Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HT tàtad tu esi

08.12.2022. 14:28

»

HT


gados pavecss pederasts. Nelaikis Valdmanis vispirms atnesa no veikala divas ,,BOMBAS,,sarkanvïna surogàta,un tad turpinàjàs gràmatas rakstisana ,lïdz atlüza autors. Jànis Kucinskis,to manuskriptu pàrrakstija.Kucinskis katru dienu izdzéra 4 bombas,un rezultàti spïdosi.

Atbildēt

Tiešām noriebies!

18.11.2022. 18:19

»

biedri Gobzem

Jūs ar te neviens netur un negaida: Jūs neessat Saulvedis, bet sīks cilvēciņs kam sakāpis galvā


Nu cik var viņa murgus publicēt?
Tajos taču nekā nav - tikai gānīšanās.
Visi slikti, tikai Aldis izcils.
Ko viņš tādu labu man un manai tautai ir izdarījis?

Atbildēt

eu!

16.11.2022. 13:12

autors nekautrējās savulaik kārtoties blakus liepiņai, kaimiņam ....padibene kuram neizdevās kļūt par iznireli....

Atbildēt

Pirmkārt nekādu fantāziju

15.11.2022. 07:47

»

Karaļa Mindauga dzimta

Jāsadarbojas ar Nato .Tikko viņiem ( NATO OFFICIAL...


Pirmkārt nekādu fantāziju par iedomātām dzimtām un par to, ka LV kādam Skandināvijā būtu baigi vajadzīga. Latvijai ir visas iespējas nevienam nepievienoties, bet tad ir jāizkauj visādas šķeles un visi citi parazīti, kas sūc tautas asinis.

Atbildēt

Osis

15.11.2022. 02:50

Mē, gobzem, tu neesi latvietis, ja Tu neatzīmē Lāčplēša dienu. Jo tas nozīmē, ka tu necieni latviešu tautas varoņus, latviešu tautas vēsturi un nemāci to darīt saviem bērniem. Tu esi narciss, kam par visu svarīgāka ir tevis atzīšana par gudrāko, skaistāko, veiksmīgāko. Taču, ja tas nenotiek, tad tev Latvijā nav vajadzīga. Un tu pats esi tās korumpētās sistēmas daļa, kuru tu ar putām uz lūpām šķietami kritizē, bet nenožēlo pats savus korupcijas grēkus ne Maksātnespējas administrācijā, ne advokatūrā, ne politikā

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

14.11.2022. 21:33

»

lauķis

Viss kas notiek notiek ar vēlētāju piekrišanu un atbalstu sistēmai.Ir pienācis laiks ka jātur pilna atbildība un katram tomēr nospiedošais vairākums to nav sapratis


Jāsadarbojas ar Nato .Tikko viņiem ( NATO OFFICIAL
JUTUB )varēja iesniegt iniciatīvas ,ko sabiedrība vēlas vēl papildus tam ,ka Nato veic militāro aizsardzību.
Jo skaidrs ,ka ES ( nacistu ) projekti ,skolu restaurācijas ,sporta zāles ,nav domāts latviešiem ,jo mēs izmirstam .Acīmredzot te samigrēs košerēdaji no Ukrānijas ja tomēr Putins neļaus Hazāriju uzcelt ,vai arī viņš pat piepalīdz , lai ukrāņi pamet zemi. Bet ka mēs te spējam uzturēt vēl ukrāņus ,ja paši izmirstam ,mūsu tautieši bomžo Dublinas ielās ,tas man nav saprotami .

Arī domāju un redzu ,ka velēšanu sistēma deģeneratīvs processko vada deģenerati garīgie ,tapēc Latvija japievieno Skandinavijai -Somijai vai Zviedrijai ,tad atkritīs visādi aktierīši Kaimiņi ar Levītiem un to apkalpojošo varzu.
Jāseko Breksitam ,arī Islandes piemmēram.

Atbildēt

jums ir septiņgadīga bērna naivi folkloriskā domāšana, kundzīt

14.11.2022. 17:59

»

un tālāl rezumejam:

Ko esi nodomājis pats pasākt lai ko mainītu? neko: tā ar turpināsi netā tukšu muldēt


viens lai jums visu paveic ka ekleziasts... par kolektīvās rīčības problēmu neesi dzidējusi? pārgudrā... es esmu vienreiz kandidējis pašvaldību un vienreiz Sarimas vēlēšanās no toreiz visai alternatīviem sarakstiem, ko velāk pārpirka mafija. es arī esmu gatavs vadīt pilsoniskās pretošanās kustību, jo pārzinu kā šīs lietas notiek citur, bet LV urlas pirdīš dīvānā un maitīgi glūnēs, lai man kaut kas noiet greizi - mainiet savu uzvedību, tad arī atradīšies, kas jums palīdzēs!

Atbildēt

Džons

14.11.2022. 16:01

Ir, ir Gobzemam vienmēr patiesības grauds, brīžiem loti liels. Bet par premjeru viņš nederēja. Noteikti ne iesakumam. Bet būtu ļoti labi derejis par tādu, kurš pamana un izceļ un palīdz noverst nejedzibas, kas ļautu musu tautai pacelties. Taisnība viņam ir bet 18. gan vajag atzīmēt. Tas ir svinības par vēstures notikumu.

Atbildēt

KK

14.11.2022. 15:40

»

HT

Personīgi Gobzemu nepazīstu. Varu viņu tikai novērtēt pēc huntas exkluzīvā terora pret viņu


Tad tev vēl drusku jāpamācās....Tas viss nav tik vienkārši.

Atbildēt

pagaidiet

14.11.2022. 14:56

Vēl jau Gobzems nav pateicis,ka Lāčplēša dienu viņš un viņa bērni nesvin tāpēc,ka latviešu brīvības cīnītāji pret Bermonta Avalova armiju ir vainojami visās viņa likstās un neveiksmēs.Tie ir viņi,kas neļauj Gobzemam piepildīt savu apgalvojumu,ka viņš agrāk vai vēlāk vadīs valsti.

Atbildēt

Paltuss

14.11.2022. 13:25

Gobzems ir apvainojies, jo nedabūja medāli no prezidenta. Artuss dabūja.

Atbildēt

nu

14.11.2022. 11:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Lūzeris tāpēc, ka ir prom no LV? Nē, viņš īstenībā ir veiksminieks


jau tāds veiksminieks justos, tad jau sen būtu visu aizmirsis, dzīvotu, baudītu dzīvi, bet nevar un nevar nomierināties, nekādi nevar saprast, ka viņa nelīdzsvarotība un narcisisms, lielummānija ir tas, kas raisa pretreakciju. Kāds cīnītājs par valsts, tautas labklājību var būt cilvēks, kas pirmajā krīzes dienā, kad sākās karš Ukrainā, aiznesas prom no Latvijas?Un tā mētāšanās šurpu turpu - te prom no sliktās LV, te atpakaļ, kā pašiedomāts Laimes Lācis. Kāds vispār sakars Lāčplēša dienai, toreizējiem cīnītājiem, varoņiem, ar patiku vai nepatiku pret patreizējo valsts pārvaldi?Tas tā, nu ļoti aprobežoti..

Atbildēt

HT

14.11.2022. 11:13

»

!

Gobzems bija ienaidnieks latviesu ierednu labklajibai un nesasniedzams apvarksnis latviesu pensionariem,tv panoramas nozombetajiem skatitajiem


Personīgi Gobzemu nepazīstu. Varu viņu tikai novērtēt pēc huntas exkluzīvā terora pret viņu.

Atbildēt

Tre

14.11.2022. 10:49

Medaļas dala tagad tiem, kas ir labi kaut ko papostījuši un iznīcinājuši iekš valsts.

Atbildēt

Tvaika nolaišanas projekts un tikai

14.11.2022. 10:37

»

!

Gobzems bija ienaidnieks latviesu ierednu labklajibai un nesasniedzams apvarksnis latviesu pensionariem,tv panoramas nozombetajiem skatitajiem


Gobezems pats ir ierēdnis, nav nekāds ierēdņu ienaidnieks, turklāt šķelistiem kalpodams, iztaisījās par maksimas upuru advokātu, lai visu salaistu dēlī

Atbildēt

izskatās

14.11.2022. 10:35

ka Saeimā bija savēlēji vieni vienīgi āksti: L.Liepiņa, E.Siliņš, Gobzems u.c...un zagļi....Laikam jau labāku vairs nav, ja vēlē tādus...

Atbildēt

nesaprotami ?

14.11.2022. 09:14

»

MI

Citāts iz raksta...


kada eiropa un pasaule ir briviba ? naudu par velti dod ? tad jau tikai hoholiem un sasautajiem banderu fasistiem.

Atbildēt

real

14.11.2022. 09:11

Dumpinieks Gobzems nespeja samierinaties ar mulku zeme asv kolonija latvija notiekoso un devas prom patiesibas meklejumos.Iespejams ,ka Spanija atlauj skatities Krievijas tv un Madride sorositu uzpirktas pusaudzes neapsmere savu apaksvelu ar sarkanu krasu un neizrada to preti Krievijas vestniecibai.

Atbildēt

Vergu tautele

14.11.2022. 05:11

Rezumēsim.Gan Gobzemam, gan lielai daļai komentētāju visa ši rosības imitācija ir domāta tvaika nolaišanai. Sak', mēs jau gudri, piesliesimies jebkādai varai, lai mūs kaut plikus nodīrā. Armēnija var, arābu valstis var, vergu tauta LV nevar ar ilgstošām masveida demonstrācijām gāzt zagļu varu.

Atbildēt

MI

13.11.2022. 23:00

Citāts iz raksta

...Mana valsts ir tur, kur mīl manus bērnus. Latvijā manus bērnus nemīl. Tas ir neapgāžams fakts. Un tāpēc es vairs nesvinu Lāčplēša dienu. Nav pamata svinēt. Tas būtu kā mīlēt vardarbīgu dzīvesbiedru. Bet es neesmu upuris. Man nepatīk ciest. Man patīk dzīvot un būt brīvam, laimīgam, mīlētam..... citāta beigas.

Ak Debess, kur problēma, esi vīrs, šķiries. Noliec LR pasi un esi brīvs. Esi mīlēts. Nedzīvo kā upuris.

Bet ja nopietni, tad gadiem esmu dzīvojis ārvalstīs un spaiņiem redzējis latviešus, kuriem no Latvijas tik vien vajag kā LR pasi. Lasi, Eiropas Brīvības.

Atbildēt

13.11.2022. 21:07

»

vecais draugs

Sveiks,nelietīgais idiot,Aldi.Prieks atkal tevi satikt


Sarunājies ar sevi? Ko mņe, sobaka! Ko mņe!

Atbildēt

vecais draugs

13.11.2022. 20:49

Sveiks,nelietīgais idiot,Aldi.Prieks atkal tevi satikt!

Atbildēt

Adata

13.11.2022. 20:33

Gobzema kungs, dzīvojiet pats sev un būsiet laimīgs.
2010. gadā Atis teica: "Nav vērts cūkām kaisīt pērles"
Savukārt man iznāca saruna. Persona teica: "No rīta uz žurnālgaldiņa es salieku visādus gardumus un sēžu pie televizora visu dienu".
Es: "Tad jau jūs nobalsojāt par Vienotību? "
Persona:"JĀ"
Tādi ir mūsu balsotāji. Tiešām nav vērts, lai bauda to, ko savārījuši un tā līdz kaulam, tad varbūt sāks arī domāt.

Atbildēt

LŪZERIM

13.11.2022. 20:11

»

autoram

LŪZERIS


Prieks iepazīties!

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

13.11.2022. 20:10

"Lāčplēsis noslīka Daugavā"? Kaut kas līdzīgs tam bija Pumpura sarakstītajā eposā. Taču Rainis gāja tālāk: "Vēl cīņa nav galā un nebeigsies,
Tev, Lāčplēsi, Spīdola palīgā ies" , tātad atslēgas vārds te ir Spīdola, kas simbolizē uz sociālajām aktualitātēm būvētu idejisko saturu.

Atbildēt

HT

13.11.2022. 20:06

»

Lilita

LR nopietni kaut ko darīt ir pat nedaudz bīstami un ,ja cilvēks nav saistīts ar noteiktiem grupējumiem, tas ir nenopietni. Būs ietverts nelojalos sarakstos kà es no 1994.gada aprīļa pēc nepareizām dezinformācijas ziņojumiem, nekur nebūs darba,citi pasākumi pret,kurus nevēlos uzskaitīt...


Daudziem tas izklausās neticami. Bet tā tas ir. Jau tolaik sapratu politmafijas ietekmi un uzdevu sev jautājumu - sadarboties ar varu - 4. maija finanšu korporāciju, ejot vieglāko ceļu, uz kuru mani virzīja J. Domburs pēc nejaušas tikšanās, sarunājot tikšanos ar ierēdņiem ministrijas pagrabā, vai nenolaisties tik zemu. Kad pagrabā tikos ar ministrijas ļaužiem, es uzdevu viņiem neērtus jautājumus, vēl naivi ticot Administratīvajai tiesai.

Kad tiesneši tiesā mutvārdu procesā izlikās par muļķiem, bija skaidrs, ka nekas tur nesanāks. Jo man “kā prokuroram” bija jāuztur apsūdzība pret valsti. Tiesneši vieniem pierādījumiem piešķīra priekšroku, būtiskos ignorējot. Absurda teātris.

Atbildēt

Lilita

13.11.2022. 18:21

»

>HT

Piedošanu-bet nekļūdos es, bet gan tu...


LR nopietni kaut ko darīt ir pat nedaudz bīstami un ,ja cilvēks nav saistīts ar noteiktiem grupējumiem, tas ir nenopietni. Būs ietverts nelojalos sarakstos kà es no 1994.gada aprīļa pēc nepareizām dezinformācijas ziņojumiem, nekur nebūs darba,citi pasākumi pret,kurus nevēlos uzskaitīt.

Atbildēt

Lilita

13.11.2022. 18:16

»

HT

Te tu kļūdies. 90. os ticēju, ka latvieši saņemsies savai valstij. Dalīja zemi, privatizēja. Bet lielākā daļa baidījās, neticēja, ka komunisti atdos varu latviešu tautai. Es riskēju un ticēju sev...


Korupcija ir LR valsts sistēmā un tā ieaugusi,ka vārdu trūkst...ceru,ka neviens neapvainojas?Jo par patiesību nav ko apvainoties.

Atbildēt

HT

13.11.2022. 16:57

»

Pajautāju tikai

tāpēc , ka uzskatu žīdiskos biznesus par parazītiskiem,lai kādus likumus tur ievērotu , vai apietu. Visi grib tādu naudu , bet tautsaimniecību eiet noskalojuši atejā


Man žīdiska biznesa nav. Jebkuru biznesu var interpretēt par žīdisku. Man ir godīgs bizness, pieskaņots likumdošanai.

Likumdošana vienmēr atpaliek no dzīves.

Izlasiet G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, labāk par viņu nepateikšu. Viss, ko viņš paredzēja, kur cionisti ved valsti 6. Saeimas laikā, tūkstošprocentīgi ir piepildījies.

G. Vakdmaņa tēvs bija Ulmaņa valdības ekonomikas ministrs, kas patiesībā Latvijai nesa uzplaukumu. Ulmanis tas nebija. Emigrācijā cionisti puedāvāja sadarboties, viņš atreica un viņu nogalināja.

Cionisti izlaupot mūsdienu Latviju, kam G. Valdmanis pretojās, draudēja arī G. Valdmanim.

Atbildēt

Pajautāju tikai

13.11.2022. 16:47

»

HT

Vai tiešām tev šķidt, ka esmu tik neaptēsts un tev atbildēšu? Tā jau esi uzzinājis stipri par daudz


tāpēc , ka uzskatu žīdiskos biznesus par parazītiskiem,lai kādus likumus tur ievērotu , vai apietu. Visi grib tādu naudu , bet tautsaimniecību eiet noskalojuši atejā!

Atbildēt

HT

13.11.2022. 16:42

»

Ja

nav nosleepums ,ar kaadu biznesu Tu nodarbojies


Vai tiešām tev šķidt, ka esmu tik neaptēsts un tev atbildēšu? Tā jau esi uzzinājis stipri par daudz.

Atbildēt

HT

13.11.2022. 16:40

»

>HT

Piedošanu-bet nekļūdos es, bet gan tu...


Cik neaptēstam gan jābūt, lai nesaprastu- ja cīnījos par savu projektu godīgi, iesaistot ministriju un tiesu, tad arī godīgi plānoju visam maksāt nodokļus, vairojot un stiprinot valsts ekonomiku. Administratīvā tiesa un ministrija, komunistu pašvaldība mani pārmācīja, žīdu cionisms izaudzināja. Gluži kā G. Valdmani un viņa tēvu, ko cionisti nogalināja, no atteica tiem sadarbību.

Atbildēt

>HT

13.11.2022. 16:13

»

HT

Te tu kļūdies. 90. os ticēju, ka latvieši saņemsies savai valstij. Dalīja zemi, privatizēja. Bet lielākā daļa baidījās, neticēja, ka komunisti atdos varu latviešu tautai. Es riskēju un ticēju sev...


Piedošanu-bet nekļūdos es, bet gan tu:
...Negribēju savu dzīves veidu pārvērst par bezgalīgu tiesāšanos....

Kā pats redzi-Tu tikai par sevi vien domā....Ne par valsti, par tautu..tapēc Tev ar rezultāts tāds. Ja būtu kopā ar citiem sācis ko nopietni darīt valsts labā-rezultāts būtu cits. Piedošanu vēl reiz, bet tā tas ir.

Atbildēt

HT

13.11.2022. 16:07

»

>HT

Pats sajuti--jo pats tikai un vienīgi par sevi un savu kabatu domāji....Bet trūkumus pieraksti visai valstij


Te tu kļūdies. 90. os ticēju, ka latvieši saņemsies savai valstij. Dalīja zemi, privatizēja. Bet lielākā daļa baidījās, neticēja, ka komunisti atdos varu latviešu tautai. Es riskēju un ticēju sev.

Tā kā sekoju valsts attīstībai, sekoju likumiem, ko izdeva Saeima. Kad pašvaldības komunisti lika šķēršļus manam projektam, atbalstu meklēju ministrijā. Ministrija mani neatbalstīja. Īsāk sakot, Administratīvā tuesa pueņēma manas trīs lietas pret valsti. Tad sekoja Kučinska vadītās pašvaldību ministra terors pret mani, iesaistot visu ministriju valsts sekretārus.

Tiesa lietas saputroja un izgāza. Es atkāpos, sapratu, ar ko man darīšana. Tautas paruna vēsta “Neej ar lāci lauzties, ar zaķi skrieties”. 4. maija finanšu korporācija man ierādīja savu vietu.

Negribēju savu dzīves veidu pārvērst par bezgalīgu tiesāšanos.

Izlasot 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatu Starp dzirnakneņiem, man radās sapratne, ar ko man īsti ir darīšana. Un visus cionistu radītos caurumus Latvijas likumos izmantoju savam priekam un labumam joprojām..

Nekad nedomā, ko tev stāsta ienaidnieks, bet domā tā, kā domā tā, kā domā tavs ienaidnieks un apsteidz viņu vienmēr. Panākumi būs garantēti.

Atbildēt

jurists

13.11.2022. 14:23

Cienu Lato Lapsu un bieži lasu šeit publicēto, jo man simpatizē viņa aktivitātes. Taču par gobzema pārdomu publicēšanu esmu neizpratnē- par ko šāds gods?! Lieki teikt, ka rakstu nelasīju un nelasīšu, un tiešām grūti iedomāties, kuru vēl interesē šis pabira.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: