Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lelle

04.10.2018. 05:20

»

Skumjais Bruņinieks

To, ka Vienotības valdes sēdē Aboltiņa "nožņaugs Zatleru" un Reirs "ar ķēdi uz laipas nositīs ZRP"..to cienījamais autors noteikti ir dzirdējis no pirmajām rokām...


Atcerēšos līdz mūža beigām kā vēlēšanu naktī Andalūzijas sunī, kur V sagaidīja vēlēšanu rezultātus, Āboltiņa TV ekrāna priekšā ļauni ņirgājās un priecājās par katru Zatlera partijas neveiksmi. Man tā aina uz mūžu iespiedās atmiņā un tad es sapratu,ka viņa ir kopā ar valsts bandītiem. No tās dienas es neesmu vairs kāju spērusi uz V pusi.

Atbildēt

VB

02.10.2018. 08:38

»

No vilka bēgot,

uz lāci uzkrita. Tas par ko lej gaužas asaras Sk. B. - ir maldi, viltus ceļš. Sekas tam vēl ilgi jutīsim


Piekrītu visam, ko saki, tomēr tikai taisnības labad: lembis nevalda viens. Lai arī kā viņš negribēja (pat pēc Ukrainas notikumiem) pie mums tagad tomēr IR kādi NATO spēki, kas mani dara daudz mierīgāku att. uz savu un valsts likteni kā tādu.

Atbildēt

smieklīgi

02.10.2018. 06:39

Zatlera partijas cilvēki viņu uzmeta un pārbēga uz citu partiju, Zatlera partijas cilvēki uzrīkoja sev nelikumīgu personīgo priekšvēlēšanu reklāmu, bet nodevēji un divkoši esot Vienotība.

Atbildēt

septiņas pēdas

01.10.2018. 20:39

»

Septiņus gadus

atpakaļ


pakaļā!

Atbildēt

un kas tu esi,pusvatenja drankjis?

01.10.2018. 15:58

»

labus (zoologs)

hmm ... letonis vulgaris - pārnadžu kārtas, pingvīnu dzimtas reņģēdājs parastais


koments.Latvieshi ienist okupantu hibridus,kads esi tu ilidis puskriebenei no kajstarpes,kurva.

Atbildēt

skats no malas

01.10.2018. 15:55

»

to Atbrivotajs

Vienotība un JKP ir LC/LPP kloni, tādi pat sūdi, kā SC


nemuldat niekus. Kaiminja partija nav nekaads klons. Kloni esat jus,kas visus 27.gadus skrejat ka pustraki un balsojat par savu zzs un vienotibu>KPV LV ir opozicija komunistu varai saeimaa!

Atbildēt

to Atbrivotajs

01.10.2018. 14:55

»

Atbrivotajs

JKP nav vienotibas klons ,bet gan Kaimina partija ir putinistu S klons


Vienotība un JKP ir LC/LPP kloni, tādi pat sūdi, kā SC.

Atbildēt

to Bet

01.10.2018. 14:53

»

Bet

kurš tad teica, ka latvieši ir labi cilvēki


jūs, smirdīgās bidlas, teicāt, kamēr nebijāt apsildījušās un remdējušas izsalkumu un slāpes.

Atbildēt

labus (batjko M)

01.10.2018. 11:15

... būt anarhistam nav viegli, - turieties, Robert!

Atbildēt

labus (zoologs)

01.10.2018. 11:09

hmm ... letonis vulgaris - pārnadžu kārtas, pingvīnu dzimtas reņģēdājs parastais ;/

Atbildēt

tanks

01.10.2018. 09:42

Lai ievestu kārtību Latvijā, un tās var būt divas partijas JKP vun KPVLV,ZZS-daudz čekistu un komunistu,Attīstība par-Jauā vien0tība-Vecā vienotība,vai naudas maisu apvieniba.Būsim vienoti,un nobalsosim par šīm divām UnKPVLV JKP partijām-atmodīsīmies citā Latvijā.

Atbildēt

Fēlis

01.10.2018. 06:26

Bijušajam izglītības ministram jau nu vajadzētu zināt ka latviski skan ,,pirms septiņiem gadiem", nevis,,septiņus gadus iepriekš", vai tas arī piederas pie ,,reformām'?

Atbildēt

Q

01.10.2018. 02:37

»

Skumjais Bruņinieks

To, ka Vienotības valdes sēdē Aboltiņa "nožņaugs Zatleru" un Reirs "ar ķēdi uz laipas nositīs ZRP"..to cienījamais autors noteikti ir dzirdējis no pirmajām rokām...


Nacionālo buržuāziju nomainīja sorosītu ,globālistu mafija, vienkāršam cilvēkam nekas nemainījās! Nu, cik var ķērkt un gaudos atsevi1šķu partiju bandu piekritēji un labuma guvēji, lielākai tautas daļai jūs ar savām zagļu problēmām esiet pie pakaļas!

Atbildēt

Piekrītu

30.09.2018. 21:27

Malacis, Robert! Klusēt par tādiem liekuļiem nedrīkst!

Atbildēt

Robert!

30.09.2018. 20:04

šķiet,ka Jūs solījāt uzrakstīt kādreiz grāmatu,kad varēs sagaidīt?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

30.09.2018. 19:52

To, ka Vienotības valdes sēdē Aboltiņa "nožņaugs Zatleru" un Reirs "ar ķēdi uz laipas nositīs ZRP"..to cienījamais autors noteikti ir dzirdējis no pirmajām rokām..
Un variet iedomāties to cinismu un nelietību..Vienotības vēlētājs ( es to skaitā ) un visi, pēc roformām alkstošie, cer un gaida, kad Vienotība un ZRP sāks beidzot reformēt valsti, cīnīsies pret korupciju un valsts nozagšanu, bet Āboltiņas partija domā tik par vienu...
KĀ NOŽŅAUGT UN NOSIST AR ĶĒDĒM SAVU KONKURENTU.
Āboltiņa par to, ka palīdzēja Lembergam atgūt varu, tagad Itālijā izbauda Romu..
Gļēvā lupata "lācītis" Dombrovskis, kas salūza sistēmas priekšā, gāžot savu valdību un saucot Lembergu valdībā, tagad atrodās Briselē ar pasakainu algu.
Mūsu nozagtajā Lemberga Greizo spoguļu karaļvalstī valda tādi paši likumi un tradīcijas, kā noziedznieku bandās..
Par labu kalpošanu Puzes barvedim Tevi apbalvos.
Par nepaklausību publiski nolaidīs un pazemos.
Pašu tautu, kas pārsteidzīgi, nepadomājot padzina savu saimnieku, smagos noziegumos apsūdzēto, Lembergs nesodīja.
Ko no aitām un auniem var daudz prasīt...nu pakratīja ar pirkstu un pateica, lai tā būtu pēdējā reize.
Vobšem..uztaisīja tā, ka nevis aitas un auni atlaida Saeimu un padzina savu cirpēju, bet nelietis Zatlers atlaida , izdarot valsts apvērsumu..par ko tika sodīts.
Pārnadžiem šī pasaka patika un tie, skaļi blēdami, labprāt nobadīja savu vakardienas varoni.

Atbildēt

viena lieta tiesa

30.09.2018. 18:23

Vienotību iznīcināja TP smirdoņa

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

30.09.2018. 17:26

Nu malacis Roberts.
Beidzot kāds no ZRP publiski izsakās par Vienotības puvumu. Pretīgāku un liekulīgāku partiju par V un JV grūti iedomāties.
Pilnībā pagūlās zem Lemberga ZZS..nodeva visus ideālus, palīdzēja Lembergam ar mietiem apsist viņa ienaidnieku un savu konkurentu ZRP, izdzēsa ZRP novilkto "sarkano lniju", gāza bezlemberga un bezoligarhu valdību, pasauca koalīcijā tautas padzīto smagos noziegumos apsūdzēto valsts nozadzēju, otreiz gāza savu valdību, nometa(perdon, maigi nolika) lembergam varu pie kājām un
NOLAIDA ATEJAS PODĀ VIENĪGO UNIKĀLO IESPĒJU VEIDOT MŪSU VALSTI BEZ OLIGARHIEM AR IESPĒJU SAŠĶELT BĪSTAMO DUETU ZZS - SC!
Rīkojums Nr2, un viss, kas notika pēc tam, izgaismoja divas svarīgas lietas..
1.Kļuva beidzot skaidrs, cik milzīga ietekme un loma ir ļoti smagos noziegumos apsūdzētajam Lembergam.
2.Negaidīti noskaidrojās, ka Vienotība ir nodevusi visus savus uzstādījumus un ideālus, pilnībā ir kļuvusi par paklausīgu Lemberga sistēmas skrūvīti.
Līdz Rīkojumam Nr2 cīnīties par tiesisku un no korupcijas brīvu valsti mums maisīja oligarhi. Arī reformas dēļ tā nebija iespējams veikt. Kad tauta referendumā atlaida Lemberga kontrolēto Saeimu un padzina oligarhus, domāju..nu tik būs..BEIDZOT, BEIDZOT rokas mums ir brīvas un sāksim jaunu, skaistu dzīvi bez valsts izzadzējiem!
Bet nekā..izrādījās, ka Vienotība bija tik labi sastrādājusies ar Lembergu un viņa varzu ZZS, ka nemaz nepriecājās par tautas gribu..nepriecājās, ka bija izveidojusies valdība bez Lemberga, Šķēles un Šlesera.
Visa valsts, visa Latvijas politiskā sistēma bija šokā...tā nu bija iznācis, ka tauta padzina oligarhus un Lembergu. Visa politiskā dzīve valstī pēkšņi apstājās...visa oligarhu politmašīna sāka darboties tikai priekš tam, lai tautas kļūdu izlabotu un padzītais Lembergs atgūtu varu. Un no pašas pirmās dienas, tā vietā, lai Vienotība roku rokā ar ZRP sāktu veikt reformas bez smagos noziegumos apsūdzētā..tā vietā Vienotība sāka metodiski, ciniski cīnīties pret savu negaidīto konkurentu ZRP un pielika visas pūles, lai izdzēstu sarkano līniju un atgrieztu Lembergu pie varas.
Vienotība ienesa mūsu mājā Puzes sūdu čupu, nolika to istabas vidū un tagad demonstratīvi spiež degunu ciet un brīnās, no kurienes tik nepatīkami smako. ".. Kā tā čupa te uzradās..kas viņu te nolika..?"..var lasīt liekuļu sejās.
Un savas partijas kongresā visi gudriem, liekulīgiem ģīmjiem spriež par vērtībām, par jauniem ideāliem..cīnīsies pret oligarhiem..nu, jā..bija mazas kļūdiņas..
Ne mazākā vainas sajūta par to, ka noveduši valsti katastrofas priekšā..!!
Uzpūtība, lecība, visatļautība!!
Jau pirms Rīkojuma Nr2 Kampars sāka Vienotībā aicināt dajebko..TP atkritumus..reģionu līderus.utt. Nesmādēja neko..pat beigās "individuālistus", jo svarīgākā lieta bija - savākt pēc iespējas vairāk balsu.
Vienotība bija kļuvusi par darbā iekārtošanas biroju savai partijas nomenklatūrai un par kājslauķi Lembergam.
Vēl pēc Rīkojuma Nr 2 Vienotībai bija laba, perspektīva jaunatnes organizācija, kas iestājās par ZRP, kā galveno partijas sabiedroto. Tas partijas vadībai un vecbiedriem nebija pieņemami un , ziniet,..Vienotības jaunatnes vadītājs pēc tādām aktivitātēm pēkšņi pazuda..Iecēla jaunu censoni - meiteni, kurai acis mirdzēja, Āboltiņu ieraugot.
Kvalitatīva politika, kvalitātīvas partijas tikai tad var rasties, ja ir konkurence starp partijām. Vienotība gļēvi, baidīdamās no konkurējošās ZRP, palīdzēja Lembergam iznīcināt savu konkurentu.
Un tāpēc, bezkonkurences un visatļautības apstākļos, degradējās pilnībā. Partija zināja, ka aitas un auni aizies un nobalsos par "mazāko ļaunumu".
Šoreiz ir konkurence un Vienotība dabūs, ko pelnījusi.

Atbildēt

Viss, ko saka Ķīlis, trakais profesors,

30.09.2018. 15:27

kas dzerumā iekļuva autoavārijā utt., ir tikai traks profesors, kurš muld, kuru izraka Zatlers, aktīvi meklējot līdzskrējējus, bruģējot masonu cilvēkam Vj. Dombrovskim ceļu politikā..Židumasonu brīvmūrnieks Zatlers, noziedznieks, kurš kā VP ar Godmani realizēja gan Parex afēru, gan VP Zatlera laikā klusām tika sagatavota Krievijai izdevīgā oik afēra, dedzinot Krievijas gāzi pretēji ES regulām par atjaunojamiem resursiem. Ķīlis ticēja reformām, bet nesaprata un nesaprot, ka šīs reformas ir tikai tukši saukļi, patiesībā ikvienai reformācijām sekojot Latvijas tautsainiecības iznīcināšanai.

Atbildēt

Bet

30.09.2018. 15:27

kurš tad teica, ka latvieši ir labi cilvēki?

Atbildēt

Atbrivotajs

30.09.2018. 15:24

JKP nav vienotibas klons ,bet gan Kaimina partija ir putinistu S klons .

Atbildēt

A

30.09.2018. 15:09

Tā pederastu un Sorosa žurku partija ar saviem kloniem JKP un Par, nevienu nopietnu cilvēku vairs neinteresē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: