Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ok ok

15.06.2021. 16:51

bet tad soziii dod dibenā????

Atbildēt

Bočka

14.06.2021. 08:55

»

Lasmane

Skudram nav vairs jumta, būs jatbild par saviem noziegumiem


JKP ir reāli izgāzušies. Ar tādu uzticības kredītu, ko viņi saņēma Saeimas vēlēšanās, tā visu sajāt. Nu, tur ir labi jāpacenšas -
1) BORDĀNS, pārkāpjot visus demkrātijas principus, ar putām uz lūpām aizstāv apsūdzētu Jurašu; ar putām uz lūpām uzbrūk tiesnesim, kas "atļāvies" attaisnot Magoni; uzbrūk ģenerālprokuroram Ērikam un Augstākās tiesas priekšsēdētājam Strupišam;
2) JURAŠS nokļūst uz apsūdzēto sola; izplata baumas par politiķu ieinteresētību Magoņa lietas iznākumā, publiskajā telpa pārplūst ar ziņām par viņa aizdomīgu saistību ar reiderismu, Norvik banku utt.
3) EGLĪTIS, FELDMANS, RANCĀNS - tur pat nav ko analizēt. Kādam liels ego, kādam pat tā nav, kāds neprot izmantot iespēju paturēt savas domas pie sevis, kāds ir visos jautājumos lielais speciālists.
Nu, briesmīgi.
JKP iet pa skuju taku.

Atbildēt

to laikmeta-beigas

14.06.2021. 08:52


Ar katrus stundu ir tuvāks gals juraša-bordāna-sozinova-allas juraš-berezina kā arī signes boles IeM valsts sekretāres un bijušās KNAB darbinieces, kura pieķerta shēmās ar valsts pasūtījumu.Visiem tiem zagļiem nav mēra sajūtas zogu un zog nav kauna par valsts izzagšanu. Viņi visus piemuļķoja saucot sevi par cīnītājiem ar korupciju kā viņi var paskaidrot tādas prettiesiskas shēmas caur signes biles firnu.Viņas dēlam vajadzētu turēties pa gabalu no valsts iepirkuma kur piedalas viņa mamma lielā cīnītāja pret korupciju. Būtu labāk savu pieredzi izmantojusi cīņa ar korupciju un izsludinājusi atklātu konkursu, bet šādus noziegumus veic visi bandas locekļi domājot ka bandas vadonis juraš ir neaizskarams varonis. Ar šādām stulbām domā sparāns 2018g. Sozīnovs, tomašovs 2021 gadā divi no šiem personāžiem pagaidām brīvībā bet viens sēž un lūk 2021g. Jūnijā signe bole rēdzēsim kas būs turpinājumā.

Atbildēt

God will punish you and send you to hell

13.06.2021. 19:02

Par sevišķiem nopelniem Latvijas labā, par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas ekonomikā ... Gulams Gulami un Valentīna Gulami sēdēs cietumā.

Atbildēt

Vp boss

13.06.2021. 11:25

Kad tu šulte kodētais alkaholiķi pazudīsi no rīgas reģiona. Tur savā iap tu varēji kost bet te pietiek visus patstavļats.

Atbildēt

Kuzis

13.06.2021. 11:21

Man sozinovs ar šulti tikai deva ko bijām nopelnījuši. Tā kā es tev nepiekrītu!

Atbildēt

Atveras

13.06.2021. 11:19

Beidzot to resno debīliķi paņēma pie dirsas viņam tikai pēdejos desmit gadus ar grušinu un ķuzeni tikai euro acīs spīdēja. Laba shēma bija izdomāta sozinovu piesedz un viņš kā muļķītis tikai pienes naudiņu šultem ķuzum grišinam un it kā visi muļķi neko nesaprot...

Atbildēt

Skudrupūznis

12.06.2021. 16:52

Palasot rakstu un komentārus izskatās , ka Skudra beidzot beigs zagt no čurku katla , vēl kādi pāris pārskaitījumi no Borisa Raimichera problēmu risināšanai un viss ...barošanās leiputrija beigsies ,tālāk uzlabot veselību valsts maizē . Sen jau bija laiks .Tagad izbaudi uz savas ādas kā čurkām patīk teikt “”Время покажет “, “ Голый пришло , голый уйдёшь « !

Atbildēt

PNB bank

12.06.2021. 13:27

Bordaniesu partija velesanas paliks aiz strīpas, tauta ir novertejusi vinu bezkompromisa tiesiskumu.

Atbildēt

Lasmane

12.06.2021. 12:58

Skudram nav vairs jumta, būs jatbild par saviem noziegumiem.

Atbildēt

laikmeta beigas:

12.06.2021. 11:05

Šinī rakstā viss melns uz balta ir izklāstīts , kā Skudra 2013.gadā ar zagtas ģenerālpilnvara kopijas palīdzību no STRALIS INVESTMENT S.A. Pats pašrocīgi sadzejoja priekš sevis viltotās pilnvaras tekstu ar kuras palīdzību nozaga kapitāldaļas no SIA”966 Freecom” un 2017.gādāt šo viltoto pilnvaru iecēla A.Abdullaevu ,kurš Uzbekistānā apsūdzēts par valsts mantas zagšanu ,izspiešanu ,noziedzīgi iegūtas naudas atmazgāšanu , bandītismu . Skudra izdarot noziegumu vairākās epizodēs, sākumā pats sevi ar viltotas pilnvaras palīdzību ieceļ par valdes locekli SIA “966 Freecom”.Pēctam A.Abdullaevu atkal ar šīs pilnvaras palīdzību ieliek STRALIS INVESTMENT S.A. vietā. Abas šīs noziedzīgās epizodes , kuras paveica Skudra un Abdullaevs izmeklētāja Lasmane neredz, jo Sozinovs un Juraša banda bija plātā aizmugure un piesedza Skudru sapņojot viegli nozagt viesnīcu Vecrīgā Grēcinieku ielā,kā arī visus citus svešos īpašumus. Vairāk šai bandai neizdosies , šie noziegumi : izspiešana,kontrabandistu lobēšana ,noziedzīgas naudas legalizācija no kontrobandas vigarešu realizācijas,vairāk tā nesanāks , kā līdz šā gada maijam darbojās šī banda ietekmējot tiesnešus, prokurorus,uzņēmumu reģistru,tiesas administrāciju ,šī banda ar viltotiem dokumentiem pretlikumīgi un viegli risināja jebkuru lietas jautājumu par labu šai bandai , kuras galvgalī sēž J.Juraš,Sozinovs,A.Berezins,Alla Juraš,prokurore Indriksone . Vairāk nesanāks šim grupējumam tā darboties , jo visas valsts vadība , sākot ar prezidentu, premjerministru un visi republikas iedzīvotāji zina kādus noziegumus banda Juraš-Bordāns-Sparāns-Sozinovs un viņu tā saucamie advokāti Berezins un Alla , kuri izdara spiedienu uz tiesnešiem no Bordāna un Juraša puses. No 2021.gada maija VDD un IDB apstādināja šīs bandas noziedzīgās darbības izmantojot valsts varas grožus , noņemot no trases galveno kontrabandistu piesedzēju un lietu fabricēšanas pasūtītāju(Sozinovs,Tomaševs un Ivašenko) . Visiem ir pārliecība , ka tā būs ar visiem pārējiem darboņiem, kuri strādā zem šīs bandas karoga iedragājot valsts imidžu ,līdz šai dienai Sparāns , Sozinovs, Tomaševs sēž mājās un gaida savu vietu, kur viņiem pienāktos būt, tur kur jau šie atsaldētie ir , ar daudz, daudz safabricēto lietu pret nevainīgiem cilvēkiem. Ir teiciens “Neroc citam bedri” un lūk tikšanās vieta šīm bandām ir centrālcietums .

Atbildēt

To:Berezins-Skudra

12.06.2021. 07:00

Nejauc galvu lasītājiem ,pirmkārt šī lieta ir safabricēta ar Kurašu,bet tu Skudra esi tas , kurš viltoja Panamas pilnvaru , kuru apostalizēja ir kā Ženēvā ar Tavu tekstu un falšiem parakstiem Ženēvas notārs raksta , ka apostalize parakstu paraugus no pases kopijām nominālo direktoru. Ja Tu Skudra pārliecināts savā nesodamībā , kāpēc savu pilnvaru no STRALIS INVESTMENT saimnieka neapustolei Panamā ? Patiesība, ka Tu zagi ģenerālpinvaru no Normunda Žīgura , kuram viņa izdota vienīgam un bez termiņa , jo viņš atvēra darbību un piereģistrēja šîs kompānijas darbību valstīs . Ja Tu esi pārliecināts savā nesodamībā, zādzībā un dokumentu viltošanā no bijušā priekšnieka un RRKP reideru darbu . Juraša utt , kuri izmanto savas iespējas , amatpersonu krēslus . Tagad apskatīsimies , kā šie personāži izmanto savas amata vietas safabricēs , pasūtīs lietas un no sevis uztaisīs direktora-rīkotajā vietu -Sludra.Pie Gulami kunga vairāk kāi izsūtāmā zēna amats Tev netika uzticēts ! Ar Sozinova un viņa virzītāja ( Tomashei )arestu lietas palika nekustigas , Tavi grupējuma līderi galvgalī, kā Juraš , Berezins pasēdēs kādus 15 gadus par izspiešanu un dokumentu viltošanu organizētā grupā un valsts noalēpuma izpaušanā citām personām .

Atbildēt

smieklīgi

11.06.2021. 22:53

»

...)

Skudram visas domas tikai par vienu, ka visus var uzpirkt kā juraša-sozīnova bandu


Tieši tavs saimnieks ir notiesāts par tiesnešu uzpirkšanu!

Atbildēt

Latvija vs Gulami & banda

11.06.2021. 18:26

Rīgas apgabaltiesa atstāj spēkā reālus cietumsodus apsūdzētajiem tā dēvētajā “Tadžikistānas kokvilnas lietā“

Rīgas apgabaltiesa 2021. gada 14. maijā, izskatot apelācijas kārtībā tā dēvēto “Tadžikistānas kokvilnas kravas pazušanas lietu”, atzina par vainīgām visas trīs apsūdzētās personas, piemērojot ar brīvības atņemšanu saistītu sodu, piedzenot no apsūdzētajiem solidāri par labu cietušajiem OÜ "Logistic-Ekspress" 9 094 238,96 EUR.
Kā iepriekš tika vēstīts, 2018. gada 6. jūlijā Rīgas rajona tiesa taisīja notiesājošu spriedumu tā dēvētajā "Tadžikistānas kokvilnas lietā", atzīstot apsūdzētos par vainīgiem noziedzīga nodarījuma, kas paredzēts Krimināllikuma 179. panta trešajā daļā un 275. panta otrajā daļā, izdarīšanā par to, ka viņi personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās piesavinājās no Tadžikistānas ievesto un SIA “W.E.E.S.A.” muitas noliktavā glabāšanā nodoto kokvilnu 9 094 238,96 EUR vērtībā, tas ir, lielā apmērā, kā arī mantkārīgā nolūkā izdarīja dokumentu, kas piešķir tiesības, viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu.
Par minētās tiesas spriedumu apsūdzēto aizstāvis iesniedza apelācijas sūdzību, kuru izskatīja Rīgas apgabaltiesa un kā galīgo sodu pēc noziedzīgu nodarījumu kopības visām trim apsūdzētajām personām noteica brīvības atņemšanu – vienai uz 6 gadiem un 4 mēnešiem, otrai uz 5 gadiem un trešajai uz 3 gadiem 2 mēnešiem.

Atbildēt

))...))...

11.06.2021. 16:33

»

:))

Tā ir pārbaudīta metode - visus savus grēkus un metodes pagriezt pretējā virzienā, jo paši taču zina, ka tas strādā un ir iespējams. Par laimi Gulami & Co laiki beigušies, un daļa piesedzēju darbus ir zaudējuši, tā ka patiesības mirklis ir tuvu


Tāda kombinācija kā Alla Juraš, A.Berezins ,J.Juraš,Sozinovs un viņu izmeklētāja Lasmane ir korupcija un tīra izspiešana . Tā ir atstrādāta metode jau iepriekš kā Olain farm , Skonto stadions, Wienergi(Norvik bank ) un viesnīca uz Grēcinieku ielas . Skudra tu esi šizofrēniķis vai dalbojobs , ka raksti tādas pasakas .

Atbildēt

:))

11.06.2021. 15:44

»

...)

Skudram visas domas tikai par vienu, ka visus var uzpirkt kā juraša-sozīnova bandu


Tā ir pārbaudīta metode - visus savus grēkus un metodes pagriezt pretējā virzienā, jo paši taču zina, ka tas strādā un ir iespējams. Par laimi Gulami & Co laiki beigušies, un daļa piesedzēju darbus ir zaudējuši, tā ka patiesības mirklis ir tuvu!

Atbildēt

un kas abdulajeva grupējumā

11.06.2021. 13:53

?????????????????

Atbildēt

Prusaku Kukaiņkērājs

11.06.2021. 08:33

»

Kukaiņķerajs

Sozinovs paprasija 700000 EUR startā , dzerot kafiju ar Skudru


Juraša banda izplatijās astronomiski, progress tieši tāds, kā prusaku vairošanās! Juraši saimā, advakātos, policijā, Rīgas domē, Vid, Finanšu ministrijā!

Atbildēt

...)

11.06.2021. 08:06

»

oho

Lapsa laikam dabūja no pasūtītāja, ka raksts no galvenās lapas aizceļojis tālāk, tāpēc tas paklusām atkal ievietots pirmajā lapā


Skudram visas domas tikai par vienu, ka visus var uzpirkt kā juraša-sozīnova bandu.

Atbildēt

oho

11.06.2021. 04:45

Lapsa laikam dabūja no pasūtītāja, ka raksts no galvenās lapas aizceļojis tālāk, tāpēc tas paklusām atkal ievietots pirmajā lapā.

Atbildēt

Stīvais

10.06.2021. 22:51

Vācijai tās aktivitātes beidzās Nirnbergas tiesā un piedevām vēl reparāciju izmaksas 100 gadu garumā. Ar komunistiem būs līdzīgi, tikai tikai reparāciju piedziņa no vīžiniekiem var ieilgt uz tūkstots gadiem.

Atbildēt

Mjaa

10.06.2021. 21:43

Kaut kā neticās nevienam vārdam! Ja tas Sozinovs vēl izskatās tāds šaubīgs, tad zinot “svēto” Gulami rodas pārliecība, ka pārējie tur labi strādā, lai saliktu punktus uz i.

Atbildēt

....)

10.06.2021. 20:29

Neblefo par bezkompromisa cīņu ar korupciju. Tu noteikti es no sozinova-juraša-bordāna grupējuma.Visa cigarešu kontrabanda, reiderēšana, dokumemtu falsifikācija lai iegūtu svešu mantu, p, tiesas iebiedēšanaasūtijuma lietas pret nevainīgiem cilvēkiem ir tikai daļa no juraš-sozīnova-bandas pastrādātajiem noziegumiem. Drīzumā vēl parādīsies jauni fakti par noziegumiem.

Atbildēt

Dihlofos

10.06.2021. 10:56

3.biroja 2.nodaļas RRKP izmeklētāja I.Lasmane,A.Berezins 28.aprīlī izdarīja noziegumu palīdzot U.Skudrām izdarīt noziegumu ,video un pašā rakstā skaidri rakstīts,ka Skudra no 2013.gada turpina falsificēt dokumentus un bļauj , ka ir SIA”966 Feecom” īpašnieks.Bomzis ,kurš ar Sozinova-Juraša palīdzību uz laiku kļuvis kungs un pavēlnieks. Daļa viņu viltoto dokumentu redzami bildes.

Atbildēt

:)

10.06.2021. 09:12

»

nav jazder !!!:

Tās ir fantāzijas Skudra! Tu skudra esi ne tikai sižofrēniķis , bet arī 100% noziedzinieks kopā ar Juraša kooperatīvu -Sozinovs , kurš bojāja Latvijas Valst imidžu ir sašņorēts .Tu un Juraša kompānija nākošie etapā . Tādi sapņi un fantāzijas Skudra


Laikam jau tā cilpiņa savelkas, ka tik ļoti sākat nervozēt. Visatļautības periods būs beidzies, tā ka nāksies vien atbildēt. Arī par pēdējā laikā pastrādātajiem noziegumiem!

Atbildēt

nav jazder !!!:

09.06.2021. 21:34

Tās ir fantāzijas Skudra! Tu skudra esi ne tikai sižofrēniķis , bet arī 100% noziedzinieks kopā ar Juraša kooperatīvu -Sozinovs , kurš bojāja Latvijas Valst imidžu ir sašņorēts .Tu un Juraša kompānija nākošie etapā . Tādi sapņi un fantāzijas Skudra ............!

Atbildēt

nav jādzer

09.06.2021. 20:40

»

Jautājums

Cik ilgi ir jādzer, lai sāktu rādīties šādi murgi


Jābarojas no notiesāta noziedznieka Gulami rokas.

Atbildēt

Fakts:

09.06.2021. 09:56

Kāpēc KNAB un IDB neredz vai negrib redzēt klaju korupciju? A.Berezins no Juraša grupas aizstāvēja Sozinovu no pirmās viņa VDD aizturēšanas dienas, tai pašā laikā pārstāv Skudru organizējot 2019.gadā kopā ar tā laika RRKP priekšnieku lietu par viesnīcas (Grēcinieku -28) sagrābšanu . Tad Juraš un Sozinovs ielika grupā Allu Jurašu un A. Berezinu kā advokātus . Priekš Skudras video, kur Berezins kopā ar izmeklētāju Lasmani 28.aprīlī ielaiž Skudru viesnīcā- absolūti prettiesiska rīcība. Juraš-Sozinovs-Alla Juraš-A.Berezins-Skudra tāds izskatās grupējums, kuru apvieno korupcija , sveša īpašuma zagšana izmantojot valsts amatus un amatpersonas.Priecē tika tas,ka Sozinovs uzrakstījis atlūgumu , kaut pagājušā gadā vēl sevi virzīja uz VALSTS POLICIJAS PRIEKŠNIEKA amatu .

Atbildēt

http://worknet30.com/

09.06.2021. 08:20

I AM Making a Good Salary from Home $ 6580- $ 7065 / week, which is amazing, under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone.

Go to home media tech tab for more detail ……… ..—- >> 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

...))

08.06.2021. 21:56

Tavi stāstiņi nav interesanti un Tava dziesma nodziedāta , Tavu stāstu vēsture bija safabricēta ar Taviem reideriem , izspiedējiem Jurašu un viņa sabiedrotajiem . Tu te Skudra-Zagli ar saviem komentāriem arī nodod .2019. gadā Tu Jurašu , viņa sievu Allu un Berezinu piekukoļoji ar daļām no viesnīcas realizēšanas . Kopā ar Romu Osipoanom (Krievijas pilsoni) zem Jura Juraša kontroles un ieteikumiem cīnaties ar “korupciju “paši viltojot dokumentus , gribot sadalīt viesnīcu ,ar kuru Tev Skudra nav nekāda sakara .Tu Skudra ar Jurašu esat noziedzinieki kvadrātā, jums ir noruna 50%-50% no sveša īpašuma pārdošanas . 70000 EUR apsolīji Sozinovam , tāpēc Tu un visi šie personāži riņķo kā maitasputni apkārt citu mantai . Visi redz kā izmeklētāja Lasmane no Sozinova un Berezina un Juraša bandas ieiet svešā īpašumā , ne jau pa velti -tīra korupcija .

Atbildēt

kurš uzpērk amatpersonas

08.06.2021. 20:24

»

Ko tu neteiski(:)

Skudra , kurš strādāja par izsūtāmo zēnu Swesbankā, vēlāk pie Gulama par darbinieku ,tagad sapņo kļūt par milijonāru . Nozagdams STRALIS INVESTMENT S.A. no N. Žīgura (vienīgā cilvēka kam ir bijusi šīs kompānijas ģrnerālpilnvara sākotnēji ) . Te viss aprakstīts kā Skudra apostalēja viltotas pilnvaras...


Spēkā stājies tiesas spriedums

5000 latu jeb 7000 eiro 2013. gada aprīlī lielveikala “Spice” autostāvvietā Bērziņa pieņēma ieliktus kompaktdiska vāciņā, lai panāktu, ka Rīgas Centra rajona tiesā un vēlāk Rīgas apgabaltiesā netiktu pieļauta Gulami neizdevīga šķīrējtiesas sprieduma izpilde. Uzņēmējam pāris mēnešus vēlāk tiesneses palīdzība bija vajadzīga vēlreiz, lai nokārtotu, ka pret viņu neturpinās prāva par miljoniem vērtas kokvilnas kravas pazušanu. Dienu pirms tiesas sēdes Gulami tiesnesei nodeva 50 tūkstoš dolāru.

Lai gan visos kukuļošanas gadījumos tiesa lēma tieši tā, kā uzņēmējs pasūtīja, prokuratūra Bērziņas darbības nevērtēja kā kukuļņemšanu. Tā uzskatīja, ka tiesnese Bērziņa pati Gulami lietās lēmumus nepieņēma un kukuli prasīja citiem kolēģiem. Bērziņu sauca pie atbildības par kukuļa piesavināšanos. Par to sods ir maigāks.

Tiesā uz apsūdzēto sola Bērziņa nenonāca. Tiesnese atzinās divu kukuļu piesavināšanā, atmaksāja tos valstij un vienojās ar prokuroru par naudas sodu 11 000. Lietu daļā par kukuļņemšanu pret viņu izbeidza pierādījumu trūkuma dēļ. Arī uzņēmējs Gulami cietumā nenonāca, bet saņēma līdzīgu naudas sodu un nosacītu brīvības atņemšanu uz pusotru gadu. Šo prokurores vienošanos ar abiem apsūdzētajiem vēlāk apstiprināja tiesa.

Atbildēt

Ko tu neteiski(:)

08.06.2021. 18:09

Skudra , kurš strādāja par izsūtāmo zēnu Swesbankā, vēlāk pie Gulama par darbinieku ,tagad sapņo kļūt par milijonāru . Nozagdams STRALIS INVESTMENT S.A. no N. Žīgura (vienīgā cilvēka kam ir bijusi šīs kompānijas ģrnerālpilnvara sākotnēji ) . Te viss aprakstīts kā Skudra apostalēja viltotas pilnvaras no STRALIS INVESTMENT vārda , viss šajā rakstā aprakstītais ir taisnība . Bet par Gulamu var apskatīt publiski pieejamu informāciju STRALIS INVESTMENT S.A. . Un te ir atbildes uz visiem lasītāju jautājumiem . Viss Skudras teiktais ir blefs un meli , 2 gadus Juraša, Berezina banda falcificē faktus, dokumentus un uzpērk amatpersonas .

Atbildēt

Aferisti

08.06.2021. 16:53

Pietiek taču ir raksts, ka sozinovs automašīnas andelē nevis pasūtījumu galdu tur? Nu jau pieriebušies šie krāpnieku pasūtījumu rakstiņi. Kur ir fakti nevis izdomājumi?

Atbildēt

kā gulami banda sagrāba viesnīcu

08.06.2021. 15:52

Kā toreiz norādīja SIA «966 Freecom» valdes priekšsēdētājs Uldis Skudra, šīs darbības veiktas «966 Freecom» interesēs, lai, atbilstoši Rīgas apgabaltiesas 12.jūnija lēmumam, no «966 Freecom» īpašumā esošajām telpām izliktu SIA «Garden Palace». Turpretim 9.augusta rītā viesnīcas telpās ieradušies pārstāvji no SIA «Sun Seasons», kas apgalvoja, ka viņiem ir noslēgts līgums par telpu nomu, un tie ar apsardzes darbinieku palīdzību izlika no viesnīcas SIA «966 Freecom» cilvēkus un apsardzes darbiniekus

Atbildēt

Tomash:

08.06.2021. 14:26

Uldis Skudra in 2015, using a fake document on the name of my company, tried to withdraw 1,800,000 Euros from the account, but the service without danger was caught by the bank and now he is blacklisted in Poland and on the list

Atbildēt

Skudrulācis

08.06.2021. 13:33

Uzņēmuma SIA “966 Freecom”iepriekš vienīgais īpašnieks bija Panamas uzņēmums STRALIS INVESTMENT , reģ. Nr.631976 kura patiesā labuma guvējs ir Gulams Gulami . Kukainim nav nekāda sakara ar šo uzņēmumu ,izņemot pilnvaru viltošanu !

Atbildēt

To Lai skaidrāk

08.06.2021. 13:29

Skudra neblefo un nejauc galvu lasītājiem.Rakstā skaidri rakstīts, ka tu viltoji pilnvaru no Stralis un uz šī viltojuma pamata tu izmainīji 966 Freecom dokumentus.Pastāsti no kurienes tev bomžam kurjeram ir 7milj, lai samaksātu Stralim hipotēku, varbūt loterijā vinēji vai vecmāmiņa atstāja mantojumā. Varbūt juraš tev uzdāvināja viesnīcu, pastāsti kā tu kļuvi par 966 Freecom īpašnieku. Tu visu nozagi Gulamam kurš tevi iekārtoja darbā par izsūtāmo zēnu, bet tu tagd klaigā, ka esi vienīcas īpašnieks.Tagad kopā ar juraša grupējumu, kurš daudzus apzadzis tēlo baigo biznesmeni.

Atbildēt

Ha

08.06.2021. 12:21

Cik var publicēt šīs muļķības?

Atbildēt

Lai skaidrāk

08.06.2021. 11:05

Jāatzīst, ka visas notikušās darbības - viesnīcas pārņemšana valdījumā notika saistībā ar spēkā stājušos tiesas lēmumu, kurā atzīts, ka Gulami savas valdījuma tiesības šajā īpašumā ir ieguvis NOZIEGUMA rezultātā, un, ka tāpēc valdījuma tiesības nekavējoties jāatdod viesnīcas īpašniecei SIA 966 FREECOM, kuras valdes loceklis ir Skudra, tā ka cietušie beidzot ar TIESAS lēmumu atguva savu īpašumu, kuru Gulami bija noziedzīgi izmantojis vairāk kā 8 GADUS!

Atbildēt

007 $$$$$ £££ €€€€

08.06.2021. 06:41

»

(....)

Aiz visiem šīm pretlikumīgām darbībām, visatļautības, safabricētām un pasūtītām lietām RRKP stāv sozīnovs un viņa līdzdalībnieki tomaševs un ivašenko. Pašlaik visi šie baidītāji slēpjas kur nu kurais var. Tāds pats liktenis sagaida arī jurašu un viņa grupējumu. Vakar pašvaldību vēlešanās tauta parādīja...


Vaskevic bauda Austriju
3b.2.nod viktors Montiks/ V.krupenic valsts pensiju Baltezer villa Jurmalas rezidence brutei 777 Cazino Blauman iela--Jurasam Sparanam nododot JKP -jumtosanas Grozus un Kuzim 50gadu jubileju Apmaksajot.
3.A.Sozinovs valsts maize un ar pazeminajumu par Allas/Berezina PASTNIEKU
4.Prokuror makslinieki Tiesas Strazdi-3birojs Inese Samusa ka ari Zemgales Agafonova/montika, Ivasenko Tomasevs to apliecina.
5.OIK atkritum biznes un taml. To apliecina Barda.

Atbildēt

Žīdu globālo cionistu politika neparedz

08.06.2021. 00:45

»

ha-ha

Lai tas nenotiktu tika likvidēta Policijas Akadėmija,kuras likvidētāji joprojam peldās pateicības augļos


lielu patstāvību un atalgojumu policistiem un karavīriem, citādi viņi savā tēvzemē ieviesīs cionistiem netīkamo kārtību haosa un politiskās bezatbildības vietā.

Cionisti Levits un Kariņš veicina cionistu politiku - nomainīja ministrus, lai veicinātu haosu un politisko bezatbildību.

Atbildēt

(....)

07.06.2021. 21:37

Aiz visiem šīm pretlikumīgām darbībām, visatļautības, safabricētām un pasūtītām lietām RRKP stāv sozīnovs un viņa līdzdalībnieki tomaševs un ivašenko. Pašlaik visi šie baidītāji slēpjas kur nu kurais var. Tāds pats liktenis sagaida arī jurašu un viņa grupējumu. Vakar pašvaldību vēlešanās tauta parādīja savu nostāju pret šiem krāpniekiem, dokumentu viltotājiem, kontrabandas jumtotājiem un valsts ienaidniekiem.

Atbildēt

777

07.06.2021. 20:24

V.montiks/V.krupenic, Vaskevic ,Kuzis/gulami viesnica 50gadu jubileja
Sozinovs Ivasenko Tomasevs
Tiesnesis Strazds tiesnese krievinja
Izmekletajas pec Pasutijuma par Prieksn.Vietniecem
Alises iela Zemgales pasutijuma lieta 2007g v.montika 2009g parsuta Agafonovai
2013.Samusei jurmalas viesnicas lieta Sozinovs Paaukstinajums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: