Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Viss līdzšinējais ir pupu mizas, Valsts policijā tiek plānota vēl lielāka varas pārdale un sagrābšana. (Protams, ņemiet vērā, ka viss tālāk lasāmais ir tikai manas iedomas un sapņi.)

Vispirms no trases novāca Rīgas reģiona kriminālpolicijas priekšnieku Andreju Sozinovu un pēc tam mēģināja viņu iesēdināt ar Valsts drošības dienesta palīdzību.

Tagad nu jau bijušā iekšlietu ministra Sanda Ģirģena ieliktenis Armands Ruks (attēlā) plāno aizvākt Rīgas policijas priekšnieku Juri Šulti uz Valsts policijas koledžu, kad tās direktors Ģirts Zalāns iznāks no atvaļinājuma.

J. Šultes vietā par Rīgas reģiona pārvaldes policijas priekšnieku plāno ielikt Juri Staļģevicu un par Rīgas kriminālpolicijas priekšnieku savu draugu Vilni Nagli.

Par Rīgas reģiona pārvaldeds „ekonomikas policijas” priekšnieci tiktu ielikts Nagļa cilvēks – Inga Meikšāne un par Rīgas policijas nodaļu priekšniekiem – ar A. Ruku saistīti cilvēki. Tas nozīmē, ka Rīgā ar A. Ruka svētību varēs darīt jebko.

Tagad ar LatRosTrans naftas trubu saistīti cilvēki no Jelgavas ieņem amatus gan Rīgas kriminālpolicijā (J. Staļģevics), gan visas Latvijas kārtības policijā (priekšnieks Andris Zellis), gan visas Latvijas „Ekonomikas policijā” - kriminālpolicijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldē (priekšnieks Jānis Bauska).

Jā, un vēl policija tagad braukās ar Baltic Taxi, jo kādam oligarham vajag naudu uz vēlēšanām…

Novērtē šo rakstu:

78
12