Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Savāda domāšana

08.11.2019. 01:33

»

paklau

kam tas auto traucē? ja, kāds tur nav varējis izspraukties, tad viņam vienkārši vajag mazāk rīt. lapsa pārvērties par kremļa troļļu atbalstītāju


Tad jau var teikt kam tad traucē ja nobrauc dažus cilvēkus autobusa pieturā vai izzāģē Latvijas mežus. Galvenais lai netraucē darboties politmafijai kas izpārdod latviešu valsti.

Atbildēt

Flake

07.11.2019. 13:34

»

Onion

Nu gan virsraksti šeit. Tik tendēti uz konkrētu emociju izraisīšanu. Citiem vārdiem manipulāciju. Ja jau pieminam diplomātus tad pirms gadiem bija krievu diplomāts kurš dzērumā pa Rīgu traucās. Arī noteikumus pārkāpa. Ko policija? Ar visām promilēm atlaida braukt tālāk, jo šiem neesot tiesības diplomātus...


"Aborgēnu likumi" ielikts pēdiņās, it kā tas kāds citāts būtu. Vai attieksmes pierādījums. Konkrēti salīdzinājumu pret visu valstu diplomātiem uztaisiet, nevis vienu atsevišķu gadījumu izvelkat. Tas krievu dzērājšoferis-diplomāts pierāda, ka asv diplomāti nav vienīgie izredzētie.

Atbildēt

Onion

06.11.2019. 22:41

Nu gan virsraksti šeit. Tik tendēti uz konkrētu emociju izraisīšanu. Citiem vārdiem manipulāciju. Ja jau pieminam diplomātus tad pirms gadiem bija krievu diplomāts kurš dzērumā pa Rīgu traucās. Arī noteikumus pārkāpa. Ko policija? Ar visām promilēm atlaida braukt tālāk, jo šiem neesot tiesības diplomātus aizturēt. Par spīti tam, ka pasaulē ar krievu diplomātu dzērumā izraisītām, arī letālām, avarijām ir diezgan liela pieredze. Tā ka šādi vērsties pret vienas valsts pārstāvjiem ja visa diplomātu suga ir tāda nav gluži korekti. Turklāt ar pareizu apstāšanos arī pašiem "aborgēniem" bieži vien ir lielas problēmas. Bet par virsrakstu autoram vajadzētu nokaunēties. Žurnālistu ētika Latvijā tāda, kā britu Daily mail.

Atbildēt

ArnoldsBE

06.11.2019. 14:38

Izskatās, Lapsa palicis par vatņiku. Laiks piestrādāt Raša Tudei vai Sputņik, ja jau tik kāri liek Krievijas vēstniecības iesūtītas bildes, lai nomelnotu par katru cenu amīšus!

Atbildēt

ilga kreituse

06.11.2019. 14:37

IZSKATĀS, KA LATO LAPSA IZPLATA KRIEVIJAS VĒSTNIECĪBAS BILDES.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs, ārlietu ministrs

06.11.2019. 13:32

Kārtējo reizi publiskajā telpā izskan informatīvās sabotāžas par Latvijas tuvāko sabiedroto, Amerikas Savienotajām Valstīm. Šādā veidā Kremlis veicina neticību Latvijas tuvākajiem sabiedrotajiem, lai militāru briesmu gadījumā laikus negatīvi noskaņotu iedzīvotājus. Šo rakstu Ārlietu ministrija uzlūko kā valsts mēroga drošības apdraudējumu, kas tiek veikts Kremļa izvērstā hibrīdkara ietvaros pret Latvijas valsti un tās amatpersonām, šajā gadījumā, pret ievērojamas ārvalsts diplomātu. Ārlietu ministrija ir lūgusi nekavējoties sasaukt Nacionālās drošības padomes ārkārtas sēdi, tostarp vērsīsies EDSO pilnai valsts drošības risku izvērtēšanai un starptautisko sankciju noteikšanai pret šī raksta autoriem.

Atbildēt

hmm

06.11.2019. 12:50

»

Kurš šo rakstīja?

"imunitāte uz administratīvo jurisdikciju attiecībā uz ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem netiek piemērota...


Tas, ka LV menti neprot rakstīt, nav nekas jauns.
Pietiek lasītneprasme - tā gan! :D

Atbildēt

Kurš šo rakstīja?

06.11.2019. 12:38

"imunitāte uz administratīvo jurisdikciju attiecībā uz ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem netiek piemērota.

Ņemot vērā augstāk minēto, Valsts policijai nav tiesiska pamata personas sodīšanai un administratīvās lietas uzsākšanai."

Vai paši saprot pretrunu atbildē? Jeb paskaidrot ar līdzību - tā kā policijas acu priekšā moziedznieks nošāva upuri, policijai nav tiesiska pamata ierosināt krimināllietu...

Atbildēt

paklau

06.11.2019. 10:21

kam tas auto traucē? ja, kāds tur nav varējis izspraukties, tad viņam vienkārši vajag mazāk rīt. lapsa pārvērties par kremļa troļļu atbalstītāju.

Atbildēt

Kurš

06.11.2019. 09:24

Nu un kur tad mūsu pravietis un likuma sargs Rinkevičs!??? Klűsums! Ko tu saimniekam padarisi!? Jeņķiem viss ir atļauts!?

Atbildēt

Andron Mc

06.11.2019. 09:18

A nevar 1kārši samazināt to ietvi līdz saprātīgam izmēram?
Tā vien izskatās ka uzbūvēta tik plata, lai vairāk urļaku protestantus var izvietot.
Pa to ielu izstaigā varbūt 30 cilvēki stundā, ietve taka priekš 30000.

Atbildēt

Latvis

06.11.2019. 07:49

»

...

Varas saimnieki


Ar jaunajiem MK noteikumiem Nr. 636 pensionāriem no 2019. gada 31. decembra atļauts samaksāt par lāpstu, bedri un zārku, jo valsts no administratīvo pārkāpukumu sodiem CSN pārkāpumu jomā nespēj iekasēt pietiekami lielas naudas summas valsts budžetā.

Bet ko mēs redzam te? Valsts policija nesoda CSN pārkāpēju! Bet valdība tikmēr appiš pensionārus, kā ziņo nacionālās ziņu aģentūras kanāls- valdība vēl neesot aizdomājusies ar nodokli aplikt pensijas! Bet Labklājības ministrija jau laikus aizdomājusies uzlikt nodoki par piedāvātajiem rituālajiem pakalpojumiem.

Tiešām ir viegli pēdējo reizi doties pie miera, ja skaidri zini - bedri jau rok. Satversmes tiesa gatavojas noskaidrot, kura no amatpersonām šai stāstā ir pidar ass un kurš dzen šmakovku.

Atbildēt

...

06.11.2019. 07:13

»

protams

Ēkas saimnieki


Varas saimnieki.

Atbildēt

Secinājums

06.11.2019. 05:53

»

neliela atšķirība

tikai troļļi izliekas nemanām


Nevar stāvēt katrs kam ienāk prātā,tikai saimnieki.

Atbildēt

Milda

06.11.2019. 05:11

Labi, ka turpat uz ietves nenokārtoja savas dabiskās vajadzības, kā to parasti dara pie manis un citur Ventspilī.

Atbildēt

neliela atšķirība

05.11.2019. 22:42

»

Hm

Kad bija raksts par Krievija diplomātu sodiem ASV, tauta gan bija šokā - kā tā var nekaunīgi, fui, tādi tie krievi ir


tikai troļļi izliekas nemanām
Nomest mašīnu kur pagadās, nospļaujoties uz visiem vai novietot auto pie vēstniecības, kas ir vienīgā vieta visā ielas garumā, kur nevar stāvēt katrs kam ienāk prātā.

Atbildēt

Jautājums Valsts policijai

05.11.2019. 22:40

Cik kompetenti ir Valsts policijas tās pakļautais dienests, kurš nespēj izvērtēt normatīvo aktu pārkāpuma būtību. Nav runa par sodīšanu. Bet par spējām izvērtēt pārkāpumus.
Un te mēs redzam, ka policijas uzdevums faktiski ir pēc iespējas panākt, ka katru gadu pārkāpēju daudzums pieaug. Ar to pierādot, ka policija cītīgi strādā. Taču faktiski pārkāpumu daudzum pierāda, ka Valsts policija, kā arī pašvaldības policijas strādā slikti, pat ļoti slikti. Jo pārkāpēju skaits pieaug, bet pārkāpumu prevencija netiek veikta.
Tādējādi iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam būtu jāpieprasa no Valsts policijas vadības atbildību, kāpēc pārkāpumu skaits nesamazinās. It sevišķi uz ce;liem un ielās. Ar ko nodarbojas Krapsis un viņa pakļautie dienesti? Ar sevis slavināšanu. Par nodokļu maksātāju līdzekļiem.
Cerams, ka Pietiek spēs izpētīt Krapša dienesta darbības rezultātus un "panākumus".

Atbildēt

Hm

05.11.2019. 21:41

Kad bija raksts par Krievija diplomātu sodiem ASV, tauta gan bija šokā - kā tā var nekaunīgi, fui, tādi tie krievi ir!
Bet tagad - ai, nu kas tur tāds, īsti jau netraucēja...
ļoti konsekventa pieeja))

Atbildēt

Latvis

05.11.2019. 21:36

»

jautaajums

Tad kas tur ir īstais Latvijas saimnieks?Okupanti rīkojas pēc saviem ieskatiem


Maza meitene mūsu dzimtenes Daugavpils pilsētas parkā pizģit naudu lētticīgajiem maziem bērniem. Tā ziņo Daugavpils vēstis. Pilsētas parkā mazā, mīlīgā meitene ierodties ar trīslitru burku, kas pildīta konfektēm. Uzcienājusi bērnus un ieguvusi viņu uzticību, mīlīgā meitene bērnus uzaicina pie sevis mājās spēlēt paslēpes. Kad berni savas mantas un drēbes atstājuši un jau paslēpušies, tad mazā meitene lē-ni skaita līdz tūkstotim un iztīra bērnu atstātās mantas no visa, ko to pieaugušie vecāki sagādājuši. Kā policija noskaidroja, mazā meitenīte nav darbojusies viena, bet grupā ar pieaugušu celku. Brīdiniet savus bērnus, uzmaniet savus bērnus, ja redzat mīlīgas mazas meitenes ar trīslitru burkām, kas pildītas konfektēm.

Atbildēt

Asiirietis

05.11.2019. 21:15

Pie reizes būtu par jāatgādina par Ženēvas 1949.gada konvencijas esamību, kas nosaka okupantu un kolonistu aizvākšanu no okupētajām valstīm kā arī okupācijas režīma starptautisku tiesāšanu.
Ja "stratēģisko" partneri neinteresē šis jautājums, tad viennozīmīgi atliek uzskatīt tādus par kremļa stratēģisko partneri.

Atbildēt

Jānis

05.11.2019. 21:02

Vienkārši ģeniāli :)))) Na**j mums šitādi partneri ?:)))

Atbildēt

Džejs

05.11.2019. 20:56

Stratēģiskais saimnieks var darīt ko grib..

Atbildēt

Latvis

05.11.2019. 19:59

Sveiki inteliģenti! Mums pie dir sas , ka slikts laiks, parasts strādnieks smēķē uz balkona. Absurdums, ka tautu drā tē par Krievijas kontrabandas cigarešu atbalstu, nesasaucas ar Rinkeviča sūkāšanas mākslu. Ārlietu ministrija izdevusi rīkojumu iekšējai lietošanai. Ar to ietekts nevi jo bov atsa un nediskriminēt lezbie tes un pida ra sus. Nāksies smēķēt uz balkona, kur nav aiziegts buržujiem mīst uz galvas un jeb a tsa. Šī ir ziņa, ko sen esat pelnījuši un ņevij jo bo ivaiķes! Ņeh uja sebe! Belamorkanal.

Atbildēt

Aldis

05.11.2019. 18:56

»

hmm

Vispār jau, tajā mentu atbildē ir rakstīts, ka "imunitāte ... netiek piemērota" :D


Es arī “hmm”... tur tak skaidri uzrakstīts, ka uz CSN pārkāpumiem imunitāte neattiecas. Ko nu, cienījamie ne pārāk izglītotie olicistu kungi? :)

Atbildēt

opā

05.11.2019. 18:53

Sarkanajamiem numuriem ir citi noteikumi, tas jau sen zināms. Kāpēc izcelt tikai vienus? Arī Antonijas ielas autoparks brauc kā grib.

Atbildēt

pareizi

05.11.2019. 18:23

Hūtem jau sen tie partneri stratēģikie nepatīk...

Atbildēt

novērotājs

05.11.2019. 18:15

atvainošanu, bet - pēc KĀDA principa??? kas tas tāds par principu kā nosaukumu pat izburtot grūti, kur nu vel saprast??

Atbildēt

Yes

05.11.2019. 17:36

Petinga var braukt kaut vai ar baltu degunu

Atbildēt

Niknais

05.11.2019. 17:33

Nensija Petinga

Atbildēt

hmm

05.11.2019. 17:29

Vispār jau, tajā mentu atbildē ir rakstīts, ka "imunitāte ... netiek piemērota" :D

Atbildēt

to hihi

05.11.2019. 17:24

Varbūt iesūdzēt tiesā ASV vēstniecību par atbildes nesniegšanu? Paskatīsimies, kā veiksies ar ''stratēģisko partneri''?

Atbildēt

kaķa smiekli

05.11.2019. 16:59

Visa tā kņada ap Uzvaras pieminekli, nemitīgā biedēšana ar veco saukli par krievu nākšanu, problēmas taisīšana ap krievu valodu utt. ir tikai tāpēc, lai nevienam pēkšņi neienāktu prātā adaptēties realitātē un ieraudzīt, ka ir notikusi otrreizēja Latvijas okupācija. D

Atbildēt

tas jau ir kaut kas

05.11.2019. 16:22

"Latvijas un Amerikas savienotās valstis"

Atbildēt

aborgēns

05.11.2019. 16:20

Okupantus jeņķus ārā no Latvijas!

Atbildēt

jautaajums

05.11.2019. 15:57

Tad kas tur ir īstais Latvijas saimnieks?Okupanti rīkojas pēc saviem ieskatiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: