Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Didzis Rubenis

01.07.2021. 14:06

citāts: /Starptautiskās geju un lesbiešu cilvēktiesību komisijas valdes locekle Judīte Batlere pasludināja bioloģisko dzimumu par fantāziju, kurai cilvēki tic tikai tādēļ, ka to iestāsta un uzspiež “heteroseksuālās hegemonijas režīms”./

Judīte Batlere ir aprobežota un izvirtusi kuce, kuras dzīves mērķis ir tikai seksuālā bauda. Viņa līdz šim nav ievērojusi ka cilvēkiem ir divi pretēji dzimumi. Vīrieši (tie ar desiņu un oliņām) un sievietes (tās ar vāverīti). Apbrīnoju viņas aprobežotību ja viņa nezina elementāras lietas kam domāti cilvēku dzimumorgāni. Veseli domājošie netic slimo praida instinktiem, bet zina vīra, sievas un bērnu nozīmi ģimenē.

Atbildēt

doki

26.06.2021. 13:29

»

Oki

Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis


Iemācies latviski rakstīt, pederastu: Šlesera, Ušakova un Putina, fanāt!
Par jūsējo, Latvijas krievu pederastu līderi: https://eng.lsm.lv/article/politics/diplomacy/usakovs-made-first-latvian-member-of-ep-group-for-lgbti-rights.a382328/

Atbildēt

Oki

26.06.2021. 08:52

»

par savējiem

Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas


Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis .

Atbildēt

Kariņ;s- noziedznieks Nr. 1 Latvijā

25.06.2021. 14:58

Tas sūda gabals, izdzimtenis, svešinieks Kariņš ir atļāvies Latvijas vārdā!!!!!! parakstīt atklātu vēstuli pret Ungārijas pieņemto likumu, kas ierobežo perversiju un ģimenes vērtību noniecināšanas propagandu. Jaunā Vienotība ir kriminālnoziedznieku, pedofīlu un pederakstu partija, to visi zina, bet nu izcēlās Kariņš- šis svešzemju trubadūrs, plānā galdiņa urbējs, nekompetentā cūka un vienkārši nelietis. Laidies fiksi uz savu Ameriku un tur paraksti ASV vārdā, ko gribi. Tev te nav vairs ko darīt, cūka, cūka cūka un pretiekli! Tu nepārstāvi nedz Latviju, nedz latviešus. Miskastes runcis atradies, kas Latvijas vārdā parakstu pederatu un pedofīlu vēstuli! Kariņ, labāk pazūdi no Latvijas pats un labi ātri, citādi tev nāksies atbildēt par savu sastrādāto!

Atbildēt

Es

24.06.2021. 17:40

Ungārija "aizliedz izglītības programmas un materiālus, kas nepilngadīgo vidū POPULARIZĒ homoseksualitāti, no bioloģiskā dzimuma atšķirīgu dzimumidentitāti un dzimuma maiņu."

Ļoti labi.

Atbildēt

Bezdarbs laikam māc kādu dzejnieku-rakstnieku covidā

24.06.2021. 01:16

»

...

Netraucē trollītim izpausties.Neko jaunu tas nepateica,tā pati aitu bara ideoloģija,tikai citā mercē


Tā jau ir -savs centiņš jānopelna .

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 17:13

»

nelej udeni

nemuldi ,tavekie ir rinka,golubeva un kaseru laulatais paris


Par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, nobalsoja 80% krievu, tātad jūs droši var saukt par pederastu nāciju.
Krievus mīlošie morālie invalīdi: Rinkēvičs un Golubeva, par kuriem balsoja latviski runājošo pederastu saujiņa, noteikti nav manējie.

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 16:34

»

Ainārs

Par Šlesera partiju, kas vienīgā aizstāv ģimeni un kristīgās vērtības


Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas.

Atbildēt

to bidla

23.06.2021. 16:30

»

Lasītājs

Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori...


Jūsu pi-dars Latvijā neko nepārstāvēja. Latvieši 1919. likvidēja visus komisārus un komunārus un veselus 20 gadus dzīvoja mierā un pārticībā.
Viszemākais slānis vienmēr ir bijušas krievu bidlas un arī šodien tā ir.

Atbildēt

Uldis

23.06.2021. 16:26

Ja Pederastu partijas: JV un A/Par, netiks noslīcinātas politikas kanalizācijā, visiem normāliem drīz būs jānēsā uzšūta dzeltena sešstūra zvaigzne.

Atbildēt

Viltnieks

23.06.2021. 15:46

Labs ievadraksts lauķenei sanācis.
V.Beinertei visu cieņu!

Atbildēt

!

23.06.2021. 04:28

Ungari malaci,cinas pret pederastiju !

Atbildēt

Solī

22.06.2021. 15:36

»

Pēteris

Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore


Mācos no jūsējiem, esmu labs skolnieks, bet līdz izcilībai vēl jāturpina. Cenšos Pēter, cenšos.:-)))))

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:49

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Redzams, ka rakstā atspoguļoto problēmu neesi sapratis. Par to ir jāraksta un jārunā. Lai neatkārtotu un nepieļautu kļūdas

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:43

»

Solī

Kažokmešanā šitā ir izcilniece. Lai cik salda mute, tāpat āža kāja lien ārā


Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore?

Atbildēt

Cerība

22.06.2021. 08:31

Uz konservatīvas imperijas atjaunošanu. Drīz Amerikā gaidāma asinspirts, kas pārsviedīsies uz Eiropu. Nekādi brīnumi vairs nevar salīmēt sabiedrību, kas sašķelysies nesamierināmās daļās.Latvija vēl ir samērā ok)

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

22.06.2021. 07:24

»

!

turi muti pider


Nu, ja Tevi savāktu Valsts policijas trijotne un izkratītu Tavu dzīvesvietu, tad Tu arī ar viņiem tā runātu? Visiem latviešiem vasaras saulgrieži ir svēti svētki, vienīgi pareizticīgo sektas kristiešiem, kas nāk no Moskovijas, vasaras saulgrieži nav svētki. Kremļa trolli, aizrijies ar pimpi! Priekš īpaši stulbiem atkārtoju šos vārdus krieviski. Для особо тупых повторяю по-русски. Подавись хуем!

Atbildēt

kaktuss

22.06.2021. 07:23

Homoseksuālisti ir slimi cilvēki ar psihiskām novirzēm.Gājušilaiki un dažādas varas dažādi ārstēja šo kaiti!!!Tagad viņu uzvaras gājiens un atklāta spēka izrādīšana.Tikai viens jautājums :
kāpēc maniem bērniem būs jāpelna un jāmaksā pensija šiem liekēžiem???Domāju ka valstī sen bij jāievieš bezbērnu nodoklis!!!

Atbildēt

jā, neparsteigsimies

21.06.2021. 22:34

ar pievinošanos Krievijai! Lūgsim Baidenam, pievienot Latviju ASV kā 53. štatu!

Atbildēt

Iedod mazo pirkstiņu, paķers visu roku un vēl apķēzīs pašu devēju

21.06.2021. 22:28

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Cilvēki labprāt arī ignorētu viņus, bet tie taču mierā neliksies, jo ir ...

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 21:48

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori, un tas bija pēc nacionālās piederības. Ko noliedz, jo tas vairs nav pēc Marksa. To savādāk sauc.

Atbildēt

Hgff

21.06.2021. 20:42

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret

Atbildēt

novērotājs

21.06.2021. 20:10

kad vienreiz tie netradicionālie sapratīs, ka ja nebūs tradicionālo, tad nebūs arī netradicionālo. divi pediņi lai vai cik ļoti pūlētos viens otru ānusā čukāt, tik un tā pie sīkā netiks. to pašu var teikt par divām lezbām, lai vai kā viena otrai gar čožu strīķētos, tāpat grūta neviena no viņām nepaliks.
un uz spermas banku varat necerēt. jūs taču sevi uzskatāt par vienlīdzīgu tradicionālajiem. tad nu radiet bērnu abi kopā, nevis bāžat savas netīrās ķepas svešā traukā.

Atbildēt

Tie paši muldētāji izliek tos pašus grābekļus

21.06.2021. 20:09

Viss jau būtu pareizi, tikai ir noklusēts, ka aiz visa tā lelju teātra aktieriem stāv vieni un tie paši personāži vai viņu pēcnācēji. Pat lelju teātra aktieri, dažādos laikos biežji ir vieni un tie paši vai vinju pēcnācēji, kā piemēram pati Vija, Levits, lērums čekas maisu satura un vēl nepublicētie kadri. Gadījuma rakstura vai viesaktieru dalība arī vitāli nepieciešama, jo jāapstrādā kā vietējie iezemieši, tā arī no okupētājvalsts ievestie kolonisti. Tas darbiņš savukārt tiek uzticēts visādiem Lindermaniem, ušakoviem, cilevičiem, urbanovičiem, ždanokām un tālāk pēc saraksta.
Ne velti publiskajā telpā tik bieži tiek piesaukts sauklis, ka bērni neatbildot par vecāku rīcību. Tieši uz šo dogmu un arī rūpīga savas ģimenes biogrāfijas slēpšana ir stūrakmens manipulāciju veiksmīgai realizācijai.

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

21.06.2021. 20:04

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Šausmas! Kā latvietis vispār kaut ko tādu ir spējīgs uzrakstīt? Krievijas Federācijā notiek šausmu lietas. Diktators Vladimirs Putins virza Krievijas Federāciju totalitārisma virzienā. Asiņainā vēsture atkārtojas. Josifs Staļins bija un ir monstrs. Vladimirs Putins var par viņu labāks, jo ir tāds pats Tumšo spēku (Zemāko spēku) sūtnis. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

lauķis

21.06.2021. 19:42

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Nē,tiks atjaunota Romas impērija bijušās PSRS teritorijas plus A-Eiropa.Sākumā uz neilgu brīdi būs PSRS,pec tam impērija.Ilgi nebūs jāgaida,jau nākamgad.

Atbildēt

mūs glābs

21.06.2021. 19:27

iekļaušanās Krievijas federācijā!

Atbildēt

fakts

21.06.2021. 19:10

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Tu neuzmanīgi iepazinies ar vēstures faktiem,Krievijai nebija cars,bija Maltas ordeņa Romas imperators.
Ļeņins bija izkartne,lietas kartoja Leiba Bronšteins & nstarptautiskais rabinats.Gotorpas Goldšteini Romanovi arī ir žīdi.

Atbildēt

vēsture

21.06.2021. 18:21

»

Lasītājs

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte...


Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus.
Tieši neliela sabiedrības daļa gan Marksa, gan cara laikā nežēlīgi ekspluatēja tautas vairākumu, sievietes un bērnus ieskaitot. Rainis - fabrikas meitenes dziesma...

Atbildēt

hmm

21.06.2021. 18:19

66 gadi… drīz jau viss beigsies. Vija var sevi mierināt ar domu, ka viņas bērni ir neoliberāļi :)

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 17:44

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte.
Citādi sanāca tāds pusizglītota "rakstnieciņa" sacerējums.

Atbildēt

Skolnieciņš

21.06.2021. 17:42

»

skolnieķelim

Aizveries vienreiz


Pasaki šos vārdus visiem cilvēkiem, kas 15. augustā pūlcēsies Aglonā. Tevi noteikti uzklausīs. Kristieši atšķirībā no pagāniem ir ļoti ļaunatminīga tauta.
Ar cieņu, Skolnieciņš
P.S. Par Tavas rīcības sekām es neuzņemos atbildību.

Atbildēt

mūsu valstī godāti tiek

21.06.2021. 17:32

pediņi Rinkas, Kašeri, Staķeļi, Ķirši, ...

Atbildēt

kļūdiņas

21.06.2021. 16:28

Ja grib uzspiest sabiedrībai lgbt prasības ar likumiem, draudiem un sodiem, tas nav vis neoliberālisms, bet pseidoliberālisms jeb viltus liberālisms, jo apdraud citu cilvēku brīvības.
Par marksisma tēzi, ka bērnus audzinās sabiedrība - tas jau tagad tā notiek, no bērnudārziem līdz skolām. Un tāpēc jāskatās līdzi, ko skolās māca un kādi ļaudis tur apgrozās, tiek ielaisti virzīt savas idejas.

Atbildēt

Viesturs

21.06.2021. 16:25

Paldies autorei, precīzi raksturota situācija

Atbildēt

Mazākums ir nevarīgs referendumā

21.06.2021. 15:37

Kā zināms, tad referendums ir tautas gribas izpausme un tam vēl šobrīd ir augstākais spēks šajā valstī.

Referendums, ja tādu, protams, ļaus sarīkot, izšķirs vektoru.

Atbildēt

muļķu zeme

21.06.2021. 15:31

Tas, kas tagad notiek, ir tūkstošus gadus pastāvējušu ģimenes pamatu apzināta plānveidīga graušana un Latvijas likumdevēji pie tā arī visai cītīgi piestrādā. Nezinu, vai tādi zināmi Latvijas nacionālisti kā, piemēram, Iesalnieks vai Dombrova saprata, par ko viņi balso, kad balsoja par normām par vīra varmākas nošķiršanu? Patiesībā tam visam nav nekāda sakara ar cietušo sieviešu aizsardzību. Tas ir vieds, kā graut ģimenes pamatus. Un arvien dzirdamie priekšlikumi, ka vajag ļaut policijai un tiesām nošķirt varmākas vīrus no sievām arvien vieglāk un arvien vairāk gadījumos. Tas viss no sieviešu it kā aizsardzības procesa pārvērties par mantas un bērnu dalīšanas procesu šķiršanās procesos. Dzīvo vīrs ar sievu 20. gadus. Tad vīrs izdomā šķirties un no sievas tikai sākas katru nedēļu pa sievas advokātu birojā sacerētu iesniegumam, ka vīrs izrādās ir šausmīgs varmāka. Turklāt viss uztaisīts tā, ka iesniegumu patiesumu vairs nevajag pārbaudīt un par meliem šajos iesniegumos vairs neviens neatbild. Var apmelot vīrus, cik vien iegribas. Sievietei vienmēr būs taisnība.

Atbildēt

millers

21.06.2021. 15:15

tev,skolniek,caureja jau velkas ilgi,varbūt apmeklēt dakteri? lai gan,ārstēt laikam ir par vēlu

Atbildēt

Ainārs

21.06.2021. 15:07

Par Šlesera partiju, kas vienīgā aizstāv ģimeni un kristīgās vērtības.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: