Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HT

13.11.2022. 14:12

»

Žulis

Gobzems šeit raksta "mani nodeva", jo vēlēšanās neiekļuva Saeimā. Taču par nodevējiem var saukt tikai tos, kuri bija viņam personīgi apsolījušies par viņu balsot, bet nenobalsoja. Varbūt, ka tādi cilvēki arī bija, taču tādi nenoliedzmi ir nenozīmīgs mazākums. Vairākums par Gobzemu nenobalsoja tādēļ, ...


Gobzema stratēģija un taktika izrādījās kļūdaina, viņš pat par zilo uzdevās un par ko gan vēl visu nē! Spēlāja uz visiem, cerot uz populismu. Teorētiski tā var, bet praktiski tas neattaisnojas. Ne velti tautas paruna māca “Kas draugs visiem, nev draugs nevienam”. Gobzems neadekvāti sevi pārvērtēja.

Atbildēt

Žulis

13.11.2022. 13:38

Gobzems šeit raksta "mani nodeva", jo vēlēšanās neiekļuva Saeimā. Taču par nodevējiem var saukt tikai tos, kuri bija viņam personīgi apsolījušies par viņu balsot, bet nenobalsoja. Varbūt, ka tādi cilvēki arī bija, taču tādi nenoliedzmi ir nenozīmīgs mazākums. Vairākums par Gobzemu nenobalsoja tādēļ, ka Gobzems viņos neradīja uzticību sev.Tieši otrādi, personīgi man radās iespaids, ka Gobzems pirms vēlēšanām dara visu, lai cilvēku acīs sagrautu savu reputāciju un viņam neuzticētos. Ja tas viņam gadījās neapzināti, tad es ieteiktu viņam visas savas priekšvēlēšanu runas, rakstus un izdarības pārskatīt ar tāda sev sveša cilvēka - vēlētāja acīm un padomāt vai šāda juceklīga, lielīga, neapdomīga, brīžiem histēriska personība būs tā, par kuru viņš pats gribētu balsot un kuram viņš pats gribētu uzticēties.

Atbildēt

Aunam patik

13.11.2022. 12:36

ka vinu cérp un pis.Tevi nocirpa pécvélésanu naktï.Levics personigi viltoja vélésanu rezultàtus,lai Aldïtis dabütu goluboj nahuj.Tad nevaino mani,bet vaino pats sevi par savu stulbumu.Nàkamreiz nomaini partijas nosaukumu vélreiz,uz katrai pàkstij un katrai bédu tapai.
Ja cüku piesédina pie galda,tà kàjas iecel skïvï.Tàpéc tev skïvi neredzét.Péc 14 gadien tavs déls tev iedos pa muti,ka zaimoji Làcplési.


Atbildēt

ha-ha

13.11.2022. 12:11

Aldim iet slikti?Dod,dievs,man tādu sliktumu!Aldis vienkārši nemaz nespēj iedomāties sliktumu,kurā viņš un viņa čomi,ir iegrūduši Latviju,lai gan jau tāds varēja būt barikāžu organizātoru,4.maija balsotāju jeb okupācijas režīma balstu-komunistu nomeklatūras īstais,savās komunistu komitejās izplānotais,mēŕķis,par kuriem var pārliecināties ieskatoties šo kungu šodienas makos,pensiju apmēros.

Atbildēt

Redzi

13.11.2022. 11:57

»

HT

Tukši un absurdi spriedelējumi. Ja tu pabūtu Gibzema vietā, tev būtu cita pieredze. No malas visi gudri. Esmu pats sajutis reāli 4. maija finanšu korporācijas teroru, kad valsti iesūdzēju tiesā, Kučinskis bija pašvaldību lietu minstrs. Visas iespējamās valsts iestādes uzsāka tetoru pret mani tik lielu...


Es nekad nebūšu gobzema vietā, jo es neesmu idiots. Puikam bija sakāpis galvā, ka viņu visur mīl un ciena, katru dienu feisbukā krāmēja bildītes ar sadāvināto maizi un desu. Un tāpat cerēja, ka kāds viņa vietā sodus nomaksās, tāpēc jau organizēja visus tos braucienus un rododendrus. Bet viena lieta ir uzdāvināt desu, otra - nomaksāt pāris tūkstošus sodu. Uz nepareizām kārtim lika, kovids beidzās un politiķa karjera sabruka. Būtu gājis kopā ar šloseru, varbūt kaut kas sanāktu, tagad nekā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.11.2022. 11:53

»

pārgudrība ir pašapmāns

kaut kā neredzu, ka tie, kas nevēlas sadarboties ar mafiju, izietu ielās, tikai tērgā par pašapmānu un bezjēgu


Pļaviņš un Kļimovičs covid afēras laikā pamēģināja protesta formu "izejam ielās". Un?
Pareizajam secinājumam ir jābūt sekojošam. Piketus vara "neredz", visādas publiski atklātās vēstules, manabalss, utt. - tieši tāpat. Iziešanu ielās - apspiež un represē ar naudas sodiem to organizatorus un līderus. Kas ir tas, ko vara sadzirdēs un ievēros notiekam? Pieredze un loģika saka priekšā, ka vienīgais, uz ko jebkā ir reaģējusi vara, ir 13. janvāris.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.11.2022. 11:43

»

autoram

LŪZERIS


Lūzeris tāpēc, ka ir prom no LV? Nē, viņš īstenībā ir veiksminieks.

Atbildēt

autoram

13.11.2022. 10:10

LŪZERIS!

Atbildēt

HT

13.11.2022. 10:08

»

Tipiski

Gobzems savas problēmās, kā parasti, atkal vaino visus citus- stulbo valdību (kaut pats bija valdībā), stulbo tautu (kaut pats tak čomojās ar visiem tautas slāņiem un visu laiku lika bildes, kurā novadā ar ko viņš barots un kā apģērbts), bet perfektais Aldis ar uzkačāto presi un pūkaino treniņtērpu ...


Tukši un absurdi spriedelējumi. Ja tu pabūtu Gibzema vietā, tev būtu cita pieredze. No malas visi gudri. Esmu pats sajutis reāli 4. maija finanšu korporācijas teroru, kad valsti iesūdzēju tiesā, Kučinskis bija pašvaldību lietu minstrs. Visas iespējamās valsts iestādes uzsāka tetoru pret mani tik lielu, ka vietējā pašvaldība, to darit, bija izbrīnīta.

Tad iedomājieties mūsdienu teroru, kad hunta uzpirkysi ar finansējumu medijus un partijas - “dzejnieku klubiņus”.

Cita starpā M. Kučisnskis, sarkanais krupis, taisas par Iekšlietu ministru Latvijas Bankas terora likuma laikā ar 2023. gada 1. janvāri. Žīdu terirs pār Latviju, kuras iedzīvotājiem atņemtas cilvēktiesības, paziņojot ANO. Iedzīvotājus ar valsti hunta ieķīlājusi Pasaules bankā.

Atbildēt

Tipiski

13.11.2022. 09:44

Gobzems savas problēmās, kā parasti, atkal vaino visus citus- stulbo valdību (kaut pats bija valdībā), stulbo tautu (kaut pats tak čomojās ar visiem tautas slāņiem un visu laiku lika bildes, kurā novadā ar ko viņš barots un kā apģērbts), bet perfektais Aldis ar uzkačāto presi un pūkaino treniņtērpu ne pie kā nav vainīgs. Jo viņš ir tik superīgs, ka viņu visiem ir jāmīl vienkārši tāpat vien. Jebkuram domājošam cilvēkam bija skaidrs, ka no tevis nekāds valstsvīrs nesanāks, bet tu biji saklausījies savu elektorātu, kuram tikai viena rieva smadzenēs un tev likās , ka tā ir visa tauta. Tu labi sāki, bet nu šitā visu sadirst, tur vajag talantu. Neviens tevi nav nodevis, tu pats esi vainīgs. Īsts vīrietis to būtu atzinis, bet tu esi bāba.

Atbildēt

biedri Gobzem

13.11.2022. 09:37

Jūs ar te neviens netur un negaida: Jūs neessat Saulvedis, bet sīks cilvēciņs kam sakāpis galvā.

Atbildēt

Eduards Lunis

13.11.2022. 09:34

---Tu pat lidz šim laikam neesi sapratis-KĀDU ĻAUNUMU ESI NODARĪJIS LATVIJAI UN TAUTAI...!?
tev noticēja,iedeva iespējas ,pat varturi bija spiesti atzīt-TAUTA GRIB PĀRMAIŅAS...!?
---tĀ VIETĀ ,TU AR TO PUSDEBĪLO SĀKĀT SKALOT SAVAS NETĪRĀS APENES...!?
Tev tagad ir ļoti grūti,es ,kā bijušais tālbraucējs jūrnieks, to esmu izjutis-kā gribējās uz Dzimteni-latviju jau pēc gada...
-Vienā tev Taisnība -TĀ NEDRĪKST PALIKT UN IR JĀSODA ATBILDIGIE PAR NODARITO TRIJU KARU POSTU lATVIJAI UN TAUTAI.
-2023. g. 4. maijs -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCES DIENA,KURU AICINU IZVĒRTĒT VISIEM, KURIEM IR PATIESI DĀRGA MŪSU TĒVZEME-LATVIJA!
-Latvijas Glābšanas komisija .tel .26875965

Atbildēt

lauķis

13.11.2022. 07:53

»

pārgudrība ir pašapmāns

kaut kā neredzu, ka tie, kas nevēlas sadarboties ar mafiju, izietu ielās, tikai tērgā par pašapmānu un bezjēgu


Un kāda jēga ir no iziešanas ielās?Veido ap sevi tādu vidu kādu vēlies piedzīvot.
Iziet ielās ir jēga ja to dara visi vīrieši ar saprašanu ko grib panākt un apņemšanos neatgriezties ģimenēs kamēr nav to izdarījuši.Par cik vīriešu tikpat ka nav tad iziešana ielās tikai uzjautrinās varnešus.

Atbildēt

pārgudrība ir pašapmāns

13.11.2022. 07:42

»

lauķis

Viss kas notiek notiek ar vēlētāju piekrišanu un atbalstu sistēmai.Ir pienācis laiks ka jātur pilna atbildība un katram tomēr nospiedošais vairākums to nav sapratis


kaut kā neredzu, ka tie, kas nevēlas sadarboties ar mafiju, izietu ielās, tikai tērgā par pašapmānu un bezjēgu

Atbildēt

Atņemt ordeni Andrejam Urdzem

13.11.2022. 07:38

Kādēļ KGB aģents kolaboracionists Andrejs Urdze no Ķelnes komunistu grupējuma latviešu mītnē Annabergā Vācijā ekspluatē, ņirgājas un moca latviešus un latviešu bērnus? Vai viņam par to nevajadzētu atņemt ordeni, prezidenta kungs? Tādi pseido-latvieši - hroniskie alkoholiķi, kuri nevar salikt kopā teikumu, noniecina mūsu valsti! Lūdzu atņemiet Andrejam Urdzem ordeni, jo viņš to nekādi nav pelnījis. Viņa tā sauktie nopelni Latvijas labā ir fikcija. Viņš patiesībā neatbalsta latviskās vērtības un morāles kodu un par to visu īstenībā ņirgājas.
Urdzes ienāk Vācijā no padibenēm un savu padibenes darbu veic cītīgi pret latviešiem kopš 2 .pasaules kara, tos apzogot, nozogot īpašumus. Tādiem nevar uzticēties un valsts ordeņus nedrīkst piešķirt. Dzērāji, galvas invalīdi, melīgas līdējas žurkas visās savās izdrībās gadu desmitu garumā. Nekā kopīga ar dievu vai godīgumu, bet sevi sauc par Baltijas kristiešu apvienību. Nožēlojama liekulība, par ko ordeņus nepiešķir.

Atbildēt

knh

13.11.2022. 07:35

cuhnaa pat valdibu nemak izveidot kaada veel attistiba tikai soda naudas

Atbildēt

lauķis

13.11.2022. 06:55

»

JZ

Kāda apsēstība ar balsošanas 'rezultātiem'... Varbūt vajadzēja aprakstīt konkrētas metodes, to, kā rezultāti tikuši manipulēti, nevis vainot Lāčplēša dienu un pensionārus? Manā skatījumā autors varētu sākt vākt parakstus portālā mana balss lv par to, lai kangariem būtu pašiem savi kangaru svētki, Kangara...


Viss kas notiek notiek ar vēlētāju piekrišanu un atbalstu sistēmai.Ir pienācis laiks ka jātur pilna atbildība un katram tomēr nospiedošais vairākums to nav sapratis.
Parakstu vākšana un jebkura sadarbība ar sistēmu nir pilnīgi bezjēdzīgs pašapmāns kas ved uz bezdibeni.

Atbildēt

> vnk. vatņiku aizvainota cūka

13.11.2022. 01:42

»

Antuāns no Mazpiseļiem

Bet vatņikam vatņiku mizdarības ir kā debesu manna. Tu esi vnk. aizvainota cūka


tu neesi nekas un saukt tevi nekā, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
Samierinies ar to un mēģini kaut kā eksistēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

Atbildēt

Pieklājība? Cieņpilna attieksme?

13.11.2022. 01:39

»

Antuāns no Mazpiseļiem

Bet vatņikam vatņiku mizdarības ir kā debesu manna. Tu esi vnk. aizvainota cūka


Trīsdesmit gadus ir darīts viss, lai kaut ko tādu iznīcinātu.
Par ko cīnījāmies - uz to arī uzrāvāmies. Par ko tad brīnīties?

Atbildēt

Oki

13.11.2022. 00:39

»

Aldi

Pamēģini Dailē Šekspīru


Šekspīrs Dailē - samazgas . Šekspīrs iekš Stratford Upon Avon - Real deal ....

Atbildēt

Aldi

12.11.2022. 23:38

Pamēģini Dailē Šekspīru

Atbildēt

Tam Aldim

12.11.2022. 23:18

Aldi, nevis bļausties, bet valdi ... ja Tu esi viens, tevi elite nodzēsīs un speciāli visiem rādīs sūdu strīpu, kas no tevis palikusi. Viss var būt citādi, ja atbrauksi uz mājām un atkal turpināsi - brāļi un māsas, mostieties!

Atbildēt

Antuāns no Mazpiseļiem

12.11.2022. 23:04

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Bet vatņikam vatņiku mizdarības ir kā debesu manna. Tu esi vnk. aizvainota cūka.

Atbildēt

Pirmkārt

12.11.2022. 22:55

»

HT

Dažādi izplūduši tēli - skudras, bagātie, tauta


šeit bagatajiem ir hroniska alkatība.
Otrkārt.
Šudras ir kasta , un viņas nevar valdīt kvalitatīvi , jo domā kā zarnu trakts.

Atbildēt

Oki

12.11.2022. 22:43

»

Tas ir jaunais Pietiek stils

salikt savus virsrakstus, nekaunīgi un patvaļīgi pārkāpjot autortiesības, cenzējot un uzspiežot savu viedokli


Gribi teikt, ka pārkāpjot Satversmes 100 pantu , it sevišķi tā 2 teikumu ? Nevar būt, ka šis baltais tēvs ir aizdziedājies ???

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.11.2022. 22:41

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
---------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

-----------

Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu, "atkarību" u.c. taml. "neadekvātu noviržu" diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, klaji PRETLIKUMĪGI C.E.N.Z.Ē.T, falsificēti "tiesiski sankcionēt" vai vispār "apklusināt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt"... Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas kārtējās "dižķibeles" apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski orientētus tipus", kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" masu apziņā?..." (apt.cit.vied.aut.: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā patiesība.", 31.07.2009.)
-----

Šeit (M.U.Ļ.Ķ.U zemē, t.i.).
( iz "O.M.© aŗChīva", ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena tŗekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).

Šeit miljonus var laupīt,
Un ‘SILES biedros tusēt’,
Šeit 'sīceni' var taupīt,
Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

Šeit "prezidentos" ie(k)līst,
Var, ‘ziepējoties glumi’,
Šeit "vaukšķiem" ‘veša piesvīst’,
Kad "valsti" 'stūrē dum(j)i'.

Šeit "likumi" priekš pašiem,
Tiek "ķēķī" ‘samuļļāti’,
Šeit "pūļa lupatlašiem",
Liek ‘pieliekties uz drāti’.

Šeit "struktūras" ‘ņem priekšā’,
Pēc "shēmas", angažēti,
Šeit "oŗgāni" ‘dod iekšā(s)’,
Kad "panti" ‘piemeklēti’.

Šeit nauda ‘nepareiza’,
Pērk "tiesnešus" bez goda.
Šeit "taisnā" tiesa greiza,
Triec Temīdu ‘uz poda’.

Šeit "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "granti" ‘iedalīti’,
Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
Var ‘reņģēdājus’, "glīti".

Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit 'GANDeri' "plūc laurus",
Kad "lien no skapja laukā",
Šeit "cieņa" -- 'stučīt' "b(ļ)aurus",
Un "morāle" -- kā 'ma(č)kām'.

Šeit "pandēmijas shēmā",
Tiek dresēts "prastais pūlis",
Šeit "kroņa šprices tēmā",
Briest "farmaceitiem" mūlis.

Šeit "karakalpus" fraktē,
Lai "misijās" šos dzītu,
Šeit PATIESĪBU slaktē,
Ar FALŠU "miera" mītu.

Šeit ķērc par "hibrīdkaru",
Un ZOMBĒ propagandu,
Šeit (p)ielūdz "jeņķu" varu,
Un "sabiedroto" bandu.

Šeit kviec, ka "krievi nākot!!!",
Jau gadiem "ilgtspējīgi",
Šeit cer, ka NA(h)TO sākšot,
Drīz KARU, "sadraudzīgi".

Šeit "euro buferzōnā",
Grab tanki ("šrotā" pirkti),
Šeit OKUPANTIEM fōnā,
Rukšķ "pat.REJoti žirgti".

Šeit "troļļi virtuāli",
Tiek 'fraktēti pa lēto',
Šeit zombētie vemj sāli,
Uz Dvēselēm, kas rēto.

Šeit LINČO tŗulā barā,
Bez iemesla un jēgas,
Šeit MURGO bezsakarā,
Dēļ BEZsmadzeņu sērgas.

Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un 'bamšļa' alus,
Šeit ZOMBĒ "plašsaziņa",
Ar MELIEM, kā uz galu.

Šeit "pūlim" sen ‘pie kājas’,
Ko ‘ļerzā’ "varas balsti",
Šeit ļaudis pamet Mājas,
Un mūk uz svešu valsti.
...
Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav (?), kas pretī bļautu --
Zeļ M.U.Ļ.Ķ.U zeme, zaļi...

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

HT

12.11.2022. 22:20

»

Nee,

,vienkaarshi valda shudras un bagaatie domaa kaa shudras ,bet tauta tamdeelj ciesh


Dažādi izplūduši tēli - skudras, bagātie, tauta.

Skudras strādā kopējai izdzīvošanai.

Bagāti ir tikai tie, kam pietiek.

Tautu veido nabagie, jo nabagie cer uz valdību.

Atbildēt

Nee,

12.11.2022. 22:13

»

HT

Vai tik slikti, ka tikai zārks nāk prātā


,vienkaarshi valda shudras un bagaatie domaa kaa shudras ,bet tauta tamdeelj ciesh.

Atbildēt

Tas ir jaunais Pietiek stils

12.11.2022. 22:11

»

Oki

Jā - visi ir slikti , tikai Lato un Jurģis ir labie puikas . Visi citi nē ... Kāds no bērnudārza jums te virsrakstus izvēlas


salikt savus virsrakstus, nekaunīgi un patvaļīgi pārkāpjot autortiesības, cenzējot un uzspiežot savu viedokli.

Atbildēt

HT

12.11.2022. 22:09

»

Pasaki

,ko Tu zaarkaa liidzi panjemsi


Vai tik slikti, ka tikai zārks nāk prātā?

Protams, nevien neko nepaņems līdzi uz turieni.

Viena lieta ir, kad nevari atļauties nopirkt pašu visnepieciešamāko, bet cita, kad vari atļauties vairāk par vidējo un baudīt tikai sava paša darba augļus.

Atbildēt

Oki

12.11.2022. 22:08

Jā - visi ir slikti , tikai Lato un Jurģis ir labie puikas . Visi citi nē ... Kāds no bērnudārza jums te virsrakstus izvēlas ???

Atbildēt

HT

12.11.2022. 20:42

»

HT

Kad šī te 4. Maija valsts finanšu korporācija radīja ekonomiku ar mīnusa zīmi, aizbraucu uz UK. Pirms gadiem 15. Ne lai vergotu, bet pamācītos kapitālismu un atgrieztos. Pēc 1.5 gadiem atgriezos gatavs kapitālismam. Valstij nebiju vajadzīgs. Kaut likumos smuki bija rakstīts - veicina uzņēmējdarbību. ...


Kad 4. Maija finanšu korporācija nonuļļoja ekonomiku, 2000. gadā devos uz UK, bet neielaida. Nonācu Spānijā. Tur tikko ieviesa eiro. Spāņi veikalos iepirkās pilniem ratiem, samaksājot katrs pa 50. € vismaz.

Pēc kapitālisma skolas un sava biznesa Latvijā par spīti čuhņas 4. maija huntai, varēju iepirkties kā spāņi 2000. gadā, staigāju pa to pašu pludmali, kur redzēju metalurgu Zaharniju.

Ko es ar to gribu teikt? Ka vajag uzspļaut visām čuhņēm, Gobzem, un domāt tikai par sevi. Čuhņa, 4. maija valsts finanšu korporācija, darīs visu pret ikvienu pilsoni, kas nav šīs korporācijas biedrs. Cita starpā man ir Švābes grāmatā aprakstītais bizness, par kuru tika minēts - ka tikai daži gūs veiksmi ekonomikas nonuļļošanā Varbūt tāpēc, ka naudu neaizņemos un neaizdodu principa pēc man ir tā?. Nezinu. Vusticamāk, ka sagadīšanās.

Atbildēt

HT

12.11.2022. 20:30

»

JZ

Kāda apsēstība ar balsošanas 'rezultātiem'... Varbūt vajadzēja aprakstīt konkrētas metodes, to, kā rezultāti tikuši manipulēti, nevis vainot Lāčplēša dienu un pensionārus? Manā skatījumā autors varētu sākt vākt parakstus portālā mana balss lv par to, lai kangariem būtu pašiem savi kangaru svētki, Kangara...


Sabiedrība klusē par būtisko, apspriež sekas - 14. Saeimas balsošanas rezultātus, ko apstiprināja CVK, kuras vadītājai 13. Saeima deva piekļuvi valsts noslēpumiem - sabalsot vajadzīgo personāžu - Katram un Katrai atstājot aiz svītras, turpinot vajāt A. Gobzemu, visaktīvāko pret huntu.

Arī Saskaņa apstrīdēja, pati CVK vadītāja atzina balsu skaitīšanas nepilnības. Nu un? Kā Krievijas čuhņā.

Atbildēt

HT

12.11.2022. 20:26

Kad šī te 4. Maija valsts finanšu korporācija radīja ekonomiku ar mīnusa zīmi, aizbraucu uz UK. Pirms gadiem 15. Ne lai vergotu, bet pamācītos kapitālismu un atgrieztos. Pēc 1.5 gadiem atgriezos gatavs kapitālismam. Valstij nebiju vajadzīgs. Kaut likumos smuki bija rakstīts - veicina uzņēmējdarbību. Tā gribēja, lai braucu prom.

Bet man tāds raksturs. Neaizbraucu.

Ko es ar to gribēju teikt? To, ka atgriezos un redzēju, ka esmu krievu ģerevņā - čuhņā atgriezies.

Ja čuhņa, tad čuhņa. Aiz mana īpašuma žoga ir čuhņe. Un politikā saprotu, ka viss šai valstī ir pret mani.

Ko Tev iesaku, Gobzem?

Ja esi izlēmis aizbraukt, neslimo ar čuhņismu. Tas nav tā vērts.

Nesen padzīvoju Spānijā. Super. Piekrītu Tev visam. Bet tur nav Latvijas zemes. Arī šaipuss žoga.

Atbildēt

JZ

12.11.2022. 20:00

Kāda apsēstība ar balsošanas 'rezultātiem'... Varbūt vajadzēja aprakstīt konkrētas metodes, to, kā rezultāti tikuši manipulēti, nevis vainot Lāčplēša dienu un pensionārus? Manā skatījumā autors varētu sākt vākt parakstus portālā mana balss lv par to, lai kangariem būtu pašiem savi kangaru svētki, Kangara diena. Tad valdošajiem blēžiem nebūtu uzmācīgi jāgrozās pa priekšu visiem citiem svinētājiem. Oficiālajām amatpersonām tad būtu sava svinamdiena, un Lāčplēsa dienā šiem nevajadzētu tik ļoti mocīties, liekuļot, pa vējam locīties un skandēt aprobētas mantras... Kangara diena varētu būt Lāčplēša dienai pretējā gada pusē, ar sešu mēnešu atstarpi - Tatad piem., 4.maijā vai vismaz Valpurģu naktī uz 1.maiju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: