Menu
Pilnā versija
Foto

VDI, neknosies, palīdzi VID

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK · 09.04.2018. · Komentāri (9)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jauki

10.04.2018. 12:46

Delfos nedzēš vienīgi kremļa troļļu komentārus.

Atbildēt

Pilsonis

10.04.2018. 11:18

»

Pieredze

Pēc VDI pārbaudes par darba apstākļu tēmu draudēja sods. Aizgāju uz pārrunām un ieraudzīju, ka paši pārkāpj ne pa jokam, piedraudēju, ka noliešu info un faktus presei, tiku cauri bez soda. Kkā tā. Pret naidnieku ar viņa pasa ieročiem


Es ne vienu vien reizi pamanīju, ka paši VDI inspektori savās darba vietās neievēro elementārākās darba aizsardzības prasības.
Otrkārt VDI kā darba devējs nenodrošina elementārākās darba aizsardzības normas - piemēram pasākumus atbilstoša apgaismojuma nodrošināšanai.
Bet kā ar to gadījumu, kad rupju darba aizsardzības pārkāpumu dēļ no VDI ēkas jumta nokrita strādnieks.
Pēdējos gados strauji ir audzis darba vietās mirušo cilvēku skaits, kuri mirst dēļ veselības stāvokļa. Tas labi saskan ar valdošā kangaru režīma genocīdu pret Latvijas tautu. Tagad ar jaunākajām izmaiņām veselības apdrošināšanā, neizbēgami darba vietās mirs vēl vairāk cilvēku. Kautkā VDI vadītājs par to klusē. Kā jau parasti runā par nebūtisko, kas neko nemaina, un nerunā par būtisko. Būtu man teikšana, viņš jau noteikti par parādītajiem darba rezultātiem nevienā vadošā amatā pat tuvumā netiktu

Atbildēt

Pieredze

10.04.2018. 08:18

»

krustdels

VDI, VDI, tiešām VDI un pelēkā ekonomika. Impotentākas iestādes līdz šim neesmu saticis. Vai lūdzu kāds ir LR, kam ir jebkādi pietātes atlikumi pret šo iestādi


Pēc VDI pārbaudes par darba apstākļu tēmu draudēja sods. Aizgāju uz pārrunām un ieraudzīju, ka paši pārkāpj ne pa jokam, piedraudēju, ka noliešu info un faktus presei, tiku cauri bez soda. Kkā tā. Pret naidnieku ar viņa pasa ieročiem!

Atbildēt

lauķis

10.04.2018. 04:59

Jebkuru problēmu vajadzētu skatīt caur cēloņu/seku likumsakarību.Šeit , kā vairums gadījumos,mušas un kotletes uz viena šķīvja.
Starpcitu , augļotāju monopolsistēmā visa nauda ir noziedzīga.

Atbildēt

Lai "Krievijas investori",

10.04.2018. 03:24

lasi Krievijas oligarhi, kuri saauguši ar Kremli kā Lembergs ar Vējoni un Kučinski, Reiznieci, Brigmani utt. varētu LV taisīt banku, naudas izcelsmes legalitāti jspārbauda SAB, DP, Ģenprokuratūrai un Kontroles dienestam. SAB Maizītis atzinis, ka nav iespējams izkontrolēt Krieviju.

Kad minētās iestādes "pārbaudījušas" naudas izcelsmi, ticot uz vārda, FTKT izdod licenci bankas atvēršanai LV.

Atbildēt

Juris Rancāns

09.04.2018. 22:03

Nekadu komentāru!

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

09.04.2018. 18:54

Par VID un VDI nekompetentāka iestāde eksistė. Tā ir DVI - datu valsts inspekcija. :) grozi tos trīs burtus kā gribi :D

Atbildēt

Īpaši Lemesim

09.04.2018. 17:21

Burkāna priekšnieks ir ģenprokurors Kalnmeiers. Bet ne SAB, ne DP, ne Kalnmeier- Burkānkantoris spēj noteikt, vai ienākošā nauda no Krievijas, kas iegult Latvijas bankās, ir tīra. Pat vēl vairāk - visas trīs- četras iestādes to nevar noteikt. Tāpēc ir FTKT, kuram pēc vajadzības uzveļ vainu.

FTKT bez minēto četru iestāžu -SAB, DP, Ģenprokuratūra, Kontroles dienests nav spējīgs neko izkontrolēt. LV ir laimīga, ja no Krievijas vispār nāk "investori", kas taisa bankas, jo neviena no 4 iestādēm tāpat neko noskaidrot Krievijā nespēj.

Bet FTKT jaundibinātai bankai izdod licenci, nav dzirdēts, ka anulē, bet uzliek sodus, ja netīrās naudas straume duras acīs.

Tā ka viss ar kontroli ir fufelis!

Atbildēt

krustdels

09.04.2018. 16:49

VDI, VDI, tiešām VDI un pelēkā ekonomika. Impotentākas iestādes līdz šim neesmu saticis. Vai lūdzu kāds ir LR, kam ir jebkādi pietātes atlikumi pret šo iestādi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: