Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dažādas bankas

30.09.2020. 09:22

Atceros 2005. gadu, kad man bija 59 gadi, bija liels darījums par 475 000.- eiro, bija pirkuma līgums, kā arī rokasnauda 70 000.-, vēl īpašumi Rīgā un Jūrmalā, bet tajā brīdī man vajadzēja pirkt dzīvokli, bet tas maksāja nedaudz vairāk par to, kas bija uz to brīdi manā kontā. Man bija 59 gadi, konts Swedbankā, nekādu parādu, nekādu iepriekš aizņēmumu. Swedbanka mani laipni uzaicināja paņemt no tās uz dažiem mēnešiem 10 000.- kredītlīniju. Kaut arī biju vienojies ar toreizējo Aizkraukles banku, piekritu "vecajai, labajai "Swedbank. Tā nu gaidu vienu nedēļu, otru, trešo.. Beidzot eju uz banku un jautāju, kā ar manu kredītu. Tad man pateica, ka nevarot dot, jo vecums neļaujot, man esot turpat 60 gadi...Milzīgs paldies toreizējai Aizkraukles bankai, kurai mans vecums nelikās pirmsnāves vecums, kura dienas laikā man aizdeva naudu, kuru pēc 2 nedēļām arī atdevu.

Atbildēt

sarkanis baidens

28.09.2020. 08:04

mums savs

Atbildēt

ROFLMAO

28.09.2020. 07:26

»

fakts

Ja IT speciālistam jāsaskaras ar darba meklēšanu, tad tas nav nekāds speciālists


Situācijas mēdz būt dažādas, kāpēc arī labs speciālists var nebūt apmierināts ar esošo darba vietu, vai spiests no tās šķirties.

Bet daudzi darba devēji iedomājas apmēram tā:

Meklējam speciālistu līdz 30 ar divām augstākajām izglītībām un 10 gadu pieredzi tieši tādā pašā darbā.

Atbildēt

fakts

27.09.2020. 23:29

»

ROFLMAO

Ko tur par kredītiem, ja piemēram IT speciālistam pēc 40 jāsaskaras ar atklātu vecuma diskrimināciju, darbu meklējot


Ja IT speciālistam jāsaskaras ar darba meklēšanu, tad tas nav nekāds speciālists!!

Atbildēt

ROFLMAO

27.09.2020. 19:20

Ko tur par kredītiem, ja piemēram IT speciālistam pēc 40 jāsaskaras ar atklātu vecuma diskrimināciju, darbu meklējot.

Atbildēt

aha

27.09.2020. 16:48

»

RP

Nebiedē kaķi ar pūsli! Pie līguma slēgšanas uztaisa automatic payment, lai nepaslīd garām rēļina nomaksa.Ka zin, kā vecumdienās ar to atmiņu


Un tas "automatic payment" arī ieskaita kontā vajadzīgo summu, lai būtu no kuras peimentot?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

27.09.2020. 16:11

»

RP

Cienījamais...


...
“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Katra tauta (t.sk. arī euro.latvānijas lum.peņu "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumi u.c. taml. "lojālpat.REJotiski orientēti" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i. pie valsts / pašval.dauņu SILES trekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūklopus), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Savukārt, kā zināms: "Kad vadzis ir pilns – tas lūst, neizbēgami." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): “Demogrāfiju veido četras sastāvdaļas – dzimstība, mirstība, imigrācija un emigrācija. Latviju pēdējos gadus "oficiāli" katru gadu pamet aptuveni 25.000-30.000 cilvēku. Turklāt statistiski reģistrētie jeb "oficiālie" emigrācijas dati visticamāk neparāda patieso situāciju, kas ir vēl daudz kritiskāka. Latvijā iebrauc tikai 10.000-15.000 cilvēku, turklāt lielākā daļa ir cittautieši, nevis latvieši. Latvijā ik gadu nomirst par 10.000 cilvēku vairāk nekā piedzimst. Kopā šos datus savelkot, Latvija ik gadus zaudē visamaz 25.000-30.000 cilvēku. Tas ir pielīdzināms Valmieras iedzīvotāju skaitam. Tātad katru gadu mēs zaudējam veselu Valmieras pilsētu.” … ( cit.vied.aut. – Jānis Pļaviņš, kustība “Par dzīvību”, viedokļa publikācija 26.12.2014. )
-------
Mediju ziņa (2011. gads): ”Nākotnē Latvijā noteikti tiks paaugstināts pensionēšanās vecums, jo pensija nav domāta tam, lai 20 gadu nestrādātu, dzīvojot (uz valsts rēķina) no pensijas”, esot publiski paziņojušas “naftas zemnieku” iepriekš U. Auguļa un I. Jurševskas ( abi - ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi” ), pašreiz I. Viņķeles ( V-”jenotība” ) “politiski atbildīgi” vadītās šīs valsts “labklājības ministrijas” (LM) “atbildīgās amatpersonas”. “Pensija šajā valstī ir jāsaņem tikai tad, kad cilvēks vairs nevar pastrādāt”, esot “kategoriski norādījuši” LM “atbildīgie” funkcionāri. Savukārt, Eiropas Savienības (ES) statistikas biroja «Eurostat» apkopotie dati liecina, ka "Latvijā zem nabadzības sliekšņa dzīvo vismaz trešdaļa (33%) pensionāru un, līdz ar to, šajā valstī nabadzībā dzīvojošu pensionāru īpatsvars ir lielākais Eiropas Savienībā (ES)"...
-----
Mediju ziņa (2008. gads): "Iepriekšējā gada (2007.) laikā Latvijas iedzīvotāju skaits samazinājies tikai par 10.400 un 2008.gada sākumā Latvijā dzīvoja 2 miljoni 271 tūkstotis cilvēku", liecinot Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) funkcionāru apkopotie "demogrāfiskās statistikas" dati. Savukārt, tikai 3 gadu laikā un tikai uz Īriju vien no Latvijas "oficiāli" skaitās emigrējuši tikai ~ 28.000 iedzīvotāju, bet saskaņā ar medijos publiskoto informāciju - jau līdz 2007. gada nogalei šo valsti politekonomisku iemeslu dēļ bija pametuši ne mazāk kā 250.000 tās iedzīvotāju...
-----

”Bet statistika – skaita “vaukšķus”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 7.05.2008., Nr.6. )

“Nav tālu laiks, kad šajā “valstī”,
Vairs paliks tikai ‘SILES balsti’,
Bars ‘stukaču’ un “ķēķa” ‘menti’ ~
Pie tā tiek “strādāts”, konsekventi!…”

Gan ‘pensīši’ šeit “noliek ķelli”,
Gan – pamet M.U.Ļ.Ķ.U zemes elli,
Tie, kuriem ‘jākaujas ar badu’ ~
Dilst “genofonds”, ar katru gadu…

Bet statistika – skaita “vaukšķus” ~
Gan emigrantu daudzos ‘taukšķus’,
Gan tos, kas… citos ‘medīblaukos’:
“Tas “valstij” netraucē ‘grimt taukos’!…”

Var ‘SILES branža’ berzēt rokas:
“Pa pirmo!!! ‘Atkritīs’ mums mokas,
Dēļ “bauru lohiem” ‘fišku šķobīt’!
(Tāpat – neko tur ‘neizlobīt’…)”

Lai “treknu punktu pieliktu” ~
Kāds ‘biedrs’, viebjot šņukuru,
Rukšķ “mantru” (kaut kur dzirdētu):
“Nav cilvēku – nav problēmu!…”

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", "proāmu.rikāniski orientētu gejrope.dālisku deRmolibe.rsatu" rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu "lielgabalgaļas" kautķermeņu, klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gļēēvu "kluso mīīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

RP

27.09.2020. 13:23

»

aha

Ne tikai nolikto atslēgu, bet arī nesamaksātā rēķina princips. Nesamaksās kārtējo rēķinu, banka bez kādām tiesām tantuku izmetīs uz ielas tajā pašā dienā, ļaujot savākt tikai to, ko var paņemt līdzi


Nebiedē kaķi ar pūsli! Pie līguma slēgšanas uztaisa automatic payment, lai nepaslīd garām rēļina nomaksa.Ka zin, kā vecumdienās ar to atmiņu.

Atbildēt

aha

27.09.2020. 12:19

»

RP

Cienījamais...


Ne tikai nolikto atslēgu, bet arī nesamaksātā rēķina princips. Nesamaksās kārtējo rēķinu, banka bez kādām tiesām tantuku izmetīs uz ielas tajā pašā dienā, ļaujot savākt tikai to, ko var paņemt līdzi.

Atbildēt

!!

27.09.2020. 08:36

»

RP

Cienījamais...


Patiess prieks ir par to lasīt, lai veicas "tantukam",es teiktu cien. kundzei

Atbildēt

RP

27.09.2020. 08:13

»

!!

tā ir vispārēja tendence un raksturīga t.s. rietumu civilizētai sabiedrībai, kurā viss tiek mērīts mantiskās vērtībās un to pienesuma spējā. Ja mazs bērns skaitās ieguldījums, tad vecs cilvēks ir apgrūtinājums un pret to attiecīgi izturas. Bērnu, jaunatnes un jauno cilvēku kults ir izveidojies un nāk...


Cienījamais !!
Jūsu pieminētajās ASV atbraucējam tantukam (virs 60 gadiem)banka iedeva kredītu mājas pirkšanai, vēlāk arī mašīnas iegādei. Tas tika vērtēts pēc strādāšanas divās darbavietās (ar minimālo algu).Pie tam, nenomaksāšanas gadījumā darbojās nolikto atslēgu princips. Latvijā priekš darba par vecu, priekš pensijas par jaunu.

Atbildēt

Īgņa

26.09.2020. 20:25

Sīkajiem daiļdirsējiem komentāros varu uzzīmēt piemēru. Kolēģis, kam līdz pensijai vēl gadi desmit, stabili ienākumi + nekustamais īpašums, gribēja būt bankai par galvotāju savam puikam studējošā kredīta saņemšanai (tādi nu ir tie līguma nosacījumi). Banka žagojās, žagojās un beigās atteica - ziniet, jūs esat pārāk vecs, nederēsiet. Tādēļ sīkajiem daiļdirsējiem novēlu nokļūt līdzīgā situācijā, ja gribēsiet ņemt kredītu studijām.

Atbildēt

!!

26.09.2020. 11:30

tā ir vispārēja tendence un raksturīga t.s. rietumu civilizētai sabiedrībai, kurā viss tiek mērīts mantiskās vērtībās un to pienesuma spējā. Ja mazs bērns skaitās ieguldījums, tad vecs cilvēks ir apgrūtinājums un pret to attiecīgi izturas. Bērnu, jaunatnes un jauno cilvēku kults ir izveidojies un nāk no mūsu mīļotās Amerikas, kur visi ir "jauni" un veseli. Nāk atmiņā, savulaik, nule jaunievēlētais ASV prezidents septiņdesmitgadīgais R. Reigans, kurš kā skolas puika seksīgi lēca no viena akmens uz otru, rādīdams tautai un pasaulei, cik viņš ir jauns! Ja vēl pagājušā gadsimtā Eiropā bērni pūlējās ātrāk pieaugt un līdzināties pieaugušajiem, tad šodien ir pretēja tendence.Pieaugušie tēlo bērnus savā uzvedībā, runā, attiecībās, domāšanā un diemžēl arī atbildībā. Tā vien šķiet, ka vēl tikai mazliet uz priekšu laika dimensijā un mēs visi ar daudzkrāsainiem matiem, caurām zeķēm un puļķiem ausīs šļupstēsim čuču, pipi un bubu.

Atbildēt

Secinājums

26.09.2020. 05:38

»

??

Kāda "viņu" nauda???? Tie ir bankas klientu noguldījumi un samaksātās komisijas, ko bankas izmanto kreditēšanai


Nu diez vai,augļotāji paši drukā naudu,kurai par segumu kalpo tavas parādsaistības.Pēdējā laikā virtuālās nulles ir sadrukātas kosmiskos apmēros.

Atbildēt

Z

26.09.2020. 00:56

iespēja apstrīdēt ir tikai teorētisks pieņēmums no sērijas ,, Tā būtu jābūt''. No pieredzes varu teikt - netērējiet pat laiku, FKTK, kuru baro pašas bankas, nedarīs neko.

Atbildēt

4financeSMScredit

25.09.2020. 23:30

Jā,Juri, jā! Reklamē tāpēc kopā ar savu draugu Borovkovu ātros kedītus!

Atbildēt

ha-ha

25.09.2020. 23:07

»

Jā, bet

Izrādās, ka Latvijā viss tiesību jomā ir kārtībā, vienīgi naudu neviens negrib aizdot tiem, kas ar vienu kāju jau ir ceļā uz viņsauli. Un tiesībsargs tagad te nikni aizstāv viņu tiesības...


Ar vienu kāju kapā varbūt arī jauns un veiksmīgs cilvēks daudzu apstākļu sakritību gadījumos,tāpēc nievājoši izturēties pret savu nākotni nevajadzētu.Jebkurā gadījumā īpašu attieksmi, ņemot par pamatu gadu skaitu,vajadzētu pielietot ļoti selektīvi un uzmanīgi, neaizskarot cilvēku cieņu,tiesības,nevis pielietot diskrimināciju masveidā ar izņēmumu VIP personām un blatam,kā tas notiek mazattīstītās,pusbanditiskās demokrātijās.

Atbildēt

??

25.09.2020. 21:18

»

P.

Tā ir viņu nauda. Banka atbild noguldītājiem un akcionāriem, nevis laba gribētājiem


Kāda "viņu" nauda???? Tie ir bankas klientu noguldījumi un samaksātās komisijas, ko bankas izmanto kreditēšanai!

Atbildēt

:)

25.09.2020. 21:16

»

varētu padomāt, ka

kaut kas ārprātīgi necilvēcīgs, patiešām - riebīgās bankas neļauj uz mūžīgo parādnieku (t.i. līdz iespējami netālajai kapa malai) "prieku un laimi" nozombētiem penšiem ziepēt striķi, kurā šie izmisīgi grib "kreditēties", t.i. karāties...


Jā, ir gan necilvēcīgs: valsts pensiju aprēķinā uzskata, ka mēs visi dzīvosim no pensijas vecuma sasniegšanas līdz 92 gadiem, un pat paklusām klīst runas, ka pensijas vecums vēl jāceļ, kamēr bandītiskās augļotājbankas jau 60 gadīgu cilvēku pieskaita augsta riska grupai!!!!!

Atbildēt

Nē, neatteiksim, ja ir laba ķīla

25.09.2020. 20:26

»

bet

veselīgs 80-gadnieks bez kaitīgiem mantiniekiem vēlas kredītu lauku mājai uz 20 gadiem.Valsts vecuma pensionārs ar vidējo vecuma pensiju.Vai atteiksiet tāpat kā J.J. k-gam


un maksātspējīgi mantinieki, kuri būs kredīta galvotāji un lietu un saistību mantinieki.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

25.09.2020. 19:33

Satversmes 89. pants nosaka
pienākumu valstij
atzīt un ievērot cilvēktiesības.

Privātpersonām (arī uzņēmumiem)
tur šāds pienākums nav noteikts.

To sauc par horizontālo efektu un
tas ir aprakstīts
Satversmes komentāru grāmatā un
to māca augstskolā pēc Levita apraksta.

Tiesībsargs nav nekādi juridiski pamatojis
šo savu vēlmi.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

25.09.2020. 18:50

kaut kas ārprātīgi necilvēcīgs, patiešām - riebīgās bankas neļauj uz mūžīgo parādnieku (t.i. līdz iespējami netālajai kapa malai) "prieku un laimi" nozombētiem penšiem ziepēt striķi, kurā šie izmisīgi grib "kreditēties", t.i. karāties?!

M.U.Ļ.Ķ.U zeme euro.latvānija, bez komentāriem (bet ar "tiesībsargiem").

Atbildēt

bet

25.09.2020. 18:22

»

Secinājums

Precīzi,tā ir augļotāju nauda,augļotāji neatbild neviena priekšā


veselīgs 80-gadnieks bez kaitīgiem mantiniekiem vēlas kredītu lauku mājai uz 20 gadiem.Valsts vecuma pensionārs ar vidējo vecuma pensiju.Vai atteiksiet tāpat kā J.J. k-gam?

Atbildēt

Secinājums

25.09.2020. 18:19

»

P.

Tā ir viņu nauda. Banka atbild noguldītājiem un akcionāriem, nevis laba gribētājiem


Precīzi,tā ir augļotāju nauda,augļotāji neatbild neviena priekšā.

Atbildēt

Juris Jansons, tiesībsargs

25.09.2020. 18:01

ir tāds pats daiļdirsējs kā no nacionālo žīdu apvienības azotes izvilktais cionas preambulists.

Atbildēt

P.

25.09.2020. 17:34

Tā ir viņu nauda. Banka atbild noguldītājiem un akcionāriem, nevis laba gribētājiem.

Atbildēt

Zzzzz

25.09.2020. 17:14

»

Jā, bet

Izrādās, ka Latvijā viss tiesību jomā ir kārtībā, vienīgi naudu neviens negrib aizdot tiem, kas ar vienu kāju jau ir ceļā uz viņsauli. Un tiesībsargs tagad te nikni aizstāv viņu tiesības...


Nekas jauns jau nav, ka Latvijā nekur, neviens, nekad neņem verā. Spilgts piemērs ir nesen pieņemtie vairāki likumdošanas akti un pašlaik izskatītie likumprojekti. Raksts labs un konstatē faktu, jo diskriminācija šeit pastāv

Atbildēt

Jā, bet

25.09.2020. 16:42

Izrādās, ka Latvijā viss tiesību jomā ir kārtībā, vienīgi naudu neviens negrib aizdot tiem, kas ar vienu kāju jau ir ceļā uz viņsauli. Un tiesībsargs tagad te nikni aizstāv viņu tiesības.
Varbūt tiesībsargs nezin, ka ar sev piederošo naudu katrs (t.sk. firmas) var rīkoties pēc saviem ieskatiem. Ja tiesībsargs kādam vēlas aizdot savu naudu, viņš to var droši darīt, nevis rakstīt muļķīgus rakstus, kurus tāpat nekur, neviens, nekad neņems vērā.

Atbildēt

kkkkk

25.09.2020. 16:08

Pēc šādas pašas loģikas veikals prettiesiski atsaka pārdot alu četrpadsmit gadīgam pusaudzim. Tiesībsargam, diemžēl, ir pilnīgi sajaucis ko īsti nozīmē jēdziens tiesības.

Atbildēt

Kaža

25.09.2020. 16:05

Vecuma diskriminācija ir likumizēta,bet diskriminetajiem laipni ir atļauts šo likuminizāciju apstrīdēt t.i.spļaut pret straumi,kas arī tikai apstiprina diskriminācijas faktu,par ko gan likumsargs nesamulst un var arī turpināt nezināt, ka vecuma diskriminācija tiek pielietota ļoti plaši,sevišķi veselības aprūpē,sociālajā jomā,darba attiecībās un nodara ļaunumu sērgas apmēros un pieder pie informatīvās tabu sistēmas,ko var kvalificēt kā masveidā cilvēktiesību pārkāpumu labējās politikas ietvaros.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: