Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Badune

13.11.2021. 08:38

Kaut ko tik debīlu tikai pie mums var izdomāt! Knābisti legalizē naudu uz aizbergiem!

Atbildēt

Osmijs

11.11.2021. 00:37

Šie Vecmeistara Bendika k-ga spriedelējumi nav pietiekami interesansti lai publicētos Pietiek...labāk tad kaut ko no retro...piem.par darbu B.A.I.B.A vai ko tamlīdzīgu...

Atbildēt

pofig

10.11.2021. 23:31

»

Yox

KNAB: dirsā darbs un materiāls


pensi nomaksas tapat ka Afganistanas okupaciju.

Atbildēt

Polit neitrālais

10.11.2021. 23:30

»

Tūdaliņš-tāgadiņš

Likās , ka komunisti ir sliktie , atnāca *mūsējie* un aptīrija mūs un mūsu valsti , daži pievāca visu


No civilo okupantu skatu punkta tā varētu būt, jo bijāt pieraduši ka šeit viss pieder jums. Bet pasludinot neatkarību, kurā jums nepienācās pilnīgi nekas un būtu bijis jāaizvācas uz roģinu, komunisti tomēr jums iedeva pilsonību un tiesības privatizēt dzīvokli. Ne smakas vairs no agrākās laipnības, par visu nācās gādāt pašiem, vai ne? Komunisti ar čekistiem piečarēja visus, ne vairs okupantiem privilēģijas ne latviešiem sava brīvvalsts.

Atbildēt

Vilnis

10.11.2021. 22:44

Mārci, tu nepārtāj pārteigt! Ar ko? Ar sava mugurkaula lokanību. Vienā laika sprīdī tu esi kopā ar liberstiem - atceries savus radio raidījumus kopā ar ijabu (sosrosa fonada priekšnieku) , kas atbastīja šī šmurguļa ijaba iekļūšanu Eirpas parlamentā. .. bet tad , pēkšņi, tui pagriez muguru saviem naudas devējiem. .. kas tu esi mārci (apzināti ar mazo burtu!)? ... vai tev var ticēt? ... ej, nopērc vēl kādu vīņiņu un piedzeries. - kā tu to proti ...

Atbildēt

Betonētāju Teikas sapnis

10.11.2021. 21:37

Variants “Marsabergs”: padziļinātas pārbaudes sešu stāvu augstumā, rezultāts – VDD ģenerāļu pliko pakaļu 150 miljonu izmaksu iegrimes dziļumā.

Atbildēt

ha-ha

10.11.2021. 21:21

»

Tūdaliņš-tāgadiņš

Likās , ka komunisti ir sliktie , atnāca *mūsējie* un aptīrija mūs un mūsu valsti , daži pievāca visu


Komunisti nekur nav aizgäjuši un tāpat kā tā kaka galïgi aptaisïjušies,bet vėl bagātāki un varenāki ,priekšplāna palaiduši jauno maiņu- komjaunatnes nomeklatüru ar amerikas onkuli vadïbā.Kanādas tante to komjauniešu perėjumu labi izauklėja un ievirzija.

Atbildēt

Yox

10.11.2021. 20:47

KNAB: dirsā darbs un materiāls.

Atbildēt

M(ercedes) B(enz)

10.11.2021. 20:43

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to...


Interesanti, ka kungam ar tik lielu žults krājumu par 30 vienpersoniskiem Šķēles gadiem ir izdevies atveltīt laiku Bendika gaitu izpētīšanai, ko šamais kurā brīdī teicis vai rakstījis. Bruņinieki vēl nekad nav izskatījušies tik nošņurkuši un bezpalīdzīgi. :)

Atbildēt

Jēdzīgāks projekts būtu

10.11.2021. 20:22

»

korupcija jau tur augšā

ja nesitīs kukuļus, ar varu neviens nebāzīs. Tāpēc jau nav vēl jānozog 140 000 un jāpiegāna Daugava


ja šo un vēl 100 līdzīgus gadījumus nofilmētu un sniegtu padomus pilsoņiem kā rīkoties, lai izvairītos no korupcijas vai novērstu korupcijas cēloņus.

Atbildēt

korupcija jau tur augšā

10.11.2021. 19:53

ja nesitīs kukuļus, ar varu neviens nebāzīs. Tāpēc jau nav vēl jānozog 140 000 un jāpiegāna Daugava.
piem. kukuļu izsišanas standarts_ pārbaudošais ierēdnis 'atrod' ļoti daudz 'kļūdu' tava uzņemuma darbībā U N!!!! ir ar mieru par tūsktošiem, pats tās visas izlabot....

Atbildēt

TĀDS LAIKS

10.11.2021. 19:48

KA PAT AKLAIS VAR IERAUDZĪT VISU MĒSLUS, ne tikai rejošie suņi...Kā domā, č beigs zagt? Domāju nē, jo absolūti neder nevienam darbam un dzīvei.

Atbildēt

formula

10.11.2021. 19:16

»

Neticīgais

Neticu, ka tas ir tikai KNABa projekts. Ticamāk, ka Straumem nāca zvans no augšas, cik augstas, grūti spriest, bet noteikti ar mājienu uz Kariņa saskaņojumu. Tas pats par potēšanas biroju. Jautājums ir cits: kurš no diviem variantiem ir īstais 1. Kariņš šai naudas izpļekarēšanā piedalās, ja ne personīgi...


Jā , šaubas ir. Pati par sevi tā ideja arhitektam bija teicama un īstenošana nedārga. Taču, domājams ,knābis nav pietiekoši izvēdināts no zināmiem pakaļpalicējiem ,kas pieraduši ar valsts piķi škiesties uz nebēdu un viņu darba rezultāts vienmēr ir simbolisks : sūds.

Atbildēt

Dans

10.11.2021. 18:56

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to...


Viss jau taisnība, diemžēl skaudra! Te laikam vēl viena sērīja izdevumam Nāves stilā. Pārģērbties laikam nekad nav par vēlu, ja drēbes savas, bet...jebkurš ancuks odīs. Latvijai tas pārģērbušos saraksts ir gaužām garš un 30 gadus ar miermīlīgumu un pakļāvību arī esošajiem noziedzniekiem varas mundieros, neatgriezīsi....domājiet!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

10.11.2021. 18:38

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to, iedzinuši iedzīvotājus nabadzībā vai aizdzinuši no Dzimtenes!
NOVILKT SARKANO LĪNIJU UN PUNKTS!
Neļaut viņiem ne tikai valsti pārvaldīt, bet arī tv un radio uzstāties.
Savādāk, ko varam redzēt...tagad gan televīzijā, gan citos masu medijos vislielākie pamācītāji, kritizētāji un valdības zākātāji ir tie, kas mūsu valsti ir purvā ieveduši.
Kur vien skaties.."Preses klubā" un citur, sēž trekni uzblīduši no sazagtās naudas vakarējie zagļi, kukuļņēmēņi..oligarhu rokaspuiši, kas vistiešākajā nozīmē palīdzēja Lembergam, Šķēlem un Šleseram izzagt valsti.
Šajā gadījumā nelietis Bendiks - īsts Šķēles asins suns, kas deva padomus, konsultācijas un pats piedalījās Šķēles afērās..
Bendika saimnieks visus valsts Neatkarības gadus nodarbojās ar to, ko tagad šis pats "cīnītājs" pret valsts apzagšanu un naudas "nopļekarēšanu" atmasko.
Un bez mazākā kauna...un vainas sajūtas!
Nosarkšanas pazīmes Bendika sejā nesaskatīsiet..
Es atkārtoju..vemt gribās no liekulības un nelietības..kad klausies Veidemani spriedelējam par vārda brīvību..Godmani par labu valsts pārvaldi..kompartijas stervu Kreitusi par "meliem" PSRS laikos..utt
Un vēl tagad Bendiks..kurš visiem lielījās, kā palīdzējis oligarham Šķēlem vienas nakts laikā izdomāt un pēc tam reģistrēt 100 SIA, lai slēptu un atmazgātu sazagto..
Un vēl ar tādu smīniņu un lepnumu to stāstīja..ar humora pieskaņu..
Jo, redz..nav joka liela vinā naktī izdomāt simts nosaukumu..tur nevar šādus tādus..KNABs uzreiz sapratīs, ka blēdās..
Nevar atļauties sūkt visu nakti konjaciņu, spēlēt ar draugiem zolīti un, iesmejot, katrs kaut ko izspļauj kopējam humoriņam, kā SIA nosaukumu :
SIA "Čiv riv septiņ div"..un visi ierēc!
SIA "Platais un sliedīte" un ielej katram pa šļukai!
SIA "Pēdējā roka - tumšais" un atkal jautrība.
Jautrība Bendikam un ierēkšana bija , kad kopā ar Šķēli valsti jāja..kad lika valsts amatos lielākos kretīnus.. Kad noveda līdz bankrotam un prihvatizēja valsts( tautas ) īpašumus, ieprieškš iepludinot tur valsts naudu..un tad momentāli Maskavas "krievžīdiem" pārdeva.
Tad Bendiks un visa oranžā banda jutās visvareni..reketēja uzņēmējus, iznīcinaja tos, kuri pretī sprēgāja.
Visus 30 Neatkarības gadus Šķēles oranžie mēsli valsti varoja..nozagt, apjāt valsti..izvairīties no nodokļiem, noslēpties ofšoros..izmantoja varu, lai palielinātu savu bagatību..
To darīja Bendiks un viņa šķēlistu kodla!
Un tagad, redz..ak vai, kāds godīgs, acīgs un pilsoniski apzinīgs, likumpaklausīgs apsūdzētājs un negodīga, zaglīga iepirkuma atmaskotājs.
Kad zaglis Šķēle izvilka no kabatas 29 000 000 vekseli, kā fokusņiks, tad bendiks klusēja...un smīnēja.Atbildēt

Neticīgais

10.11.2021. 18:38

Neticu, ka tas ir tikai KNABa projekts. Ticamāk, ka Straumem nāca zvans no augšas, cik augstas, grūti spriest, bet noteikti ar mājienu uz Kariņa saskaņojumu. Tas pats par potēšanas biroju. Jautājums ir cits: kurš no diviem variantiem ir īstais 1. Kariņš šai naudas izpļekarēšanā piedalās, ja ne personīgi, tad caur partijas biedriem, draugiem vai vnk ietekmīgiem cilvēkiem; 2. Kariņš ir zābaks, pie tam visparastākais, kirzinieks, kas vispār neorientējas notiekošajā. Tāpēc badīgie žurķi var mierīgi dancot pa galdu. Atceroties trīs lietas -Grīnberga lietu, Kariņa "kompetences" pirmsvēlēšanu debatēs un tagadējo atbalstu Pauļutam - liekas, ka otrais variants ir ticamāks.

Atbildēt

Hibrīdkarš

10.11.2021. 18:25

»

vietejais

Pieauguši cilvēki, bet idejas kā bērniem,ja bērniem ir iespēja nākotnē augt un palikt gudrākiem, tad šiem stulbeņiem ir iespēja palikt vēl stulbākiem


Viltīgiem un ļoti asinskāriem režisoriem, amatos ir vajadzīgas stulbas un alkatīgas viduvējības.

Atbildēt

lūgums Mārai Zālītei

10.11.2021. 18:19

Vai jūs nevarētu uzdzejot par KNAB tikpat varenu parodiju, kā par E.Levitu?!

Atbildēt

vietejais

10.11.2021. 17:36

Pieauguši cilvēki, bet idejas kā bērniem,ja bērniem ir iespēja nākotnē augt un palikt gudrākiem, tad šiem stulbeņiem ir iespēja palikt vēl stulbākiem.

Atbildēt

Eda teikumi

10.11.2021. 17:34

Tas ir dzeltens, jo korumpanti tagad mīž.

Atbildēt

Jānis

10.11.2021. 17:19

Cik izmeklētājus Knab varēja noalgot par 140 000 eur?

Atbildēt

Q

10.11.2021. 16:39

Kāpēc šāds korupcijas fakta atgādinājums bija izvietots tikai Rīgā, bet ne citās pilsētās, kurās arī varētu būt korupcijas norises. Vai nevajaga arī Cēsīs, Valmierā -Gauja, Daugvpilī -Daugava, Jelgavā -Lielupe, Bauskā -Mēmele u.c. vietās? Jeb sanāk kā tauta runā, -korupcijas novērošanas dienests, Rīgas centrā novieto ūdenī instalāciju, un tad noveero to.... Sanāk, ka korupcija ir tikai Rīgā, un tā pati ir mākslīgi radīta!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: