Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SIA "ZAB JB"

18.04.2022. 16:28

Zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs juridisko pakalpojumu sniegšanas vajadzībām īrē telpas no sava tēva - bijušā komjaunieša un komunista Borisa Baibakova adresē Ūdru iela 4, Mārupes novads.
Savukārt Boriss Baibakovs (izskatās) ir valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes izmeklējamā pirmstiesas kriminālprocesa figurants. Jo Borisa Baibakova īpašumā esošajam uzņēmumam SIA BIT Tempus, reģ.Nr.: 40103489346, 2019.gada 09.jūlijā ir uzlikts nodrošinājums: "Ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 20.06.2019. lēmumu par aresta uzlikšanu mantai piemērots arests uz Borisa Baibakova vārda reģistrētajām SIA "BIT Tempus", reģ. Nr. 40103489346, 20.00 kapitāla daļām, kuru kopējā vērtība ir 2840 EUR".
Vēsturiski SIA "Bit Tempus" amatpersona un dalībnieks bija Borisa Baibakova sieva, zvērināta advokāta Jurija Baibakova māte - Tatjana Baibakova.
Izskatās, ka šī komjauniešu un komunistu ģimene jau divās paaudzēs nodarbojas ar noziedzīgiem nodarījumiem.

Atbildēt

Malkas pirts

23.01.2022. 13:18

Pastars sestdien kurinājis pirti. Bijis tvaiks, galds ar paiku un šņabuks. Plus čomi. Bet atmosfēra bija ne visai.

Tomēr jūt musars, ka viņa akciju vērtība krīt, nevar zināt kā būs tālāk.

Nav izslēgts, ka nāksies aiziet Dzeņa pēdās-rakstīt atlūgumu veselības apstākļu dēļ.

Atbildēt

Skarbi

22.01.2022. 16:15

»

Alex

prokuratūra vainīga


Tu Zemgales iecirknī strādā varbūt?
Pastars apsolījis karjeras perspektīvas?
No Pastara vadītās kārtības policijas nodaļas amatpersonas, kas negrib "sēdēt", meklē iespējas nomainīt iecirkni.

Atbildēt

KPSS

22.01.2022. 15:27

Advokāts Jurijs Baibakovs ir zināma komjaunieša - Valerija Kargina kabineta biedra - Borisa Baibakova dēls. Boriss Baibakovs izaudzis no kādreizējiem komunistiskajiem jauniešiem (Vissavienības Ļeņina komunistiskās jaunatnes savienība, VĻKJS). Astoņdesmitajos ir bijis Rīgas pilsētas komitejas otrais sekretārs.

Ivara Pastara biznesa partneris kustamās mantas nolaupīšanā - komunistiskās atraugas dēls - advokāts - boļševiks Jurijs Baibakovs.

Var iedomāties, Zemgales iecirkņa kārtības policijas nodaļas priekšnieka Ivara Pastara galvā kāds intelekta daudzums. Nekāds. Atradis, ar ko "biznesu" taisīt, dumais musars.

Atbildēt

Alex

20.01.2022. 12:30

prokuratūra vainīga,
Policija vainīga,
tiesa arī nav laba
Tik rakstītājs ir baigais malacis, visu dara pareizi :D nedaudz jāpaārstējas psihinē, EJ UZ TIESU un beidz ņaudēt

Atbildēt

..........

18.01.2022. 16:19

»

-------------

Šo ar nelielām izmaiņām publicē jau kādu 4-5 reizi. Vai vismaz paši saprot kāpēc


Tāpēc, ka iecirkņa priekšnieks Kalnačs aizgājis uz augšu par Šultes vietnieku. Bet kārtības policijas nodaļas priekšnieks Pastars šobrīd ir iecirkņa priekšnieka p.i. Ja Pastars kļūs par iecirkņa priekšnieku, tad, Gobzema vārdiem izsakoties, pizģec jums būs, he, he.

Pastara brigadieri mēģinājuši naktī ielauzties dzīvokļa īpašumā. Šulte uzsācis pārbaudi pēc dzīvokļa īpašnieka iesnieguma. Lieta ir izbeigta, jo menti paskaidrojumos rakstījuši, ka ir bijis izsaukums un menti vēlējušies pārbaudīt dokumentus, jo likums to atļauj.

Jautājums, vai Jūs esief gatavi tam, ka Jūsu dzīvokļa īpašumā naktī mēģinās ielauzties Pastara pakļautībā esošie vilkači uzplečos?

Atbildēt

Poga

18.01.2022. 11:41

Vai starp valsts policijas vadošajām amatpersonām ir kaut viens godīgs? Zemākajos līmeņos vispār neviens nestrādā. Augša ņem, apakša slinko. Kam vajadzīga tāda policija?

Atbildēt

To vau

17.01.2022. 23:18

»

VAU

kāpēc tu tāds rūdīts STUKAČS,pie tam sēdi šiem puikām tuvu,tāpēc ka tevi apdalīja,nerātnais


Stukačs ir tas, kas savu kentu nodod mentiem.
Tas farmazons no ventspils 63 b kents nekads nav bijis.
Po poņaķijam tas ir vistīrākais gailis. Zem mentu jumta aplaupa pacanus, kas pa dzīvi kustās rovno un neklibo.
Viņa dzīves ilgums kamerā būtu viena nakts gaiļu stūrī un cilpā agrā rītā viss būtu pabeigts. Tāpēc tas p-ders mentiem maksā-citādi zatočka uzreiz būs aknā vai nierē ble.

Raksts drīzāk ir podstava Pastaram. Tas saziepējies vadīt iecirkni, redzēs kā būs. Musars grib sēdēt uz tēmas, bet aizmirsis nokārtot savus kasjakus pēc izteiktās predjavas. Musars pats ir vainīgs. Izlidos no mentenes, jo smadzeņu vispār nav.
Jā, tam farmazonam no ventspils ielas 63 b očko porvaļi jau stariki padomju armijā. Par to, ka zadzis kanabisu. 100 % info. Tā kā tas ir 100 % gailis. Viņš hatā ieiet vairs nevar un ar cilvēkiem runāt arī vairs nevar. Tikai ar mentiem, saviem draugiem. Normālie menti ar viņu nerunā, tikai tādi kā Pastars.
Padomā pirms viņu aizstāvēt. Varbūt nezini visu, tas gailis pats par sevi nestāsta.

Atbildēt

To vau

17.01.2022. 22:21

»

VAU

kāpēc tu tāds rūdīts STUKAČS,pie tam sēdi šiem puikām tuvu,tāpēc ka tevi apdalīja,nerātnais


Aplaupīja zem mentu jumta divi pid-ri, kas nav skaidrs.

Atbildēt

Par kārtības policiju un Dzanuškānu

17.01.2022. 22:14

Zvērināts advokāts Dzanuškāns arī ir pamanīts, īstenojot naudas līdzekļu izkrāpšanu ceļot civilprasības uz apzināti nepatiesu ziņu pamata ar mērķi izkrāpt un legalizēt noziedzīgi iegūtus naudas līdzekļus caur tiesu spriedumiem.
Civilprasības tiesās Dzanuškāns ceļ Gaso vārdā. Celtajās prasībās Dzanuškāns apgalvo, ka pētot gāzes skaitītājus zem mikroskopa, uz skaitītājiem tiek konstatēti maznozīmīgi skrāpējumi uz stikla. Uz tā pamata veidojas Dzanuškāna Gaso vārdā celtās prasības, konkrētās epizodēs 4000 un 19 000 euro apmērā. Līdzīgi kā advokāts Baibakovs, Dzanuškāns lūdz tiesas piemērot prasības nodrošinājumu-iesaldēt atbildētāju norēķinu kontos naudas līdzekļus celtās prasības apmērā.
Līdzīgi kā reaģējot uz zvērināta advokāta Jurija Baibakova noziedzīgiem nodarījumiem, par advokāta Dzanuškāna sistemātisko pieeju noziedzīgu nodarījumu īstenošanā, valsts policijā tika iesniegts iesniegums par kriminālprocesa uzsākšanu pret Dzanuškānu.
Iesniegums par kriminālprocesa uzsākšanu tika novīzēts (uzmanību) Olaines iecirkņa kārtības policijas nodaļai, ignorējot ENAP 2.nodaļas eksistenci un tās resursus, kā arī tā paša Olaines iecirkņa kriminālpolicijas nodaļu. Tālāk viss ir kā ierasts-Dzanuškāns sniedzis paskaidrojumus kārtības policijas amatpersonai, resoriskās pārbaudes lieta tika izbeigta, Stukāna vadīta prokuratūra noraidīja cietušā sūdzību. Bet cietušais palicis ar iesaldētiem 4000 euro norēķinu kontā uz tiesvedības laiku.
Secinājumi. Iespējams, Rīgas reģiona pārvaldes kārtības policijas priekšnieks Šulte īsteno misiju palīdzēt organizētajai noziedzībai īstenot noziedzīgus nodarījumus un sasniegt prettiesiskus mērķus. Spriežot pēc Dzanuškāna apgrozāmiem cipariem-ļoti ienesīgs bizness. Pastars uz Šultes fona ir huligāns. No Ventspils ielas 63 b visi nomnieki ir aizbēguši, bet Gaso ir pilna cepure ar turīgiem klientiem-dabas gāzes patērētājiem. Valsts policijas kārtības policijas amatpersonām no iesniegumu pareizās novīzēšanas ieņēmumi ir garantēti vairākus gadus uz priekšu.

Atbildēt

....

17.01.2022. 19:29

Ventspils ielā 63 b nekustamā īpašuma izīrētājam aplaupīt nomniekus un kārtot jautājumus ar vp Rīgas Zemgales iecirkni (Pastars, Dzenis, Kalnačs) un Rīgas Pārdaugavas prokuratūru (Novaks) jau desmit gadu garumā palīdz zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs. Jurijs Baibakovs ir zināma komjaunieša - Valerija Kargina kabineta biedra - Borisa Baibakova dēls. Boriss Baibakovs izaudzis no kādreizējiem komunistiskajiem jauniešiem (Vissavienības Ļeņina komunistiskās jaunatnes savienība, VĻKJS). Astoņdesmitajos ir bijis Rīgas pilsētas komitejas otrais sekretārs.
Apstāklis, ka Vienotība šodien ļauj komunistiem veikt noziedzīgus nodarījumus pret Latvijas tautu, ļaujot komunistu dēliem zem valsts policijas amatpersonu jumta veikt īpašumu nolaupīšanu ignorējot tiesību normas un Satversmi, nozīmē, ka 1940.gada un 1949.gada deportācijas, kā ari komunistu izvērsts terors pret Latvijas tautu nav beidzies, bet turpinās zem "konstatējamā civiltiesisko attiecību strīda" lozunga.
Vienotība boļševiki un KPSS.

Atbildēt

Jānis

17.01.2022. 09:56

Kaut kadi murgi.

Atbildēt

Durdins

17.01.2022. 07:10

Nekā te nesapratu,un labi vien ir!

Atbildēt

Nekorekts virsraksts

17.01.2022. 06:41

Komercfirmas Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa...Reģistrēta starptautisko uzņēmumu komercreģistrā ar visu LEI kodu,kā jau pienākas.Ar "valsti" ir tieši tas pats.

Atbildēt

nesapratu

17.01.2022. 06:06

Kāpēc jāslēpjas zem visādiem Pieteik lasītājiem un Pārdaugavvas iedzīvotājiem, ja visiem ar lietu kaut nedaudz saistītajiem, no raksta satura ir nešaubīgi saprotams, kas ir raksta autors, bet jebkuram nesaistītajam tas ir viegli noskaidrojams?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.01.2022. 04:14

1. Raksts ir nepilnīgs no
juridisko pārmetumu viedokļa.

2. Jā, Valters Mūrnieks (IDB) negodīgi
neierosina krimināllietas.

3. Jā, Nikolajs Popovs pieņēma
kļūdainu lēmumu adm. pārkāpuma lietā.

4. Jā Ivars Pastars
pieņēma cilvēka tiesību aizskārumu
atbalstošu lēmumu, kura novēršanu

sabotēja
virsprokurors Ruslans Novaks.

Varētu būt citi tiesību aizsardzības līdzekļi.

Atbildēt

X

17.01.2022. 00:09

Izlasot rakstu rodas sekojoši secinājumi: raksta autors ir saistīts ar bojāgājušo cilvēku. Telpu īpašniekam/lietotājam, jā viņa dēļ nav gājis bojā cilvēks - nav jāizmaksā kompensācija mirušā cilvēka tuviniekiem. Pieņemu, ka raksta autors jauc hosteļi ar uzņēmuma darbiniekiem piešķirtām telpām dzīvošanai. Daudzi uzņēmumi piedāvā darbiniekiem dzīvi uzņēmuma telpās, nesaskatu tajā neko pretlikumīgu.

Atbildēt

ja publicē, tad vismaz paši saprot kāpēc,

16.01.2022. 23:16

»

-------------

Šo ar nelielām izmaiņām publicē jau kādu 4-5 reizi. Vai vismaz paši saprot kāpēc


bet pareizais jautājums ir - vai tu un citi taml. (---) vismaz aptuveni saprot, kas un kāpēc notiek šajā pašreizējā muļķuzemes siles "valstī" kopumā, tostarp arī krampjaini agonējošajā "ķēķa tiesībsargājošajā" sistēmā.

Atbildēt

-------------

16.01.2022. 21:44

Šo ar nelielām izmaiņām publicē jau kādu 4-5 reizi. Vai vismaz paši saprot kāpēc?

Atbildēt

jaajaa

16.01.2022. 21:27

...tā īsti neiebraucu...tas galvenais darbonis ir nekustamības īpašnieks ?...no tādiem vienkārši jāmūk, citas iespējas nav...un vēl..."hosteļa operators Sergejs M. ir vērsies ar vairākām civilprasībām pret kriminālprocesā nopratinātiem lieciniekiem, īstenojot naudas līdzekļu izkrāpšanu no lieciniekiem kopā ap 85 000 euro"...ja liecinieki no savām liecībām neatsakās, var prasītājs baigās auzās iebraukt...tiesa liecības fiksēs, a civillietu jāpārsūdz līdz ECT...kāds no lielajiem tiesnešiem noraustīsies, un kriminālprocesu nāksies atjaunot...:)

Atbildēt

Es viņus neatbrīvotu no darba

16.01.2022. 21:24

tā būtu balva.

Izsekotu, ievāktu informāciju un sodītu tā, ka viņi nebūtu darbspējīgi policijā vispār.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: