Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Laikam būs jāatkārtojas līdzīgi kā iepriekšējā rakstā, un arī šoreiz es pārkāpšu saviem principiem un piekritīšu sarkanās kapitālistu partijas „Saskaņa” biedram Andrejam Elksniņam, kurš jau vairāk nekā pirms diviem gadiem ziņoja par absurdo situāciju Daugavpilī, kur kādā Kauņas ielas namā, neskatoties uz desmitiem administratīvo protokolu un naudas sodiem, turpināja plaukt un zelt vietējā točka. Viss jaunais ir sen aizmirsts vecais!

Toreiz Elksniņš, norādot uz Valsts policijas nespēju lietu sakārtot, vērsās arī pie Drošības policijas, tagadējā Valsts drošības dienesta (VDD) Daugavpils iecirkņa vadītāja Valda Dambīša, lai specdienests ņem lietu savās rokās, ja jau policija nav spējīga. Izskatās, ka Dambītis patiesi to saprata burtiski un sāka jumtot Aleksandra Petričenko rūpalu.

Pašreiz izskatās, ka VDD iekšējās kontroles dienests jebšu pretizlūki ir nogulējuši un nav spējuši pārbaudīt pašu dienesta kolēģa aktivitātes. Par to ļoti skaisti izklāstīts „Latvijas Avīzes” rakstā, kur tiek norādīta netiešā Dambīša saikne ar Petričenko un viesnīcas iegādi.

Ja jau Nacionālā drošības komisija bija informēta par šo situāciju, tad vai pirms nozīmīgā balsojuma par Mežvieta termiņa pagarināšanu specdienesta priekšniekam nevajadzēja Saeimu īsi un kodolīgi, cik nu likums atļauj, informēt par radušos situāciju dienestā? Interesanti ir arī tas, ka žurnālisti un sabiedrība par kliedzošo situāciju tiek informēti post factum!

Tie, kuri seko līdzi procesiem Daugavpilī, ir labi informēti par ciešo VDD sasaiti ar Daugavpils miličiem un „komandas” darbu saistībā ar nelegālo akcīžu preču apriti, un viss šis nav pārsteigums. Viss ir atrodams interneta anālēs.

Savukārt, kas attiecas uz Elksniņu, tad šoreiz viņš ir bijis aktīvs uz valsts ierēdņu atklātu nolaidību, bet, protams, arī šeit bija svarīgs politiskais kredīts. Man ir pamatotas bažas, ka pavisam drīz man būs jāpiekrīt arī sarkanajam kapitālistam Ivaram Zariņam un viņa zinātniski pētnieciskajam darbam par OIK tēmu.

Turiet acis vaļā!

Avoti:

http://www.la.lv/daugavpils-vdd-prieksnieks-slepts-viesnicas-lidzipasnieks

https://www.pietiek.com/raksti/gribu,_lai_musu_sabiedriba_uzzina_par_vienu_no_lielakajiem_kontrabandistu__jumtiem__latgale

https://gorod.lv/novosti/276182-elksninsh-tochka-na-kaunas-rabotaet-pod-kryshei-politsii-bezopasnosti-video

https://www.pietiek.com/raksti/kapec_mezvietam_izdevas_tik_viegli_tikt_pie_otra_termina_ne_tikai_tapec,_ka_girgens_ir_tuksa_muca

https://gorod.lv/novosti/275748-elksninsh-napravil-pb-proshenie-razobratsya-s-tochkoi-po-adresu-kaunyas

Novērtē šo rakstu:

96
4