Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

medmāsa

19.04.2017. 15:24

Paldies pietiek.com,ka šādus rakstus publicē.Delfi jau sen ir uzpirkti (ir arī valsts finansējums),ka pat neinformē par varoņdarbiem Veselības ministrijā. Es gaidu taisnīgu KNĀBA rīcību Vānes prihvatizācijas lietā.Iepriekš skatītai ir neprofesionāls darbs.Kopš šo iestādi pametuši vai atlaisti īsti speciālisti,tur tāds blatu kantoris izveidojies,kas spēj tikai izskatīt mašīnu izmantošanas gadījumus.Čakša derētu par lektori -runāt māk bez papīra,bet viss garām.

Atbildēt

...

19.04.2017. 10:39

»

Es

Cik slimam cilvēkam ir jābūt, lai tādu savārstījumu uzrakstītu


pie tam šie murgi ir gandrīz pie visiem rakstiem. Grib ko pateikt, bet nav. Laikam kvotas beigušās arī psihiatrijā.

Atbildēt

j

19.04.2017. 09:48

Farmācijas departamenta direktore ir Diāna Arāja

Atbildēt

kalašnikovs

19.04.2017. 03:11

Bardaks bija liels, bet tagad nepanesams-2 gadus gaidīju uz vēnu izmeklējumu- tagas nezinu cik gaidīšu uz flebologa konsultāciju.

Atbildēt

māsa

18.04.2017. 22:24

Es zinu, kas pasūta šos rakstus. Tas ir gļēvulis. Viņš pats nekad neparakstās ar savu vārdu. Tas ir ļaundaris, kas medicīnu nodzinis līzd kliņķim. Man ir vēstule, ko man rakstīja draudzene no Norvēģijas. Viņa aizbrauca uz Norgi šā liekuļa dēļ. Te jums daļu no vēstules.
- tad nu mani sauca uz mazo operāciju zāli. Pie durvīm stāvēja visa slimnīcas vadība. Anita stāvēja ar sarkanām rozēm. Viņa pati man atvēra durvis.
Viņš bija noguldits ar kājām un galvu uz zemi. Šefs no dibena dzina viņam garas sirmas spalvas. Pumpa tāda kā pseidokondiloma tieši pret caurumu. Traucējusi dirst.
Brūnās pseidokondilomas ir kazahiem. Viņi dibenu tīra ar akmeni.
Milzīgs dibens un mazs līks pincītis. Es padomāju, kā ar to vispār kaut ko var. Nu ar to melno vārnu grīdas biedreni tad tā- tai tik naudu, Bet Baiba taču bija kaut kāda Latvijas misene, un viņa arī pa šo pincīti ņemas, bauc pie viņa sūkā un lūdzas, lai šo arī.
Viņš ieraudzija mani, pazina un sāka kliegt, ka es viņu nogalināšot. Paņēmu adatu un un iedūru vēnā. Viņš drebēja kā galerts un kliedza kā lokomotīve. Es sapratu, kāpēc Anita un visa vadība viņu sauc par belašu.
Vēlāk man palātā lika viņam vālreiz iedurt vēnā un uzlikt sistēmu. Pumpa bija nost. Gulēja viņš palātā un viņa roku glāstīja Čakša. Es zinu, kā atšķirt tās, kas pielien, no tām, kas devušas. Šitā tam mazam līkam pincītim dod.
Nu tā es viņu aizmirsu ar visu viņa pumpu.
Jūnijā manai vecākajai tīnim liftā iekāpa līdz divi čečeni. Varbūt kaut kādi afgāņi, jo viņš mūs vienmēr agrāk uz to Gulaša goteli sauca.
Apturēja liftu starp stāviem. Viens bērnam muti ar lupatu ciet, otrs roku zem biksēm un pirkstu iebāž. Un tad bērnam saka, ka es esot kaut kādu vēstuli Lauku avīzei uzrakstījusi un tagad 20 štukas viņiem parādā. Un parāda mazākās bildīti.
Nākošā dienā dabūju biļetes uz prāmi mums visām trim. Meitas mācās un šprehē norge, es arī špricēju, bet sola, ka tikšu reanimācijā. Nu alga ir desmitreiz. Kamēr viņš pisīs medicīnu, mēs uz Latviju nebrauksim. Norvēģijā policijai uzrakstīju iesniegumu, viņi meitas pieskata.

Atbildēt

pacients,vietējais

18.04.2017. 16:51

»

Ārsts

Gandrīz gadu neko nedarīt un tagad solīt,ka viss būs. Kurš gan tam tic


Slimnīcu valžu tīrīšanas norma izsmelta.Lūdzu nākošo ministri.

Atbildēt

burtu pazinējs

18.04.2017. 16:48

Visi melo,arī PIETIEK Lasītājs,kurš raksta,bet tam nav nekādas nozīmes,jo neviens arī neklausās.

Atbildēt

Nūu

18.04.2017. 16:29

"Sise 18.04.2017. 09:42
Čakša šodien LNT melo,ka tikai ceturtdien pirmo reizi dzirdēja,ka zālēm paaugstinās PVN. Melo,ka būs jauni medicīnas punkti,bet nepasaka ka slēgs visas slimnīcas,..."
..........
Par melošanu iepriekšējam ves. min. vajadzēja aiziet prom no.

Atbildēt

now

18.04.2017. 16:01

»

jurka

Hitlera murgi vél dzïvi un šo murgu fans tā arī nav sapratis ka tie,kuri ir apzīmēti kā intiliģences kropļi,īstenībā ir hitlera murgu īstenotaji un autora dvīņubrāļi,līdzvērtīgi profesionālajai latviešu tautas iznīcinātajai,padomju okupantu izlasei-partorgiem un komsorgiem,kura šim mērķim izmanto arī...


tak pēc izteiksmes redz, kas šito visur raksta: A.P., U.U., Arturs Nagliņš, Udo Ulbergs, Okšķeris, Deniss, Vēmējs, Fiksais un tagad arī Es

Tā teikt stipri izteikta personības šķelšanās, vienkāršāk - šizofrēnija

Atbildēt

Troļļu gans

18.04.2017. 14:21

Interesanti, interesanti. Līdz šim rakstus par cien.ministri troļļi tik izteikti nebija apsēduši. a) Vānes, Āboliņas pirksts? b) Alternatīvās domāšanas eksperti ir saskatījuši cien.ministrē gara radinieci? c) Saskaņas centra deputāti meklē alternatīvas deputātu pieprasījumiem? Pat nezinu kas vēl?

Atbildēt

18.04.2017. 13:35

nevarība un tipiskā ZZS nostāja- tpu,tpu,tpu-ka tik kas nenotiek ir tik milzīga, ka cerību nav. Ja pašiem nav ne drosmes, ne domu graudu galvā, var būt ir vērts vnk veikt no igau;niem copy-paste, sākt iekasēt pelēkās zonas nodokļus utt, nevis turpinār griezties ap savu asi.

Atbildēt

juris

18.04.2017. 12:33

Mūsu dāmas ir avanturistes, nevis ministres. Normālam cilvēkam tas ir redzams ar neapbruņotu sci....


Atbildēt

Ārsts

18.04.2017. 12:12

Gandrīz gadu neko nedarīt un tagad solīt,ka viss būs. Kurš gan tam tic?

Atbildēt

kirdik 4 maija rezimam

18.04.2017. 11:59

4 maija rezimu neglabs,ne amerikanu tanki,ne valdosas klikes politiskie manevri.

Atbildēt

Kursis

18.04.2017. 09:20

»

Es

Es domāju, ka vislielākā sociālā nelaime miera laikā ir iedot brīvību mežoņiem. Pat šo mežoņu baznīctēvi reliģiju pārvērš perversijas mēslos un seksa propagandā. Es esmu pārliecināts, ka pašapmierinātība ir mežoņu prerogatīva. Tas faktiski ir loģiski, jo mežoņiem raksturīgais autorefleksijas deficīts...


Vajag padomāt, ka te ir liela taisnība. Par ko ir šis raksts? Tas taču ir par lielu nevērtību medicīnā un cilvēku veselības sargāšanā.Par nelabām darīšanām lasu katru dienu. Tās tačunepastrādā čigāni vai tatāri, bet visu slikto izdara latvieši pret latviešiem. Tas ir drosmīgi jāatzīst.

Atbildēt

jurka

18.04.2017. 09:06

»

Es

Es domāju, ka vislielākā sociālā nelaime miera laikā ir iedot brīvību mežoņiem. Pat šo mežoņu baznīctēvi reliģiju pārvērš perversijas mēslos un seksa propagandā. Es esmu pārliecināts, ka pašapmierinātība ir mežoņu prerogatīva. Tas faktiski ir loģiski, jo mežoņiem raksturīgais autorefleksijas deficīts...


Hitlera murgi vél dzïvi un šo murgu fans tā arī nav sapratis ka tie,kuri ir apzīmēti kā intiliģences kropļi,īstenībā ir hitlera murgu īstenotaji un autora dvīņubrāļi,līdzvērtīgi profesionālajai latviešu tautas iznīcinātajai,padomju okupantu izlasei-partorgiem un komsorgiem,kura šim mērķim izmanto arī labklājības un veselības aprūpes sistēmu Barčas vadībā.

Atbildēt

Sise

18.04.2017. 08:42

Čakša šodien LNT melo,ka tikai ceturtdien pirmo reizi dzirdēja,ka zālēm paaugstinās PVN. Melo,ka būs jauni medicīnas punkti,bet nepasaka ka slēgs visas slimnīcas,izņemot,reģionālās. Priekš kam Rīgā divas universitātes slimnīcas,ko nevar uzturēt. Lietderīgi būtu vienu pārtaisīt par Neatliekamās palīdzības slimnīcu,bet nu kur ....

Atbildēt

PIETIEK kurināt naidu

18.04.2017. 08:36

»

Es

Es domāju, ka vislielākā sociālā nelaime miera laikā ir iedot brīvību mežoņiem. Pat šo mežoņu baznīctēvi reliģiju pārvērš perversijas mēslos un seksa propagandā. Es esmu pārliecināts, ka pašapmierinātība ir mežoņu prerogatīva. Tas faktiski ir loģiski, jo mežoņiem raksturīgais autorefleksijas deficīts...


Protams "ES" komentārs ir psihiski slima cilvēka murgi pēc garākām brīvdienām (iespējams dzēruma delīrijs), bet vienalga, kāda stāvoklī viņa pārspriedums ir izteikts, tas ir nacionālo naidu kurinošs. Par to likumos ir paredzēta pavisam noteikta atbildība. Tāpēc aicinu to sviestu vienkārši izdzēst.

Atbildēt

nu gan

18.04.2017. 07:23

kā var TP funkcionāram nākt godīgas atklāsmes?

Atbildēt

Es

18.04.2017. 07:12

Es domāju, ka vislielākā sociālā nelaime miera laikā ir iedot brīvību mežoņiem. Pat šo mežoņu baznīctēvi reliģiju pārvērš perversijas mēslos un seksa propagandā. Es esmu pārliecināts, ka pašapmierinātība ir mežoņu prerogatīva. Tas faktiski ir loģiski, jo mežoņiem raksturīgais autorefleksijas deficīts nevar nestimulēt pašapmierinātību, ko tik lieliski demonstrē latviešu mežoņu izcilākie eksemplāri ministri, premjerministri, valsts prezidenti-laulību pārkāpēji un nacionālo noziedznieku laizītāji. Mežoņu prerogatīva nav paškritiskums, bet stulba pašapmierinātība. Latvieši no Latvijas nācijas to visredzamāk apliecina. To Latvijas nācijā neapliecina krievi, ebreji, poļi, baltkrievi u.c.. Es neticu, ka cilvēce kaut ko iegūs, ja Dievs beidzot izkaus nevērtīgos latviešus. Cilvēce neko neiegūs, jo cilvēce ir dialektikas verdzene. Tai ir vajadzīgs gan zelts, gan mēsli. Tai ir vajadzīgs zelts un latvieši kā mēsli. Engelss teica, ka mērkaķi par cilvēku padarīja darbs. Uz latviešiem tas neattiecās. Viņi tāpēc nekļuva labāki. Laikam tāpēc, ka latviešu galvenais darba veids ir zagšana un latviešiem Dievs nav devis prātu. Interesanti, ko par to saka latviešu kroplā inteliģence – kūļi, šmūļi, ijābi, sedlenieki, poriņas, šuvājevi, rozenvaldi, šteini, peini, dauni, auni, lehri, kehri, druvienes, cimdiņienes, kursītes, pakaļas, stradiņpielīdēji, nielietīgās vairas- latviešu mātes?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: