Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VID darbinieks

05.07.2016. 23:55

»

vanja

Tapēc pilna Latvija ar kontrbandas precēm, jo dažs labs robežsargs kontrabandas preču ievešanu uzskata kā maznozīmīgu pārkapumu! Tiesa arī tādus aizstāv!Spirtik, vodočka plaukst un zeļ Latvijā


Par "Spirtik, vodočka plaukst un zeļ Latvijā!" atbild muita. Robežsargi kontrolē cilvēkus, ieročus, lai visādi noziedznieki, ta saucamie zaļie cilvēciņi vai okupanti no kaimiņu valsts neiebrauc Latvijā.
Ja tiesa atzīst, ka darbiniekus soda nelikumīgi, tad tos priekšniekus vajag sodīt, jo šie priekšnieki negrib zināt Latvijas likumus, nemācās, lai nepamatoti nevienu nesodītu, lai nevienam nepamatoti nenodarītu kaitējumu un lai ar to nekaitētu Latvijas interesēm.
Vispār vajag noskaidrot šo priekšnieku vārdus, kas ir tik stulbi, ka neizprot likumus un publiskot, lai tauta tos redz un zina, kas ir tie kaitnieki.

Atbildēt

vanja

05.07.2016. 07:49

Tapēc pilna Latvija ar kontrbandas precēm, jo dažs labs robežsargs kontrabandas preču ievešanu uzskata kā maznozīmīgu pārkapumu! Tiesa arī tādus aizstāv!Spirtik, vodočka plaukst un zeļ Latvijā!

Atbildēt

Www

04.07.2016. 20:37

Jā ar to izglītību koledžas ir kā ir, neskatoties uz to, ka cilvēks ir nostrādājis 15-20 gadus robežsardzē izgājis virkni kvalifikācijas paaugstināšanas kursus un tagad ja Tev nav koledžas, bet ir cita izglītība ar maģistra grādu vienalga Tu esi duraks jo nederi amatiem saistītiem ar robezpārbaudēm. Tas protams ir pāri strīpai. Kas skar disciplīnas pārkāpumus , tad ar tiem ir jācīnās, bet robos ir tā ka soda par daudz un tādēļ lai vēlāk būtu vieglāk atbrīvoties no cilvēka.

Atbildēt

Robis

04.07.2016. 20:01

Jā. Nabaga robiņus pamatīgi represē. RS tāda kārtība izveidojusies, ka ar discipinārlietām puspriekšnieki var izkalpoties augstākas vadības acīs. Ja vajag, var liekos (lecīgos) izēst. Ir bijuši gadījumi - katrā maiņā, uz konkrētiem darbiniekiem - pa vienai disciplinārlietai. Piemēram, par aizmigšanu (sēdus pie galda), par aizkavēšanos par stundu apgaitā, par kolēģa nenosūdzēšanu un par citiem līdzīgiem pārkāpumiem utt. Tad vēl var aizkomandēt uz visattālāko robežas nostūri (no dzīvesvietas), uz kurieni vairākas stundas jākuļās ar personīgo transportu. Degviela - bija jālej pašam.

Atbildēt

rs

04.07.2016. 16:36

Dzirdēts, ka no RS masveidā ejot prom darbinieki, kam nav izglītība iegūta Robežsardzes koledžā. Lieta tā, ka tur viena daļa ir tādi, kas tai pašā koledžā ir tikai viena mēneša kursus pabeiguši un viņu amats nav tiešā veidā saistīts ar RS pārbaudēm - šoferi, datorspeciālisti, utt. Īsti nezinu kāpēc, bet viens bijušais kolēģis par šo stāstīja.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: