Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mojoray 386

16.02.2021. 21:39

●▬▬▬▬PART TIME JOBS▬▬▬▬▬●Google is now paying $17000 to $22000 per month for operating online from home. i have joined this job 2 months ago and i have earned $20544 in my first month from this job. i can say my life is changed-absolutely for the better! check it out what i do, Copy Here══════►► www.net.work45.com

Atbildēt

precizējums

15.02.2021. 18:53

»

nu, lūk,,reāla LV cirtvulgaris domāšana

.. ja Jums vajag aizsargājamas teritorijas


* lūk, jums deģenerātu vulgaris, LVM zāģeru, shēmotāju, dzīvnieku galinātāju, valsts resursu izlaupītāju domāšana

Atbildēt

Es

15.02.2021. 10:19

"Trauksmes cēlājs"- nu nāvīgi lepns nosaukums stukačam ar pliku pakaļu kuram skauž ka kaimiņš var atļauties transformēt mežu par apbūves zemi. Jūs pamuļķi vispār zināt cik Latvijā maksā zemes transformācija? Un kāpēc īpašnieks nevarētu cirst 120 gadīgus sev piederošus kokus? Utaino komunistu domāšana nekur nepazūd.
Ja Jums vajag aizsargājamās teritorijas lai valsts meži vairāk nenodarbojas ar mežsaimniecību. Būs puse Latvijas aizsargājamā teritorija. Zaļās vārnas gavilēs un Jūs uz savām plikajām pakaļām varēsiet uztetovēt ozollapiņas.
Lieciet mierā zemes īpašniekus. Jūs no viņu nodokļiem dzīvojat.

Atbildēt

Zanis Plēve

14.02.2021. 18:56

»

:)

ko mēs iesāktu bez kļūdu labotāja Zaņa Pleves


Nevajag neko iesākt.,,,, vajag sekot līdz lrakatītajam / runātajam. Citādi sanāks kā vienam ūdens virpuļotājam. Runā vienu, bet reāli ir pavisam cita situācija.

Atbildēt

Edgars Ceplis

13.02.2021. 18:37

»

Berta

Kuru iestadi


uz zemkopības ministra pakļautībā esošo tiešo pārvaldes iestādi Valsts meža dienestu.
Zemkopības ministriju vada NA ministrs Kaspars Gerhards. Zemkopības ministrijas valsts sekretārs ir biušais Baldones novada domes priekšsēdētāja vietnieks, bijušais NA politiķa Jāņa Dombravas palīgs Jānis Eglīts. Apkalpojis Gerhardu arī vides ministrijā.

Atbildēt

Zanis Plēve

13.02.2021. 17:50

»

kaimiņš

Lūdzu tos kukuļņēmēju uzvārdus no VZD uz galda un pašus būrī aiz restēm. Nevis garas izmeklēšanas un iespējas ar kukuļiem atpirkties


VZD ....VMD ...... kāda starpība... pie vienas vietas, ka 2 dažādas iestādes ar dažādām fnkcijām.


Galvenais ir pabļaut.


Atbildēt

nu, un kuri jurki šito jumto, ko?

13.02.2021. 17:20

par likumprojekta virzību Saeimā atbildīgās Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Rancāns (Jaunā konservatīvā partija) kopīgi ar JKP „ienīsto” ZZS un Garisonu izvilkuši cauri bīstamas intereses.

Rancāns
„Noteikts, ka aizsardzības ministra izveidota komisija varēs atļaut pieņemt militārajā dienestā par tīšu noziedzīgu nodarījumu vai par valsts noslēpuma izpaušanu aiz neuzmanības sodītu Latvijas pilsoni, kas par minētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem notiesāts, atbrīvojot no soda, vai kriminālprocess pret to izbeigts uz nereabilitējoša pamata.”

Atbildēt

folkloriste polkas speciāliste utt

13.02.2021. 14:31

»

Jānis

Folkloriste un pirtniece Inese Krūmiņa


https://en.wikipedia.org/wiki/Elita_Krūmiņa

Atbildēt

kaimiņš

13.02.2021. 12:13

Lūdzu tos kukuļņēmēju uzvārdus no VZD uz galda un pašus būrī aiz restēm. Nevis garas izmeklēšanas un iespējas ar kukuļiem atpirkties.

Atbildēt

Jānis

13.02.2021. 12:07

»

hui


Folkloriste un pirtniece Inese Krūmiņa ?

Atbildēt

Abazalovs

13.02.2021. 11:44

»

sandra


Tās Zatlera atraugas visur salīdušas,bet ja Upenieks guļ ar Krūmiņu tad daudz kas skaidrāks top.

Atbildēt

valsts pārvalde

13.02.2021. 09:05

krimināllietā apsūdžetā Koļegova aizgāja strādāt uz noziednieku iestādi

Atbildēt

?

13.02.2021. 01:00

»

hui


nav otrādi?

Atbildēt

sandra

12.02.2021. 16:16

»

huitāds Jānis Upenieks no Zatlera partijas bija intīmās attiecībās ar Krūmiņu ! Neticu ka Juris ar viņu .

Atbildēt

hui

12.02.2021. 15:56

»

lai tik

rauj vaļā par bordāniem un jurašiem uz veselību un par viņu afērām, bet nemaldini te, ka krūmiņa ir juraša tantekrūmiņa ir reāla juraša verdzene, un nemaldini sabiedrību ka tā nav. Pietiek.com labums ka lielākā daļa lasītāju un rakstītāju saprot tēmas, to ka krūmiņa uz jurašistiem strādā zin visi !

Atbildēt

dzeltenais

12.02.2021. 15:53

»

hm

cik tev bojāts pauris! es gan visu sapratuneticas ka pats ramoliņš atkal rakstijis !

Atbildēt

lai tik

12.02.2021. 14:46

»

hui


rauj vaļā par bordāniem un jurašiem uz veselību un par viņu afērām, bet nemaldini te, ka krūmiņa ir juraša tante

Atbildēt

Pasaka

12.02.2021. 14:34

Un kurš tad bija tas trauksmes cēlājs? Kā es smiešos, ja izrādītos, ka Lato Lapsa pats. Vēl gardāk smiešos, ja izrādītos, ka ne jau taisnības labad, bet par maksu rakstīja trauksmes cēlāja ziņojumu. Un pavisam gardi smiešos, ja izrādīsies, ka maksātājs pats ir shēmotājs un visādi citādi nelāga persona.... un diez vai saņēma kvīti samaksāto naudu.....Un tā arī nav skaidrs - tad ko tieši pieņēma dienests - ka pats dienests kaut kur ir kļūdījies? Un kā tieši tas ir saistīts ar foto esošo personu? Viņš ir īpašnieks? Lētucis palicis šis portāls - nožēlojami.

Atbildēt

hui

12.02.2021. 14:05

»

ui

Meli. Skaties, kas ir dabūjuši pa kaklu. Kādas nozares, kādi cilvēki. Kurējiem pieder robežsardze, kūdra, pašvaldības Beverīna, Gulbene, Jaunpiebalga, Madona, Varakļāni, Naukšēni, Rucava, Daugavpils, Rēzekne, Zilupe, Garkalnerobežsardze rozbežas visa izbūves afēra ir Juraša jumtota, bankas ab.lv norvik utt, skaties tv un klausies !!Nerunāsim par akcīžu precēm utt! Kur Juraš un VK bija Ušakova un Amerika laika ko ????!! To sarakstu visa lv redz un zin , par Jurašu un Bordānu vel krimināl romānus rakstīs

Atbildēt

ui

12.02.2021. 13:53

»

upeniek

valsts kontrole ir juraša pasūtijuma galds ,kas pilda polotiskus pasūtījumus lai izrēķinātos ar citādi domājošiem pašvaldības , valsts iestādes, ostās utt. Paklausaties Krūmiņas tekstus ,reāli jkp atrauga ,cilvēks kurš ienīst visus kas nav boļševiks


Meli. Skaties, kas ir dabūjuši pa kaklu. Kādas nozares, kādi cilvēki. Kurējiem pieder robežsardze, kūdra, pašvaldības Beverīna, Gulbene, Jaunpiebalga, Madona, Varakļāni, Naukšēni, Rucava, Daugavpils, Rēzekne, Zilupe, Garkalne?

Atbildēt

upeniek

12.02.2021. 13:30

»

Jautājums

Ko Stašāne ir darījusi, lai revidētu Medību daļu? Ir nošauti vairāki cilvēki. Kārtības nav. Valsts kontrole ir vairākās revīzijās konstatējusi drausmīgu nolaidību, ierēdņu bezdarbību sistēmas sakārtošanā. Inspektoru nav. Mežniecības vispār nezina, kur notiek medības. Par individuālajām vispār nerunājot...


valsts kontrole ir juraša pasūtijuma galds ,kas pilda polotiskus pasūtījumus lai izrēķinātos ar citādi domājošiem pašvaldības , valsts iestādes, ostās utt. Paklausaties Krūmiņas tekstus ,reāli jkp atrauga ,cilvēks kurš ienīst visus kas nav boļševiks!!!

Atbildēt

Jautājums

12.02.2021. 12:49

Ko Stašāne ir darījusi, lai revidētu Medību daļu? Ir nošauti vairāki cilvēki. Kārtības nav. Valsts kontrole ir vairākās revīzijās konstatējusi drausmīgu nolaidību, ierēdņu bezdarbību sistēmas sakārtošanā. Inspektoru nav. Mežniecības vispār nezina, kur notiek medības. Par individuālajām vispār nerunājot. Dati tiek slēpti. Viss tur pateikts, kas jādara.

Atbildēt

pareizi

12.02.2021. 12:34

VMD strādā noziedznieki.

Atbildēt

VMD ģenerāldirektore apgalvo, ka divas tiesu instances ir kļūdījušās

12.02.2021. 11:55

Koļegova norādīja, ka pēdējos gados gandrīz miljonu saņēmusi dividendēs no koka palešu ražotāja firmas, kurā ir līdzīpašniece. Koļegova skaidroja, ka viņas dalība kompānijā bijusi tikai formāla, un iespaidīgās summas esot izsniegusi brāļa ģimenei kā dāvinājumu.

No plāniem vadīt VID Koļegova atteicās. Un, mainoties Vides ministrijas politiskajai vadībai, bija spiesta aiziet arī no Valsts vides dienesta.

Pagājušajā vasarā pārmaiņas vadībā notika arī Valsts meža dienestā.
Līdzšinējais vadītājs Andis Krēsliņš devās pensijā. Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards bez konkursa šai amatā iecēla Ainu Stašāni, kas iepriekš bija Koļegovas vietniece Valsts vides dienestā.

Jau pēc mēneša Stašāne pieņēma darbā savu kādreizējo priekšnieci.
Koļegova Valsts meža dienestā ir vecākā eksperte un atbild par iestādes attīstību.

TV3 raidījums: "Kā jūs viņu izraudzījāties? Viņa (Koļegova) kādā atlasē, konkursā piedalījās?"

Valsts meža dienesta ģenerāldirektore Stašāne: "Nē, konkursa nebija. Es viņu izraudzījos, vērtējot viņas kompetenci un līdzšinējo darbu. Inga būtu vislabākais kandidāts."

Raidījums: "Un kā ar krimināllietu? Inga Koļegova notiesāta divās tiesu instancēs!"

Ģenerāldirektore: "Spriedums nav stājies spēkā. Ir pārsūdzēts un pārsūdzība pieņemta Kasācijas instancē."

Raidījums: "Tad jūs gribētu teikt, ka divas tiesu instances varētu būt kļūdījušās, nozieguma nav?"

Ģenerāldirektore: "Tieši tā!"

Raidījums: "Jūs esat pārliecināta par Koļegovas kundzes nevainīgumu? Esat iepazinusies ar lietas materiāliem?"

Ģenerāldirektore: "Ar materiāliem iepazinusies neesmu. Un par Koļegavas kundzes kompetenci un darba spējām man ir pilnīga pārliecība. Savukārt kriminālprocess nav nekādā veidā saistīts ar to, kā viņa darīja savu darbu."

Koļegovas vadītā iestāde iepriekš bija padota Nacionālās apvienības ministram Kasparam Gerhardam. Tagad Gerhards atbild par Zemkopības ministriju un Koļegova iekārtota darbā tās padotības iestādē.

Atbildēt

??

12.02.2021. 11:35

Interesanti, kāds šīm maksas akcijām pievērš arī kādu nebūt uzmanību? Vismaz Ramilins zina ko te raksta , komentē? Ir arī kāda reakcija? Vai arī tas viss tiek tiražēts, bet pievienotā vērtība 0 . Kāds vismaz seko tam, kādi rezultāti tam visam?

Atbildēt

un

12.02.2021. 11:31

»

Zemgales virsmiežzinis

Grava Jānis


Siseņu pūznis? egijas tante zemgales plašumos cirtējiem žīrē medību plačus, kamēr linards pa mežinieku dekānu lauķenē rauš projektu naudas

Atbildēt

forests

12.02.2021. 11:10

»

zinātājs

Valsts meža dienestā strādā noziedznieki


Nu tā gan nevar teikt,bet noderīgu idiotu tur ir vairākums. Un ja šos idiotus vēl vada lielākie kretīni, tad komplekts ir makten varens.Runa ir par virsmežziņu līmeni un augstāk. Tā saucamie mežziņi pamatā ir savas priekšniecības tā terorizēti un iebiedēti, ka reizēm viņu ir pat žēl, neskatoties uz pieņemto lēmumu stulbumu un neloğismu.

Atbildēt

tiesas kompetencē:)

12.02.2021. 10:47

»

:(

tas tak tiesas kompetencē


Koļegovas lieta arī bija tiesas kompetencē. Nu, piesprieda sodu, nu, nomaksāja, nu, neizdevās kļūt par VID priekšnieci. Nu, un? Vai tad ar to kāds kaitējums personai radies? Kāda neslava? Kādi šķēršļi turmākai darbībai valsts iestādēs?
Nekā! Pilnīgs pofigs! Vien pāris mēnešus pēc atvaļinājuma Koļegova ieradusies Valsts meža dienestā pie draudzenes Ainas uz jau savlacīgi speciāli viņai radītas pilnīgi jaunas amata vietas. Apmaksātas no valsts budžeta.

Atbildēt

Kartes

12.02.2021. 10:27

»

Oki

Un kurā Vācijā tās fotogrāfijas ir tagad ? Ar cik lielu topogrāfisko precizitāti ? Vai arī gruvešus zem smiltīm vai priedēm nofotografēja no gaisa


Bildes ir arhīvos. Būs intereses pēc jāpaņem tas aerofoto. Par objektiem zem priedēm, tīri no dabas viedokļa. Ja šobrīd ir runa par 120 gadus veciem kokiem, tad tajā laikā tie bija ap 40 gadus veci, kas kāpu teritorijā vienmēr ir zemi, skraji, izklaidus. Tas nozīmē, ka varētu arī redzēt gruvešus. Ja tie tur būs.

Atbildēt

krēsliņa banda

12.02.2021. 09:42

»

zinātājs

Valsts meža dienestā strādā noziedznieki


mantota

Atbildēt

un

12.02.2021. 09:27

»

zinātājs

Valsts meža dienestā strādā noziedznieki


tagad to noziedanieku kantori vada Inga Koļegova ar draudzeni Ainu Stašāni.

Atbildēt

zinātājs

12.02.2021. 07:51

Valsts meža dienestā strādā noziedznieki!

Atbildēt

Janka

12.02.2021. 06:45

Un kā mūsu valstelē ar privātīpašumu,vai tikai fikcija,ja katrs brauc virsū ar savām iegribām..

Atbildēt

Zanis Plleve

11.02.2021. 22:34

»

::))

Protams ka tas ir smieklīgi


Vai smiekīgi it tas, ka ir dokumenti (pietiekoši seni, lai tos varētu safabricēt pašreizējais īpašnieks), kas apliecina ēku esamību tur.

Bet varbūt kaut kas cits tevi sasmīdināja?

Atbildēt

Zanis Pleve

11.02.2021. 21:38

Tas smieklīgākais ir tas, ka vēsturiski tur ir bijušas ēkas ...

Atbildēt

nolādētie č

11.02.2021. 20:32

kā viņi pieriebušies, kā veca gaļa

Atbildēt

Juris

11.02.2021. 20:05

Labais korumpants tas ramolins,VMD ,Engurei sūdus ir savārijis riktīgus :(

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: