Menu
Pilnā versija
Foto

Valsts ir mirusi – lai dzīvo valsts

Jānis Zariņš · 02.12.2020. · Komentāri (87)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Armands

23.04.2021. 07:30

»

Liliana

Man arī tāds iespaids.Viena liela sabiedrības daļa neprot vispār problēmas risināt un nekur neredz risinājumu,bet zākājas pa netu visu laiku.Cita daļa cenšas kaut ko atrisināt.Un tā visu dzīvi- tāda laikam tā iedzimtība ir.Apzināti neiesaka neko- jo galvā nav nekādu ideju par dzīves uzlabošanu un neko...


Pastāsti to tiem tūkstošiem, kuri pametuši Latviju!Tiem, kurus vajā par vēlmi veidot savu biznesu, bet nonākuši parādu verdzībā!Pastāsti to slēgtajām skolām un sagruvušajām lauku sētām!Latvija ir 100% kolonija ar visām izrietošām sekām no kuras bēg visi, kuri negrib būt vergu saujiņai nopirktu neliešu,kuri iznīcina šo zemi un tautu!

Atbildēt

X

26.12.2020. 11:52

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


CIK PAR ŠIEM MURGIEM KREMLIS MAKSĀ?

Atbildēt

Atis Priedītis

06.12.2020. 16:49

»

Liliana

Man arī tāds iespaids.Viena liela sabiedrības daļa neprot vispār problēmas risināt un nekur neredz risinājumu,bet zākājas pa netu visu laiku.Cita daļa cenšas kaut ko atrisināt.Un tā visu dzīvi- tāda laikam tā iedzimtība ir.Apzināti neiesaka neko- jo galvā nav nekādu ideju par dzīves uzlabošanu un neko...


Es domāju, ka tas notiek organizēti. Tas pats ir arī sociālajos portālos. Ir cilvēki, kuri ir speciāli apmācīti lai jebkuru nopietnu diskusiju pārvērstu par farsu un ticamākais, ka paši par to ir ļoti priecīgi. Sociālajos portālos gan pastāv iespēja šādus cilvēkus bloķēt.

Atbildēt

Liliana

06.12.2020. 14:21

»

Atis Priedītis

Lasot komentārus rodas sajūta, ka ir grupa cilvēku, kuri apzināti neiesaka pilnīgi neko, bet tikai ņirgājas par tiem, kuri raksta saprotamus un sakarīgus komentārus. Kāpēc tā notiek? Atbilde ir pavisam vienkārša - šāda pieeja kā izrādās ir rūpīgi izkopta nu jau vairāk nekā 100 gadus. Un kā izrādās, ...


Man arī tāds iespaids.Viena liela sabiedrības daļa neprot vispār problēmas risināt un nekur neredz risinājumu,bet zākājas pa netu visu laiku.Cita daļa cenšas kaut ko atrisināt.Un tā visu dzīvi- tāda laikam tā iedzimtība ir.Apzināti neiesaka neko- jo galvā nav nekādu ideju par dzīves uzlabošanu un neko jau nevar iesacīt.Ja vakuums galvā, tad komentāros viena ķengāšanās.

Atbildēt

Liliana

06.12.2020. 14:16

»

zj

Visskumjākais ir tas, ka tikpat kā neviens šo rakstu nelasīs. Un, ja izlasītu - cik no viņiem saprastu, par ko ir stāsts. Lielākoties mēs vairs protam cepties tikai par intrigām


Pareizi, 50% nesapratu uzreiz,bet būtību gan sapratu.Tādi tagad laiki, LIELO PĀRMAIŅU LAIKS.VISAM ŠAJĀ DZĪVĒ JĀMAINĀS UN CILVĒKIEM STIPRI JĀMAINĀS.

Atbildēt

Irēna Kristiete

06.12.2020. 10:32

Valstī cilvēkiem jādzīvo brīvi bez bailēm draudiem ko valdība pieņem likumos ar visu ierobežtību vakcīnām viņi nav pie pilna prāta jo šo pasauli radija veidoja Dievs un viņa likumi pastāvēs mūžīgi un taisnība ir vienīgi viņam nevis valdībai Dievs tu sadzirdi katra lūkšanu no cilvēkiem kas pielūdz tevi Dievs tavs vārds ir mūžīgs

Atbildēt

asistents

05.12.2020. 19:54

»

Atis Priedītis

Citāts: "Turklāt sociāli cienījamo tehnoloģiju neviens neslēpj no tautas un atklāti informē sabiedrību par šīs tehnoloģijas pielietošanu, bet sociāli necienīgo tehnoloģiju cenšas slēpt no tautas un par tās pielietošanu atklāti neinformē sabiedrību." ... ( apt.cit.vied.aut. - zinātnieks un publicists...


Varbūt iemesls ir, ka mums nav mediju dažādība, visi ir viena neoliberālā spārna pārstāvēti. Pat žurnālistu diskusījās nejūt nemazāko viedokļa atšķirību! Visi uzdodās par centrisko ideju paudējiem, kas ir vairāk nekā smieklīgi.Visur pasaulē pastāv politiskais spektrs no labā līdz kriesajam, bet pie mums ir tikai "ieskābuse" putra.

Atbildēt

Atis Priedītis

05.12.2020. 15:09

Citāts: "Turklāt sociāli cienījamo tehnoloģiju neviens neslēpj no tautas un atklāti informē sabiedrību par šīs tehnoloģijas pielietošanu, bet sociāli necienīgo tehnoloģiju cenšas slēpt no tautas un par tās pielietošanu atklāti neinformē sabiedrību." ... ( apt.cit.vied.aut. - zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Tautas pārvaldīšanas nepolitkorektās receptes" )"
Viens no iemesliem slēpt ir tas, ka šādi pie slavas, bagātības un popularitātes ir nokļuvuši ļoti daudzi elites cilvēki. Un viņi vēlas lai tauta ticētu, ka pie slavas šie cilvēki ir nokļuvuši paši tikai pateicoties savam talantam. Šobrīd spilgts piemērs ir Kivičš un Magone, kuri mākslīgi tiek pataisīti par popularitātēm.

Atbildēt

Hahaha

04.12.2020. 00:06

Tas ir tas pats vienotības jànis zariņš??

Atbildēt

Niknais

04.12.2020. 00:03

Gan jau nàks 2039.gads, kad varēs visus neliešus uz Sibīriju izsūtīt un nacionalizēt sazagto

Atbildēt

Derdz

03.12.2020. 18:10

Ģimene, vīrs un sieva, bērni, vērtības, pietiek savā starpā kasīties un starp tautām, jo vēlos atrast vārdu, kas vienotu visas balstās rases tautas, mēs, amerikāņi, krievi,eiropieši, angļi, lietuvieši, ukraiņi, un pārējie, jo mēs visi ar vien mazāk paliekam, jo pētnieki lēd, ka esam 7 vai līdz 9% uz zemes. Laiks sarosīties visiem!

Atbildēt

Derdz

03.12.2020. 18:04

Tautas pašnoteikšanās tiesiskums to ļauj, ja vien kādiiem ir resursi lai noorganizētu vislatvijas balsošanu, kurā vairākums nobalso atlaist visu valsts iekartu un pieņemt savus ne no partijām, un esošais likums par balsošanas ierobežojumiem būs bezspecigs, anulēsies momentāli. Tikai saorganizēties.

Atbildēt

ESMAIJA

03.12.2020. 17:21

Es pieņemu Jūsu aizrādījumu, jo, lasot manu komentāru, īsti nevar saprast, ka šajā reizē es domāju par tiem, kas zem šī lozunga ieperinājušies Saeimā un ar saukli - krievi nāk! turas pie varas. Bet tālāk par Jūsu rakstīto. Cilvēka būtību nenosaka partijas piederība vai nepiederība, BET TAS, VAI TEV IR IDEĀLI PAR KURIEM TU SPĒTU ATDOT DZĪVĪBU, vai nav. Ja nav, tad tu neesi ne šis ne tas - kažoks tiek mētāts no vienas puses uz otru pēc vajadzības. Kādreiz Kaimiņš staigāja pa Saeimu un grūda visiem pie deguna PSKP biedra karti - reklamējot sevi kā īstenu Latvijas patriotu...Un kas atklājās - viņa vecmāmiņa , nebūdama nevienā partijā , ir stāvējusi tuvu čekai un nodevusi savus līdzcilvēkus,tātad daudz zemiskāka par tiem, kurus viņas mazdēls centās pazemot... un pats acīm redzot šo nodevēja gēnu pilnā apjomā ir no viņas pārmantojis... To laiku partijā , godīgi sakot, es nezinu nevienu, kas tur būtu stājies pārliecības un ideālu aicināti. Drīzāk viņi bija tie, kas saglabāja nacionālo garu un neļāva Latvijai izšķīst draudzīgo tautu saimē. Kā piemērus es varētu saukt un saukt un saukt - tiem nebija nodevēju gēns kā tiem "kaimiņiem"ar kuriem tagad ir pilna Saeima" no kuriem viskrasāk izceļas manis pieminētie nacionālisti. kuri šo vārdu ir ne tikai apkaunojuši, bet izmanto kā jājam zirdziņu ar kuru var aizjāt... nu kur? lai būtu, ka uz elli.

Atbildēt

lauķis

03.12.2020. 16:21

»

Žulis

Tur jau ir tas bēdīgākais, ka godā šodien tur tos, kam ir vara un nauda, arī cieņu izjūt pret tiem, kam ir vara un nauda (t.sk.arī veiklākajiem zagļiem, blēžiem un neliešiem) Bet sirdsapziņas tiek tirgotas pa labi un pa kreizi. KSavukārt taisnība Latvijas tiesās ir maksas pakalpojums. Tā, ka ŠĀDAS sabiedrības...


Nav citas alternatīvas.
Nav cieņas pret varu,ir tikai dzīvnieciskas bailes.Brīvam cilvēkam bailes ir svešas,tieši tāpēc vergs sevī jānokauj pašam,saulvežu nebūs.Nevajag aitas un kāmīšus jaukt ar CILVĒKIEM.
Parazītu ir maz,labo cilvēku ir daudz vairāk,tāpēc jāpārstāj barot parazītus,tie nosprāgs paši.
Cilvēkam dvēsele valda pār miesu,aitām un kāmīšiem otrādi.

Atbildēt

Žulis

03.12.2020. 15:41

»

lauķis

Varbūt laiks sākt domāt cilvēciskās kategorijās,tur vieta tādiem jēdzieniem kā politika,politiķi,partijas,deputāti,nav.Tauta ievēl sūtņus,sūtņi pilda tautas gribu.Ja sākas melošana vai manipulācijas,publiska pēršana.Par atkārtotiem pārkāpumiem-baisa nāve.Meli ir vislielākais pārkāpums...


Tur jau ir tas bēdīgākais, ka godā šodien tur tos, kam ir vara un nauda, arī cieņu izjūt pret tiem, kam ir vara un nauda (t.sk.arī veiklākajiem zagļiem, blēžiem un neliešiem) Bet sirdsapziņas tiek tirgotas pa labi un pa kreizi. KSavukārt taisnība Latvijas tiesās ir maksas pakalpojums. Tā, ka ŠĀDAS sabiedrības vienotība ap šīm vērtībām nez vai iznāks.

Atbildēt

lauķis

03.12.2020. 15:21

»

Žulis

Saprotu Jūsu domu. Taču nacionālisms, tāpat kā citi -ismi ir vienotas ideoloģijas, kur viss salikts pa plauktiņiem un vairāk vai mazāk harmoniski savienots vienā veselumā. Šeit nav iekšēju pretrunu. Filosofija, politika, ekonomika, kultūra - viss tas kā vienots veselums ir "gatavs lietošanai" un cilvēki...


Varbūt laiks sākt domāt cilvēciskās kategorijās,tur vieta tādiem jēdzieniem kā politika,politiķi,partijas,deputāti,nav.Tauta ievēl sūtņus,sūtņi pilda tautas gribu.Ja sākas melošana vai manipulācijas,publiska pēršana.Par atkārtotiem pārkāpumiem-baisa nāve.Meli ir vislielākais pārkāpums.
Tikai un vienīgi kopējas vērtības.Diez vai kāds iebildīs pret godu,cieņu,sirdsapziņu un apziņu,diez vai kāds iebildīs pret taisnības teikšanu.

Atbildēt

Žulis

03.12.2020. 13:50

»

lauķis

Varbūt var iztikt bez -ismiem?Varbūt apvienoties ap un par vērtībām


Saprotu Jūsu domu. Taču nacionālisms, tāpat kā citi -ismi ir vienotas ideoloģijas, kur viss salikts pa plauktiņiem un vairāk vai mazāk harmoniski savienots vienā veselumā. Šeit nav iekšēju pretrunu. Filosofija, politika, ekonomika, kultūra - viss tas kā vienots veselums ir "gatavs lietošanai" un cilvēki ap šo veselumu var apvienoties. Tikko mēs mēģinām vienoties ap kopējām vērtībām, tā sākas juceklis, jo tās vērtības cilvēkiem ir ļoti dažādas un visai pretrunīgas. Pieņemsim pat, ka mums izdotos atrast kopējās vērtības, bet tad tās būtu jāsaskaņo ar politikas, ekonomikas un kultūru jomām. Bet tā jau atkal būtu ideoloģija. Un mēs atkal būtu nonākuši atpakaļ pie tā paša -isma.

Atbildēt

Zeze

03.12.2020. 13:41

Šādi raksti jākarina pie visām sienām. Īpaši lai atvērtu acis mūsu tupajai, glupajai, nozombētajai jaunatnei.

Atbildēt

Krievu draugs

03.12.2020. 13:41

Latviešiem iestāsies kriminālatbildība par latviešu valsti? Tas sodam par peldēšanu pa straumi. Valsts ir nozagta.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.12.2020. 13:20

»

ESMAIJA

. vAI TKAI TE UZVARAS GĀJIENU NESĀK ATKAL - KRIEVI NĀK! Atis Priedītis savā komentārā uz to velk. Vai es maldos? Mana pārliecība vainu meklē pretējā pusē. Bijušiem komunistiem jau mūžs ir pagājis, arī viņu pēcnācēji pēc tā laika nesēro, lai šķeltu cilvēkus ar KRIEVI NĀK! NODARBOJAS TIEŠI NACIONĀLISTI...


Kādiem bijušajiem komunistiem? PSKP aktīvi sāka stāties apmēram 25 - 30 gadu vecumā. Pielieciet klāt 30 nosacītās neatkarības gadus un sanāk 55 līdz 60 gadi. Tas ir tieši to cilvēku vecums, kuri šobrīd gandrīz visur ir pie varas vai arī ir ļoti ietekmīgas personas.

Atbildēt

lauķis

03.12.2020. 13:07

»

ESMAIJA

. vAI TKAI TE UZVARAS GĀJIENU NESĀK ATKAL - KRIEVI NĀK! Atis Priedītis savā komentārā uz to velk. Vai es maldos? Mana pārliecība vainu meklē pretējā pusē. Bijušiem komunistiem jau mūžs ir pagājis, arī viņu pēcnācēji pēc tā laika nesēro, lai šķeltu cilvēkus ar KRIEVI NĀK! NODARBOJAS TIEŠI NACIONĀLISTI...


Diemžēl vara ir globāla,Soros ir tikai kasieris,un Krievijā,tāpat kā Latvijā valda Globalizatoru nauda.
Mūziku pasūta tas kas maksā.Tad kam tur pieder visas pasaules nauda?!
ASV notiek cirks priekš aitām un kāmīšiem,sistēmai der abi,gan Tramps gan Baidens.

Atbildēt

ESMAIJA

03.12.2020. 13:00

. vAI TKAI TE UZVARAS GĀJIENU NESĀK ATKAL - KRIEVI NĀK! Atis Priedītis savā komentārā uz to velk. Vai es maldos? Mana pārliecība vainu meklē pretējā pusē. Bijušiem komunistiem jau mūžs ir pagājis, arī viņu pēcnācēji pēc tā laika nesēro, lai šķeltu cilvēkus ar KRIEVI NĀK! NODARBOJAS TIEŠI NACIONĀLISTI, KAS JAU PIEVIENOJUŠIES Sorosa frontei unsen aizmirsuši pārstāvēt Latvijas intereses.Par kādiem līdzekļiem tikuši skoloti preses pārstāvji? Vai ne par Sorosa? Kas var būt kopīgs Kariņam vai Levitam ar Putinu vai "zaudēto paradīzi", ja viņi atklāti realizē Sorosa idejas un viena no tām ir pārņemt varu Latvijā. Jāsaka tas jau veiksmīgi ir izdarīts! Vaira piesprauda mūsu svētumu trīszvaigžņu ordeni ... kam pie krūtīm? Sorosam! Kas paņēmis Ēlerti - visniknāko sorosieti, savā aizgādībā ar visu dēlu? Vai ne Levits? Kas personīgi brauca ciemoties uz ASV pie paša Sorostētiņa? Vai ne Zatlers, vai ne Pabriks, vai ne Dombrovskis? Par kā naudu tika piebāzta Viņķele ar visām latviešiem nepieņemamām idejām, vai ne par Sorosa naudu... Kas iemieso Sorosa idejas Latvijā ? Vai ne Streips? Baidīt ar 40. gadu ir no patiesā ļaunuma novērst tautas domas pretējā virzienā. Nekādi 50 gadi nav liekami pretī tam, kāds liktenis nolemts Latvijai un tās cilvēkiem. To jums pateiks visi vēl dzīvi esošie mani vienaudži. Krievija bija tā , kas Sorosu padzina ar visām viņa idejām...Tas ir virspusēji pārskriets, ja dziļāk, tad vajadzētu arī to saiti atklāt, ar kuru saistīts jau gandrīz vai mūžu nodzīvojušais večuks. Un ja ASV atklāsies vēlēšanu viltošana, tad arī vai tur nebūs kā seskis alā to vadījis šis pats baisais kadrs?

Atbildēt

JaWohl

03.12.2020. 12:44

Gott Mit Uns

Atbildēt

Lasītājs

03.12.2020. 12:08

»

Žulis

Ja runājam par pārmaiņām un jaunu atmodu, tad paliek skumji. Pārmaiņas, protams, ir nenovēršamas. Tikai tās atmodas, visdrīzāk nebūs. Latviešu tauta kopumā ir novērsusies no nacionālisma ideāliem jau pašā "dziesmotās revolūcijas"laikā. Deviņdesmitajos gados vēl bija Pilsoņu kongress, kas iestājās par...


Pret jauno amīšu propagandu, tāda popularizēšanās nedarbojas. Viņi vienkārši nepieņem citu viedokli un diskusijās neielaižas.
Tie, kam pietiktu ar premjera, dažu ministru nomaiņu, šajā valstī ir labi iekārtojušies un par ''tālo'' nākotni nedomā.

Atbildēt

pensija 100€

03.12.2020. 12:00

Tie, kas kādreiz taisīja pensiju likumu, tagad grib, lai atceltu Kovid ierobežojumus, lai tie vecīši ātrāk nomirst, šiem tiks vairāk. Nemaz tik liels vēl nav to mirušo skaits. Tad viņiem būtu jāpiemeklē jauns, niknāks vīruss, bet tas varētu skart pašus kampējus. Ne jau tikai viņi vien, Viņķele arī nav nekāda labiņā.
Par genocīdu pret tautu pienākas sods. Ja nevar iespēt sodīt šajā saulē, tad viņsaulē to dabūs. Es jau par to aprunājos ar Dieviņu :)

Atbildēt

Q

03.12.2020. 11:57

Labs raksts, liek cilvēkiem ieslēgt smadzenes un pašsaglabāšānās instinktu!

Atbildēt

Žulis

03.12.2020. 11:31

Ja runājam par pārmaiņām un jaunu atmodu, tad paliek skumji. Pārmaiņas, protams, ir nenovēršamas. Tikai tās atmodas, visdrīzāk nebūs. Latviešu tauta kopumā ir novērsusies no nacionālisma ideāliem jau pašā "dziesmotās revolūcijas"laikā. Deviņdesmitajos gados vēl bija Pilsoņu kongress, kas iestājās par Latvijas brīvvalsts reālu atjaunošanu, bija preses izdevumi, kas popularizēja tautā nacionālisma idejas, Taču tautas vairākums "pavilkās" uz pārkrāsoto komunistu un čekistu saldajiem solījumiem. Tas deva iespēju šai kompānijai visu šo 30 gadu garumā ne tikai aplaupīt tautu, bet arī ar savā varā pārņemto masu saziņas līdzekļu palīdzību skalot tautai smadzenes. Šodien lielākā daļa ir tā psiholoģiski un informatīvi apstrādāta, ka vispār neapjēdz, kas mūsu valstī notiek. Jā, viņi redz ka "draugi, ir slikti", bet tā sliktuma cēloņus nespēj saprast. Viņi domā, ka vainīga ir tāda Viņķele, Kariņš vai Šuplinska un atliek tikai šos personāžus nomainīt, lai viss būtu atkal labi. Viņi vienkārši nelasa to informāciju, kas viņus cenšas vest pie prāta, jo viņiem ir iestāstīts, ka īstās vērtības slēpjas lielajos, krāsainajos un glancētajos izdevumos, lielajos interneta portālos un protams, televīzijā. Cik ir to cilvēku, kas šodien lasa Pietiek.com, avīzi "DDD" vai klausās radio "Merkurs" raidījumus? Un nevar notikt nekāda atmoda, kamēr tautas apziņa ir dziļā narkozē. To jau savulaik zināja komunistu vadonis Ļeņins, kad savu uzvaras gājienu sāka nevis ar bruņotām aktivitātēm, bet ar avīzes "Iskra" izdošanu. Šeit, komentāros izteiktā Ata Priedīša doma par jaunu ideju, kas spētu tautu modināt var piepildīties tikai tad, ja no tautas apziņas tiek iztīrīti tie māņi, kurus tur iedēstījuši valsts varas propagandas rupori visu šo gadu garumā. Un šeit katrs raksts, kas atmasko varas nelietības,katrs raksts, kas skaidro reālo situāciju un dod vielu pārdomām ir vērtīgs. Un tikpat svarīgi ir popularizēt starp saviem draugiem, radiem, paziņām, darba biedriem vēl atlikušos informācijas lidzekļus, kas cenšas tautu "vest pie prāta".

Atbildēt

Atis Priedītis

03.12.2020. 11:30

Gudrais Svētais Josefs Hesihasts , Atona kalna mūks ( 1897. - 1959.)
“ KAD TEV UZNĀK DUSMAS —— IEVELC KRŪTĪS ELPU un AIZTAISI MUTI !
Aiztaisi muti labi cieši! NERUNĀ nevienu vārdu ar cilvēku, kas Tevi ir nokaitinājis! Vai aizskāris, aprunājis , vai pazemojis! NERUNĀ ! NESĀC SKAIDROTIES! Ievelc elpu, aizkrampē muti un nerunā ne vārda.
Pretīgā dusmu čūska būs jau aizvijusies līdz sirdij, cels galvu līdz kaklam , bet, ja būsi gudrs un neļausi tai izbāzt galvu ārā - tā smaks nost, aizrīsies un pārsprāgs! Viss! Vilksies cita , cels galvu , bet nevarēs, tā būs jau vārgāka. Un vēl kāda, bet tad tu pamanīsi, ka viņu vairs nav . To vietā —-BRĪVĪBA. Tevi nevarēs neviens vairs aizskart.
To es esmu sapratis daudzos pārbaudījumos “

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

03.12.2020. 11:18

»

Atis Priedītis

Nekāda cīņa ar tiem, kuri raksta ņirdzīgus komentārus un cenšas citus pazemot, nav iespējama. Viņi ir profesionāļi, bet mēs tikai amatieri. Vienīgā racionālā rīcība ir "iziet no auditorijas". Lai viņi paliek un turpina apsaukāt viens otru un tos, kuri ir aizgājuši prom


Tā nav! Es jau pasen komentēju un varu arī tos profesionāļus noņirgt, lai arī viņiem pabojātu garīgo un viņi saprastu, ka citi arī to māk, pat labāk par šiem nolīgtajiem pamuļķiem. Lai paši izjūt uz savas ādas tāda darba rezultātu.
Es pat citreiz tā izklaidējos.

Atbildēt

100% piekrītu

03.12.2020. 11:09

»

Atis Priedītis

Skanēs briesmīgi, bet tā ienaidnieka fronte patiesībā jau ir tepat Latvijā. "Čekas maisos" esošie klusē un stāsta melīgas pasakas tieši tā iemesla dēļ, ka sirds dziļumos gaida 40.tā gada notikumu atkārtošanos. Ja tas notiks tad viņi būs vēl slavenāki un bagātāki nekā patreiz. Līdzīgi domā arī ļoti daudzas...


Tā izskatās. Kredita limita griesti strauji tuvojas, jo valstij naudu vairāk neaizdos - jo vairāk tā nav vērta. Pelnīt šīs komunistu padauzas un viņu atvases nemāk. Atliek cerēt uz Putina cara tētiņa glābiņu. Un tad zieds uzplauks pilnā krāšņumā, jo liela daļa šeit ir tiešs Latvijas PSR turpinājums, it sevišķi kas attiecas uz tiesām un valsts drošību! Lielākais cirks tikai gaidāms!

Atbildēt

Atis Priedītis

03.12.2020. 10:53

»

fēlim

Skatos, jo jāsaprot, kas ienaidnieka frontē notiek. Gandrīz katru vakaru Solovjovs par to tik vien runā, ka Baltijas valstis ir Krievijas sastāvdaļa. Pilnīgi atklāti, tāpat par Ukrainu. Bet mūsu valsts ricība izskatās ka visiem iespējamiem līdzekļiem grib 1940.gda scenārija atkārtošanos, kad liela daļa...


Skanēs briesmīgi, bet tā ienaidnieka fronte patiesībā jau ir tepat Latvijā. "Čekas maisos" esošie klusē un stāsta melīgas pasakas tieši tā iemesla dēļ, ka sirds dziļumos gaida 40.tā gada notikumu atkārtošanos. Ja tas notiks tad viņi būs vēl slavenāki un bagātāki nekā patreiz. Līdzīgi domā arī ļoti daudzas Latvijas superslavenības un pat atklāti pauž atbalstu Putinam.

Atbildēt

zj

03.12.2020. 10:35

Visskumjākais ir tas, ka tikpat kā neviens šo rakstu nelasīs. Un, ja izlasītu - cik no viņiem saprastu, par ko ir stāsts. Lielākoties mēs vairs protam cepties tikai par intrigām.

Atbildēt

ESMAIJA

03.12.2020. 09:53

»

asistents

Mūsu tautas nespēja kopīgi vērsties pret ļaunumu, ir mūsu visu nelaime! Ar kādu prieku mēs apsaukājam, izsmejam viens otru, piemērs šo daudzo komentētāju "tautiskums". Vai nebūtu labāk, ja mēs izteiktos, un uzklausītu viens otru par autora teikto bez vēlēšanās otru pazemot


No vēstures - kad Latvijā ienāca krustneši, tad notika ne viena vien kauja, kurās krustneši tika sakauti, un var pieņemt, ja mūsu senči būtu turējušies kopā vienā dūrē kā to darīja leiši, nebūtu bijis ne dzimtbūšana, ne tai sekojošie klaušu laiki. Bet - neturējās. No pašu bāleliņu vidus bariņš nodevēju nakts melnumā aizlavījās pie iekarotājiem un paziņoja - gatavojieties! Viņi ir jau ceļā... Un tieši tas pats notika tajos 50 gados. Lai kā te kāds vai kādi cenšas ar rupjiem vārdiem to noliegt, par vainīgiem atzīstot tikai krievus - tādi pat bālelīši, kā toreiz pirms 800 gadiem stādīja sarakstus, lai sūtītu savus tautiešus moku un pēdējā ceļā.Un tādi ir nākuši pie varas šodien! - gatavi atraut bērniem no mutes pēdējo kumosu, lai paši peldētos šampanieša vannās, gatavi pārdot savu tautu iznīcībai, klanoties pasaules iznīcinātāju priekšā. Tad gribās teikt - necenšaties pie varas tikušie būt ierocis viņu rokās! Netiksiet, netiksiet tajā skaitā, kas sastādīs to zelta miljardu, netiksiet, jūs esat un būsiet nožēlojami un tikai peškas...

Atbildēt

Nopietni

03.12.2020. 09:39

»

Fēlis

Iemetiet guglē Jānis Zariņš! Izsmiesieties uz nebēdu


Izsmejies ja paliek vieglāk, no tā jau apkārt tev nekas šobrīd nemainīsies! Redzēs cik ilgi tad tā smiesies!

Atbildēt

fēlim

03.12.2020. 09:27

»

Fēlis

Izej no komas, latvieti! Izej no FB un izslēdz LTV1!Ieslēdz RTR, 1kanal, Vai kādu tur huiņu lieto Jānis un viņa laulene


Skatos, jo jāsaprot, kas ienaidnieka frontē notiek. Gandrīz katru vakaru Solovjovs par to tik vien runā, ka Baltijas valstis ir Krievijas sastāvdaļa. Pilnīgi atklāti, tāpat par Ukrainu. Bet mūsu valsts ricība izskatās ka visiem iespējamiem līdzekļiem grib 1940.gda scenārija atkārtošanos, kad liela daļa okupantus sagaidīs kā glābējus! Varas vājprātīgā attieksme rada neizmērojamu naidu, kas agru vai vēlu nāks ārā!

Atbildēt

Fēlis

03.12.2020. 09:22

Iemetiet guglē Jānis Zariņš! Izsmiesieties uz nebēdu.

Atbildēt

Fēlis

03.12.2020. 09:17

Izej no komas, latvieti! Izej no FB un izslēdz LTV1!Ieslēdz RTR, 1kanal, Vai kādu tur huiņu lieto Jānis un viņa laulene.

Atbildēt

kindzulis

03.12.2020. 09:15

»

Viņķelpurns

Naivā tauta ievēlēja kenotus un atkal brīnās kapēc viss ir slikti


Game over. Ap 300 tūkstošu valsts pārvaldē strādājošie un to radinieki balsos par pie varas esošajiem, jo tas ir vienīgais veids kā izdzīvot. Vēl daļa no šīs sistēmas nākušo pensionāru, kas saņem tagad tūkstošus pensijā. Tāpēc šī cīņa ir zaudēta. Tie kas nav pie siles, nekad nebūs iespēja ko noteikt šajā valstī! Šābrīžā afērās realizācija ir spilgts piemērs - var pieņemt jebkādus lēmumus, nerēķinoties ne ar ko. Lēnām tiek iedarbināts represīvais mehānisms, kurš sāks ņemt nost īpašumus tiem, kas nespēj nomaksāt nodokļus dēļ dīkstāves. Pirmās draudu vēstules cilvēki, kas ticēja savam darbam un spējām, tādas sāk saņemt, ka nodokļu nenomaksāšanas gadījumā tiks uzsākts tiesvedības process... Ko nozīmē tiesvedības process latvijā mēs zinam, kas maksās, tāds ari bus spriedums!

Atbildēt

ar karinu un vinkeli viss ir skaidrs

03.12.2020. 07:37

»

Cilvēki var balsot kaut vai par mērkaķiem!

Saeimā un valdībā nonāk tikai tie, kuri ir ieplānoti ar pareizu balsu skaita izveidi! Pārstāj savu idiotismu nepārtraukti tiražēt


bet cilveki milie ,lai piesakas tie kuri latvijas saeima iebalsoja ruksani un golubevu & co !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: