Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts prezident, Levita kungs! Kad stājāties amatā, Jūs zvērējāt, ka viss Jūsu darbs būs veltīts Latvijas tautas labumam, ka darīsiet visu, kas stāvēs Jūsu spēkos, lai sekmētu Latvijas valsts un tās iedzīvotāju labklājību, ka turēsiet svētus un ievērosiet Latvijas Satversmi un valsts likumus. Un citustarp zvērējāt, ka pret visiem izturēsieties taisni un savus pienākumus izpildīsiet pēc labākās apziņas.

Tādēļ ļaujiet Jums uzdot jautājumus, kuri tieši izriet no zvērestā sacītā un kuri ļoti lielai sabiedrības daļai ir vitāli aktuāli tieši šobrīd:

1. Kā konkrētā rīcībā Jūsu darbs līdz šim ir bijis veltīts Latvijas tautas labumam, ja savā rīcībā vai vienkārši nerīcībā (klusu ciešanā) esat atbalstījis valdības uzspiesto sabiedrības šķirošanu pēc pazīmes – vakcinēts vai nevakcinēts? Uz kāda pamata cilvēkam vairs nav tiesību brīvi izvēlēties, kādas zāles (vakcīnas) sevī ievadīt vai neievadīt, ja viņš pats ir domāt un lemtspējīgs?

2. Vai par Latvijas tautas labumu uzskatāt valdības „svētību” bez vecāku piekrišanas vakcinēties pusaudžiem no 14 gadu vecuma, pat nerunājot par konsultācijām ar ģimenes ārstu pirms vakcīnas, jo pusaudzis var neapzināties visus vakcinācijas riskus? Levita kungs, šādi Jūs uzņematies atbildību par paaudzi, kura būs nākamo paaudžu radītāja, no kuras veselības būs atkarīgas nākamās paaudzes un Latvijas nākotne! Esiet drosmīgs un paziņojiet, ka uzņematies pilnu atbildību par visiem veselības riskiem un blaknēm pēc vakcinācijas!

3. Kā tieši Jūs sekmējat Latvijas iedzīvotāju labklājību, ja akceptējat to, ka cilvēki zaudē darbu, ja atsakās vakcinēties? Gadiem ilgi strādājuši pedagogi, karavīri, mediķi, policisti un virkne citu profesiju pārstāvju tiek izmesti uz ielas vai „aizieti” no darba piespiedu kārtā. Kas notiks ar viņu ģimenēm, viņu bērniem? Kas maksās viņu ikdienas maksājumus, pirks pārtiku, nemaz nerunājot par kādām iespējām apmeklēt kultūras pasākumus? Vai tas būsiet Jūs, Levita kungs?

5. Kā Jūs turat svētus likumus un Satversmi, ja atbalstāt to, ka tā saucamā kopējā labuma vārdā tiek pārkāpti Satversmes 99., 100., 104., 105. un 110.panti? Jūs esat jurists, vai varat atbildēt par to, kādēļ Satversme vairs nav mūsu valsts pamatlikums, bet to bezierunu kārtā aizstāj valdības 360.noteiktumi? Kopš kura laika noteiktumi ir pārāki pār valsts pamatlikumu?

6. Visbeidzot par izturēšanos pret visiem taisni un par savu pienākumu pildīšanu pēc labākās apziņas. Tā apziņa lai paliek Jūsu ziņā, Levita kungs, bet par taisnu (taisnīgu izturēšanos) pret visiem ir gan ko iebilst, jo nodokļu maksātāji ir visi – gan vakcinētie, gan nevakcinētie. Teātrus un daudzas citas kultūras iestādes dotē no valsts budžeta – tātad no nodokļu maksātāju naudas. Kādēļ nevakcinētie tiek ierindoti nodokļu nemaksātāju kategorijā?

Ir ko pārdomāt, vai ne, Levita kungs?

Cerībā, ka tomēr atbildēsiet un lauzīsiet tradīciju ignorēt, kā ignorējāt 150 cilvēku vēstuli, kas datēta ar 31.maiju.

Novērtē šo rakstu:

188
28