Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VDK/VDD dieva doti speciālisti

04.06.2022. 20:29

Pateicoties LPSR IeM Labošanas darbu pārvaldes priekšnieka vietnieka pulkveža V. Zahara atsaucībai, sākot ar 1990. gada janvāri, republikas brīvības atņemšanas vietās pēc gandrīz piecdesmit gadu ilga pārtraukuma atsāksies Latvijas ev. luteriskās Baznīcas garīgās aprūpes darbs ar ieslodzītajiem. Par to, kā arī par citiem ļoti svarīgiem savstarpējās sadarbības un rīcības koordinācijas jautājumiem tika spriests, tiekoties ar pieminēto LPSR leM atbildīgo darbinieku un ar LPSR Prokuratūras daļas uzraudzībai par likumu ievērošanu labošanas darbu iestādēs priekšnieku vecāko tieslietu padomnieku J. Černoštanu. Svarīgākais šķiet tas, ka sarunas gaitā tika noārdītas savstarpējo aizspriedumu barjeras.

Neraugoties uz visai atšķirīgajiem viedokļiem par Latvijas penitenciārās sistēmas konceptuālajiem jautājumiem, secinājums par konfrontācijas izbeigšanu un par kopīgas atbildības nastas uzņemšanos par satraucošo situāciju ar noziedzības līmeni republikā kopumā bija visnotaļ viennozīmīgs.

Kā nākamais praktiskais kopējās sadarbības solis (par to tika panākta konkrēta vienošanās) būs kopīgi organizēta informatīvi koordinējoša konference 1990. gada janvāra beigās. Piedalīties tajā tiks aicināti attiecīgi LPSR Prokuratūras, IeM darbinieki, citi juristi, visu konfesiju garīdznieki, kristīgo misiju pārstāvji, ārsti, pedagogi, psihologi, žurnālisti, rakstnieki u. c. profesiju pārstāvji. Konferences uzdevums būtu lietišķi izvērtēt pašreizējo situāciju brīvības atņemšanas vietās, tikt skaidrībā par to, kas darāms turpmāk un kā to paveikt. Iespējams, ka varētu tikt izveidota sabiedrības plaši pārstāvēta patstāvīga koordinējoša padome, bet varbūt pat nodibināta jauna sabiedriska organizācija — Latvijas penitenciārā biedrība, kas regulāri un elastīgi strādātu pie republikas soda izciešanas modeļa. Arī republikas Augstākajai Padomei nebūtu tālu jāmeklē attiecīgi speciālisti kompetentas komisijas sastāvam, kas izstrādātu atbilstošos likumprojektus...

EGONS RUSANOVS,

Latvijas ev. luteriskās Baznīcas garīgā semināra students

Atbildēt

josifs

04.06.2022. 18:56

Visi ebreji nezin par ko uzdodas par krieviem,un krievavalodniekiem,Lipins ir ebreju uzvards,un nav nekas launs.

Atbildēt

Evita

04.06.2022. 17:35

Es ticu, ka šī cilvēka lūgums ir patiess! No sirds viņam piedodu.

Atbildēt

Skolnieciņš

04.06.2022. 15:23

»

bet krievi jau nav slāvi

ilgi kultivēti šarikovi


Krievi ir vieni no daudzajām slāvu tautām. Slāvi ir daudzu tautu kopums. Ne visi slāvi ir krievi. Bet krievi pieder pie slāvu tautu grupas.
Vai krievi ir ebreji? Nē! Bet ebreju cilts Dievu Jahvi pielūdz valsts līmenī.

Atbildēt

konstantins

04.06.2022. 12:55

»

kāda tur cieņa

Labi protams, ka tas spiegs nav pilnīgs atsaldenis un nesajūsminās par iebrukumu Ukrainā, tikai nav lielas pārliecības, ka citos apstākļos tas pats Frolovs neskrietu apsveikt "osvoboditeļus" un nestāstītu cik varonīgi šiem palīdzējis


Vai tiešām jūs esat tik naivi? Jūs no tiesas ticat tam krievu urlas iestudētai runai laikā un apstākļos, kad jāglābj sava pakaļa? Viņam taču nav citas iespējas, kā siekaloties un runāt advokāta sagatvotus tekstus, lai tik spētu saglābt savu ādu.Tie, kas domā tā, kā viņš runā vnk.nenonāktu nenonāktu tiesā ar tik smagām apsūdzībām pret valsti.
Neesiet naivi, mīļie cilvēki, un neaizmirstiet, ka krievi melo visur, vienmēr un par visu, turklāt melo tā, ka citiem pasaulē tas pat sapņos nevar parādīties, ka tādā mērā var melot.Un to dara valsts vadītāji visos līmeņos un ārlietu ministrija tai skaitā.
Es šai krievu urlai neticu nevienu brīdi! Un nekas mani nespēs pārliecināt par pretējo! Tiklīdz viņš tiks brīvībā, ar skubu darīs to pašu, tikai ar lielāku pieredzi un piesardzību. Šādi cilvēki nav pelnījuši ne taisnīgu tiesu, ne iespēju žēlabaini siekaloties tiesas zālē.

Atbildēt

Skolnieciņš

04.06.2022. 07:50

youtu.be/EQa7nnkpmLw [Собака на сене-2. Ничего святого. ЕВРАЗ уничтожает буддийский монастырь.]
На Урале существовал единственный буддийский монастырь на горе Качканар. Правительство Свердловской области все годы с 1995 года препятствовало выделению участка земли для его строительства и регистрации. Через 11 лет ЕВРАЗ добился получения лицензии на разработку Собственно-Качканарского месторождения (СКМ) рядом со строящимся монастырем. В 2014 году правительство Свердловской области добилось через суд сноса монастыря, хотя в соответствии с Гражданским кодексом РФ, наоборот должны были передать землю для монастыря. В марте 2022 году ЕВРАЗ снес строения монастыря на горе Качканар. Мы расследуем эту историю.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

04.06.2022. 07:46

https://www.youtube.com/watch?v EQa7nnkpmLw [Suns uz siena kaudzes - 2. Nekā svēta. JEVRAZ iznīcina budistu templi.] Urālos, Kačkanāra kalnā, atradās budistu templis. Sverdlovskas apgabala valdība visus gadus kopš 1995. gada bija liegusi piešķirt zemes gabalu tā būvniecībai un reģistrācijai. Pēc 11 gadiem EVRAZ ieguva licenci Sobstvenno-Kachkanarskoye lauka (SKM) attīstībai. Un tagad šis budistu templis ir pompozi uzspridzināts.
youtu.be/EQa7nnkpmLw
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

04.06.2022. 07:32

Pareizticīgo baznīca ir Sātana baznīca! Pareizticīgie ir tik neiecietīgi pret citām reliģijām, ka pat Urālos spridzina budistu templi. Tas viss notiek valstiskā līmenī. Tikmēr ar vien vairāk tiek celtas pareizticīgo baznīcas. Pagānus (daudzdievjus), kas ticēja Slāvu Dieviem: Dievam Perūnam, Dievam Belobogam, Dievam Jarilam, Dievam Svarogam, Dievam Stribogam, Dievam Veļesam, Dievam Černobogam, Dievietei Mārai, Dievietei Makošai, Dievietei Ladai, Dievietei Živai, pareizticīgo baznīca jau iznīcināja. Kas būs nākamie? Budisti?
https://youtu.be/EQa7nnkpmLw
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

kāda tur cieņa

04.06.2022. 05:23

»

Visu cieņu

Visu cieņu Valentīnam Frolovam un advokātam Rusānovam! Tikai vēlos, lai viņi paceļas pāri dažu komentāru saturam, - to autori nu nekādi nevar iedomāties, ka ir iespējams dialogs, jo viņi atzīst tikai anonīmu gānīšanos un ļauni priecājas, ka izdevies kādu sanaidot... Ja mums būtu daudz tādu, kā Frolovs...


Labi protams, ka tas spiegs nav pilnīgs atsaldenis un nesajūsminās par iebrukumu Ukrainā, tikai nav lielas pārliecības, ka citos apstākļos tas pats Frolovs neskrietu apsveikt "osvoboditeļus" un nestāstītu cik varonīgi šiem palīdzējis.

Atbildēt

VB

04.06.2022. 05:05

»

par maz

Ar to par maz. Katram krievam ir jāsaskrāpē sava seja līdz asinīm, jāsaber pelnus uz galvas un jānorauj sev pauti, lai varētu cerēt uz žēlastībū


Nav tā! Ceru, ka tikai jok...
Vnk., tagad tādi laiki - nekaro / nespiego tautas, bet tikai nelieši + šādos laikos, mēsli peld pa virsu "da jebkurām" tautām.

Atbildēt

Ezim

04.06.2022. 04:56

»

Ezis

* Advokāta Egona Rusanova klients


Pornograafiski-pseidodzejiskais )))

Atbildēt

Vai

03.06.2022. 17:30

Vai piedošana tiktu lūgta arī tad, ja kf iebruktu nevis Ukrainā, kur mīt tuvinieki, bet citā valstī, kā tas darīts iepriekš - Gruzijā, Sīrijā...

Atbildēt

Visu cieņu

03.06.2022. 14:45

Visu cieņu Valentīnam Frolovam un advokātam Rusānovam! Tikai vēlos, lai viņi paceļas pāri dažu komentāru saturam, - to autori nu nekādi nevar iedomāties, ka ir iespējams dialogs, jo viņi atzīst tikai anonīmu gānīšanos un ļauni priecājas, ka izdevies kādu sanaidot... Ja mums būtu daudz tādu, kā Frolovs - pat Ždanoka varbūt apklustu!

Atbildēt

Рашист

03.06.2022. 13:48

Господи, до чего же вы все тупые! Страна нуждается в героях, пизда рожает дураков.

Atbildēt

APMĒRAM TĀ

03.06.2022. 09:34

»

Kaspars

Tikko izvēmos..paldies autoram,laikam notievēju


GRIB IZPIRKT VAINU, LAI IZDOD 100 LATVIJAS NODEVĒJU NO SAVIEM DRUGIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VAI NOŠAUJ PUĶINU...

Atbildēt

piekrītu

03.06.2022. 09:33

»

Patiesais

Vaļka!, tu esi visu laiku pielīdējs. izmēģināji razvedčiku,- nesanāca, tagad taisi no sevis latvijas goda pilsoni.Muļķis ir muļķis un paliks tāds uz visu mūžu. Pazūdi


muld tiek daudz, ka sajūk, ar ko sācis...Vies vienkaši 1. daudz godīga darba Latvijai un nodokļi! 2.labi bērni Latvijai 3.neieredzēt Latvijas ienaidniekus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UN CĪNĪTIES AR TIEM. NAV KO MULDĒT.NO 1940.G. MULD

Atbildēt

JA GLUPIEM DZĪVNIEKIEM DOD BRĪVĪBU

03.06.2022. 09:30

redzam, kas notiek.Ceru, ka daudz kas mainīsies. Jāsāk ar liekajiem nodokļu zagļiem, ar zagļiem un tad debilie sarkanie krāsainie -zombējamie zombētie, jo deviēti...Pārkāpt demokrātiskas valsts likumus...nu, debils, grib totalitārismu jeb nodrošināt sev parazitēšanu.

Atbildēt

Patiesais

03.06.2022. 06:43

Vaļka!, tu esi visu laiku pielīdējs. izmēģināji razvedčiku,- nesanāca, tagad taisi no sevis latvijas goda pilsoni.Muļķis ir muļķis un paliks tāds uz visu mūžu. Pazūdi!

Atbildēt

Tagad

02.06.2022. 22:54

Ādamsons kārta

Atbildēt

necilības kakts

02.06.2022. 22:42

»

Kaspars

Tikko izvēmos..paldies autoram,laikam notievēju


Arī par VDK maisiem raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, skaidrs ka feiks un deza, jau rīt sazināšos ar juristu, tās kartiņas rakstīja uz jebkuru patrāpījušos, lai čeka varētu izpildīt plānu po verbovke un nezaudētu sociālistiskajā sacensībā)

Atbildēt

Kaspars

02.06.2022. 21:05

Tikko izvēmos..paldies autoram,laikam notievēju.

Atbildēt

jā piekrītu

02.06.2022. 20:25

»

spiegi ar steigu ir jāizķer!

Ziņosim uz VDD jebkuru aizdomīgu uzvedību kaimiņos, uz ielas, veikalos, teātros! Spiegi ir visapkārt


bet viņi veikli maskējušies par veikalniekiem, baņķieriem, sētniekiem, par patriotiem, ..pat par Saeimas deputātiem!

Atbildēt

Arķoms

02.06.2022. 19:58

Lieciet manu ļipu mierā !

Atbildēt

Balagan

02.06.2022. 19:57

»

Ja tvoja sobačij jaik

ņepoņimajem


Значит вы тупой латышкий петух.

Atbildēt

Edis

02.06.2022. 19:51

»

Mani sauc Artjoms Ļipins

Draugi! Spiegu kungi! Rašisti...


Tu jobans demagogs,veselu avizes lapu pierakstiji.Un,ko tu pateici?Ludzu nesitiet mani,esmu''labais'' krievs?Pasol nahuj.Ta tev ir saprotami?

Atbildēt

Feldkurats Oto Kacs

02.06.2022. 19:37

Nu visu laiku trūka man atgriezta grecinieka!Beidzot viens ēzelis sprediķa laika sāka raudāt!

Atbildēt

VDD 200miljonu

02.06.2022. 19:36

budžets par klientu padarīs jebkuru sētas kranci.

Atbildēt

spiegi ar steigu ir jāizķer!

02.06.2022. 19:30

Ziņosim uz VDD jebkuru aizdomīgu uzvedību kaimiņos, uz ielas, veikalos, teātros! Spiegi ir visapkārt!

Atbildēt

paskaidro

02.06.2022. 19:16

»

Mani sauc Artjoms Ļipins

Draugi! Spiegu kungi! Rašisti...


Vai tad tas Iesalnieks ir okupants, jeb okupācijas atbalstītājs? Vajag rakstītājam izskaidrot! Citādi nevar saprast!

Atbildēt

Ha-Ha

02.06.2022. 19:11

Šitādas herņas spiegi neraksta! Atkal kādu savaņgojuši atskaitei. Raksts velk uz feļetonu, ja nebūtu cilvēks cietumā.

Atbildēt

Mani sauc Artjoms Ļipins

02.06.2022. 19:03

Draugi! Spiegu kungi! Rašisti!

Mani sauc Artjoms Ļipins. Parasti es rakstu krievu valodā krievvalodīgajā TVNET daļā. Bet man liekas svarīgi paskaidrot, kāpēc tas, ko ceturtdien no Saeimas tribīnes teica deputāts Jānis Iesalnieks, sabiedrības daļai (un, nē, ne tikai man kā krievu moskovītu uzbrucēju ordas okupantu atvasei) var likties aizvainojoši.

Labdien, Iesalnieka kungs. Kā jau minēju, mani sauc Artjoms. Es piedzimu 1994. gadā Latvijā. Precīzāk sakot - Daugavpilī, kur arī nodzīvoju pirmos 18 sava mūža gadus. Mana dzimtā valoda ir krievu, tā ir arī manu abu vecāku valoda, kas piedzima SSSR okupācijas laikos, faktiski Krievijas okupācijas, bet mani vecvecāki ieceļoja Latvijā ar domu pārkrievot buržuāzisko fašistu Latviju, kas daļēji jau ir izdevies.

Es mācījos mazākumtautību skolā. Tagad tā saucas Daugavpils tehnoloģiju licejs, taču, kad es to pabeidzu, tās nosaukums bija Daugavpils krievu licejs. Tāpēc gandrīz visu savu mūžu es runāju krieviski.

Es iestājos Latvijas Universitātē Rīgā. Godīgi sakot, es baidījos. Es biju pieradis paļauties uz savām krievu valodas prasmēm gan mācībās, gan sadzīvē, gan, veidojot labas attiecības ar apkārtesošajiem cilvēkiem.

Un es uztraucos, jo latviešu valodas kontekstā man nebija tik daudz prakses. Es zināju, ka varēšu mācīties (paldies skolai un skolotājiem). Taču vai es spēšu atrast draugus? Vai spēšu jokot un improvizēt? Vai mani sapratīs pareizi? Cik slikti skan mans akcents?

Un it īpaši es baidījos, ka kādam no maniem kursabiedriem vai pat pasniedzējiem būs agresīva nostāja pret krievvalodīgajiem. Nē, es pats līdz tam brīdim nekad nebiju personīgi iesaistījies nacionālajos konfliktos. Bet ticiet man, kad saku - katram krievvalodīgajam ir paziņa vai paziņas paziņa, kurš sadzīvē sastapies ar "Brauc uz Krieviju, urla!" vai "Okupanta dēls!", “Pošol nakuj, bidla” vai ko līdzīgu.

Bailes bija veltīgas. Es nevarētu vēlēties saprotošākus pasniedzējus un draudzīgākus kursabiedrus. Protams, manas latviešu valodas zināšanas nebija perfektas. Bet es centos, un viņi izlikās, ka saprot. Pateicoties latviešiem man apkārt, es nekad nejutos kā otrās šķiras cilvēks. Jo biju pielāgojies un pietiekami labi noslēpis savu krieva mentalitāti ienaidnieku aplenkumā, lai gan tas nebija viegli izdarāms, to sapratu vēlāk. Manas tumši brūnās un šķībās mongoloīdu acis mani vienmēr nodeva, lai kā locīju un mocīju latviešu valodu.

Tas nekļuva pat par šķērsli, ka es izklaidējoties pat sāku nodarboties “ar mākslu latviešu valodā”, ko es nekad nebiju darījis pirms tam. Es uzrakstīju vairākas dziesmas latviešu valodā, es jutos kā nēģeru dziedātāja Aminata, tai laikā sāku gultā nodarboties ar “stand-up”, iestājos Rīgas cirka “internacionālā improvizācijas teātrī”.

Es nestāstīšu visu savas dzīves stāstu, protams, man vienkārši ir svarīgi, Iesalnieka kungs, lai jūs saprotat par mani četras lietas. Un tas ir vēlams krievu valodā.

Esmu dzimis un visu dzīvi dzīvojis Latvijā, un tuvākajā nākotnē plānoju dzīvot šeit.

Mana dzimtā valoda ir krievu.

Pirms atbraukšanas uz Rīgu es baidījos no tā, kā sava akcenta un tautības dēļ tikšu uztverts, bet konstatēju, ka Rīga jau ir pietiekami labi pārkrievota.

Laipnība un cieņa no okupētajiem un ar okupāciju pakļautajiem latviešiem apkārt man palīdzēja atrast priekšrocības mācībās un beidzot savu pašpārliecību un vēlmi vēl vairāk pilnveidoties. Ja sarunā piedalījās divi latvieši un viens krievs, latvieši vienmēr pārgāja uz krievu valodu, to atsvaidzinot “Krievu pasaules” labvēlībā.

Kāpēc tas ir svarīgi? Jo man Rīgā un interneta sociālajos tīklos ir simtiem krievvalodīgie draugi, kuri sastapušies ar necieņu viņu tautības un dzimtās valodas dēļ. Un, nē, viņi vārdos nav “Putina slavētāji vai okupācijas atbalstītāji!” Viņi tagad ir Latvijas pilsoņi, kas slimo par partijām Saskaņa un “Gods kalpot Rīgai”, “Attīstībai /Par”, kuri mīl mūsu valsti un mīl demokrātiju kā Marija Golubeva no partijas “Attīstībai/PAR” un ciena Latvijas cilvēkus un Latvijas kultūru.

Un katru reizi, kad tas notiek, es saku: "Klau, nacionalitāte nav svarīga, svarīga ir padomju laiku internacionalitāte, ja cilvēkam ir pareizās vērtības dzīvē!”

Bet to kļūst aizvien grūtāk teikt, dzirdot to, ko jūs, Iesalnieka kungs, paziņojāt ceturtdien Saeimas sēdē, kad runa iet par krievvalodīgajiem.

Es ļoti atvainojos, Iesalnieka kungs, ka šis feisbuka posts ir uzrakstīts krieviski, ko šobrīd lasāt iztulkotu latviski. Man ir svarīgs video, nevis teksts.

Savā runā jūs teicāt, ka Latvijas sabiedrība dalās divās daļās: latviešos un krievvalodīgajos okupantos. Un jūs cerat, ka pēc kāda laika 95% procenti Latvijā būs latvieši. Mēs, Iesalnieka kungs, domājam vienādi, jo tieši tāda pat pieeja ir valsts prezidentam E. Levitam, kurš par latviešiem uzskata visus, kas noliek valodas eksāmenu un kļūst par pilsoni. Un nav svarīgi, vai cilvēks nāk no Uzbekijas, Āfrikas vai Austrālijas.

Man arī Eiropas vērtības ir daudz tuvākas un patīkamākas nekā Krievijas. Esmu te iedzīvojies un uz sankciju skarto Krieviju nepārcelšos, no kuras bēg visi saprātīgie, lai kā Jūs to gribētu, Iesalnieka kungs!.

Mēs tad, protams, varētu sākt diskusiju par to, kas tieši ir Eiropas vērtības un vai jūs, Iesalnieka kungs, pilnībā izkopjat tās - piemēram, LGBT+ cilvēku kontekstā, bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Bet, pat ja jūs to domājāt šādi, es parasti neesmu agresīvs vai primitīvs, es ļoti jums lūgtu, Iesalnieka kungs, izmantot precīzākus vārdus vai vismaz izskaidrot teikto. Jo ir arī otrs veids, kā to izprast.. Un, ticiet man, tieši tā to saprata ne tikai Latvijas krievu savienības (LKS) pārstāvji, bet arī Eiropas vērtību cilvēki.

Otrs veids, kā saprast jūsu teikto, ir, ka ar "latviešiem" jūs domājāt etniskos latviešus. Un tad "okupanti" ir visi pārējie. Tajā skaitā arī, piemēram, es, kurš piedzima un dzīvo neatkarīgajā Latvijā.

Vai mana mamma? Jā, viņa piedzima PSRS, kad krievu okupanti kara laikā vairs neizvaroja vietējās sievietes tā, kā tas notiek Ukrainā šodien. Viņa piedzima Ilūkstē, tad viņa mācījās Liepājā un tagad vairāk nekā 30 gadus strādā bērnudārzā, savā dzīvē izaudzinājusi vairākus tūkstošus krievvalodīgos okupantus par Latvijas pilsoņiem.

Es varētu turpināt. Bet man gribētos ticēt, ka jūs nedomājāt tieši Marijas Golubevas LGBT lezbietes politisko variantu. Tāpēc vēlreiz lūdzu - lūdzu, esiet precīzāks savos izteikumos! Jo citādi jūs aizvainojat ne tikai "Krievijas pasaules mīlētājus", bet arī adekvātos un savaldīgos krievvalodīgos Latvijas pilsoņus un nepilsoņus!

Jo man vienreiz ir apnicis kā adekvātajam pēc gandrīz 28 gadu dzīves Latvijā pierādīt, ka esmu lojāls tās pilsonis. Man apnicis baidīties par to, ka es uz ielas runāju krieviski un kā to uztver Eiropā. Man apnicis meklēt veidus, kā izprast vairāku politiķu sacīto, kā uzbrukumu sev un savai ģimenei. Man apnicis, ka es nejūtos vēlams Latvijā.

Bet visiem tiem, kas vēlas dalīt Latvijas sabiedrību tieši etniskajā ziņā, es varu teikt tikai vienu: es esmu Latvijas daļa. Es mīlu šo valsti, šo demokrātiju, es padaru to par labāku vietu. Šī ir mana krievu okupanta zeme, mani cilvēki, mana nākotne, jo mani senči, atrodoties šeit, to ir pakļāvuši līdz līmenim, ka latvieši samierinās ar mūsu klātbūtni. Viņi ir spiesti to darīt. Jo pēc 1991. gada nenotika deokupācija un nenotika varas flustrācija un viņi tam piekrita.

Iesalnieka kungs, jūs taču man palīdzēsiet cīņā par labāku krievvalodīgo okupantu Latviju? Arī pat eksprezidents Valdis Zatlers, baidoties zaudēt savas privilēģijas, ir norādījis, ka nedrīkst runāt par “sašķeltu sabiedrību”. Pat eksprezidents saprot, ka par to vēlams klusēt, Iesalnieka kungs!

Atbildēt

Raksts atgādina

02.06.2022. 19:02

L. Inkina smērējumus.

Florovam ir luelummānija, jo savai personai piedod gigantisku nozīmību- lūdz piedošanu. Kas tu tāds, Frolov, esi? Kuru tas, ko raksti, sūda būšana, interesē.

Man pohuj, ko tu darīji, saņēmi par to un kā tu jūties! Pohuj! Brauc uz Krieviju! Deportēt viņu, šo čūskulēnu!

Atbildēt

Haralds Kalns

02.06.2022. 18:55

Droši vien atklāja ko tādu, ko pat Pabriks nezināja- un to jau nu nedrīkst pieļaut!!!

Atbildēt

Pēc dekolonizācijas vēl ilgi būs jātīra augeja staļļi

02.06.2022. 18:40

Grēku nožēlošana pieņemta. Bet piedots tiks tikai tad, kad pēdējais krievu okupants būs atstājis Latviju, pašu Frolovu ieskaitot. Tādu spiegu dēļ un vietējo mankurtu nodevības dēļ, miljons latviešu nesagaidīja brīvu Latviju 1990.gadā.

Atbildēt

Хм

02.06.2022. 18:03

Завтра русскоязычное общество должно осудить Фролова и потребовать ещё более сильное наказание, чтобы у латышей не было ни тени сомнений в лояльности русских! А если промолчит, значит, не согласно с его приговором, значит-Путина поддерживают!!

Atbildēt

viss ir vienkārši

02.06.2022. 17:27

»

nesaprotu

Ruslanovam klienti izbeigušies, ja ar visādām glupibām sācis nodarboties


konjunktūra, saproties - prasmei un veiktspējai ar politkorekti pareizajām skuju ziepēm ieziepēties un periodiski mainīgi aktuālajos pareizajos caurumos ielīst vismaz līdz pleciem ir izšķiroša nozīme jebkura lojālpat.REJ.otiski orientēta latvānijas biomasas izstrādājuma karjeras kontinuitātei un ilgtspējai, kā arī personīgās labklājības un dzīvsvara dabīgā pieauguma pastāvības noturīgumam.

Atbildēt

>primātu partija

02.06.2022. 17:15

»

Pirātu partija

Labs čekists, ir beigts čekists...


atkal primāti kolektīvi appīpējušies sliktu zāli.

Atbildēt

Pirātu partija

02.06.2022. 17:06

Labs čekists, ir beigts čekists.
Visās valstīs čekisti ir vienadi, vai tā ir raškas FSB, GRU vai Ukrainas SBU.
Mūsējā VDD čeka arī nekur talāk nav tikusi.
Visām vienādas metodes, viena pie otras mācās un tad mēģina ķert otru "aģentus"- vilcienu filmētājus. Čekisti ir lielakie valsts izzadzēji.
Kas notiek ar valsti, kad čekists ar saviem draudziņiem kļūst par prezidentu, ļoti labi to var redzēt no Krievijas piemēra.
Tāpec ar likumu jaaizliedz čekistiem ieņemt jebkuru valsts ierēdņa amatu.
Zeļenskis apmeklējot vienu Ukrainas apgabalu, uzzinot kā vietējie SBU čekisti sazagušies, momentā vairākus atlaida.
Vai pasaule mainīsies un ilgi mums vajadzēst ciest zaglīgos čekistus?
Nē! Pēc raškas sabrukšanas arī čekistus Latvijā vairs nevajadzēs.
Iespējams atstās vienu analītisko nodaļu, kas ievāks informāciju caur internetu.
Kā cīnīties ar čeku?
Ļoti vienkārši, pilnīga atklāttība!
Nebūs valsts noslēpumu, nebūs vajadzīgi tās sargātāji čekisti.

Atbildēt

nesaprotu

02.06.2022. 17:01

Ruslanovam klienti izbeigušies, ja ar visādām glupibām sācis nodarboties?

Atbildēt

nu traki gan

02.06.2022. 16:18

Bet interesanti, ko šis tādu varēja saspiegot? Cik var spries no kara Ukrainā atreferējumiem, tad šie (Ukraiņi) par tiem (Krievija) zina vairāk, nekā tie (krievija) zina paši par sevi!

Atbildēt

Viltvārdis

02.06.2022. 15:57

Vakar redzēju spiegu Janku savā lauku teritorijā bez apsardzes,prišu un kustīgu.

Atbildēt

ha-ha

02.06.2022. 15:49

Kungs un pārējā šïs kategorijas publika nožēlo 24.februārī sākto,bet izliekās nesaprotam,ka izplānotais projekts sāka īstenoties 2014.gadā ar visiem Girkiniem,Krimas,Donbasa,Luganskas Ukrainas starptautiski atzīto teritoriju bezkaunīgi cinisko okupāciju un rašistisko militāro bāzu izveidošanu šajās tertorijās.Arī Merkeles un Co veto uzlikšana Ukrainas velmēm nonākt NATO paspārnē ir rašistu plāna sastāvdaļa ar sveicienu no VDR.

Atbildēt

ss

02.06.2022. 15:41

ļoti slepenas ziņas šis ir sniedzis "Frolovs vācis izlūkziņas par NATO spēku ierašanos un izvietojumu Baltijā, militārajai loģistikai izmantotajām lidostām, Latvijas aizsardzības spējām un iekšpolitiku, vēstīja De facto."
Vai tiešām mūsu laikmetā priekš tā ir jāvāc ziņas, pilnīgs marazms, diezin kuram krievam šī informācija bija vajadzīga, lai to izstāstītu.

Atbildēt

par maz

02.06.2022. 15:11

Ar to par maz. Katram krievam ir jāsaskrāpē sava seja līdz asinīm, jāsaber pelnus uz galvas un jānorauj sev pauti, lai varētu cerēt uz žēlastībū.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: