Menu
Pilnā versija
Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Arturs Priedītis · 17.11.2019. · Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

21.11.2019. 23:52

»

Niknais

Nosities pret podu, čekas suns Priedīt


Viens žīdagabals ar līko degunu pasācis virināt savu tūpli, ko iedomājas par muti esam. Domā, ka esi tik neatrodams? Sāc atskatīties vakaros, ka nedabū noasinātu elektrodu nierē no muguras

Atbildēt

Niknais

21.11.2019. 23:48

Kā šitais pusžîds ieēd viagru, tā uzreiz gribas sev valsti un visus labumus, ko no tās var izspiest

Atbildēt

érgla knàbis

20.11.2019. 20:28

»

Niknais

Nosities pret podu, čekas suns Priedīt


STASI agents ienist KGB agentu ?
Personibas daïsanàs ?

Atbildēt

Daugavas sams

20.11.2019. 17:18

»

Ņehuja sebe!

Zajebal, Priedīt, pipec! Kas notiek


Vecuma demence.Dabiski.Tikai regulāra neatlaidīga rakstīšana to nedaudz aizkavē.

Atbildēt

Leivicss

19.11.2019. 19:26

Tas izklausās pec kaut kāda komiķa koncerta. Vai pamuļķa perversijām.

Atbildēt

Udo Ulbergs

19.11.2019. 17:42

Tirgotāju aprindās esot manāma panika, - latvieši masveidā izpērk pamperus. Tas esot sācies pēc “nācijas tēva” iešanas tautā ar skaisti siekalīgām runām. Latviešiem kā prāta ziņā vāji apveltītai populācijai ļoti patīk tukša vāvuļošana. No sajūsmas latvieši ātri apčurājas. Un, lūk, latvieši ir gaiši aptvēruši pamperu iespējas. Lai nebūtu jāskrien uz krūmiem, latvieši tagad ir sākuši lietot pamperus. Ejot uz “nācijas tēva” aizgrābjoši dvēselisko muldēšanu, latvieši jau mājās sevi apliek ar pamperu. Daži pat liekot divus pamperus. No 11.novembra līdz 18.novembrim visa latviešu tauta bija aprīkota ar pamperiem. Pamperi nebija vienīgi “nācijas tēvam”, viņa mātei dagmārbeitnerei šarlatānei, kā arī Teikmanim, jo tas jau 10 gadus ir tieši pieslēgts pie kanalizācijas.

Atbildēt

Belamorkanal TV

19.11.2019. 07:56

Sveiki inteliģenti! Mums pie dir sas , ka slikts laiks, parasts strādnieks smēķē uz balkona. Absurdums, ka tautu drā tē par Krievijas kontrabandas cigarešu atbalstu, nesasaucas ar Rinkeviča sūkāšanas mākslu. Ārlietu ministrija izdevusi rīkojumu iekšējai lietošanai. Ar to ieteikts nevi jo bov atsa un nediskriminēt lezbie tes un pida ra sus. Nāksies smēķēt uz balkona, kur nav aiziegts buržujiem mīst uz galvas un jeb a tsa. Šī ir ziņa, ko sen esat pelnījuši un ņevij jo bo ivaiķes! Ņeh uja sebe! Belamorkanal TV.

Atbildēt

un visi

19.11.2019. 02:41

»

Tev te visi

ir slimi. Zjb


tāpat kā tu slimi ar galvu?

Atbildēt

Tev te visi

18.11.2019. 22:31

»

sen jau

slimo ar galvu


ir slimi. Zjb!

Atbildēt

sen jau

18.11.2019. 22:14

»

Ņehuja sebe!

Sveiki intelektuāļi...


slimo ar galvu?

Atbildēt

Ņehuja sebe!

18.11.2019. 21:49

»

?!

tu,vinkel junior.....tik del jums dailās dāmas del jums......NERĀTNAIS


Sveiki intelektuāļi!

Ja esi Dolbajobs vai pizda, nelasi tālāk ari, ja kasi olas, kur pagadās.

Jebut dolbojobi! Atsaldētais tur pistos trīs dienas, lai uzrakstu komentu. Bet tev paveicās, lai uzzinātu, ka Valmierā un Daugavpilī, kā ziņo Valmieras vēstis un citi nacionālo ziņu kanāli, video kamerās redzams, ka uz stabiem līmē sludinājumus.

Tikai un vienīgi administratīvo huju - mutisku brīdinājumu visiem izteica Valmieras Kārtības policijas inspektors par sludinājumu līmēšanu uz stabiem Valmieras vietējā TV kanālā.

Huļigāni no veciem laikiem sadzirdējuši par policista paratizējošo devīgumu TV izrādē, pielīmēja bulciņas pie dīvāna, gaidot pensijas Bolderājā.

Pensionārs Mihujs Briedītis no Daugavpils to visu uzzināja un aizsūtīja vēstuli valsts prezidentam uz Rīgas pili. Jo viņu besī, ka katru dienu uz stabiem jālasa, ka pārdod firmas šmotkas.

Aizpisuši vēstuli, viņi ar nepacietību gaida atbildi, lai pārsūdzētu to administratīvajā tiesā Buļļu ielā 6, Rīgā.

Atbildēt

?!

18.11.2019. 20:32

»

Ņehuja sebe!

Zajebal, Priedīt, pipec! Kas notiek


tu,vinkel junior.....tik del jums dailās dāmas del jums......NERĀTNAIS?!

Atbildēt

A.P.

18.11.2019. 12:09

»

Arturs Priedītis

Latviešu tautas lepnums, tautas lielākie izdzimteņi, cilvēces kropļi interneta troļļi valsts svētkus sagaida ar jaunu darba uzvaru – necenzētu vārdu plūdiem portālos “pietiek”, “nra.lv” un citur. Vēl nesen necenzēti vārdi komentāros nebija. Acīmredzot portālu saimnieki ir padevušies vispārējai latviešu...


Pārsteidz vienīgi straujais temps; principā viss bija zināms, taču deģenerācijas temps ir vēsturiski unikāls. Parasti skaistais process ir turpinājies gadsimtiem ilgi un ticis zinātniski novērtēts arī tikai pēc liela laika. Tagad viss notiek ļoti ātri. Pie tam sāk pietrūkt jēdzienu, jo vēl kaut kas jauns konstatējams pēc "katastrofas", "fundamentālas degradācijas", "sociālās šizofrēnijas" utt.

Atbildēt

tā ir, kārtību ieved prokuratūra, tieslietas

18.11.2019. 11:20

un kamēr..................tikmēr vis šļura mauj

Atbildēt

Arturs Priedītis

18.11.2019. 11:05

Latviešu tautas lepnums, tautas lielākie izdzimteņi, cilvēces kropļi interneta troļļi valsts svētkus sagaida ar jaunu darba uzvaru – necenzētu vārdu plūdiem portālos “pietiek”, “nra.lv” un citur. Vēl nesen necenzēti vārdi komentāros nebija. Acīmredzot portālu saimnieki ir padevušies vispārējai latviešu tautas deģenerācijai. Tas ir saprotams, ja jau psihiatru pārliecībā pat parlamentā ir daudz alkoholiķu un psihiski slimu primātu. Latviešu tautas mēsli tagad ir lielākie latviešu tautas dzīves noteicēji. Un kāpēc lai latviešu tautas mēsli nelietotu necenzētus vārdus! Kurš viņiem to var aizliegt, ja latviešu tautas parlamentā ir impecili un dzērāji? Lūk, neliela vienā dienā dažās stundās apkopota kolekcija (atvainojos normālajiem lasītājiem, diemžēl ir jācitē “konkrēti” piemēri).
“Zajebal tu ar savu tiršanu! Vai tu ari domā, ka valsczsgribas kluci nositīs pie sinagogas Latvijā?
Freimantāl, tava d-i-r-s-a deg
klusē par to, ka Saeima nepilda likumu! Pizģec! Kas notiek?
Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!
Diždirsējs Kariņš un žids visu nodirsīs
Uh, kā man gribās pasūkāt tavu pim.. ! Drīkst?
pamēģini labāk pats savu!”

Atbildēt

ha-ha

18.11.2019. 10:22

Valsts svētkos valstsgribas slepkavas-diplomētie naudas un varas gribīgie,nepiepildāmie ar miljonusariem apaugušie ekskomisāri eksčekistu apsardzībā krata pirkstu stulbājiem bauriem,kuri neizprot šādu viņu valstsgribas izpausmi.

Atbildēt

priedīšiem

18.11.2019. 09:28

Šizofrēniķi, Priedīti, vai tev patiešām valsts svētkos nav miera? Savā naidā esi pazaudējis realitāti un balansē uz robežas, par kuru iestājas kriminālatbildība.

Atbildēt

Doma laba

18.11.2019. 08:18

»

saiemu atlaist,levitam impicmentu !

Latviesi atceras jaunlatviesu apnemibu un cinas sparu


Es ari tā domāju, bet vēstres riti rāda, ka LR un citu tautu nofermēšanās nacionālu valstu formā bij atkarīgas no ASV neatkarības deklarācijas paziņošanas un šo valstu atzīšanas par valstīm. Joprojām pastāv jūras tiesības. Tie ir īpaši tiesību akti. Saskaņā ar jūras tiesībām vergus, ko veda no Āfrikas uz ASV pārdeva bankām kā banku paādniekus uz mūžu, izsniedzot vergiem īpašas pases un kredītus.


Šodien, zināšanai, Krievijas Federācija ir dibināta saskaņā ar jūras tiesībām, Krievijai pēc 1993. gada aizliegts veidot savu nacionālo koncepciju, nav savas nacionālās naudas, rublis ir norēķinu biļete, kaut kas tamlīdzīgs, Krievijas centrālā banka ir pakļauta FRS caur starptautisko norēķinu banku Bāzelē, kur K B vadītāja Naibuiļina ik pa diviem mēnešiem ierodas un atskaitās, Starptautisko norēķinu bankā Bāzelē ir visu centrālo banku pārstāvji dažādās hierahiskās grupās. Visaugstākajā no tām tiek doti norādījumi CB vadībai. KCB interneta mājaslapā pat neparādās KCB atskaites par norādēm Bāzelē. Krievijas likumdošanā ir daudz pretrunīgu punktu. Likumā par CB minēts, ka KCB izvēlas, kur turēt savas zelta rezerves un USD uzkrājumus. Nupat parakstīts līgums ar FRS - 2.2 tūkstoš tonnu zelta 1. decembrī un triljonu USD banknotēs pārvedīs uz Ņujorkas FRS nolatavām, kur uzglabās par 200 milj USD gadā. Krievijā tiek briedināts pilsoņu karš iedzīvotāju skaita mazināšanai.

Atbildēt

saiemu atlaist,levitam impicmentu !

18.11.2019. 00:24

Latviesi atceras jaunlatviesu apnemibu un cinas sparu !

Atbildēt

Pac,

18.11.2019. 00:15

sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.

Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti.

Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par manīm, pieqirs-komas debiiloiidu un pusnospŗāgušo planpŗatinu Egmaŗu Kakuedaju.

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

18.11.2019. 00:12

»

Pidaras Mikropisans kakkēdājs

atmodies


pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

"slimīgi apsēsts papagailis"

17.11.2019. 19:59

Labs apzīmējums pašam raksta autoram,kurš,acīm redzot,savu atlikušo dzīves laiku nolēmis veltīt Levita ķēzīšanai.

Atbildēt

Niknais

17.11.2019. 19:20

»

Gatis

Padomju okupantu čekas ziņotāja murgi! Un, vēl smird par 18. novembri


Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

ja tev ķēde par īsu un bļoda par tālu,

17.11.2019. 19:18

»

Niknais

Nosities pret podu, čekas suns Priedīt


apēd savus šķidros izkārnījumus, gaudojošā ķēdeskuce ar palamu "niknā"!

Atbildēt

A.P.

17.11.2019. 17:39

Latvijā ir sistēmas problēma – valstiskā sistēma nekur neder un ir nacionāli graujoša. Reāla valsts gribēšana, ja tāda būtu, neko nedod. Bet tas vēl nav viss. Sistēmas un tajā skaitā valstiskās sistēmas nenokrīt no debesīm. Sistēmas rada un uztur cilvēki. Tāpēc ir jāņem vērā ne tikai empīriski reālās sistēmas, bet arī mentālās sistēmas. Katru sistēmu rada un uztur noteikts garīgums. Tāds garīgums arī funkcionē kā sistēma – mentālā sistēma. Cilvēki ir garīgi dažādi. Taču tajā pašā laikā tautā dominē noteikts garīguma tips, integrējot attiecīgo mentālo sistēmu. Tauta, kura rada un uztur valsti, balstās uz savu mentālo sistēmu. Tradicionāli to dēvē par tautas mentalitāti. Loģiska ir likumsakarība: kāda ir tautas mentalitāte, tāda ir tautas valsts. Arī sistēmas “Latvijas Republika” esamību nosaka konkrēta mentālā sistēma – latviešu tautas mentalitāte. Arī pret tautas mentalitāti tāpat kā pret tautas valsti ir jāizturas sistēmiski. Latvijā ir ne tikai valstiskās sistēmas problēma, bet arī mentālās sistēmas problēma. Turklāt tā ir primārā problēma, kura cementē šodienas dzīvi un no kuras ir atkarīga nacionāli graujošās valstiskās iekārtas likvidācija jeb saglabāšanās līdz tautas pilnīgai bojāejai. Latviešu masām tādas vērtības kā “brīvība”, “neatkarība”, “taisnīgums”, “tiesiskums”, “suverenitāte” neko neizsaka, fundamentāli slāpējot iespēju uzturēt savu valsti kā cilvēciski adekvātu sociuma organizācijas formu. Aizvadītajos 30 gados latvieši apkaunojoši izgāzās sociuma organizācijā.

Atbildēt

Gatis

17.11.2019. 17:23

Padomju okupantu čekas ziņotāja murgi! Un, vēl smird par 18. novembri...

Atbildēt

Sūczs E. Levitczs, valstsgribas klucis,

17.11.2019. 16:58

klusē, kad Saeima nepilda likumu par mediķu algu palielināšanu! Pizģec! Kas notiek, Priedīti? Zajebal tu ar savu tiršanu! Vai tu ari domā, ka valsczsgribas kluci nositīs pie sinagogas Latvijā?

Atbildēt

Arturs Priedītis

17.11.2019. 16:31

Sociālā šizofrēnija strauji kļūst latviešu etniskās identitātes iezīme. Prāta “saskaldīšanās” loģiski un saturiski nesavienojamās daļās kļūst masveidīga. Īpaši “6.oktobra paaudzē”. Liela nozīme ir ideoloģiskajiem meliem izglītībā un medijos, nestāstot patiesību par dzīves realitāti un vēstures notikumus atspoguļojot nepatiesā veidā. Lūk, daži 2019.gada novembra piemēri. Interneta komentāros sakarā ar aptauju par attieksmi pret valsti: “Lepojos, ka esam brīvi (!?) no krievijas skavām, bet sarūgtina tas, ka neesam atbrīvojušies no pēcokupācijas sekām.” Turpat līdzās ir šāds materiāls: “Komercreģistrā reģistrēti 14 jauni uzņēmumi, deviņi no tiem – Rīgā. Pamatkapitāla apjoma ziņā lielākais no jaunreģistrētajiem uzņēmumiem ir "Klauģu muiža Re", kura patiesā labuma guvējs norādīts krievu miljardieris Pjotrs Avens, liecina "Lursoft" informācija.” Daudzi sociālās šizofrēnijas fani nezina vai negrib atzīt faktu par Krievijas būtisko klātbūtni LR arī pēc PSRS sagraušanas. Jurmālu jau sen ir “okupējuši” krievi, Krievijas ebreji. Tādu smalku faktu, ka “otrajā” LR turpinājās PSKP/VDK morālo kastrātu vara, arī ļoti daudzi cilvēki nesaprot vai negrib saprast, vēloties dzīvot šizofrēniskā atmosfērā. Neapšaubāmi, sociālās šizofrēnijas spožākais piemērs ir “valstsgribas” zemiskā tēlošana, kad īsta LR kā suverēna valsts nemaz nav pastāvējusi pēc PSRS sagraušanas. Sociālā šizofrēnija jau pašlaik sprēgā saistībā ar jaunāko kaislību atlaist Saeimu. Atlaidīs, bet tas, kas būs pēc tam, nevienu neuztrauc. Nav centieni radīt jaunu politisko spēku. Bet bez tā taču nekas nevar mainīties uz labo pusi. Būs atkal vēlēšanas, un tajās “kultūrnācija” atkal atbalstīs kārtējo postcilvēku porciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: