindermans noskata kātus un trepes)

Atbildēt

Marija gaišā

18.09.2015. 22:31

Rakstu izlasīju. Psihopātisks raksts, savārstījums, kuru nevar citēt, no tā nevar atdalīt patiesus vārdus un nepatiesību, melus, murgus - viss vienā miskastē. Tajā skan daudzi patiesīgi izteikumi, jēdzieni, bet tie tūlīt sajaucas ar murgojumu un tādējādi smird viss teksts.

Šādiem rakstiem nav vērtības, bet to ņem par nopietnu, lasītājs var nonākt transā, apjukumā, ievilkts psihotransā.
Šādu šizofrēnisku rakstu autori izskatās gudri, bet viņus normāls cilvēks nevar pārspēt apgalvojumos un izteikumos utt. Turpat šajos rakstos nav analītisku domu un/vai secinājumu par kuriem varētu debatēt, strīdēties, noliegt vai aizstāvēt.
Pareiza doma, ka brīvajā no mantas un naudas tautas sabiedrībā valda kaut kas līdzīgs bandītiskai alkatībai, naudaskārei, ko pavada varenības sajūta un ņirgāšanās par tautu. Mūs šie "sarkanie cari" baida ar "padomju domāšanu", kas aplamība un meli, kaunina, ka tauta skaita naudu viņu kabatā, ko tautas vergi viņiem nopelna, toties viņi saskaita tautas kabatā pat santīmus un dzenas pakaļ, ja tauta grib ko noslēpt, lai nesaskaita.

Atbildēt

DENISS

18.09.2015. 21:58

»

Kreics

Nu jā. Sūdīgi ja sevi esi apbižojis ar to ka lasi tikai latviešu valodā. Nu ok, ja pat nesaproti kirilicu, nu vismaz Rīgā esi dzirdējis ruslandes valodu? Noteikti ka esi. Domāju ka pāris frāzes pat tavs saprats izturēs, no pārslodzes biezpienā smadzenes nepārvērtīsies. Ieraksti taču googlē Сергей Ервандович...


Vēmējs Žulis/Smaka/Dabas bērns te visu pievēmis.Ārsts esot Smakai aizliedzis sūtīt savus murgojumus uz ārpasauli. Ārsts esot piedraudējis Smakai nedod zāles. Tas varbūt līdzēs un latvieši paliks bez viena intelektuāļa.

Atbildēt

DENISS

18.09.2015. 21:53

No Stikla kalna: "Bandas hermeneitika
Valsts bandītisma (valsts bandas) analīzei speciālisti iesaka hermeneitiku. Jāizmanto ir hermeneitika: faktu, izteikumu, notikumu, sižetu atšifrēšana, interpretācija. Informācija jāaplūko, balstoties uz kontekstu, zemtekstu, citiem faktiem, citiem apstākļiem. Tas tāpēc, ka banda slēpj informāciju par savu darbību. Informācija par bandas darbību galvenokārt ir pieejama netiešā veidā; proti, ne no pašas bandas. Viens no galvenajiem informācijas avotiem var būt t.s. pētnieciskā žurnālistika, kura speciāli iedziļinās bandas darbībā un cenšas to atmaskot. Valsts bandītisma analītikā žurnālistikas sniegtā informācija var būt gandrīz vienīgais informācijas avots. Labs avots var būt arī oficiālā informācija par valsts bandītu darbību – valdības lēmumi, parlamenta likumi, kas tiek izstrādāti un pieņemti bandas interesēs. Tikai šīs informācijas izmantošana prasa lielu analītisko darbu: prasmi attiecīgi interpretēt oficiālos dokumentus, spēju tos sasaistīt ar agrākajiem dokumentiem, citu informāciju utt. Principā pie mums Latvija valsts bandas atšifrēšana neprasa milzīgu intelektuālo potenciālu. Jo primitīvāka tauta, jo primitīvāks tās valdības bandītisms, jo bandīti taču nāk no primitīvās tautas. Ne reti valsts bandītisms iegūst īpaši primitīvu raksturu. To veicina nesodamība, noziegumu brīvība. Savā visatļautībā valsts bandīti zaudē galvu, izturās pavirši, iracionāli. Tādās reizēs nav nepieciešama speciāla analītiskā sagatavotība, lai konstatētu valsts bandītismu. Latviešu patoloģiskais stulbums ļoti uzskatāmi atsaucās uz latviešu valstiskā bandītisma primitīvismu."

Atbildēt

Kreics

18.09.2015. 21:40

»

hm

Kas ir Kurginjans? Tu tik labi zini kā un par ko viņš raksta? Tu studē viņa darbus? Esi pret viņa rakstīto, bet lasi? Kas tev to liek darīt? Garīgas no - virzes vai darbs...


Nu jā. Sūdīgi ja sevi esi apbižojis ar to ka lasi tikai latviešu valodā. Nu ok, ja pat nesaproti kirilicu, nu vismaz Rīgā esi dzirdējis ruslandes valodu? Noteikti ka esi. Domāju ka pāris frāzes pat tavs saprats izturēs, no pārslodzes biezpienā smadzenes nepārvērtīsies. Ieraksti taču googlē Сергей Ервандович Кургинян, ok, iekopē no šejienes un tev sameklēs visu, ko sirds kāro. Uzliec tad meklētājā video, kurš saistīts ar šo personu un paklausies ko viņš tur murgo. Iesaku paskatīties ar ko šis plānprātiņš ruslandē ir vienisprātis. Tāpat iesaku paskatīties ko diženais teorētiķis runāja tā saucamajā Doņeckas "republikā". Un tā tālāk, un "joprojām ..... ")

Atbildēt

hm

18.09.2015. 19:46

»

Kreics

Nu jā ... Tādi kā priedītis ir visbīstamākie. Iespējams ka šis kurginjana papagailis pats pat neapzinās savu melno darbu. Vienkārši iedresēts tādu dziesmu dziedāt...


Kas ir Kurginjans? Tu tik labi zini kā un par ko viņš raksta? Tu studē viņa darbus? Esi pret viņa rakstīto, bet lasi? Kas tev to liek darīt? Garīgas no - virzes vai darbs?
Es esmu kaut kur uzdūries tādam uzvārdam. Bet ko un par ko viņš raksta, man nav ne jausmas. Vai latviešu valodā arī kaut kas ir iztulkots?

Atbildēt

jurka

18.09.2015. 19:45

Skaidrs ka visa PSRS sagraušana bija pašu ts.komunistu roku darbs lai tiktu pie bagatības un Latvijas neatkarības pamatā bija ērta naudas uzglabašanas vietas izvēle.Šo bagatību sargi sarkanie rūķi joprojam ir savos posteņos un viņu apdraudejums nesis kardinālas izmaiņas,bet bez viņu aizvākšanas turpinasies tautas plānveidiga novājinašana.Tagad sākas mēģinājumi tautas dzīvā spēka nomaiņai ar citām nacijam.Šos procesus vada tie paši 4.maija mahinātori pēc Kremļa pasūtījuma.

Atbildēt

Kreics

18.09.2015. 19:26

Nu jā ... Tādi kā priedītis ir visbīstamākie. Iespējams ka šis kurginjana papagailis pats pat neapzinās savu melno darbu. Vienkārši iedresēts tādu dziesmu dziedāt.
Bīstamība sastāv tajā, kad pasaka tāds progodandists B, bet nepasaka A. Proti, itkā grūti ko iebilsts par Latvijā valdošo režīmu visus šos gadus. Par tā saucamās varas pārņemšanu 90tajos arī neko ne iebilst ne piebilst. Vienvārdsakot, klasika.
Protams ka priedīšpaps iebraucis primitīvismā, proti, bija PSRS tā saucamie labie spēki, un bija prihvatizētāji, kuri sadarbojās un turpina {putina-huilo komandā nē, tā "no ceļiem pieceļ vatņikus"} sadarboties ar pasaules imperiālistiem. Tb, piektā kolona.
Un te sākas tā "bīstamība". priedītis "aizmirst" pateikt ka visam sākums īstenībā arī bija sarkano salašņu apvērsums 1917.gadā. O jā! Tūlīt noteikti blēs kāds ka tieši boļševiki "atļāva" dibināt brīvu Latviju. Bet tad arī jāpasaka ka tieši sarkanie izdzimteņi to pašu brīvību arī atņēma 1939. gadā. Un šobrīd mēs plūcam tieši tos augļus Latvijā, kurus te ievazāja šie lopveidīgie. Kādos grupējumos pēc tam sadalījās šie deģenerāti, kādas tautības tie bija, nav vairs svarīgi. Svarīga ir pati ideologija. Kura kā sērga ir saēdusi visu un visus.
Tā ka, "sausais atlikums" nu ir tāds biedri ........
P.S.
Ja man personīgi ir jāizvēlas vai nu rietumu "mežonīgais kapitālisms" vai austrumu-ruslandes deģenerātu sociālisms, tad loģiski izvēlos "rietumus".
Pietiek tikai atcerēties kāda vērtība pie smakojošajiem "urāliem" ir cilvēka dzīvībai - dzīvei. Parasti jau nevar par visu tautu izteikties. Tomēr ja 90% tautas ir bez cilvēciskās sejas, tad tur neko nepadarīsi. Salašņu valsts, no kuras ir sērga izplatījusies arī Latvijā. Tā ka priedīt arturo, parunā par sakni problēmai. Bet to tu vīrel nedarīsi, jo kurginjans pieturas pie citas ideoloģijas. Un tu večuķiņ dziedi viņa dziesmu.........

Atbildēt

hm

18.09.2015. 18:38

Cēlonis - idejas zudums, bet tā sekas - lietu kults. Un tas sākās jau padomijā, kurā cilvēki drūzmējās milzīgās rindās pēc džinsiem, pēc importa ..., kaut gan tai laikā nestaigāja humpalās, kā šodien. Un tai laikā humpalu veikalu (komisijas preču) visā Latvijā (LPSR) bija kādi 10.
Ja boļševiku revolūcijas laikā pirms 100 gadiem ekspropriēja bagātu cilvēku īpašumus, kurus pārņēma valsts, tad pirms 20 gadiem notika pretējs process. Valsts vai visas tautas īpašumus izzaga, pārņēma un noblēdīja jaunie revolucionāri savienībā ar Rietumu speciālistiem un savienībā ar kriminālistiem.
Bet nav mūžīgu vērtību! Arī lietu kults. Esošā sabiedriskā uzbūve ir lielā mērā absurda un agonē. Kaut vai "bēgļu krize". Pastāvot nodalītām valstīm, pastāvot robežām, pastāvot valstiskai idejai, nekas tāds taču nebūtu iespējams.

Atbildēt

...

18.09.2015. 18:28

Pupuķis latviešiem ir bada dzeguze.

Atbildēt

ha ha ha

18.09.2015. 18:28

autors apzināti aizbrauc auzās. visu vainu uzveļot maskavai. aizmirst ģeopolitikas pamatus.

Atbildēt

18.09.2015. 17:30

Kad DP sados pa galvu A.Priedītim? Vai tad jāaprobežojas tikai ar L.Grantiņu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: