Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

29.09.2019. 07:58

Problēma ir tajā, ka nav realizēta demokrātijas ideja. Lai demokrātija normāli funkcionētu ir jābūt ļoti spēcīgai ceturtajai varai - Masu mediju varai. Tiem pēc ieceres jābūt neatkarīgiem, nenopirktiem, nepakļautiem, drosmīgiem un neiebiedētiem. Tas nav realizēts nekur, bet Latvijā - kopumā pilnīga katastrofa šai jomā.

Atbildēt

jautaajums

29.09.2019. 07:49

»

Cyril

полный дурак


Vai tas jāuzskata par uzslavu labam komentāram?

Atbildēt

Nav taisnība, Artur

28.09.2019. 23:55

Ka - "Acīmredzot tiekamies ar latviešu tautas terminālo krīzi. Tāda tauta nevienam nav vajadzīga ne kā civilizētības kāpinājuma objekts, ne kā koloniālās pakļautības trofeja"- valsts mafijai tauta ir vajadzīga, ko apkrāpt, ko apmāt, izkalpināt un paverdzināt, pievākt tās augļus, ko saražo, vajadzīga kam maukt spaini galvā. Paskaties, Artur, partiju mafija jau sasparojusies no valsts kases sev paņemt kārtējo lielo kumosu un mūs, tautu baro - mazāk būs atkarīgi no sponsoriem. MELI< MELI< MELI. Viņiem nekad nebūs par daudz sabāzt kabatās, ja paliek pāri: zini, jo lielāki ienākumi, algas mafijai, jo ņem lielākus kukuļus, šeit no sponsoriem, kuri pasūta likumus.

Atbildēt

Asfalts Betonovičs

28.09.2019. 23:45

»

hm

Pastāv teorija, ka kapitālisms - sociālisms ir politiķu radīti termini, kurus piekabināt valsts pārvaldei. Jo šodienas Z-valstu kapitālisms īpaši neatšķiras pat no Z-Korejas hošiminisma tādā ziņā, ka abās vietās pastāv relatīvi neliels priviliģēto slānis. Bet pārējie - tauta, organiska masa...


Ņem ciet vai katru pagasta, novada veci un diez vai kļūdīsies, jo tāda sistēma, kontroles un uzraudzības trūkums. Nebrīnos, ka, ja es būtu tādā amatā, justos kā sistēmas upuris, kas ilgojas pēc cietuma. Tādu cilvēku, kurš nepaņem viegli pieejamu naudiņu, uzskata par slimu, neprašu vai nemākuli un sistēma drīz viņu izspiež kā nederīgu saimnieku, kā muļ ... ķi. Raksta likumā - korupciju vajag "ierobežot, samazināt", bet ne novērst. Saprati jēgu - bez korupcijas un "garās rokas" uz naudu nepastāvēs mafija, shēmošana un ekonomiskais ban .. dītisms. Likums aizliedz likvidēt korupciju un zagšanu no valsts vai pašvaldības kases, likumā sakot, ka tikai "jāierobežo" - lai ar to nenodarbotos visi sīkmaņi, bet korupcija pieder tikai mafijai.

Vēl viens piemērs - kad privatizēja dzīvokļus, ar likumu ļāva pārņemt māju pārvaldīšanu. STOP, mafija saprata, ka naudas "zelta ādere" slīd ārā. Tika pasūtīts likums, ka mājas pārvaldīt var tikai mafijas veidojumi - "profesionālie", sertificētie apsaimniekotāji. Visiem apsaimniekotājiem, kuri gribēja pārņemt mājas pārvaldi noteica , ka jāiet kursos, jāiegūst sertifikāts. Padomā, cik tādu mājās, kuri pametīs darbu, ies kursos, pat nezinot, ka varēs pārņemt māju savā valdījumā. Un tā valstī valda HAOSS, BARDAKS - apsaimniekotāji plēš naudu no dzīvokļu īpašniekiem pēc mafijas apmēriem, pēc pierakstījumiem un remontu 3-kārtīgiem sadārdzinājumiem. Un ko var te darīt (kā kontrolēt savas naudas izmantošanu) māju dezorganizētā masa? Viņus apsaimniekotāji cērp kā aitas, atstāj plikus un nabagus, valsts vara priecājas un ja protestē - sūta uz tiesu, kur tev priekšā "komercnoslēpumi", Datu aizsardzības likums. Un kur māja ņems naudu tiesāties, kur priekšā milzīgas valsts nodevas, iegūtie ienākumi pieder mafijai Un kur ņems naudu advokātam?

BRAVo Arturam Priedītim.

Atbildēt

agents

28.09.2019. 23:35

kgb agents arturs gaida kremla tankus . Bet NATO nekad neatdos savu buferzonu .

Atbildēt

Nu ja

28.09.2019. 23:25

Liela daļa taisnības Jums ir. Valdības , kā tādas nav ieinteresētas veicināt jaunu un attīrītu personību izskološanu , jo šādi izskoloti , pašpietiekami cilvēki nomainīs esošos visos posteņos. Tāpēc arī tiek čakareta izglītības sistēma , lai tādas attīrītas personības vispār nevarētu izveidoties. Kaut vai skolniekam, ja neievēro pareizu ēšanu vai regulāru fizisku kultūru, vai neveic kādas garīgas aktivitātes , tas gala eksāmenus neietekmē. Bet ja nezini reizes rēķinu , tad skolnieks nesaņem kompetences ieskaiti. Tā pat ar garīgumu. Tehnokratijā pēdējo simts gadu laikā mēs esam tikuši no skaitīkļiem līdz superkompjuteriem, bet garīgi tas pats 2000 gadus vecs stāsts par Jēzu.

Atbildēt

ha-ha

28.09.2019. 22:19

Nekādas padibenes neuzpeldēja.Pie varas palika tie paši ar Kremli saskaņotie un kompartijas izvirzītā nomeklatūra,kura tagad darbojas kā legāli kriminālie un ekonomiskie teroristi.Visos stratēģiskos punktos viņi ir kā iebetonēti un visi kā viens ar kangariski komunistisko vēsturi,Pat uz ES nemainīgi tiek deleģēti visiem zināmi,tikai okupantu sagatavotie dažādu kalibru kadri,kuri sevišķi mīl atcerēties dzīvi izsūtījumā,pēc kura ar sevišķu uzcītību sāka kalpot okupantiem,ko līdz šim nav nožēlojuši un pat nekautrējās piesavināt patiesi represētā statūtu un atbalstu,kas padara vēl nožēlojamākus šos tagad tik bagāti atalgotos kangarus uz nabadzības un postā fona.Krievijā visas šīs vecās nomeklatūras izdarības notiek ar daudz plašāku vērienu,par ko liecinā zem nabadzības līmeņa esošo skaits un ar miljardiem piekrautie ierēdņu konti un dzīvokļi.

Atbildēt

hm

28.09.2019. 22:05

Pastāv teorija, ka kapitālisms - sociālisms ir politiķu radīti termini, kurus piekabināt valsts pārvaldei. Jo šodienas Z-valstu kapitālisms īpaši neatšķiras pat no Z-Korejas hošiminisma tādā ziņā, ka abās vietās pastāv relatīvi neliels priviliģēto slānis. Bet pārējie - tauta, organiska masa.
Lai valsti vadītu un pārvaldītu, iekasētu nodokļus, nepieciešams noteikts cilvēku skaits, kuriem tiek dotas radītas prioritātes attiecībā pret pārējiem.
Un valsts labas pārvaldības uzdevums - prioritātes sabalansēt ar tautu.
Bet par pārvaldes krimilizāciju - tā notiek katras revolūcijas gaitā un finālā. Vienmēr varu iegūst stiprākais. Kurš vēlāk raksta likumus, lai saglabātu iegūto ( salaupīto, nozagto, izshēmoto).
Tāda ir cilvēka daba!

Atbildēt

...

28.09.2019. 21:01

»

derdz

Var būt Romas impērijā radās kriminālais kapitālisms jeb kopš tā laika, kad cilvēks parādījās, piemēram akmens laikmetā


Varbūt tomēr tas atnāca ar kristietību?Vēdiskajā kultūrā tas nebija iespējams.

Atbildēt

derdz

28.09.2019. 20:54

»

Secinājums

Nu gana melots,gana


Var būt Romas impērijā radās kriminālais kapitālisms jeb kopš tā laika, kad cilvēks parādījās, piemēram akmens laikmetā .......!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.09.2019. 20:45

»

voila

tāda vienkārši ir cilvēku daba un tā izpaužas lietās un vietās,kur tai rodas attiecīgi labvēlīga augsne. Mūsu gadījumā tas bija vairāk nekā vienkārši, jo pēc scenārija paši pūta un paši arī dega


Tur jau tā lieta, ka -ismi cilvēka dabu var tikai apspiest, bet ne mainīt. Un, kā it sacīts - lai kā tu vilku baro, viņš vienalga uz mežu skatās.

Tikai attiecīgas izmaiņas cilvēku dabā var novērst cilvēces bojāeju [un veidot progresu]. Taču cilvēka dabu nevar izmainīt ar ideoloģiju, jo informācija pati par sevi nerada transformāciju.

Atbildēt

voila

28.09.2019. 20:14

tāda vienkārši ir cilvēku daba un tā izpaužas lietās un vietās,kur tai rodas attiecīgi labvēlīga augsne. Mūsu gadījumā tas bija vairāk nekā vienkārši, jo pēc scenārija paši pūta un paši arī dega..

Atbildēt

Slàtavas Kencis

28.09.2019. 19:38

Ulmanis varbüt,bet ne Guntis Rumpïtis (kàrsu spélmanis)

Atbildēt

...

28.09.2019. 19:08

»

Secinājums

Nu gana melots,gana


Morgans,Rotšilds,Rokfellers,Varburgs ir vieni no pirmajiem ASV miljardieriem,savu kapitālu ieguva noziedzīgā ceļā.Lieki piebilst ka viņi ir žīdi.

Atbildēt

Labais

28.09.2019. 18:53

»

Secinājums

Nu gana melots,gana


Piekrītu!

Atbildēt

Secinājums

28.09.2019. 18:46

Nu gana melots,gana.
Kriminālais kapitālisms radās jau kapitālisma kloākā ASV.Un visi -ismi ir jūdu radīti,tai skaitā kapitālisms un demokrātija(modernā verdzība).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: